ALT+155 = øquote:Op donderdag 13 oktober 2011 16:16 schreef Mr.Houdoe het volgende:
Ander dingetje, hoe de fuck krijg je die ø snel op je scherm? Als ik numlock wil gebruiken op mijn laptop gaat dat zegmaar ten koste van letters, dus dat is niet erg efficiënt... Hoe doen jullie het?![]()
Zonder numlock bedoelde ik dus, omdat dat niet efficïent werkt op mijn laptop. Ik moet dan namelijk eerst met een Fn-toets num lock aanzetten, dan moet ik toetsen van gewone letters als num lock gebruiken, en dan moet ik num lock uitzetten om de letters weer te gebruiken. Toch bedankt voor je antwoordquote:Op donderdag 13 oktober 2011 16:17 schreef Sejt het volgende:
[..]
ALT+155 = ø
ALT+134 = å
ALT+145 = æ
Hoofdletters van deze weet ik even niet uit m'n hoofd
[me=Sejt]heeft nog steeds een NL toetsenbord thuis[/me]
Ah sorry, ben al in weekend-modusquote:Op donderdag 13 oktober 2011 16:22 schreef Mr.Houdoe het volgende:
[..]
Zonder numlock bedoelde ik dus, omdat dat niet efficïent werkt op mijn laptop. Ik moet dan namelijk eerst met een Fn-toets num lock aanzetten, dan moet ik toetsen van gewone letters als num lock gebruiken, en dan moet ik num lock uitzetten om de letters weer te gebruiken. Toch bedankt voor je antwoordMaar is er een manier om bijv. een shortcut als Ctrl-Alt-o ofzoiets te gebruiken?
Dankje!quote:Op maandag 14 november 2011 19:56 schreef chibibo het volgende:
Ierse pubs zijn je vrienden.Bij The Irish Rover (Vimmelskaftet 46) staat hij op het programma. Verder maak je bij The Dubliner (Amagertorv 5) en The Globe (Nørregade 43-45, veel Nederlanders) ook een goede kans, denk ik.
Glade Gris ben ik toevallig zaterdagavond nog geweest, was leukquote:Op maandag 14 november 2011 22:23 schreef QCC het volgende:
Common Sports Bar (zit op zijstraatje van Kongens Nytorv, aan de kant van Hotel Angleterre) en Glade Gris (Lille Kannikestræde) zijn ook voetbalkroegen..
Apart volk? Leg uitquote:Op zondag 20 november 2011 02:51 schreef ellanor20 het volgende:
Ik heb en jaartje in denemarken gewoond logstor nord judland middle of nergens leuke landje veel landschap maar aparte volk
Zijn heel schuw en terug trekkend beetje kill snap je uiteindelijk zijn het gewoon mensen maar niet gastvrij en heb liever nederlanders dan deensequote:
Heeft er denk ik ook wel heel veel mee te maken dat je (vermoedelijk, aan je posts te zien) niet van Nederlandse komaf bent. Veel Denen kunnen toch wel aardig racistisch uit de hoek komen.quote:Op zondag 20 november 2011 20:28 schreef ellanor20 het volgende:
[..]
Zijn heel schuw en terug trekkend beetje kill snap je uiteindelijk zijn het gewoon mensen maar niet gastvrij en heb liever nederlanders dan deense
En de Lidl het een week van te voren al verkocht..quote:Op maandag 21 november 2011 12:26 schreef TallMan het volgende:
Waarbij de cafe's die te vroeg tappen het volgende jaar worden buitengesloten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |