Wat?quote:
Ja, ongemotoriseerd van Workum, een dorpje in Friesland, naar Warmond, een dorpje in Zuid-Holland.quote:
ik ben serieusquote:Op maandag 3 oktober 2011 02:45 schreef Rezania het volgende:
[..]
Wat?
[..]
Ja, ongemotoriseerd van Workum, een dorpje in Friesland, naar Warmond, een dorpje in Zuid-Holland.
da's een eindquote:Op maandag 3 oktober 2011 02:45 schreef Rezania het volgende:
[..]
Wat?
[..]
Ja, ongemotoriseerd van Workum, een dorpje in Friesland, naar Warmond, een dorpje in Zuid-Holland.
hier ook nietquote:
Wat is dat voor gat?quote:
Serieus?quote:
ja, serieusquote:
Wat? Nee, vanavond niet.quote:
quote:
quote:
nou, binnen de 5 minuten nog wel, maar het is idd een heel klein dorpjequote:Op maandag 3 oktober 2011 02:50 schreef Rezania het volgende:
Ik kan me dat echt niet voorstellen hoor. Ik leef al mijn hele leven in de Randstad, ik vind het verdacht als ik 5 minuten lang geen enkel mens op straat tegen kom.
toe nouquote:
quote:
hier ook niet, alleen drempelsquote:
ik heb het al gepost bij FB, sorryquote:Op maandag 3 oktober 2011 02:52 schreef Moeraskat het volgende:
WAAROM heb je dat topic nummer verneukt
Oké.quote:
Wat? Serieus?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop