Ik had zo'n kek schoudertasje voor mijn Game Boy Color, ik was daar echt de bom mee.quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 02:08 schreef Zenato het volgende:
Vroeger toen je je nintendo meenam naar je vrienden als het ging regenen![]()
[ afbeelding ]
Eens. Ik was een keer in Italië en merk dat daar een meer "plezierige" sfeer is. Die italianen geven er geen fuck om dat ze een maffiabaas als president hebben. Nee, die werken zich kapot tot 6 uur en gaan dan naar hun gezin om bv. Pasta of een italiaans gerecht naar binnen werken. Ook de vrouwen zijn daar veel aardiger, niet zo koud/simpel en hoerig net als hier. Volgende dag licht iedereen in de schaduw tot het avond is, kinders gaan naar de club. Ouders werken voor het gezin en zo krijgen ze weer eten.quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 02:08 schreef Levolution het volgende:
Ja, mensen waren vriendelijker. Ook werkende mensen, ongeacht hun functie. Nu is er veel sociale druk wat betreft status, iedereen wil hogerop komen. Met als gevolg dat iemand als een caissière haar werk niet met plezier doet en daar met een chagrijnige kop zit. Alsof er iets mis mee is.
In sommige landen zie je bijvoorbeeld dat winkeliers en dergelijke heel vriendelijk zijn. Geen werkdruk, je ziet ze gewoon kletsen met de buurwinkeliers, beetje voor het winkeltje hangen met een kopje thee tot er een klant komt. Een relaxte instelling, zodat er geen sprake is van stress. Sociale status? Veel geld verdienen? Niet nodig, ze overleven het zo ook wel.
Ben er alleen maar een keer door gereden. Maar die straten etc. Waren ook mooi. (het was s'nachts dus er was amper iemand) we moesten een haven vinden maar we wisten dus niet waar die was. 2 agenten hielpen ons daar te komen, daarna beetje met ze staan praten. Ze waren een beetje aan het klagen over laag loon etc. Arme maar zeer aardige mensen.quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 02:18 schreef Zenato het volgende:
[..]
Eens. Ik was een keer in Italië en merk dat daar een meer "plezierige" sfeer is. Die italianen geven er geen fuck om dat ze maffiabaas als president hebben. Nee, die werken zich kapot tot 6 uur en gaan dan naar hun gezin om bv. Pasta of een italiaans gerecht naar binnen werken. Ook de vrouwen zijn daar veel aardiger, niet zo koud/simpel en hoerig net als hier. Volgende dag licht iedereen in de schaduw tot het avond is, kinders gaan naar de club. Ouders werken voor het gezin en zo krijgen ze weer eten.
Prachtig land.
O man, die dingen waren het helemaalquote:Op zaterdag 1 oktober 2011 02:14 schreef Skillstorm het volgende:
Ik had vroeger deze 2 pareltjes:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Mario op de Nintendo![]()
![]()
Een klasgenoot die bij je komt spelen en dan samen omstebeurt Aladin spelen
![]()
![]()
Waren ook nog veel meer klassiekers maar vergeten hoe die spelen nou heten.
Sowieso toen een schoudertasje hebben, en iedereen die je bijna aanbiddenquote:Op zaterdag 1 oktober 2011 02:09 schreef Levolution het volgende:
[..]
Ik had zo'n kek schoudertasje voor mijn Game Boy Color, ik was daar echt de bom mee.
Die mensen doen hun werk, zeuren niet, en zijn gelukkig. Zo hoort het. Dat heb je hier gewoon niet meer.quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 02:21 schreef Skillstorm het volgende:
[..]
Ben er alleen maar een keer door gereden. Maar die straten etc. Waren ook mooi. (het was s'nachts dus er was amper iemand) we moesten een haven vinden maar we wisten dus niet waar die was. 2 agenten hielpen ons daar te komen, daarna beetje met ze staan praten. Ze waren een beetje aan het klagen over laag loon etc. Arme maar zeer aardige mensen.
Zonde van het topic inderdaad.quote:Op vrijdag 30 september 2011 23:50 schreef Levolution het volgende:
Ik had niet op vrijdagavond moeten brainfarten.
Ik had die dingenquote:Op zaterdag 1 oktober 2011 02:23 schreef Skillstorm het volgende:
ik was altijd JALOERS op kinderen die op lichtgevende schoenen liepen, deze dus:
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 02:35 schreef Zenato het volgende:
[..]
Ik had die dingenIedereen die naar onder keek
![]()
Daar kan ik me ook wel in vinden, ik kan niet objectief beoordelen hoe het toen was, gezien het feit dat ik me er niet in verdiept heb en het idd moet doen met schaarse herinneringen als kind. waar je ook maar een klein gedeelte opvangt van alle informatie. het zou me niet verbazen als het haast het hetzelfde zou zijn geweest als nu.quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 01:23 schreef Levolution het volgende:
[..]
[..]
Vertel, allebei. Ik wil weten waarom het nu anders voelt. Zagen we het inderdaad door een roze bril, of zijn de tijden echt veranderd?[quote]Op zaterdag 1 oktober 2011 01:29 schreef Captain_Maximum het volgende:
[..]
Door de opkomt van sociale media komen negatieve berichten steeds sneller in het licht. Verder, als je nog een kind bent, is je wereld veel kleiner.
Ik ook.quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 02:23 schreef Skillstorm het volgende:
ik was altijd JALOERS op kinderen die op lichtgevende schoenen liepen, deze dus:
[ afbeelding ]
Idd. Levo, je hebt een gave.quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 03:15 schreef Nikmans het volgende:
Ik lees het volle verhaal morgen wel in minder benevelde toestand maar sowieso, Levolution nostalgie-topics altijd terechte klacht
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |