Dat wellicht ook en misschien mogen broeders het niet definitief maken en dus moeten ze doorgaan.quote:Op vrijdag 30 september 2011 21:33 schreef tisikke het volgende:
Dat ze door gaan met cpr en medicatie geven is omdat murray zei dat ze door moesten gaan en aangezien hij "dokter" is, is zijn woord wet boven dat van de broeder
Heb geen link, het werd in de rechtzaal laten zien.quote:Op vrijdag 30 september 2011 21:31 schreef Dynd het volgende:
[..]
Misschien hebben ze hem weer op bed gelegd? Je weet het nooit met Murray in the room.
[..]
Link?
Klopt, samen met Geragos. Dat geeft dus maar dat het goed eas dat hij weg moest ;-)quote:Op vrijdag 30 september 2011 21:38 schreef tisikke het volgende:
So, ik lees net op een ander forum dat die kale advocaat van murray ooit Michaels advocaat was
Denk je dat echt dat het dan alsnog een jaar gaat duren?quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 00:07 schreef tass het volgende:
Als ik het goed begrepen heb, moet eerst de jury een unanieme schuldig verklaring geven, en dan wordt er later pas een strafeis bekend gemaakt.
Dan gaan ze weer in appeal (hoger beroep) en zo zijn weer een jaar verder......
Yep komt als 22e. Dr. Christopher Rogers – Forensic pathologist with the L.A. Countyquote:Op zaterdag 1 oktober 2011 00:54 schreef gifkwal het volgende:
Komt de patholoog-anatoom ook getuigen? Lijkt me onvermijdelijk, gezien het feit dat alle getuigen melden dat Murray niks tot bijna niks meldde over medicatie, laat staan propofol. Terwijl het autopsierapport het tegendeel bewijst.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |