Dat vind ik niet apart. Er komen medicijnen aan te pas die door een specialist in de juiste hoeveelheid toegediend moeten worden en bijwerkingen kunnen geven. Da's een heel andere studie dan verloskunde.quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 19:50 schreef Susie het volgende:
Ik hoorde hier van 1 van de yogameiden, dat wanneer je zonder medische redenen in het zkh gaat bevallen en je krijgt daar pijnstilling, dat je dan direct medisch bent.... Vond ik zo apart. Ook als je er zelf om vraagt dus!
had het anders moeten omschrijven denk ik: stel je wil in het zkh bevallen, zoals Kyara, dan krijg je dus te maken met kosten. Wanneer je medisch bent dus niet. En dus wanneer je dan vraagt om pijnstilling, gewoon omdat het kan zeg maar, krijg je dus wel je bevalling vergoed, omdat je dan in ene medisch wordt.quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 20:13 schreef Ssserpente het volgende:
[..]
Dat vind ik niet apart. Er komen medicijnen aan te pas die door een specialist in de juiste hoeveelheid toegediend moeten worden en bijwerkingen kunnen geven. Da's een heel andere studie dan verloskunde.
Mental note to myself!!quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 20:26 schreef Deepfreeze het volgende:
hihi, kan het me voorstellen Kuukse.. Maar als het echt zo'n drama was, zouden er hier dan 2e of 3e keer moeders zijn
Dat hou ik dan ook maar in m'n achterhoofdquote:Op zaterdag 1 oktober 2011 20:26 schreef Deepfreeze het volgende:
hihi, kan het me voorstellen Kuukse.. Maar als het echt zo'n drama was, zouden er hier dan 2e of 3e keer moeders zijn
Ik moet, nadat e.e.a. uit de basisverzekering en aanvullende verzekering vergoed is, nog zon 150 euro zelf betalen aan een ziekenhuisbevalling.quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 20:32 schreef Deepfreeze het volgende:
Zolang je maar geen pijnstilling gaat nemen om die eigen bijdrage vergoed te krijgen.. Is het niet zo'n 200-250 euro tegenwoordig? Dat lijkt me dan wel weer ongezond..
Biotex groen ( de inweek versie), of Badedas (ook de groene fles) wordt ook vaak gebruikt. Maar soda hadden we in huis. Later geloof ik ook nog met biotex gedaan.quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 20:31 schreef bitterend het volgende:
DF dat is een handige tip! soda water voor de hechtingen!
Ik heb ook soda in huis...wordt wel verteld hoeveel soda in hoeveel water je moet doen eigenlijk?quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 20:34 schreef Deepfreeze het volgende:
[..]
Biotex groen ( de inweek versie), of Badedas (ook de groene fles) wordt ook vaak gebruikt. Maar soda hadden we in huis. Later geloof ik ook nog met biotex gedaan.
Biotex? Serieus? Dat lijkt me zulk agressief spul eigenlijk.quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 20:34 schreef Deepfreeze het volgende:
[..]
Biotex groen ( de inweek versie), of Badedas (ook de groene fles) wordt ook vaak gebruikt. Maar soda hadden we in huis. Later geloof ik ook nog met biotex gedaan.
Die zullen er vast zijn misschien? Kan het mij niet voorstellen, maar ik denk ook dat wanneer je al in het ziekenhuis bent, dat het ook makkelijk gevraagd is cq aangeboden wordt?quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 20:32 schreef Deepfreeze het volgende:
Zolang je maar geen pijnstilling gaat nemen om die eigen bijdrage vergoed te krijgen.. Is het niet zo'n 200-250 euro tegenwoordig? Dat lijkt me dan wel weer ongezond..
heb je het al na gevraagd bij je verzekering? ik kreeg het wel vergoed terwijl ik basis en aanvullend tandarts heb.quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 20:33 schreef Kuukske het volgende:
[..]
Ik moet, nadat e.e.a. uit de basisverzekering en aanvullende verzekering vergoed is, nog zon 150 euro zelf betalen aan een ziekenhuisbevalling.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |