En waar komen demonen vandaan dan?quote:Op woensdag 28 september 2011 16:37 schreef Manke het volgende:
[..]
Mensen en dieren hebben geesten maar die houden op te bestaan bij de dood, denk ik persoonlijk.
Demonen zijn geesten die nooit mens zijn geweest en zijn experts in het imiteren van mensen en zelfs dieren.
Demonen bestaan, dat weet ik 100% uit ervaring, alleen is het voor de meesten een kwestie van geloof.
Uit Noord-Korea, jeweettochquote:Op woensdag 28 september 2011 16:43 schreef ramon83 het volgende:
[..]
En waar komen demonen vandaan dan?
Uit de kastquote:Op woensdag 28 september 2011 16:43 schreef ramon83 het volgende:
[..]
En waar komen demonen vandaan dan?
Geen ideequote:Op woensdag 28 september 2011 16:43 schreef ramon83 het volgende:
[..]
En waar komen demonen vandaan dan?
Heb ik nog een mooi boek voor je.quote:Op woensdag 28 september 2011 16:54 schreef Manke het volgende:
[..]
Geen idee
Als je de bijbel moet geloven dan zijn het gevallen engelen gecreeerd door God. Als je de koran moet geloven dan zijn het djinns.
Ik heb geen flauw idee waar ze vandaan komen, maar dat ze gecreeerd zijn sluit ik niet uit. Ook wel typisch dat ze allemaal met GVD schelden bij mijn ervaringen.
Thanks, heb een epub gevonden, misschien ga ik t lezen.quote:Op woensdag 28 september 2011 16:58 schreef Bastard het volgende:
[..]
Heb ik nog een mooi boek voor je.
http://www.bruna.nl/boeken/het-uur-van-de-engelen-9789022996706
Aangezien ik ook niet in goden of engelen geloof, heb ik altijd een beetje moeite met het geloven in spoken, geesten en demonen.quote:Op woensdag 28 september 2011 16:54 schreef Manke het volgende:
[..]
Geen idee
Als je de bijbel moet geloven dan zijn het gevallen engelen gecreeerd door God. Als je de koran moet geloven dan zijn het djinns.
Ik heb geen flauw idee waar ze vandaan komen, maar dat ze gecreeerd zijn sluit ik niet uit. Ook wel typisch dat ze allemaal met GVD schelden bij mijn ervaringen.
Zelfde vraag kan je stellen over mensengeesten.
Ik geloof in geesten als demonen, omdat ik ze nu constant ervaar na een domme actie met oproepen ervan.quote:Op woensdag 28 september 2011 17:06 schreef ramon83 het volgende:
[..]
Aangezien ik ook niet in goden of engelen geloof, heb ik altijd een beetje moeite met het geloven in spoken, geesten en demonen.
Daarom probeer ik degenen die wel geloven in goden, engelen, spoken en demonen met goede argumenten te laten komen zodat ze mij kunnen overtuigen maar tot nu toe is het nog niemand gelukt... Vooral god vrezende mensen hebben vaak als beste argument "dat het in de bijbel staat" en dus waar moet zijn. Dan vraag ik me af waar het kritische denken is gebleven? Want dan is het snel klaar met zulke sprookjes...
En begrijp me niet verkeerd, ik vind het goed dat ze proberen te leven naar de, in mijn ogen, goede normen en waarden die het geloof heeft. Alleen jammer dat je er een hoop misbruikers bij hebt zitten, maar goed die heb je ook buiten het geloof alleen werken die dan bij een bank of verzekeraar en maken misbruik van het kapitalisme...
Want anders?quote:Op woensdag 28 september 2011 17:06 schreef datisstom het volgende:
[..]
- reactie op edit verwijderd -
Het is toch niet normaal dat je al die 'demonen' in je hoofd hoort en dingen in je been voelt etc. Ik denk dat dit allemaal te verklaren valt en dat het kwartje pas valt als je naar een psychiater gaat.quote:
Ik vond het in ieder geval een heel spannend boek. Die Nephilim zijn de nakomelingen van de gevallen engelen/demonen vlgs de bijbel.quote:Op woensdag 28 september 2011 17:03 schreef Manke het volgende:
[..]
Thanks, heb een epub gevonden, misschien ga ik t lezen.
Maar waar komen dan de (geesten van) Nephilim vandaan?
Het is ook niet normaal, ik ga daarom ook naar de psychiater, maar die weet er ook geen raad mee, die geeft me pillen om de stemmen te verminderen en het werkt, het gekruip in m'n been blijft.quote:Op woensdag 28 september 2011 17:35 schreef datisstom het volgende:
[..]
Het is toch niet normaal dat je al die 'demonen' in je hoofd hoort en dingen in je been voelt etc. Ik denk dat dit allemaal te verklaren valt en dat het kwartje pas valt als je naar een psychiater gaat.
Ik zeg ook maar wat.
Ik weet niet of je nou maar wat zegt (die stemmen dan) of dat het echt zo is. Maar beschrijf eens wat je hoort en/of ziet dan.quote:Op woensdag 28 september 2011 17:39 schreef Manke het volgende:
[..]
Het is ook niet normaal, ik ga daarom ook naar de psychiater, maar die weet er ook geen raad mee, die geeft me pillen om de stemmen te verminderen en het werkt, het gekruip in m'n been blijft.
Ik geloof er niet in omdat ik nog nooit ook maar iets meegemaakt hebt wat er op wijst dat er zoiets bestaat.quote:Op woensdag 28 september 2011 17:23 schreef Manke het volgende:
[..]
Ik geloof in geesten als demonen, omdat ik ze nu constant ervaar na een domme actie met oproepen ervan.
Ben er over na gaan 1denken waar ze vandaan zouden kunnen komen en ik denk dat God niet uitgesloten hoeft te worden. Omgekeerd geredeneerd dus. Heb zelf niks met religie.
Dus als jij zou geloven in geesten en spoken, dan zou je ook minder moeite hebben om in een God te geloven?
Zo dacht ik ook en zocht naar bewijs voor geesten, en heb het helaas gevonden.
Sommigen mensen ervaren geesten van gidsen en mensen, denken die er wel eens over na waar ze vandaan komen? (Bastard?)
Dat is de label, de oorzaak ligt ergens anders buiten.quote:Op woensdag 28 september 2011 17:53 schreef datisstom het volgende:
En is dit niet gewoon auditive hallucinatie, of een lichte vorm van schizofrenie?
Is echt zo, als 2 jaar lang, het is gekomen omdat ik bandstemmen had gemaakt, kort na het maken daarvan hadden ze er genoeg van en vlogen ze naar m'n hoofd, het voelde als wind, vanaf dat moment herhaalden ze m'n gedachtes, ik wist niet wat ik meemaakte.quote:Op woensdag 28 september 2011 17:52 schreef datisstom het volgende:
[..]
Ik weet niet of je nou maar wat zegt (die stemmen dan) of dat het echt zo is. Maar beschrijf eens wat je hoort en/of ziet dan.
Als je het echt wilt weten, ga dan zoeken, deed ik ook, ik geloofde ook nergens in, maar wilde wel weten. Probeer eens bandstemmen en lees daarover (wikipedia zegt pareidolie, maar dat is het niet, ga eens naar bandstem.nl forum bijv.). Ik denk dat iedereen geesten bij zich heeft, ook jij.quote:Op woensdag 28 september 2011 17:54 schreef ramon83 het volgende:
[..]
Ik geloof er niet in omdat ik nog nooit ook maar iets meegemaakt hebt wat er op wijst dat er zoiets bestaat.
En bij bijvoorbeeld het christelijk geloof is het van buitenaf gezien makkelijk te zien dat er sprookjes verteld worden om er geld aan te verdienen. Zoiets als dit:
http://www.dumpert.nl/med(...)_afhandig_maken.html
En ik heb in het verleden ook glaasje gedraaid en kaarten laten leggen maar ik heb er niks van overgehouden. Ook heb ik wekenlang 's nachts in het bos doorgebracht en daar heb ik ook niks vreemds gezien.
Wat ik nog wil doen is naar een zogenaamd spookkasteel gaan om daar een nacht door te brengen. Nadeel is wel dat ik niet naar de commerciële moet gaan want daar word je zeker genept, dus het is wat lastig.
Ik heb gezocht maar hoe lang moet ik zoeken dan? Er komt toch een punt waarop je de conclusie trekt dat het er dan ook gewoon niet is. En als je te lang doorzoekt ga je er teveel in geloven en vind je dingen die er eigenlijk niet zijn...quote:Op woensdag 28 september 2011 20:02 schreef Manke het volgende:
[..]
Als je het echt wilt weten, ga dan zoeken, deed ik ook, ik geloofde ook nergens in, maar wilde wel weten. Probeer eens bandstemmen en lees daarover (wikipedia zegt pareidolie, maar dat is het niet, ga eens naar bandstem.nl forum bijv.). Ik denk dat iedereen geesten bij zich heeft, ook jij.
Ik weet ook niet echt wat ik van christenen moet denken, maar ik denk dat ze het wel eens bij het rechte eind kunnen hebben, met wat ze geloven dan, wat sommige groepen christenen doen slaat nergens op.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |