Spreekwoordelijke volgbootjes?quote:Op maandag 26 september 2011 18:57 schreef drumstickNL het volgende:
Heh, lachen dat dit nog steeds gevolgd word.
Waarom kom je er zelf dan nu pas mee? Als dat het beeld is moet je het hebben meegekregen, maar je hebt er nooit iets over gezegd. Als je het niet hebt meegekregen kan je het ook niet bevestigen.quote:Op maandag 26 september 2011 15:00 schreef svetan het volgende:
@ spuitje
Dit moet je idd heel serieus nemen als nederlander. Het is het beeld wat er in de afgelopen jaren van Nederland in het buitenland is gevormd. Ik ben daarover in dit forum ook meermaals aangevallen en daarbij heb ik, in tegenstelling tot veel echte buitenlanders nog iets meer recht van spreken.
In het buitenland valt het vooral bijzonder slecht dat de hoogste politiek en rechterlijke macht zich in het openbaar met het inhoudelijke leven en de toekomst individuele jongeren, met naam en toenaam, bezighoud. Dit geld niet alleen voor Laura maar vooral ook voor enkele minderjarige asylzoekers in Nederland die de internationale pers gehaald hebben. Op dit ogenblik is het ook een bedenkelijk punt dat Wilders in het buitenland de bekendste politicus is en zijn ideen als officiele nederlandse politiek begrepen worden.
Een gezonde dosis zelfkritiek en een blik over de grenzen wat er zoal gebeurd in de geciviliseerde wereld zou voor de nederlandse pers, politiek en ook de normale burger gepast zijn.
Er was ook maar één bron. En dat waren de woorden van Laura zelf. Uiteraard hoeft hier geen verder onderzoek plaats te vinden. Het principe van hoor - en wederhoor is hier ook niet van toepassing.quote:Op maandag 26 september 2011 15:33 schreef svetan het volgende:
@Whuzz
Onafhankelijkheid van de nederlandse pers? Heel erg On Topic: Er waren maar 3 versies (alle anderen waren exacte, woordelijke copieen!) van de melding dat Laura de school zou hebben opgegeven.
Deze drie versies berusten alle op een enkele bron (Skype interview NOS jeugdjournaal) waarvan, in het Youtube filmpje dat op het internet verscheen, de zin waarin Laura verklaarde dat het op dat ogenblik de veiligheid van haar boot en haar eigen veiligheid belangrijker was en de school even opgeschoven was (dus niet gestopt!).
De officiele verklaring en het verzoek tot rectificatie van de kant van de familie Dekker en MercerPR is slechts in enkele kranten in een enkel zinnetje gepubliceerd.
Dit is voor mij nu juist geen voorbeeld van een critische, onafhankelijke pers die zijn publiek van werkelijke nieuwsfeiten voorziet.
Wat is dit voor vage site?quote:Op maandag 26 september 2011 18:40 schreef Tide het volgende:
Yvon Davis sprak met Laura -->> http://www.sbs.com.au/you(...)ura-Dekker-in-Darwin
Dit spreekt elkaar ook best een beetje tegen.quote:die onafgebroken rond de wereld zeilt. De inmiddels 16 jarige Laura was voor een paar weken in Darwin
Vaag. Het lijkt me een service van SBS radio, je weet wel, dat dingetje dat bij haar laatst kapot was. Maar het gaat natuurlijk om het geluidsfragment boven die tekst - al is dat zo oppervlakkig als wat.quote:Op maandag 26 september 2011 21:34 schreef spuitje het volgende:
[..]
Wat is dit voor vage site?
In augustus 201 vertrok Laura Dekker vanuit Gribraltar, richting Canarische Eilanden. De toen 14 jarige Laura wilde graag de jongste zeiler ooit worden die onafgebroken rond de wereld zeilt. De inmiddels 16 jarige Laura was voor een paar weken in Darwin. Yvon Davis sprak met haar toen ze nog op Sint Maarten zat en vroeg haar hoe lang geleden dat was?
bron
En wie is Yvon Davis?
quote:Op maandag 26 september 2011 21:53 schreef Disana het volgende:
[..]
Vaag. Het lijkt me een service van SBS radio, je weet wel, dat dingetje dat bij haar laatst kapot was.
LOL I stand corrected.quote:Op maandag 26 september 2011 22:19 schreef Hammondorgel het volgende:
[..]Dat was haar SSB kortegolf radio.
quote:Op maandag 26 september 2011 21:53 schreef Disana het volgende:
[..]
Vaag. Het lijkt me een service van SBS radio, je weet wel, dat dingetje dat bij haar laatst kapot was. Maar het gaat natuurlijk om het geluidsfragment boven die tekst - al is dat zo oppervlakkig als wat.
Wat een smaakmaker, in het Nederlands. Daar zullen ze aan de andere kant van de wereld echt wakker van liggen.quote:Op maandag 26 september 2011 23:46 schreef svetan het volgende:
Overigens heeft die australische zender SBS een heel nederlands programma met eigen journalisten in Nederland. Hier vind je een recentste "smaakmaker" over hoe men in Australie (en een deel van Azie) over het geklungel Nederland denkt: http://www.sbs.com.au/you(...)-in-Dutch-Parliament.
quote:Op dinsdag 27 september 2011 09:08 schreef MrFoureyes het volgende:
Zou het mogelijk zijn dat de recente Engelstalige postings in het gastenboek geschreven zijn door Mercer en consorten? Dit gezien de taal (Engels) en het thema (Nederland is een socialistische dictatuur). Dat laatste zou goed aansluiten bij de politieke sympathieen van Mercer, als je tenminste mag afgaan op een paar opiniestukken die hij onder eigen naam heeft geschreven.
Nou, daar is ze dan wel klaar mee. Ze wordt dus nu Nieuw Zeelandse (ze was volgens een ander persbericht van Mercer ook dolblij met de overwinning van een of ander NZ sportteam en is al lang hun grootste fan - gewoon omdat ze Nieuw Zeelandse is) en ze wordt dus nu ook een verzetsheld. Een Nieuw Zeelandse vrijheidsstrijder dus.
Vooralsnog doorzie ik de strategie even niet. Maar ik heb wel een idee voor de verdere uitwerking van het imago: Laura heeft evenveel vrijheidsdrang als de dappere Somalische piraten, die ook strijden tegen een misdadige regering. Hun zeemanschap wekt ontzag, en officiele instanties doen alles om hen zwart te maken. De overeenkomst met Laura is overduidelijk. En doordat de piraten in Laura een gelijkgestemde herkennen, heeft ze niets te vrezen als ze langs Somalie vaart. Integendeel: er staan 30.000 piraten langs de kust, zwaaiend met piratenvlaggen terwijl ze oude Somalische zeemansliederen zingen. De opbrengst van de eerstvolgende kaping is voor Laura.
Go,Lyall, go!
Ik zie hier anders geen bewijs voor je stelling dat NL in het buitenland bekend staat als niet democratisch en ongeciviliseerd.quote:Op maandag 26 september 2011 23:46 schreef svetan het volgende:
Overigens heeft die australische zender SBS een heel nederlands programma met eigen journalisten in Nederland. Hier vind je een recentste "smaakmaker" over hoe men in Australie (en een deel van Azie) over het geklungel Nederland denkt: http://www.sbs.com.au/you(...)-in-Dutch-Parliament.
Om de 1 of andere vage reden wil die pagina hier niet openen. Kan iemand mij, eventueel per pb, dat artikel sturen? Ben ondertussen wel nieuwsgierig geworden.quote:Op dinsdag 27 september 2011 12:14 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Ik zie hier anders geen bewijs voor je stelling dat NL in het buitenland bekend staat als niet democratisch en ongeciviliseerd.
Het is audio ...quote:Op dinsdag 27 september 2011 12:23 schreef spuitje het volgende:
[..]
Om de 1 of andere vage reden wil die pagina hier niet openen. Kan iemand mij, eventueel per pb, dat artikel sturen? Ben ondertussen wel nieuwsgierig geworden.
Ach, ik vermoedde dat spuitje het geluidsbestand niet had gezien en wilde daarop wijzen. Met mijn vermoeide hoofd bedacht ik er toen nog iets bij.quote:Op dinsdag 27 september 2011 08:30 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Je bent onbetaalbaar soms.
Een geniale grap en dat is het.
Zeg nou nix over de wind, straks begint iedereen hier weer zijn varen op diesel mantra te herhalen.quote:Op dinsdag 27 september 2011 14:12 schreef svetan het volgende:
Als de laatste positieopgaven van Guppy (26/9) niet helemaal gelogen is zou ze dus nu eigenlijk ergens tussen de Ashmore en Cartierriffen moeten varen.
Als Bali de volgende stop zou zijn dan is ze daar vrijdag. Slaat ze Indonesie over en gaat naar het Christmas Island dan is ze nog 7 dagen onderweg omdat er daar op het ogenblik weinig en niet erg gunstige wind heerst.
LAURA & GUPPYquote:Op dinsdag 27 september 2011 14:12 schreef svetan het volgende:
Als de laatste positieopgaven van Guppy (26/9) niet helemaal gelogen is zou ze dus nu eigenlijk ergens tussen de Ashmore en Cartierriffen moeten varen.
Als Bali de volgende stop zou zijn dan is ze daar vrijdag. Slaat ze Indonesie over en gaat naar het Christmas Island dan is ze nog 7 dagen onderweg omdat er daar op het ogenblik weinig en niet erg gunstige wind heerst.
Je moet toch toegeven dat haar vakantie bar weinig met zeilen te maken heeft. En het mag best gezegd worden dat de wind haar aan haar reet zal roesten. Ze vaart op diesel als het zo uitkomt. Het verwende nest maakt en breekt haar eigen wetten tenslotte. Zo is ze ook opgevoed. Ik denk dat ze wel eens een onuitstaanbaar kreng zou kunnen worden, later.quote:Op dinsdag 27 september 2011 14:17 schreef Daniel1976 het volgende:
[..]
Zeg nou nix over de wind, straks begint iedereen hier weer zijn varen op diesel mantra te herhalen.
Ach ja kan een meditatief momentje zijn natuurlijk het opdreunen van een mantra
Op andere momenten heeft ze geen tijd om bv. haar geboorteland aan te doen. Want ze is immers met een recordpoging bezig..quote:Op dinsdag 27 september 2011 15:17 schreef Disana het volgende:
But during the year-plus she has already been sailing, and enjoying long breaks in various exotic destinations, she has rarely thought about finishing with any kind of a record.
http://www.petethomasoutd(...)ed-indian-ocean.html
Zelfde met dat rijbwijs: dat had ze wel in Australië willen halen omdat de lestijd daar maar kort duurt, maar daar heeft ze dan ineens toch geen tijd meer voor.quote:Op dinsdag 27 september 2011 20:06 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Op andere momenten heeft ze geen tijd om bv. haar geboorteland aan te doen. Want ze is immers met een recordpoging bezig..
Maar ja, in hetzelfde artikel wordt ook weer gezegd dat ze aan boord van een jacht geboren is... Soms vraag ik me af of de Dekkers zelf nog wel weten wat echt is en wat zich in hun droomwereld afspeelt..
Ik denk eerder dat dat met geld te maken heeft.. Als ze anderen zover had gekregen om haar rijlessen te financieren had ze opeens tijd gehad, wed ik.quote:Op dinsdag 27 september 2011 20:11 schreef Disana het volgende:
[..]
Zelfde met dat rijbwijs: dat had ze wel in Australië willen halen omdat de lestijd daar maar kort duurt, maar daar heeft ze dan ineens toch geen tijd meer voor.
ik zag hetquote:Op dinsdag 27 september 2011 20:11 schreef Disana het volgende:
En ja hoor, jullie zeiden het nog en inderdaad: mevrouw vaart weer op de motor.
Tja, toen liet de wind me helemaal in de steek.. en dus start ik de kleine motor
http://www.lauradekker.nl/Basis.aspx?Tid=2&Lid=12&Lit=VIEW
Overboord springen en je boot in de steek laten lijkt me sowieso niet verstandig als je in je uppie op zee zit..quote:Op dinsdag 27 september 2011 20:15 schreef BabeWatcher het volgende:
[..]
ik zag het
en ze heeft het warm, met al dat zand op het water lijkt het me ook niet echt prettig om een duik te nemen.
Zou ze echt al zo verrot zijn dat ze had gehoopt dat men wel zou dokken? Maar het kan inderdaad wel zijn dat het geld er niet voor was.quote:Op dinsdag 27 september 2011 20:15 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
Ik denk eerder dat dat met geld te maken heeft.. Als ze anderen zover had gekregen om haar rijlessen te financieren had ze opeens tijd gehad, wed ik.
ik weet niet hoe lang haar veiligheidslijn is, maar zonder zeilen zal Guppy nooit harder gaan dan Laura kan zwemmenquote:Op dinsdag 27 september 2011 20:25 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Overboord springen en je boot in de steek laten lijkt me sowieso niet verstandig als je in je uppie op zee zit..
Verleidelijk lijkt het me wel, trouwens..
Met een lijn zou het kunnen, denk ik. Maar of je boot nu snel gaat of niet, er is één ding dat je niet wilt, en dat is van je boot wegdrijven.. Nou ja, lijkt me dan, als leek..quote:Op dinsdag 27 september 2011 20:30 schreef BabeWatcher het volgende:
[..]
ik weet niet hoe lang haar veiligheidslijn is, maar zonder zeilen zal Guppy nooit harder gaan dan Laura kan zwemmen
Hoezo rijles??quote:Op dinsdag 27 september 2011 20:29 schreef Disana het volgende:
[..]
Zou ze echt al zo verrot zijn dat ze had gehoopt dat men wel zou dokken? Maar het kan inderdaad wel zijn dat het geld er niet voor was.
Als madame zich had ingelezen zou ze hebben geweten dat een rijbewijs halen in Australie nog helemaal niet zo eenvoudig is. Je moet namelijk iets van 130 uur onder begeleiding van iemand die al langer zijn/haar rijbewijs heeft praktijkervaring opdoen voor je definitief af mag rijden. Hoe had ze dat in die paar weken dat ze daar was willen doen?quote:Op dinsdag 27 september 2011 20:15 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Ik denk eerder dat dat met geld te maken heeft.. Als ze anderen zover had gekregen om haar rijlessen te financieren had ze opeens tijd gehad, wed ik.
5-6 dagen non-stop rijden?quote:Op dinsdag 27 september 2011 23:17 schreef spuitje het volgende:
[..]
Als madame zich had ingelezen zou ze hebben geweten dat een rijbewijs halen in Australie nog helemaal niet zo eenvoudig is. Je moet namelijk iets van 130 uur onder begeleiding van iemand die al langer zijn/haar rijbewijs heeft praktijkervaring opdoen voor je definitief af mag rijden. Hoe had ze dat in die paar weken dat ze daar was willen doen?
Vooral dat afzetten tegen wetten en regels.. Natuurlijk doe je dat als puber, en daar kun je ook best een rolmodel voor maken voor andere pubers. Ze wil tenslotte een soort van icoon worden ivm. de sponsoring.. Maar als je daarvoor een valse voorstelling van zaken moet geven..quote:Op woensdag 28 september 2011 00:58 schreef Elfletterig het volgende:
"Waar we diep respect hebben voor haar prestaties" ?? Spreek voor jezelf.![]()
Ik vind het nog steeds een verwend nest. Absurd dat ze mocht vertrekken voor die reis en dat school naar plan C verdween. Alleen maar om de prestige van pappie en om iets te nadrukkelijk schijt te hebben aan wet- en regelgeving.
Ook al vaart ze morgen in één dag 3 keer de wereld rond, dan heb ik daar nog geen enkel respect voor. Meisjes van 15, 16 jaar horen op school, in plaats van het speeltje te zijn van een publiciteitsgeile vader.
Het is al vaker gezegd hier maar ik herhaal het nog maar een keer: de enigen die toestemming hebben gegeven voor de trip van Laura zijn haar ouders. Samen met haar vader heeft Laura allerlei trucs bedacht om toch vooral rond de wereld te kunnen zeilen varen en nog steeds zijn de Dekkers goed in het verzinnen van smoesjes.quote:Op woensdag 28 september 2011 00:58 schreef Elfletterig het volgende:
"Waar we diep respect hebben voor haar prestaties" ?? Spreek voor jezelf.![]()
Ik vind het nog steeds een verwend nest. Absurd dat ze mocht vertrekken voor die reis en dat school naar plan C verdween. Alleen maar om de prestige van pappie en om iets te nadrukkelijk schijt te hebben aan wet- en regelgeving.
Ook al vaart ze morgen in één dag 3 keer de wereld rond, dan heb ik daar nog geen enkel respect voor. Meisjes van 15, 16 jaar horen op school, in plaats van het speeltje te zijn van een publiciteitsgeile vader.
quote:Dear Laura, you are an icon of strength, a beacon of hope and an example to mankind! You are entitled to our everlasting respect, awe and admiration and we will always be behind you, whatever comes on your path and whichever decisions you take! Our hearts and minds are with you and may God bless!
Kan er nog wel meer reacties bijhalen maar zie toch wel een patroon in die onzin in het gastenboek. Uitroepteken, god er bij halen, hoop, moed etc. Die Mercer doet dus wel iets voor zijn geld, onzinreacties plaatsen in het gastenboek.quote:Hi Laura, so exciting to follow your adventure, and frankly speaking I am shocked that so many fellow Dutchmen fail to offer you the kind of admiration and unconditional acceptance that you deserve! Your government apparently tried to put their foot down and squash you in the process, but they failed - thank God for that! We all know your deep inner strengths and admire your courage, wisdom and determination. You are an example to mankind and we wish you well!
Zit af en toe met verbazing de reacties te lezen. Heel veel kun je toch gewoon niet serieus nemen?quote:Op woensdag 28 september 2011 14:46 schreef Ericr het volgende:
[..]
[..]
Kan er nog wel meer reacties bijhalen maar zie toch wel een patroon in die onzin in het gastenboek. Uitroepteken, god er bij halen, hoop, moed etc. Die Mercer doet dus wel iets voor zijn geld, onzinreacties plaatsen in het gastenboek.
Ja, het is een wonderkind. Altijd de diesel in de zeilen, dan kom je goed vooruit!quote:Op woensdag 28 september 2011 00:48 schreef svetan het volgende:
Ook als je de gemelde coordinaten met een korreltje zout moet nemen schiet ze wel goed op.
Onzinquote:Op woensdag 28 september 2011 00:58 schreef Elfletterig het volgende:
"Waar we diep respect hebben voor haar prestaties" ?? Spreek voor jezelf.![]()
Ik vind het nog steeds een verwend nest. Absurd dat ze mocht vertrekken voor die reis en dat school naar plan C verdween. Alleen maar om de prestige van pappie en om iets te nadrukkelijk schijt te hebben aan wet- en regelgeving.
Ook al vaart ze morgen in één dag 3 keer de wereld rond, dan heb ik daar nog geen enkel respect voor. Meisjes van 15, 16 jaar horen op school, in plaats van het speeltje te zijn van een publiciteitsgeile vader.
Heeft ze geen brandstofleverancier als sponsor dan? Je zou toch denken dat mensen die zo uitgekookt zijn als Laura en haar vader daar wel voor hadden gezorgd, niet gelukt dus?quote:Op woensdag 28 september 2011 22:35 schreef MrFoureyes het volgende:
Het lijkt me het verstandigst als ze zich laat sponsoren door Shell of BP.
Welk groot traject dan? Jij weet welke route ze gaat varen?quote:Op woensdag 28 september 2011 22:17 schreef svetan het volgende:
Ik ben benieuwd bij welk tankstation ze aanlegd.... laatste tnkstop voor het grote traject
Op school leren kinderen van alles. Een meisje van 15 (nu net 16) dat op de oceaan in haar eentje ronddobbert, is alleen bezig met een boot varende houden. School schiet erbij in, ze heeft niet of nauwelijks contact met leeftijdsgenoten en ze loopt flinke risico's. Ik wens het haar niet toe, dat gaat me te ver, maar als haar iets ernstigs overkomt - stel dat ze verongelukt - dan ben ik benieuwd naar de reacties.quote:Op woensdag 28 september 2011 19:47 schreef BabeWatcher het volgende:
Onzin
Op school leren kinderen helemaal niks. Laura leert tijdens haar reis veel meer dan in zo'n muf klaslokaal tussen allemaal tuig. Ik zal mijn kinderen helemaal niet naar school sturen, ik ga zelf op wereldreis en neem ze gewoon mee.
Als je niet tegen kritiek of waarschuwingen kunt, moet je geen website online zetten waar mensen in een gastenboek kunnen reageren. Types als die Marleen vind ik te erg voor woorden. Ze willen alleen lezen wat ze willen lezen, de rest moet actief gecensureerd worden. Als die Laura echt zo volwassen is, zal de kritiek haar tere kinderzieltje niet aantasten.quote:Op donderdag 29 september 2011 12:28 schreef Disana het volgende:
Een positivo in Dekkers gasteboek wil niets horen over piraten:
Marleen 28-09-2011
Zou het bericht van Bob Elfers verwijderd kunnen worden? Het fijne van dit gastenboek is juist dat het een hoekje van positiviteit is in een wereld die bol staat van negatieve gevoelens en jaloezie. Steek je hoofd boven het maaiveld en het gaat eraf; dat lijkt wel de norm als het gaat om jouw grote avontuur. Op jouw site vinden we tenminste uitsluitend positieve berichten van mensen die onvoorwaardelijk achter je staan en je bij alles steunen. Laten we zorgen dat dit zo blijft - wat mij betreft is er hier geen plaats voor mensen die zich geroepen voelen om neerbuigende kritiek te leveren op iemand aan wie zo velen een voorbeeld zouden moeten nemen.
Grijns. Verder: motor, heet, bedorven voedsel. Afzien hoor.
Ik denk dat die mensen jouw gedrag in dit topic ook behoorlijk droevig vinden, wat moeten ze wel niet van je denken? Dat je hiervan geniet? Kwalijke zaak.quote:Op donderdag 29 september 2011 13:42 schreef Disana het volgende:
Ik vind het voornamelijk onbegrijpelijk dat zoveel volwassen mensen hun fantasie op Dekker loslaten alsof het hier een heldin met superkrachten betreft. Hebben die mensen zelf zo'n saaie jeugd gehad ofzo?
Ik denk dat inderdaad wel, en van meerdere hier in dit topic.quote:Op donderdag 29 september 2011 13:47 schreef HyperViper het volgende:
[..]
Ik denk dat die mensen jouw gedrag in dit topic ook behoorlijk droevig vinden, wat moeten ze wel niet van je denken? Dat je hiervan geniet? Kwalijke zaak.
Wat heerlijk voor Laura! Nu kan ze eindelijk weer doen wat ze het liefste doet: eindeloos varen zonder dat ze lastig wordt gevallen door wie dan ook! Wat zal ze genieten. Alleen zon, wind en water.quote:Op woensdag 28 september 2011 23:12 schreef svetan het volgende:
Welke route ze neemt blijft gelijk.... na Christmas Island is er een traject van een paar duizend meil en een paar weken zonder eilanden.
quote:Op donderdag 29 september 2011 18:45 schreef spuitje het volgende:
[..]
Wat heerlijk voor Laura! Nu kan ze eindelijk weer doen wat ze het liefste doet: eindeloos varen zonder dat ze lastig wordt gevallen door wie dan ook! Wat zal ze genieten. Alleen zon, wind de motor en water.
Maar dat is volgens sommigen hetzelfde. Dan moet je de engelse versie van haar weblog lezen en als je dan het engels-nederlandse woordenboek erbij neemt ontdek je dat het werkwoord "to sail" naast zeilen ook varen betekent! En varen kun je natuurlijk op heel veel manieren doen.quote:
Waarom gebruikt een Nederlands meisje dan opeens het Engelse werkwoord letterlijk vertaald in het Nederlands?quote:Op donderdag 29 september 2011 20:02 schreef spuitje het volgende:
[..]
Maar dat is volgens sommigen hetzelfde. Dan moet je de engelse versie van haar weblog lezen en als je dan het engels-nederlandse woordenboek erbij neemt ontdek je dat het werkwoord "to sail" naast zeilen ook varen betekent! En varen kun je natuurlijk op heel veel manieren doen.
Dat deed het nederlandse meisje niet, dat deed Svetan. Die ontdekte dat "to sail"niet perse "zeilen" betekende maar ook varen. En op welke manier je dat doet, tja..........quote:Op donderdag 29 september 2011 20:10 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Waarom gebruikt een Nederlands meisje dan opeens het Engelse werkwoord letterlijk vertaald in het Nederlands?
Waarom waren de voorwaarden van de recordpoging überhaupt niet bekend voor aanvang? Nu kan ze er iedere draai aan geven die ze wil. En dat doet ze ook.
quote:Op vrijdag 30 september 2011 10:45 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
In het Engels zou je Laura's 'prestatie' met hetzelfde gemak siteseeing of party-hopping kunnen noemen..
Volgens diezelfde Naomi zal ze door de NZ-overheid met open armen worden ontvangen en is ze zeer welkom!quote:Op vrijdag 30 september 2011 12:06 schreef MrFoureyes het volgende:
Op haar site staat in grote letters: "de jongste solozeiler ter wereld". Dat suggereert toch dat dit eerder iets met wind dan met diesel te maken heeft.
In het gastenboek meldt zich inmiddels een zekere Naomi (Naomi Mercer?) die het onderwerp "vestiging in Nieuw Zeeland" aansnijdt. Wordt dit de nieuwe focus?
Waar ze gaat wonen maakt ook niet uit, de bakker bakt tenslotte overal brood. Het is alleen de vraag hoe ze dat brood gaat betalen. Met 3 jaar HAVO kom je tegenwoordig niet ver meer.quote:Op vrijdag 30 september 2011 13:19 schreef livelink het volgende:
Ach ja, wat maakt het uit waar ze later gaat wonen. Waar ze ook gaat wonen, ze zal ontdekken dat er overal wel wat is.
quote:Op vrijdag 30 september 2011 17:56 schreef Hammondorgel het volgende:
Column: Anne Frank op een bootje
http://www.spitsnieuws.nl(...)-frank-op-een-bootje
Bitte erzählen Sie mir nicht, was ich zu denken habe.quote:Op vrijdag 30 september 2011 18:15 schreef svetan het volgende:
@Hammondorgel
Beeld en text zeggen alles wat je van dergelijke publicaties moet denken.
Tja, dat risico loop je nu eenmaal wanneer je er voor kiest om tijdens het "mooi weer seizoen" te gaan zeilen. Dan zijn er weleens windstille dagen. Gelukkig heeft ze in Australie de dieseltanks nog vol laten gooien, ze komt dus echt wel vooruit.quote:Op vrijdag 30 september 2011 20:02 schreef BabeWatcher het volgende:
geen wind. Alweer. Ik zou graag wat wind opsturen, maar hier hebben we ook geen wind en dat blijft tot na het weekend zo.
[..]
Ze is een windbuil... Wat is het probleem?quote:Op vrijdag 30 september 2011 21:13 schreef spuitje het volgende:
[..]
Tja, dat risico loop je nu eenmaal wanneer je er voor kiest om tijdens het "mooi weer seizoen" te gaan zeilen. Dan zijn er weleens windstille dagen. Gelukkig heeft ze in Australie de dieseltanks nog vol laten gooien, ze komt dus echt wel vooruit.
Ik heb geen probleem, jij? Maar het kind schijnt nooit tevreden te zijn, lees haar laatste weblog maar eens.quote:Op vrijdag 30 september 2011 21:14 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Ze is een windbuil... Wat is het probleem?
Ik heb het even gelezen ja.. Ze is niet erg snel tevreden. Dan wordt ze weer naar buiten gejaagd door de zon. (Ik vraag me af hoe dat eruit ziet terwijl ze zich uitstrekt), dan wordt ze weer uit haar slaap gehaald. De wind is weer eens niet goed. De deining is vervelend. Het kost haar teveel diesel..quote:Op vrijdag 30 september 2011 23:40 schreef spuitje het volgende:
[..]
Ik heb geen probleem, jij? Maar het kind schijnt nooit tevreden te zijn, lees haar laatste weblog maar eens.
Oh dit is erg.. Het kwam me niet eens vreemd voor omdat site ook 'plaats' betekent.quote:
Eerste deel van haar laatste column....................al na drie dagen verveelt ze zich!quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 08:03 schreef Enneacanthus_Obesus het volgende:
[..]
Ik heb het even gelezen ja.. Ze is niet erg snel tevreden. Dan wordt ze weer naar buiten gejaagd door de zon. (Ik vraag me af hoe dat eruit ziet terwijl ze zich uitstrekt), dan wordt ze weer uit haar slaap gehaald. De wind is weer eens niet goed. De deining is vervelend. Het kost haar teveel diesel..
Vindt ze het eigenlijk wel leuk? Realiseert ze zich wel dat ze leeft als een miljonairsdochter en dat ze er al heel wat geld van anderen doorheen heeft gejaagd?
Het is een zeiltocht, dan heb je dat soort dingen, zoals de wind die niet altijd meewerkt enzo.
Ze heeft nu tijd genoeg om te studeren iig.
Graag gedaan!quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 11:23 schreef Disana het volgende:
Spuitje bedankt voor de knipsels. En wat Obesus zegt: ze is niet gauw tevreden. Hoe vaak ook klaagt ze niet dat ze onder de mensen is en geeft ze niet voor dat ze het liefst alleen met Guppy op het water zit. Maar wat lezen we dan:
heb een net op de ssb radio gevonden zodat ik met wat andere zeilers kan praten. En m'n ergernissen tenminste kan delen..
http://www.lauradekker.nl/Basis.aspx?Tid=2&Lid=12&Lit=VIEW
Ik denk wel eens dat ze helemaal niet van zeilen en de eenzaamheid houdt, maar dat ze alleen heeft geleerd dat het een manier is om aandacht van volwassenen te krijgen.
Wat een belediging weer voor Jessica Watson!quote:it would be great if you could take the record from Australian Watson!
bron[/
Jessica Watson heeft wél om de wereld geZEILd, Laura doet dat niet. Dus, ze kan sowieso het record niet pakken van Watson.quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 12:12 schreef svetan het volgende:
Waarom een belediging voor Jessica Watson? Gewoon gezonde competitie..... en bovendien de normale rivaliteit tussen de Aussies en de Kiwi's.
Wat Laura doet was toch niet te vergelijken met wat Jessica deed? Hoe kun je dan van competitie spreken?quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 12:12 schreef svetan het volgende:
Waarom een belediging voor Jessica Watson? Gewoon gezonde competitie..... en bovendien de normale rivaliteit tussen de Aussies en de Kiwi's.
Mercer heeft NZ wakkergeschud door de mensen te vertellen dat Laura er is, en wie ze is..... zonder grote schreeuwerige koppen in de pers.
Ik zou het ook wel weten: in Duitsland mag je tot je 18e niet eens een vakantiebaantje! Van NZ weet ik het niet. Maar in Nederland leren veel jongeren gewoon dat wanneer je iets heel graag wilt je ervoor moet werken.quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 13:45 schreef svetan het volgende:
In principe doen Jessica en Laura hetzelfde maar neemt Laura er meer tijd voor en ziet bovendien veel meer van de wereld. Het verschil is ook dat Laura alles (of veel) zelf moet doen en daardoor veel levenservaring opdoet terwijl voor Jessica alles "verzorgd" was en daardoor maanden van persoonlijke ontwikkeling is misgelopen.
Laura heeft drie nationaliteiten en Nederland heeft haar op zijn zachts gezegt niet erg netjes behandelt. Ik denk daarom dat ze er al heel lang mee bezig is geweest waar ze in de toekomst naar toe wil en daarom meer van het land en de mensen weet als wij op dit forum bij elkaar. Als ik als avontuurlijk en ondernemend jong mens de keuze zou hebben tussen Nederland, Duitsland en Nieuw Zeeland dan is die keus eigenlijk niet zo moeilijk.
ik dacht dat ze helemaal geen tijd had om te studeren?quote:Op zaterdag 1 oktober 2011 10:10 schreef spuitje het volgende:
En voor de liefhebbers ook deel 2 & 3
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |