Jouw hearsay verhaal van een medewerker van de TBS kliniek is wel expert niveau?quote:Op dinsdag 27 september 2011 11:26 schreef Catbert het volgende:
[..]
Want jij bent een expert op dat gebied?
Ik kan me een voorval herrinneren op een eilandje ergens van de zomer.quote:Op dinsdag 27 september 2011 10:41 schreef Catbert het volgende:
[..]
Een vriendin van me werkt in een TBS kliniek waar ook een aantal psychopaten zitten. Wat (volgens haar) wel grappig is aan die types is dat ze inderdaad geen enkele empathie hebben, maar omdat ze zich niet kunnen inbeelden in anderen ook geen goeie ontsnapping kunnen plannen. Dus als ze al een keer ontsnappen dan kunnen ze meestal daarna gewoon opgepikt worden thuis of bij familie, of ze melden zich zelf weer bij de kliniek omdat ze niet weten hoe ze nu verder moeten.
De koele berekenende psychopaat die wel door kan gaan voor een normaal sociaal persoon is meer een hollywoodverzinzel.
Jaah, hij was een beetje Gothic en zo, maar hij zei me altijd gedag. Of z'n mond nu droop van het bloed of niet, hij was altijd beleefd.quote:Op dinsdag 27 september 2011 11:26 schreef Scorpie het volgende:
En toch bewerkte hij zijn moeder met een schaar, knipte haar nek open en zoog haar bloed op.
Ik ben geen expert maar de dame in kwestie (psychiater) wel, dus ik vind haar verhaal aannemelijker dan dat van hem in ieder geval.quote:Op dinsdag 27 september 2011 11:27 schreef Scorpie het volgende:
Jouw hearsay verhaal van een medewerker van de TBS kliniek is wel expert niveau?
Niet iedereen die veel mensen vermoord is een psychopaat. Hitler was ook redelijk gestoord maar geen psychopaat. Er is nogal een verschil tussen geen empathie hebben en mensen pijn willen doen. Een psychopaat die geen empathie heeft kan geen sadist zijn, daarvoor moet je je kunnen inbeelden dat je mensen pijn doet.quote:Op dinsdag 27 september 2011 11:27 schreef Cracka-ass het volgende:
Ik kan me een voorval herrinneren op een eilandje ergens van de zomer.
Ik heb wel een beetje mensenkennis itt een psychiater die vooral ziektebeelden herkent.quote:Op dinsdag 27 september 2011 11:26 schreef Catbert het volgende:
Want jij bent een expert op dat gebied?
Ja, en ik kan beter auto's fixen dan iemand die ervoor geleerd heeft. Rot toch op manquote:Op dinsdag 27 september 2011 12:14 schreef Loppe het volgende:
Ik heb wel een bepaalde mensenkennis itt een psychiater die vooral ziektebeelden herkent.
er is nog nooit een psych patient volkomen genezenquote:Op dinsdag 27 september 2011 12:15 schreef Catbert het volgende:
Ja, en ik kan beter auto's fixen dan iemand die ervoor geleerd heeft. Rot toch op man
En ikke dan? Ik kan weer meedraaien in de maatschappijquote:Op dinsdag 27 september 2011 12:16 schreef Loppe het volgende:
[..]
er is nog nooit een psych patient volkomen genezen
symptomen onderdrukken met medicatie is wel mogelijkquote:Op dinsdag 27 september 2011 12:17 schreef muhahaha het volgende:
En ikke dan? Ik kan weer meedraaien in de maatschappij
En dat is relevant hoe?quote:Op dinsdag 27 september 2011 12:16 schreef Loppe het volgende:
er is nog nooit een psych patient volkomen genezen
Lekker makkelijk. Willekeurige dingen roepen en dan als iemand vraagt wat je er mee bedoelt met zo'n kutopmerking komenquote:
Als het niet moeilijk is aan te geven waarom je "er is nog nooit een psych patient volkomen genezen"-verhaal iets te maken heeft met psychiaters en hun expertise dan kun je dat toch makkelijk even uitleggen hier?quote:Op dinsdag 27 september 2011 13:20 schreef Loppe het volgende:
waarom uitleg geven? Het is zo moeilijk niet.
Ik wou aangeven dat jouw vergelijking met de automonteur niet juist is aangezien psychiaters enkel getraind zijn in het vinden van ziektebeelden en onderdrukken van symptomen door medicatie en niet in het genezen.quote:Op dinsdag 27 september 2011 13:23 schreef Catbert het volgende:
Als het niet moeilijk is aan te geven waarom je "er is nog nooit een psych patient volkomen genezen"-verhaal iets te maken heeft met psychiaters en hun expertise dan kun je dat toch makkelijk even uitleggen hier?
Het gaat niet om het 'fixen' van auto's en mensen, dat snapt iedere idioot. De vergelijking ging over dat jij claimt een betere expert te zijn dan iemand die ervoor geleerd heeft, en dat is een enorm domme en arrogante bewering.quote:Op dinsdag 27 september 2011 13:36 schreef Loppe het volgende:
Ik wou aangeven dat jouw vergelijking met de automonteur niet juist is aangezien psychiaters enkel getraind zijn in het vinden van ziektebeelden en onderdrukken van symptomen door medicatie en niet in het genezen.
Ja sorry, ik ben niet gewend aan zoveel dommigheid, word ik een beetje moe van.quote:Op dinsdag 27 september 2011 13:36 schreef mazaru het volgende:
I can feel the evilness spreading in this topic...
Niet aan gewend? En je zit al meer dan 8 jaar op Fok!quote:Op dinsdag 27 september 2011 13:38 schreef Catbert het volgende:
[..]
Ja sorry, ik ben niet gewend aan zoveel dommigheid, word ik een beetje moe van.
Ik kan er niet aan wennen dat mensen met droge ogen kunnen beweren meer van psychiatrie te weten dan iemand die ervoor gestudeerd heeft. Valt m'n mond iedere keer weer van openquote:Op dinsdag 27 september 2011 13:40 schreef mazaru het volgende:
Niet aan gewend? En je zit al meer dan 8 jaar op Fok!
Ja want itt tot jou zijn Psychiaters geen mensenquote:Op dinsdag 27 september 2011 13:52 schreef Loppe het volgende:
mja het blijft om mensen gaan, psychiaters vergeten dit wel eens
nauwelijksquote:Op dinsdag 27 september 2011 13:54 schreef Catbert het volgende:
Ja want itt tot jou zijn Psychiaters geen mensen
robert m is wat mij betreft in en in slecht.quote:Op maandag 26 september 2011 16:53 schreef SpecialK het volgende:
Bestaan er in en in slechte mensen? Ik denk dat iedereen wel wat verlossende karaktereigenschappen heeft.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |