Lol, niet gehoord. Wel gister wéér van die idioten die toeterend rondreden. 's Middags, dat wel, maar echt.. nog steeds irritant.quote:Op vrijdag 14 oktober 2011 22:58 schreef Ireth het volgende:
Iemand die loeiharde knal gehoord rond 17.15 - 17.20 in het centrum?
Lijn 12 kreeg een klapband op het CS! Mozes wat een knal!
Hofstra, gaf Nederlands! Niet mijn favoriet haha. Verbeek, die nicht van handvaardigheid. Ooit nog geschorst omdat ik een blok hout naar zijn kop heb gegooidquote:Op woensdag 12 oktober 2011 10:09 schreef Axia het volgende:
[..]![]()
Schoolgenoot!!!!
Die vrouw van Mr. Schwartz stond in de kantine. Zij was een schat. Voor hem waren we allemaal bang![]()
En ken je Mevr. Hofstra en Mr. Verbeek ook nog?
Drossaert nooit gehad, zegt me ook niks. Erne ook niet. Maar die akelige dwerg stond heel vaak 1 minuut nadat de bel voor het eerste uur gegaan was mensen bij de ingang op te wachten om nma te laten komen! De heks! hahaquote:Op
woensdag 12 oktober 2011 10:20 schreef zatoichi het volgende:
[..]
Ter Wolbeek, mijn favoriete engelse docent die mij voor mijn lijst een star trek boekje liet lezen(al had ik er wel veel echte literatuur naast).
Erné, zat notabene met mijn moeder in een of ander zangkoor en geeft nu Nederlandse les aan de buitenlandse voetballers bij FC Utrecht.
Dave Drossaert, geschiedenisleraar (waar ik alleen maar 4-en haalde), later conrector en rector en nu de baas van UniC.
En hoe heette die Nederlandse docent ook alweer die alle tafels los van elkaar wilde hebben, tassen binnen de poten, kleedde zich wat in de jaren '50 al ouderwets was en was superstreng (maar bij een reunie later bleek het op zich best een aardige man te zijn...)
Braams, aardige vent was dat wel! En jij bedoelt die Den Otter voor scheikunde, want een vage gast was dat. Niet heel aardig ook.quote:Op woensdag 12 oktober 2011 10:42 schreef Axia het volgende:
[..]
Kamerbeek!!!! Dat was het!!! Was altijd lachen daarzo. Hij baalde eeuwig van ons. Hij sloeg ook altijd met zijn stok op je tafel als je niet rechtop zat.![]()
Ow ja, van Scheppingen. Hij was als leraar wel tof.
En ken je Mr, Braams nog? Hij gaf Aardrijkskunde. Hij was mijn mentor in klas 1 en 2.
En dan hadden we ook een leraar voor scheikunde die een fles alcohol in zijn bureau bewaarde. Ben zijn naam vergeten.![]()
Oh, zo leuk om iemand te vinden hier die dit allemaal kent.![]()
Als import utrechter heb ik er ook weinig mee.quote:
Als je niet in Utrecht geboren bent zal je nooit een Utrechter worden, hoe hard je het ook probeert.quote:Op zondag 16 oktober 2011 17:44 schreef okiokinl het volgende:
driekwart van de utrechters stamt af van buiten utrecht..
Zelf ben ik dus net niet in Utrecht geboren, maar mijn moeder wel, mijn opa ook, mijn overgrootvader ook en zijn vader ook... Verder gaat de stamboom niet dus weet niet hoe het daarvoor zat maar over het algemeen heeft mijn familie aan moeders kant altijd in Utrecht gewoond. En mijn dochter is er weer geboren.quote:Op zondag 16 oktober 2011 17:44 schreef okiokinl het volgende:
driekwart van de utrechters stamt af van buiten utrecht..
Bij echte Utrechter denk ik aan de vierkante viswijven achter de kassa van de Aldi van de ASW. Ik ben heel niet aan het proberen dat te worden.quote:Op zondag 16 oktober 2011 18:13 schreef 1-0-8 het volgende:
[..]
Als je niet in Utrecht geboren bent zal je nooit een Utrechter worden, hoe hard je het ook probeert.
Vroeger - toen veel van mijn oudooms en -tantes nog leefden - waren de verjaardagen van mijn opa en oma ook gevuld met van die Utrechtse typetjes. Zoals m'n ome Ton (eigenlijk de oom van mijn moeder), die een kroeg in Wijk C had en daarom de meest rare verhalen wist te vertellen. En m'n tante Lenie die altijd in het Utregs zat te praten met m'n tante Bep en tante Aggie. Dan was er nog ome Dick, de broer van m'n oma die altijd het hoogste woord had en ome Joop, die ook een broer van m'n oma was maar op twee druppels water lekker op m'n opa (die ook Joop heette). M'n opa is - op een paar jaar als soldaat in Korea na - altijd in dienst geweest van de Utrechtse politie. Eerst als agent en later als rechercheur. Ik kon als klein jongetje altijd enorm genieten als we dan samen door Utrecht liepen en hij dan vertelde over welke boeven hij dan weer op een bepaalde plek had opgepakt (en waarom). Mijn moeder vond dit minder leuk, omdat haar vader tijdens nachtdiensten haar altijd in de gaten hield als ze ergens in Utrecht uit was.quote:Op zondag 16 oktober 2011 20:56 schreef Ireth het volgende:
Mijn ma was trouwens ook echt een Utrechts typetje. Zeer plat utrechts pratend, ze heet Lenie en onze hond heette Tarzan![]()
![]()
Ik ook niet. Vind het een prima stad, maar dat Utrechtse mentaliteitje af en toe... Zonder de import was Utrecht natuurlijk een vrij onbeduidend provinciestadje.quote:Op zondag 16 oktober 2011 22:16 schreef speknek het volgende:
[..]
Bij echte Utrechter denk ik aan de vierkante viswijven achter de kassa van de Aldi van de ASW. Ik ben heel niet aan het proberen dat te worden.
Inderdaad, verhuis dan lekker naar Amsterdam ofzo. Dat een vierkante meter daar werkelijk niet te betalen is vergeten ze dan voor het gemak maar even.quote:Op maandag 17 oktober 2011 10:26 schreef Silenus het volgende:
[..]
Ik ook niet. Vind het een prima stad, maar dat Utrechtse mentaliteitje af en toe... Zonder de import was Utrecht natuurlijk een vrij onbeduidend provinciestadje.
Ik ken weinig echte Utrechters, maar de paar die ik ken hebben ook een ongelofelijk minderwaardigheidscomplex ten opzichte van Amsterdam. Altijd er tegen afzetten, zie ik ook bij collega's. En waarom? Utrecht heeft zoveel om trots op te zijn als inwoner.
quote:Op zondag 16 oktober 2011 18:14 schreef The6thgate het volgende:
Ik kom maar niet van m'n zachte g af dus val meteen door de mandMaar boeiend of je import bent. Gewoon genieten van een leuke stad hier!
Ik woon in Terwijdequote:Op maandag 17 oktober 2011 10:40 schreef sylvesterrr het volgende:
Wat vinden jullie van Terwijde? Met een beetje geluk kan ik daar binnenkort een appartement huren.
Ik ben single, heb een full-time baan en doe er nog een deeltijdstudie bij. Veel tijd om uit te gaan heb ik dus niet.Een rustige wijk is voor mij wel handig denk ik.
Daar woon ik ook, en ik heb eigenlijk nergens last van. De gewoonlijke woonwijk-dingen, zoals blaffende honden en vreemde katten op m'n bed en muziek van de overburen enzoquote:Op maandag 17 oktober 2011 10:53 schreef sylvesterrr het volgende:
Hoe is de buurt (met name het gebied rondom het Waterwinpark)? Is het leefbaar? Wat is het Tokkie-gehalte? Is er (veel) overlast van hangjongeren?
Ik had Schiens als docente voor Duits. Kregen we tips over hoe je niet een relatie moet beginnen met een getrouwde manquote:Op zondag 16 oktober 2011 12:21 schreef 1-0-8 het volgende:
Over THorbecke gesproken... Er zaten daar wel echt vage lui op die school hoor. Niet alleen docenten, maar ook leerlingen. Mid jaren 90 een van die grietjes die in haar naakie een niet nader te noemen gymdocent 'overviel' in docentenkleedkamer van de gymzaal. Hij wist niet hoe snel die weg moest komenl; ze wilde geneukt worden door 'm ;-)
Maar wie kent de toffe docenten van de school nog?
Jaap Heule (Latijn/Grieks, echt een eindbaas!!)
Marco Dammers (Geschiedenis, nooit gehad als docent, maar ken m als toffe gast)
Voogd (geloof biologie/verzoriging ofzo??, aardige kerel!)
Stollenwerck, de MVVert. Nooit zo populair omdat ie conrector was, maar achteraf een heel aardige vent!
Een zo'n vage dude van wiskunde, woonde op steenworp afstand van de school. (Niet die kleine kale die ook tof was!)
Of de minder leuke docenten, zoals Schiens (of hoe je het ook mag schrijven) voor Frans!
Of die lange baardmans van economie, die altijd in zichzelf mompelde... Brouwers ofzo??
Of Dijkgraaf van geschiedenis....
En dan hebben we nog Ori (Surinamert voor Nederlands, moesten we altijd opstaan als zij de klas binnenkwam en roepen: goedemorgen mevrouw Ori! whehe), Goossens, de decaan... Die donkere mevrouw voor na/sk, Beffers, Appel, etc...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |