SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I noticed you noticing me, so I just want to put you on notice that I noticed you too.
quote:Op zondag 25 september 2011 16:55 schreef Vierkantblokje het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 25 september 2011 15:34 schreef Geo3kant het volgende:
[..]ik wacht nog altijd op je eerste semi intelligente en serieuze opmerking.
quote:Op zondag 25 september 2011 17:07 schreef Geo3kant het volgende:
[..]SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik lees overal 'gewoon' 1 oktober hoor....?quote:Op zondag 25 september 2011 20:45 schreef THEFXR het volgende:
wat zijn het toch een prutsers bij de UFC!!!
er staat staat versus 6, zondag 2 okt is!
SPOILER: uitslagen van UFC 135 staan er ook opOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.TV schedule is wel goed.
en wat zie je hier dan staan??quote:Op zondag 25 september 2011 21:10 schreef Fyodor het volgende:
[..]
Ik lees overal 'gewoon' 1 oktober hoor....?
ahaaaaaquote:Op zondag 25 september 2011 21:22 schreef Tazmaniac het volgende:
Hij staat op 'British Summer Time'.
Event begint op zaterdag 1 oktober, maar de Main Card is na 00:00 uur dus zondag 2 oktober!
Nee, het is meer geïnspireerd op de fameuze instructie-video van Bas.quote:Op maandag 26 september 2011 00:17 schreef Hoogstaande het volgende:
Is dat niet gewoon hetzelfde als Bully Beatdown?![]()
![]()
Ik stuur het even via DM.quote:Op maandag 26 september 2011 00:39 schreef Opperkwal het volgende:
Zijn er eigenlijk ook (private) torrentsites gespecialiseerd in MMA?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 26 september 2011 00:58 schreef 33 het volgende:
Ik denk dat je een van de weinigen bent jaSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Bringing them big boy toys, I do big boy things, I make big boy noise
quote:Op maandag 26 september 2011 00:58 schreef 33 het volgende:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
die heeft echt wel spareribs nodig!quote:Op maandag 26 september 2011 02:02 schreef Hooidraad het volgende:
Het is maandag, tijd voor een gifje!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dat geluid bij de PC is altijd zo slecht...quote:Op maandag 26 september 2011 02:08 schreef slashdotter3 het volgende:
http://www.ufc.com/news/ufc-135-post-fight-press-conference
========================================
[ afbeelding ]
Denk je? Machida tegen Shogun was Shogun toch echt wel dominerend... Maar als je dan weer ziet hoe JJ Shogun pakte, of denk je dat Steven de uitvinding heeft?quote:
Had hem gezien ja, echt heel bruut en mooi van de scheids gedaan. Alleen jammer dat hij al zo oud is en een tijdje in de bak heeft gezeten.quote:Op maandag 26 september 2011 08:55 schreef Happel het volgende:
Brute KO bij Bellator afgelopen vrijdag. Die Vila (40) traint net 4 jaar MMA. Vroeger verdienstelijk worstelaar.
[ afbeelding ]
En zaterdag weer een card, met Struve. Benieuwd hoe hij het er vanaf gaat brengen tegen de leg kicks van Barry.
Main card
Dominick Cruz vs. Demetrious Johnson
Pat Barry vs. Stefan Struve
Anthony Johnson vs. Charlie Brenneman
Matt Wiman vs. Mac Danzig[1]
Preliminary card
Yves Edwards vs. Rafaello Oliveira]
Michael Johnson vs. Paul Sass
Mike Easton vs. Jeff Hougland
Shane Roller vs. TJ Grant
Josh Neer vs. Keith Wisniewski
Walel Watson vs. Joseph Sandoval
Hahahaha dat gifje is echt geweldig! Zat gisteravond ook al met mijn maten er om te lachen! Alsof Jones de ring uit rent ofzo!quote:Op maandag 26 september 2011 02:08 schreef slashdotter3 het volgende:
http://www.ufc.com/news/ufc-135-post-fight-press-conference
========================================
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 26 september 2011 00:58 schreef 33 het volgende:
Ik was ook voor Rampage hoor!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Diaz
The Older I Get, The Better I Was
Ja erg vet en erg zwaar.quote:Op maandag 26 september 2011 13:39 schreef incognitoomuch het volgende:
Btw Hoogstaande... hoe was de training @ R-Grip?
Jammer man! Kost 50 euro per maand maar dan zou je wel onbeperkt kunnen trainen. Valt best mee toch?quote:Op maandag 26 september 2011 16:44 schreef Hoogstaande het volgende:
[..]
Ja erg vet en erg zwaar.
Ga nu nog steeds stuk.
Denk alleen dat het voor mij als student zonder stufi te duur gaat worden
Wel een matige kutlocatie qua parkeren zegquote:Op maandag 26 september 2011 16:52 schreef incognitoomuch het volgende:
[..]
Jammer man! Kost 50 euro per maand maar dan zou je wel onbeperkt kunnen trainen. Valt best mee toch?
Wat wil je..quote:Op maandag 26 september 2011 17:04 schreef Paxlie het volgende:
[..]
Wel een matige kutlocatie qua parkeren zeg
Nah is best veel voor mij, gezien het aanbod qua uren vrij beperkt is. Ik kan als student een heel jaar onbeperkt bokstrainingen krijgen voor 60 euro per jaarquote:Op maandag 26 september 2011 16:52 schreef incognitoomuch het volgende:
[..]
Jammer man! Kost 50 euro per maand maar dan zou je wel onbeperkt kunnen trainen. Valt best mee toch?
quote:Op maandag 26 september 2011 17:13 schreef incognitoomuch het volgende:
[..]
Wat wil je..Amsterdam
Gewoon je auto bij de NDSM werf gratis parkeren en daar de tram pakken naar Leidseplein!
Rashad is een veel completere vechter en hij haalt alles uit zichzelf en is zich alleen maar aan het beteren. Jon Jones deed het beter dan ik had verwacht maar Rampage was ook wat teleurstellend. Ik zie nog steeds geen overtuigende kampioen. Rashad is een betere worstelaar dan Rampage, is sneller en heeft betere cardio. Rampage had een groot wapen en dat is zijn stootkracht maar hij wist Jones niet te raken. Bij Rashad zie ik het anders gaan.quote:Op maandag 26 september 2011 08:25 schreef -_Tommy_- het volgende:
[..]
Dat geluid bij de PC is altijd zo slecht...
Maar goed... Denk dat JJ echt bijna onverslaanbaar gaat zijn, als je ziet wat hij doet en hoe hij het doet. Lijkt wel alsof hij tegen Rampage nog maar op 60% van zijn kunnen zit. Het is wat Rogan zei toen hij einde ronde 3 even door zijn benen ging: He's telling I can do this at any time.
Een Rashad gaat hem echt niet pakken. Denk dat we straks met 3 ontzettend dominante kampioenen zitten. Silva, GSP en JJ. Ja dat zijn dan erg berekende kampioenen, maar goed dat is natuurlijk ook de bedoeling van het geheel.
Verder Kosh mooi werk, Diaz wow! Gevecht van Hunt duurde ronde te lang voor beiden... Vind het jammer dat zulke topsporters dan toch 5 minuten als zombies rondlopen.
De reden van in de bak zitten is wel heel vaag. Hij bekende schuld maar ik proef er meer bij dat hij dat deed om erger te voorkomen. Zijn advocaat geeft aan dat het een ongeluk was maar blijkbaar was schuld bekennen nodig om een deal te maken.quote:Op maandag 26 september 2011 10:01 schreef Fyodor het volgende:
[..]
Had hem gezien ja, echt heel bruut en mooi van de scheids gedaan. Alleen jammer dat hij al zo oud is en een tijdje in de bak heeft gezeten.
Na Evans heeft hij de belt mogelijk niet meer. Ik betrap zelf Dana White dat hij voorbij de partij met Rampage kijkt en het zelf over de HW-divisie heeft. Ik vind het storend voorbarig dat Jones nu al als de nieuwe Messiah wordt gezien.quote:Op maandag 26 september 2011 19:42 schreef Fenomeno het volgende:
Tegen Bonnar, nee man
Evans en daarna de winnaar van Davis - Machida, daarna Gustafsson.
Dana laat Jones voorlopig niet naar HW gaan, hij gaf al aan dat er genoeg fights waren die Jones eerst moet afwerken voordat er over HW gesproken gaat worden, dus we zullen het ermee moeten doen.quote:Op maandag 26 september 2011 19:42 schreef Fenomeno het volgende:
Tegen Bonnar, nee man
Evans en daarna de winnaar van Davis - Machida, daarna Gustafsson.
Ben ik het mee eens. Machida is moeilijk om neer te halen, heeft goede trappen en stoten in huis om Jones op afstand te houden. Zijn movement is snel genoeg om Jones zijn stoten en trappen te kunnen ontwijken. Van Evans, Machida en Davis geef ik Machida de beste kans. Ik zeg absoluut niet dat hij wint, maar hij heeft i.m.o. de beste stijl om hem te verslaan.quote:Op maandag 26 september 2011 20:26 schreef Fenomeno het volgende:
Ik denk dat Machida stylistisch best een kans maakt tegen Jones
Nog had ook prima TDD in dat gevecht de eerste 2 rondes, Jones zal hij niet naar de grond krijgen en dan wordt hij staand gesloopt, Machida is veel completer. Goede TDD, prima Jiu Jitsu en geweldige standup en sways.quote:Op maandag 26 september 2011 21:10 schreef Fyodor het volgende:
[..]
Ben ik het mee eens. Machida is moeilijk om neer te halen, heeft goede trappen en stoten in huis om Jones op afstand te houden. Zijn movement is snel genoeg om Jones zijn stoten en trappen te kunnen ontwijken. Van Evans, Machida en Davis geef ik Machida de beste kans. Ik zeg absoluut niet dat hij wint, maar hij heeft i.m.o. de beste stijl om hem te verslaan.
Phil Davis stelt staande (nog) niet zoveel voor. Rogerio Nogueira maakte hem het staand erg moeilijk.
Feit is in ieder geval dat er genoeg interessante gevechten op 205 zijn voor Jones: Evans, Machida, Davis en wellicht Gustaffson in de toekomst. Een rematch met Shogun zit niemand (vooralsnog) op te wachten.
Op dit moment vind ik het nog altijd:quote:Op maandag 26 september 2011 22:19 schreef incognitoomuch het volgende:
Er moet gewoon wat nieuw bloed in de LHW divisie komen...! Hoog tijd imo! De Lightweights en Welterweights knallen de pan uit. De middleweights is ook niet verkeerd. De Heavyweights ook niet.
Ze moeten juist geen nieuw logo. Vasthouden aan wat ze nu al hebben. Ik mag sowieso hopen dat die Amerikaanse kleuren niet gebruikt gaan worden trouwensquote:Op dinsdag 27 september 2011 00:24 schreef Fyodor het volgende:
Interessante post op sherdog, iemand gaf aan dat het tijd is voor een nieuw logo voor de UFC nu ze echt mainstream gaan met Fox.
Dit was zijn voorbeeld, best leuk gedaan maar het kan natuurlijk beter...
[ afbeelding ]
quote:Op dinsdag 27 september 2011 17:25 schreef -_Tommy_- het volgende:
Filmpje van Pudzianowski vs Butterbean. Mooi om te zien hoe mooi allround ze zijn. De schoonheid in technieken... Vind het echt iets om vaker te zien zo!
Zaten ze vanochtend op school naar te kijken, ik heb ze maar even uitgelegd dat dit niet representatief is voor de edele sport MMAquote:Op dinsdag 27 september 2011 17:25 schreef -_Tommy_- het volgende:
Filmpje van Pudzianowski vs Butterbean. Mooi om te zien hoe mooi allround ze zijn. De schoonheid in technieken... Vind het echt iets om vaker te zien zo!
Armbar anyone..quote:Op dinsdag 27 september 2011 17:25 schreef -_Tommy_- het volgende:
Filmpje van Pudzianowski vs Butterbean. Mooi om te zien hoe mooi allround ze zijn. De schoonheid in technieken... Vind het echt iets om vaker te zien zo!
Machida heeft problemen met iemand die snel is en als je dan ook nog de reach van Jones mee neemt dan zie ik een vrij gemakkelijke pot voor Jones. Ik zou voor Machida rooten maar ik zie Machida Jones niet pakken. Evans en Davis zie ik toch als de main threat.quote:Op maandag 26 september 2011 21:10 schreef Fyodor het volgende:
[..]
Ben ik het mee eens. Machida is moeilijk om neer te halen, heeft goede trappen en stoten in huis om Jones op afstand te houden. Zijn movement is snel genoeg om Jones zijn stoten en trappen te kunnen ontwijken. Van Evans, Machida en Davis geef ik Machida de beste kans. Ik zeg absoluut niet dat hij wint, maar hij heeft i.m.o. de beste stijl om hem te verslaan.
Phil Davis stelt staande (nog) niet zoveel voor. Rogerio Nogueira maakte hem het staand erg moeilijk.
Feit is in ieder geval dat er genoeg interessante gevechten op 205 zijn voor Jones: Evans, Machida, Davis en wellicht Gustaffson in de toekomst. Een rematch met Shogun zit niemand (vooralsnog) op te wachten.
Dat is natuurlijk een aangepast NBA-logo. Toepasselijk als je mainstream wilt maar denk ik meer bedoeld als pun dan een serieuze poging.quote:Op dinsdag 27 september 2011 00:24 schreef Fyodor het volgende:
Interessante post op sherdog, iemand gaf aan dat het tijd is voor een nieuw logo voor de UFC nu ze echt mainstream gaan met Fox.
Dit was zijn voorbeeld, best leuk gedaan maar het kan natuurlijk beter...
[ afbeelding ]
ze varieren in kleur, verder is het gewoon steeds hetzelfde logo. Lekker zo laten, herkenbaar genoeg.quote:Op dinsdag 27 september 2011 19:40 schreef Tazmaniac het volgende:
Omdat ze alleen de UFC letters hebben.
Google maar eens op UFC en UFC logo.
Op de 1e zoekterm krijg je alleen foto's van fights.
Op de 2e krijg je 20 verschillende manieren waarop ze UFC schrijven.
Ik ben er wel voor om 1 duidelijk herkenbaar logo te maken.
Vergeet niet:quote:Op dinsdag 27 september 2011 19:24 schreef Fokski het volgende:
[..]
Machida heeft problemen met iemand die snel is en als je dan ook nog de reach van Jones mee neemt dan zie ik een vrij gemakkelijke pot voor Jones. Ik zou voor Machida rooten maar ik zie Machida Jones niet pakken. Evans en Davis zie ik toch als de main threat.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Maar Davis zie ik nog lang niet als bedreiging, denk ook niet dat hij dat ooit gaat worden voor Jones. De meesten zijn het er wel over eens dat Rashad momenteel na Jones de beste is op LHW. Als hij gedomineerd wordt door Jones kan de rest het gewoon schudden.
Wat is er met hen gebeurd?quote:UFC 135 suspensions:
Jon Jones: Suspended 180 days (or 45 days with physican clearance)
Quinton Jackson: Suspended 60 days with no contact during training for 45 days
Ricardo Romero: Suspended 60 days with no contact for 45 days
James Te Huna: Suspended 180 days for injuries (or a minimum 30 Days with physician clearance)
Details on the nature of the suspensions were not available.
quote:Op dinsdag 27 september 2011 21:20 schreef Hooidraad het volgende:
[..]
Vergeet niet:Ik ben het er niet mee eens dat Rashad duidelijk de beste is na Jones. Tegen Tito zag hij er heel erg indrukwekkend uit, en ook al heeft Tito veel verloren, dan nog is het een prestatie om hem te finishen. Zeker op de manier waarop Rashad dat deed.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Maar Davis zie ik nog lang niet als bedreiging, denk ook niet dat hij dat ooit gaat worden voor Jones. De meesten zijn het er wel over eens dat Rashad momenteel na Jones de beste is op LHW. Als hij gedomineerd wordt door Jones kan de rest het gewoon schudden.
Maar we hebben allemaal gezien wat Machida met hem deed. Sure, dat was de Rashad die teveel vertrouwen in zijn standup had, en te weinig aandacht besteedde aan zijn worstelen. Maar ik denk niet dat hij een rematch van Lyoto wint. Niet makkelijk in ieder geval.
Hetzelfde geldt voor een rematch tegen Rampage. De Rampage die afgelopen weekend tegen Jones vocht had veel betere takedown defense dan de Rampage waar Rashad de hele tijd op bleef liggen om punten te scoren. En die knockdown die Rashad had, was waarschijnlijk ook niet gebeurd met het veel scherpere verdedigende boksen dat Rampage zaterdag had. Als Rampage dezelfde vorm en discipline kan behouden, zie ik hem de rematch tegen Rashad wel winnen.
Ik probeer Rashad niet naar beneden te halen, maar ik zie eerlijk gezegd niet hoe hij van Jones wint. Ja, hij is sneller dan Rampage. Ja, hij heeft een iets grotere reach dan Rampage. En hij is een betere aanvallende worstelaar dan Rampage. En in tegenstelling tot Rampage, weet Rashad hoe je leg kicks moet checken. Maar hij is ook veel kleiner dan Rampage (die al veel kleiner was dan Jones), heeft niet de kin van Rampage, en is makkelijker te raken dan Rampage. Ik denk dat Jones tegen Rashad net zo makkelijk de afstand bepaalt als hij tegen Rampage deed, en gewoon weer domineert tegen Rashad.
Van de huidige toppers, zie ik toch echt Machida als de grootste kanshebber. Phil Davis komt er niet aan. Misschien kan Gustafsson nog uitgroeien tot een bedreiging..
Shitquote:Op woensdag 28 september 2011 03:10 schreef leeroy het volgende:
@danawhite: I jumped the gun on Machida vs Davis. Just found out Davis is still recovering from knee surgery. Sorry about that!
Dus Machida vs Davis word het dus niet
Jammer, dit zou echt een mooie match-up zijn geweest!quote:Op woensdag 28 september 2011 03:10 schreef leeroy het volgende:
@danawhite: I jumped the gun on Machida vs Davis. Just found out Davis is still recovering from knee surgery. Sorry about that!
Dus Machida vs Davis word het dus niet
Dat denk ik dus ook. Badr doet het in de kickbokswereld heel goed, maar boksen is een ander spelletje. Zijn kin is ook niet heel sterk te noemen.quote:Op woensdag 28 september 2011 10:25 schreef Splackavellie02 het volgende:
Hari is niet goed genoeg om als bokser de top te halen. Beide Klitschko's zouden niets van hem heel laten. Maar misschien heb ik het verkeerd. Het is wel beter dat Hari zich volledig op een sport gaat richten in plaats van beiden half te doen. Ik heb alleen het idee dat mensen boksen vaak onderschatten.
Stiekem hoop ik dat Jones nog een paar keer succesvol zijn titel verdedigt de komende 1-2 jaar en dat uiteindelijk Mousasi zijn titel afpaktquote:Op dinsdag 27 september 2011 21:47 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Van de huidige toppers, zie ik toch echt Machida als de grootste kanshebber. Phil Davis komt er niet aan. Misschien kan Gustafsson nog uitgroeien tot een bedreiging..
Lol Mousasi mocht willen dat hij Jones naar de grond krijgt.quote:Op woensdag 28 september 2011 11:49 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Stiekem hoop ik dat Jones nog een paar keer succesvol zijn titel verdedigt de komende 1-2 jaar en dat uiteindelijk Mousasi zijn titel afpakt
quote:Op woensdag 28 september 2011 13:06 schreef Fenomeno het volgende:
Waarom gaat hari niet lekker MMA doen?
Silva vs GSP zie ik veel eerder gebeuren dan Silva vs Jones. Die laatste twee zijn namelijk dikke maatjes. Ik denk persoonlijk ook dat Silva weinig trek heeft in een gast als Jones.quote:Op woensdag 28 september 2011 12:13 schreef incognitoomuch het volgende:
[..]
Lol Mousasi mocht willen dat hij Jones naar de grond krijgt.
Nee ik zeg dat die Jones gewoon té overpowered is voor de LHW. Hij moet gewoon naar de HWs gaan om echt gechallenged te worden. Maar goed.. hij zal eerst wel lekker kassen in zijn huidige gewichtsklasse.
Wat nou echt interessant zou zijn is een catchweight match tegen Anderson Silva!maar dat zal denk ik pas na 3 titel verdedigingen gebeuren, en het is dan nog maar de vraag of Silva niet retired is tegen die tijd.
Daarnaast vraag ik me ook af of Badr zich wel kan gedragen, hij heeft een hekel aan vechters die punten scoren en verdedigen (daarom flipte hij tegen Remy Bonjaski) en dan gaat hij boksen.quote:(spong, saki, manhoef) Yeah but if those three transfer to boxing and MMA, who else is left ? Schilt, Aerts, LeBanner will retire(and probably Sefo in the near future), so we got Ghita, Kyotaro.... Gerges and Edwards.
Alistair is a full time MMA fighter now. Remmy hasn't fought in 3 years so it's safe to presume that he's retired too. Maaan, this is not a good time for kick boxing
Waarom denk je dat Hari geen MMA gaat doen. Als hij slachtoffer word van een lay & pray bout dan zal hij dat vast ook niet waarderen en klappen uitdelen net zoals Daley tegen Koscheck deed.quote:Op woensdag 28 september 2011 15:34 schreef Geo3kant het volgende:
@Sherdog over Kickbox:
[..]
Daarnaast vraag ik me ook af of Badr zich wel kan gedragen, hij heeft een hekel aan vechters die punten scoren en verdedigen (daarom flipte hij tegen Remy Bonjaski) en dan gaat hij boksen.![]()
We zullen zien, zal me niks verbazen als hij zich weer gaat misdragen.
Hij zal niet snel een topper worden maar K-1 is op sterven na dood, in MMA daar heeft hij helemaal niets te zoeken. Met boksen kan hij nog leuk verdienen in vergelijking met zijn kansen met kickboksen. Technisch kan hij aardig uit de voeten maar ik hem eerder in de lagere gelederen actief zijn en misschien 50-100 duizend per pot vangen. Meer dan hij in het kickboksen kan krijgen en wie weet krijgt hij een keer wat kansjes tegen opkomende boksers.quote:Op woensdag 28 september 2011 10:25 schreef Splackavellie02 het volgende:
Hari is niet goed genoeg om als bokser de top te halen. Beide Klitschko's zouden niets van hem heel laten. Maar misschien heb ik het verkeerd. Het is wel beter dat Hari zich volledig op een sport gaat richten in plaats van beiden half te doen. Ik heb alleen het idee dat mensen boksen vaak onderschatten.
quote:White was quoted as saying, “When we go to Japan next year, we’re going to be putting on a show at the same time in Las Vegas.”
White wasn’t too forthcoming on the details however. When asked about how he and the UFC planned on televising and executing multiple events on the same day, he simply said, “You’ll see.”
Komt ie dan he, komt ie, komt ie dan he!!!quote:Op woensdag 28 september 2011 21:08 schreef McNulty het volgende:
Luister wat Miller loopt te zingen WTF!![]()
![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |