seizoensfinale volgens mij wel jaquote:Op vrijdag 18 mei 2012 10:01 schreef dyonvbaal het volgende:
Was dit de finale? Aangezien je na de laatste scene Finch nog hoort zeggen: stay tuned for scenes from our next episode...
Ja dat vond ik ook vreemd, maar wellicht hebben ze nog wat meer geschoten als trailer voor het tweede seizoen ofzo. Ik vond het wel gaaf dat er zoveel dingen door elkaar heenliepen, en het werd tijd dat Carter en Fusco te weten kwamen dat ze eigenlijk samenwerkenquote:Op vrijdag 18 mei 2012 10:01 schreef dyonvbaal het volgende:
Was dit de finale? Aangezien je na de laatste scene Finch nog hoort zeggen: stay tuned for scenes from our next episode...
Helemaal mee eens. Na aflevering vijf ofzo zat ik op het punt om af te haken, maar toen de rode draad weer naar voren kwam bleef ik kijken en ik ben blij dat ik dat heb gedaan, het is per aflevering beter geworden!quote:
Ik vond Amy zo'n lief meisje...quote:Op vrijdag 18 mei 2012 20:37 schreef johnnylove het volgende:
Gaaf seizoen. Dat Amy die hacker was, kwam ook mooi uit.
Erg goed geschreven
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Jammer dat seizoen er nu op zit. Dacht even dat er nog een aflevering kwam na het 'stay tuned for scenes from our next episode..'
Aflevering krijgt op TV.com trouwens een 9.8 na 96 stemmen.. ongekend hoog.
Series hebben over het algemeen ofwel 13 afleveringen of 22 afleveringen. 23 of 24 episode orders worden over het algemeen gegeven wanneer er ruimte over is in het schema.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 10:14 schreef BrandX het volgende:
[..]
seizoensfinale volgens mij wel jaWel apart om na e23e te stoppen ipv na e24, maar dat is bij Castle ook zo, e23 ivp e24. Mss dat ze s2e1 al geschoten hebben? Geen idee. Imdb geeft verder niets meer en followmytv geeft ook geen e24.
maar omg wat een aflevering! Echt fucked up dat we nu een poos moeten wachten
wat ik trouwens een bonus aan deze show vindt, is dat het gewoon begint met het intro van de serie en dan de aflevering. En niet, zoals nagenoeg alle andere shows, eerst 10min. aflevering, zit je er net lekker in, een kuttig intro
Hehe idd, op een moment vroeg ik het me af of zij Root kon zijn, maar ik dacht nee kan niet!quote:Op vrijdag 18 mei 2012 22:16 schreef Happel het volgende:
Zag het niet eens aankomen dat Amy die hacker uit een van de eerdere afleveringen bleek te zijn.
Helaas had ik het meteen door dankzij d'r alias Turing. De Turing-test is een test om te bepalen of een machine intelligent is. Dat maakt ook meteen duidelijk waarom John in de laatste scene de camera/Machine benadert als een persoon.quote:Op vrijdag 18 mei 2012 22:16 schreef Happel het volgende:
Zag het niet eens aankomen dat Amy die hacker uit een van de eerdere afleveringen bleek te zijn.
Krijgt gewoon een fall premiere, ergens laat in september dus.quote:Op zondag 20 mei 2012 12:33 schreef LudoSanders het volgende:
Over nieuw seizoen gesproken, wanneer wordt dat verwacht?
De machine zou Nathan hebben vermoord volgens haar. Ze is bang voor de ongelimiteerde macht.quote:Op zondag 20 mei 2012 16:01 schreef sitting_elfling het volgende:
Moet zeggen dat ik de laatste aflevering toch niet zo 'superb' vond. Al was dat laatste stukje natuurlijk wel baas met John die naar de machine kijkt.
Helaas werd die mevrouw me ook iets te snel in de auto dood geschoten. Waarom was ze nu op de vlucht voor de machine?
Oke, laat ik zeggen, voor mij persoonlijk beste serie dit seizoen geweestquote:Op maandag 21 mei 2012 07:53 schreef Vierkante_Ogen het volgende:
Vinden jullie John ook niet enorm op Horacio van CSI Miami lijken? Dezelfde manier van spreken, dezelfde soort teksten.
Ik heb me best vermaakt in met de serie in de trein om de reisuurtjes te doden, maar om nou te zeggen beste serie van het seizoen of beste season finale ooit? Nou nee, daarvoor kloppen er soms dingen totaal niet en gebeuren er veel te veel dingen iets te gemakkelijk.
Maar prima vermaak.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |