Die heb ik niet.quote:
Aan de rechter kant verwacht ik.quote:Op vrijdag 23 september 2011 23:55 schreef cyberbull het volgende:
met het stuur aan de verkeerde kant dus?
quote:Op vrijdag 23 september 2011 23:49 schreef TjilpTjilp het volgende:
Ik heb zojuist op 'volg topic' geklikt omdat ik heul benieuwd ben naar de afloop...
quote:Op vrijdag 23 september 2011 23:49 schreef TjilpTjilp het volgende:
Ik heb zojuist op 'volg topic' geklikt omdat ik heul benieuwd ben naar de afloop...
Dat valt allemaal reuze mee. Voor een wagen die in goede staat is. Maar wat mankeert er allemaal aan die bak? Want 100 pond.quote:Op zaterdag 24 september 2011 00:08 schreef GizartFRL het volgende:
Totale kosten schat ik op 2500 euro. Incl RDW, BPM en transport.
Imprezas heb ik altijd leuk gevonden en dan vooral de station ( of in NL Plus) uitvoering.
Aangezien een fatsoenlijke ( als je ze al vind in NL) zo rond de 6-7000 verkoopt is dit een schijntje.
Heb eerder in rechtsgestuurde auto's gereden en dat was geen lastige omschakeling. Na 5 minuten ben je eraan gewend.
En in mijn straat hebben we aan beide kanten stoepranden
Spannend!!!quote:Op zaterdag 24 september 2011 00:44 schreef GizartFRL het volgende:
Ze zitten in de buurt van Calais nu.
Auto zelf is geen 100 pond.quote:Op zaterdag 24 september 2011 00:45 schreef Joe-Momma het volgende:
[..]
Dat valt allemaal reuze mee. Voor een wagen die in goede staat is. Maar wat mankeert er allemaal aan die bak? Want 100 pond.
Zodra de auto hier is gaat deze naar de lokale Subaru dealer voor een pre-APK check.quote:Op zaterdag 24 september 2011 01:00 schreef penny-wise het volgende:
Nu stelt de MOT in engeland nou niet echt veel voor....
Dus hoop voor je dat het geen kat in de zak is.
Het stuur zit in ieder geval goed.quote:Op zaterdag 24 september 2011 01:05 schreef Joe-Momma het volgende:
Nou ik wacht op de update. Vind het wel interessant.
Heb er wel eens over gedacht een motor aan te schaffen vanuit de UK.
Ik rij op een motorfiets uit engelandquote:Op zaterdag 24 september 2011 01:05 schreef Joe-Momma het volgende:....
Heb er wel eens over gedacht een motor aan te schaffen vanuit de UK.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |