Dan komt de Palestijnse staat er niet.quote:Op zaterdag 24 september 2011 13:38 schreef Disana het volgende:
[..]
Volgens mij ben ik bijzonder duidelijk geweest: de Palestijnen kunnen onmogelijk een joodse staat erkennen. Dat jij dat liever niet hoort kan ik me voorstellen, maar dat geeft je niet het recht zulke zware beschuldigingen te uiten.
Dat lijkt me duidelijk ja.quote:Op zaterdag 24 september 2011 14:35 schreef De_Nuance het volgende:
Dit Israëlische regime is niet uit op vrede.
Mooie dooddoener. Alsof de Palestijnen dat wel zijn.quote:Op zaterdag 24 september 2011 14:35 schreef De_Nuance het volgende:
Dit Israëlische regime is niet uit op vrede.
quote:Op zaterdag 24 september 2011 14:35 schreef De_Nuance het volgende:
Deze Israëlische regime democratisch gekozen Israëlische regering is niet uit op vrede.
Dit Egyptische, Palestijnse, Jordanische etc ook niet.quote:Op zaterdag 24 september 2011 14:35 schreef De_Nuance het volgende:
Dit Israëlische regime is niet uit op vrede.
Ah joh ik heb er geen last van dus wat boeit mij het nou? Maak je je daar nou zo druk om? Tip: neem een andere baan en ga eens genieten van het leven.quote:Op zaterdag 24 september 2011 12:49 schreef KoosVogels het volgende:
Lang leve een onafhankelijk Palestina
Hallo suffe: het IS al decennia lang een Joodse staat. Dat FEIT negeer je volledig en je vergeet dat die Arabieren in Israel meer rechten en een hogere levensstandaard hebben dan in alle omringende landen.quote:Op zaterdag 24 september 2011 12:56 schreef Disana het volgende:
[..]
Wie heeft het over massa-uitzettingen? Het punt is dat Arabieren in een joodse staat Israël vogelvrij zouden zijn. Geef de Palestijnen eens ongelijk dat ze het daar niet mee eens kunnen zijn.
Nogal snel op je teentjes getrapt?quote:Op zaterdag 24 september 2011 16:07 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Ah joh ik heb er geen last van dus wat boeit mij het nou? Maak je je daar nou zo druk om? Tip: neem een andere baan en ga eens genieten van het leven.
Dat lijkt me nogal overdreven eigenlijk.quote:Op zaterdag 24 september 2011 16:09 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Hallo suffe: het IS al decennia lang een Joodse staat. Dat FEIT negeer je volledig en je vergeet dat die Arabieren in Israel meer rechten en een hogere levensstandaard hebben dan in alle omringende landen.
Ja, maar ik heb Hamas dan ook geen regime genoemd.quote:Op zaterdag 24 september 2011 16:13 schreef BASBRO het volgende:
[..]
Had Hamas niet ook verkiezingen gewonnen?
Israel doet het beduidend beter dan zijn buurlanden wat economie betreft.quote:Op zaterdag 24 september 2011 16:12 schreef BASBRO het volgende:
[..]
Dat lijkt me nogal overdreven eigenlijk.
Jammer dat je niet zonder schelden kunt. Maar goed, jij begrijpt dus niet waarom de Palestijnen niet voor een joodse staat Israël kunnen zijn. Laten we het dan eens omdraaien:quote:Op zaterdag 24 september 2011 16:09 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Hallo suffe: het IS al decennia lang een Joodse staat. Dat FEIT negeer je volledig en je vergeet dat die Arabieren in Israel meer rechten en een hogere levensstandaard hebben dan in alle omringende landen.
Moet Israel toestemming hebben van de Palestijnen? Als het de Palestijnen niet lekker zit moeten ze het negeren. Er zit niet voor niets een grens tussen.quote:Op zaterdag 24 september 2011 17:30 schreef Disana het volgende:
[..]
... jij begrijpt dus niet waarom de Palestijnen niet voor een joodse staat Israël kunnen zijn.
Israel is een joodse staatquote:Op zaterdag 24 september 2011 13:08 schreef Disana het volgende:
[..]
Ga hier dan eens op in:
Israël wil een joodse staat,
daarvoor zijn er besperekingen ivm de judea en samaria gebieden en Oost jerusalem , als de palestijnen een staat willen dan zullen ze israel moeten erkennnen willen ze dat niet dan hebben zij een probleem . wij moeten een palestijnse staat erkennen ??/ en zij hoeven niets te doen denk je ,een handtekening bij de UN is niet voldoende.quote:de Palestijnen kunnen die onmogelijk erkennen omdat de Arabieren in Israël daarmee vogelvrij worden. Oost-Jeruzalem en de West Bank zijn de huidige bestaande bewijzen dat men er niet voor schroomt Palestijnen te verdrijven. Waarom zouden Palestijnen dan zo onverstandig zijn een joodse staat te erkennen.
quote:
en waarom denk je het palestijnsemensenonderdrukingskamp wel uit is op vrede ?? kan jij dat uit leggen .quote:Op zaterdag 24 september 2011 14:35 schreef De_Nuance het volgende:
Dit Israëlische regime is niet uit op vrede.
nou eigenlijk nietquote:Op zaterdag 24 september 2011 16:12 schreef BASBRO het volgende:
[..]
Dat lijkt me nogal overdreven eigenlijk.
Israel wil geen vredequote:Op zaterdag 24 september 2011 18:33 schreef Lavenderr het volgende:
http://www.nu.nl/buitenla(...)rhandelingen-af.html
Abbas wijst blauwdruk vredesonderhandelingen af. Tja..
die man snap het niet .ik beging te twijfelen aan zijn mentale gezondheidquote:Op zaterdag 24 september 2011 18:34 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
Onrealistische eisen van Abbas.
Dat noem jij schelden? Jezus wat ben je toch een Libelle-trutjequote:Op zaterdag 24 september 2011 17:30 schreef Disana het volgende:
[..]
Jammer dat je niet zonder schelden kunt. Maar goed, jij begrijpt dus niet waarom de Palestijnen niet voor een joodse staat Israël kunnen zijn. Laten we het dan eens omdraaien:
Moet ik nu ook gaan onderbouwen dat NL voor een groot gedeelte onder NAP ligt? Kom op zeg als je hier een grote bek wilt hebben (zal je wel weer als beledigend beschouwen met je kneuzen-huidje) dan mag je ook wel een bepaalde basiskennis hebben. Als jij niet eens weet wat de situatie is in Israel qua Arabieren wat doe je hier dan?quote:waaruit maak jij op de Arabische burgers in Israël het even goed hebben als joodse burgers, en hoe weet je dat beiden dezelfde rechten hebben? Doe gewoon eens een neutrale bron met wat constateringen en cijfers omtrent de Arabieren in Israël.
Jammer van al dat gescheld. Ik neem maar aan dan dat je niet kunt aantonen dat Arabieren in Israël daadwerkelijk gelijke rechten en welvaart hebben. Tja dan houdt het op voor jouquote:Op zaterdag 24 september 2011 18:58 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Dat noem jij schelden? Jezus wat ben je toch een Libelle-trutje
[..]
Moet ik nu ook gaan onderbouwen dat NL voor een groot gedeelte onder NAP ligt? Kom op zeg als je hier een grote bek wilt hebben (zal je wel weer als beledigend beschouwen met je kneuzen-huidje) dan mag je ook wel een bepaalde basiskennis hebben. Als jij niet eens weet wat de situatie is in Israel qua Arabieren wat doe je hier dan?
sommigen israelishe arabieren zag ik eens op een ezeltje zitten . en ik heb een auto .quote:Op zaterdag 24 september 2011 19:03 schreef Disana het volgende:
[..]
Jammer van al dat gescheld. Ik neem maar aan dan dat je niet kunt aantonen dat Arabieren in Israël daadwerkelijk gelijke rechten en welvaart hebben. Tja dan houdt het op voor jou
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |