Het Blok is toch tijdens de zomervakantie opgenomen? Ik geloof dat Kim lerares is op een basisschool, dus 1+1=2quote:Op donderdag 29 september 2011 06:28 schreef Knarf het volgende:
Dit kan nog leuk worden volgende week. Ik vraag mij af wie er (nog meer) vals aan het spelen is.
[..]
http://www.net5.nl/hetblok.html
Dat was inderdaad tekenend... ook door hoe hij erop reageerde, heel snel afdoen als een niet-belangrijke opmerking. Volgens mij was het niet hun bedoeling / afspraak dat zo'n uitspraak on-camera gezegd zou wordenquote:Op woensdag 28 september 2011 20:56 schreef egeltje1985 het volgende:
ja, Suzanne en Krijn hebben wel een zware baan. 'Wil je vandaag je surfboard meenemen?'
quote:
quote:
De enige reden dat er op elkaars werk gestemd moet worden, is omdat dat natuurlijk altijd gedoe oplevert. En gedoe betekent leuke tv. Thom Whim doen dus lekker mee met de makers.quote:Op donderdag 29 september 2011 10:35 schreef FoXje het volgende:
Kim mag wel in de PlayboyEn Thom en Wim worden steeds beter. Ik zou ook iedereen een 1 geven, het is toch een wedstrijd ?
ze zit niet in het onderwijs, ze studeert nog, dus tenzij ze een vakantiebaantje had, had ze idd gewoon vakantie.quote:Op vrijdag 23 september 2011 11:05 schreef Bleie het volgende:
Ze zitten de hele tijd zo te miepen over het werk van Suzanne en Krijn, maar heeft Kim niet ook gewoon zomervakantie? Ze zit net als Krijn in het onderwijs. Wat doet zij dan de hele dag?
Quinty Trustfull...?quote:Op donderdag 29 september 2011 17:22 schreef RedFever007 het volgende:
Die Suzanne doet mij enorm denken aan een bekend persoon, kan er echter niet achter komen wie dat zou moeten zijnIemand een idee of ze eerder op TV is geweest ofzo
Volgens mij wel jaquote:Op zondag 2 oktober 2011 13:33 schreef Cee het volgende:
Zijn ze pas net klaar met de verbouwing? Buiten t huis van Kim en John hangt sinds dit weekend een spandoek met Welkom Thuis erop.
Aldus wiki.quote:Van juli tot en met september 2011 wordt het zevende seizoen van Het Blok opgenomen door Net 5.
quote:Op zondag 2 oktober 2011 20:26 schreef McMent het volgende:
Ligt het aan mij want ik versta de helft niet wat Kim brabbelt, leuke meid verder hoor, maar zij mag ondertiteld worden
Tijdens Het Blok is er gewoon ondertiteling beschikbaar via Teletekst 888quote:Op zondag 2 oktober 2011 20:26 schreef McMent het volgende:
Ligt het aan mij want ik versta de helft niet wat Kim brabbelt, leuke meid verder hoor, maar zij mag ondertiteld worden
Ja echt hequote:Op woensdag 5 oktober 2011 20:37 schreef Redefine het volgende:
Gewoon weer lekker op je slippers door het bouw gruis lopen.
Elke aflevering weer. En binnen vijf minuten is ook alweer duidelijk dat ze gigantisch achterlopen en hebben ze alweer onenigheid over iets.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |