Zoiets?quote:Op donderdag 22 september 2011 19:49 schreef indaha het volgende:
Dat bad is een faal van ons,dit was een logeerkamer en we hebben een douche, maar een aantal jaren geleden dachten we dat we een bad moesten hebben, maar we badderen eigelijk zelden.
Toen we de aanloper Poespoes net hadden werd hij erg gepest en toen hebben we dat maar zijn kamertje gemaakt door een plank op het bad te leggen en nu is het de slaapkamer van Ollie en Tommie.
Onze katten houden toch nog wel gepaste afstand van Tommie de Blazer,maar ze rennen nu niet meer naar buiten maar gaan van een afstandje kijken en zojuist hadden de kittens nog voer over op hun bordje terwijl ze samen knus in hun stoeltje zaten en heeft Poespoes het restant opgegeten en toen keken ze rustig toe dus het komt langzaam dichter bij elkaar.
Eigenlijk vind ik Ollie een stuk stoerder.quote:Op donderdag 22 september 2011 20:21 schreef indaha het volgende:
Ja preciesen Ollie staat dan een meter achter hem bewonderend toe te kijken hoe zijn broertje dat durft tegen katten waar hij minstens een keer of 4 in past
Volgens mij vindt Ollie dat heul niet eng, toen hij Naartjie voor het eerst zag was hij ook niet echt bang.quote:Op donderdag 22 september 2011 20:29 schreef indaha het volgende:
Dat is idd zo en ik ga morgen eens kijken hoe Ollie reageert als hij met een grote alleen is, maar normaal is Tommie haantje de voorste om de eer te verdedigen
Oeh die laatstequote:Op zondag 25 september 2011 20:09 schreef indaha het volgende:
Nogh een paar fotootjes![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik zou het echt niet meer weten waar ik die voerbakjes gekocht heb, die doorzichtige met brokjes horen er niet bij die zijn van de wibra of zo waar je er 10 of meer verschillende maten bakjes in zo'n setje hebt.quote:Op zondag 25 september 2011 20:14 schreef PaarsBeestje het volgende:
Wat een gave voerbakkenset!Mag ik vragen waar je die gekocht hebt? Dat blauwe speelding is trouwens ook erg leuk.
Tommie op die laatste foto! Apekop!Ollie lijkt war donkerder dan in het begin, of niet?
Oeps.quote:Op donderdag 29 september 2011 20:37 schreef indaha het volgende:
Ja dat komt door die schoenennamen van jou , alles wat op een voet of schoen lijkt is zeer interessant
Joe woog hier 2.5 kiloquote:Op zondag 2 oktober 2011 22:10 schreef Rewimo het volgende:
Geen idee wat Joe weegt. Maar die is wel groter ja. Lang en slank
4/5 maanden ongeveerquote:Op zondag 2 oktober 2011 22:21 schreef indaha het volgende:
Dat is wel iets meer ja, maar hij is ook al een stukje ouder toch?
net als mijquote:Op woensdag 28 september 2011 11:51 schreef Cat22 het volgende:
Leuk dat het zo goed gaat. Koppeltjes kittens hebben echt veel aan elkaar.Manolo mist zijn nestgenootjes toch wel een beetje. Hij woont nog steeds op zijn oude kamer maar als de deur daar dicht gaat en hij hoort mij in huis dan is het één groot miewconcert. Normaal deed de Puma dat.
En hij is ontzettend op mij gericht, ik kan geen stap zetten zonder dat hij rond mijn voeten buitelt. heel vaak heel leuk, maar soms ook ronduit vervelend.
![]()
Omdat ik deze week zoveel weg benmag hij elke nacht bij mij slapen. Zijn favo plekje: ter hoogte van mijn hoofd, recht voor mijn gezicht. Als ik 's morgens de wekker uitzet dan raak ik hem 9 van de 10 keer met mijn hand: knul blijft rustig liggen.
En prrrrr.....
![]()
Zodra het licht aangaat is het spelenspelenspelen. Als het donker is slaapt hij gelukkig, net als mij.
Ja Ollie kan ontzettend ver springen, niets te merken van zwempootjesquote:Op zondag 16 oktober 2011 19:45 schreef Cat22 het volgende:
Ze doen het lekker en die laatste foto is briljant!![]()
Wie had dat gedacht na de scheve-pootjes-schrik?
Ja idd en fijn dat ze dat vindenquote:Op vrijdag 25 november 2011 22:05 schreef Ingetje79 het volgende:
Ze worden al echt groot![]()
![]()
Heerlijk stel boefjes!
En wat fijn voor hun dat je man momenteel niet zo mobiel is; hebben ze een prive-matras
Ja dat dusquote:Op donderdag 2 februari 2012 15:00 schreef BlueEyes het volgende:
Kijk!
Dat ziet eruit alsof de mannen het enorm naar hun zin hebben!
Gaat ook lekker met de anderen he?
Kan je man nog wel normaal in zijn bed liggen met al die poezen erbij?
Of is hij net als mijn pa deed, zelf onmogelijk in zo'n bed gaan liggen, zolang de poezels er maar lekker bij liggen...
Ja Tommie is de zwarte , maar het zijn 2 verschillende grijze die je ziet.quote:Op donderdag 2 februari 2012 16:42 schreef Oognip het volgende:
Wat een geweldige foto's, IndahaVooral die grijze grote kat met Tommie (dat is die zwarte toch?
)
Die ene waar Tommie verstrengeld ligt met die andere, is toch Speedy dan? Binkyquote:Op donderdag 2 februari 2012 17:58 schreef indaha het volgende:
[..]
Ja Tommie is de zwarte , maar het zijn 2 verschillende grijze die je ziet.
De grote in het bed is Binky en die waar hij mee speelt en in het mandje ligt is Speedy.
Speedy is hun lieveling en ze spelen ook heel veel met zijn drieen, wat gek is eigenlijk want Speedy was een einzelganger vroeger.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |