Ik doelde op dat er overdag nog mensen thuis zijn. Ja hoor, sommige mensen werken thuis.quote:Op woensdag 21 september 2011 09:55 schreef Schaapehh35 het volgende:
[..]
Ik weet niet of het ook echt met alles kan. Als het pakketje er niet in past, en de buren zijn niet thuis, doen we er een stickert op (ben postbode), briefje in de deur en dan kun je het op gaan halen bij het dichtsbijzijnde servicepunt. Of dit bij voorbaat kan? Geen idee, de pakketdienst is sowieso een ander verhaal.
Kom je over 20 jaar op Hart van Nederland. Dat na 20 jaar je brief als nog is aangekomenquote:Op woensdag 21 september 2011 12:11 schreef KingLysandus het volgende:
Ik heb vorige week iets aangetekend opgestuurd.
Volgens Track & Trace ligt het nog steeds in het sorteercentrum.
De sorteermocro's danken u voor hun nieuwe voetbalquote:Op woensdag 21 september 2011 12:11 schreef KingLysandus het volgende:
Ik heb vorige week iets aangetekend opgestuurd.
Volgens Track & Trace ligt het nog steeds in het sorteercentrum.
Kialapuntquote:Op woensdag 21 september 2011 11:55 schreef Henno het volgende:
Vroeger kon je pakjes vaak nog afhalen bij de lokale videotheek omdat ze als een soort servicepunt fungeerden. Echt ideaal, die zaken waren standaard tot 21:00 open o.i.d., dus kon je relaxed met de avondmaaltijd achter de kiezen even je pakje ophalen.
Maar ja, nu verdwijnen die zaken omdat hun primaire business een beetje het bestaansrecht verloren heeft, en dat is jammer.
Bij postkantoor ophalen ging ook al nooit, want die ging ook gewoon dicht tegen de tijd dat je klaar bent met werken.
Er zou gewoon standaard een optie moeten komen om het direct, zonder afleverpoging bij me thuis, bij een TNT servicepunt in de lokale Jumbo of Albert Heijn te stallen, zodat ik het 's avonds gewoon kan ophalen.
'mijn' Kialapunt is een sigarenhandel, dus ook dicht na 18 uur. Wel op zaterdagochtend al vroeg open. Ophalen bij de AH zou inderdaad het makkelijkst zijn, maar die hebben vast niet de ruimte voor die pakjesquote:
Omdat de bezorger ook een leven heeft. Overigens eens met deze klacht, laatst ook weer een pakket niet aangekomen (na 4 weken te hebben gewacht). Nu is het maar afwachten of de webwinkel uit UK een vervangend exemplaar wil opsturen.quote:Op woensdag 21 september 2011 12:51 schreef CasB het volgende:
Nooit problemen gehad. Ik vind het wel vreemd dat ze nog steeds pakketjes rondbrengen onder werktijd. Ik heb niet altijd zin om het op m'n werk te laten bezorgen, en mijn vriendin is ook niet altijd thuis, dus waarom bezorgen ze voor particulieren niet gewoon tussen 6 en 10 's avonds ofzo...
had hij maar een vak moeten lerenquote:Op woensdag 21 september 2011 12:53 schreef Jor_Dii het volgende:
Omdat de bezorger ook een leven heeft.
Hoe groot is die sigarenboer wel niet dat zij er wel ruimte voor hebben, maar een AH niet?quote:Op woensdag 21 september 2011 12:48 schreef computergirl het volgende:
[..]
'mijn' Kialapunt is een sigarenhandel, dus ook dicht na 18 uur. Wel op zaterdagochtend al vroeg open. Ophalen bij de AH zou inderdaad het makkelijkst zijn, maar die hebben vast niet de ruimte voor die pakjes
Nee, dat mag niet.quote:Op woensdag 21 september 2011 18:27 schreef boerjanssen1 het volgende:
Na verder klikken blijkt deze getekend te zijn door de buurvrouw...? Mag dat tegenwoordig, aangetekende post door iemand anders als de aangeschreven persoon laten tekenen??
Die bezorgt dergelijke pakketten niet hoor.quote:Op dinsdag 20 september 2011 22:08 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Wacht maar tot ook jouw ouwe trouwe postbode wordt vervangen door een parttime postbezorger!
Kun je die handtekening opvragen?quote:Op woensdag 21 september 2011 21:20 schreef JJdJ1984 het volgende:
Ik heb momenteel ook weer een aardige.
Er is getekend voor ontvangst alleen niets ontvangen door ontvanger.
Neuh dat is zeker niet de eerste keer. Wordt met de week een grotere loterij of het aankomt.quote:Op woensdag 21 september 2011 21:25 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Kun je die handtekening opvragen?
Aangifte doen van diefstal, met daderindicatie.Is niet de eerste keer toch?
wtf bestel jij dan zoal via internetquote:Op woensdag 21 september 2011 21:51 schreef IrCute het volgende:
Bij ons doen ze een briefje in de bus dat je het bij de postbode thuis kunt komen ophalen tussen 7 en 8. Ideaal, scheelt werk voor de postbode en ik kan mijn pakketje gewoon 's avonds ophalen.
Kleding, electronica, verzorgingsproducten. Hoezo?quote:Op woensdag 21 september 2011 21:52 schreef Panzermaus het volgende:
[..]
wtf bestel jij dan zoal via internet
Zo eentje had ik er ooit ook.quote:Op woensdag 21 september 2011 21:40 schreef Saisai het volgende:
Bij ons komt altijd dezelfde. Johan is vrolijk, vriendelijk en bezorgd de boel netjes zoals het hoort. Als je hem net hebt gemist mag je hem opbellen, dan komt hij terug
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |