Oeps sorryquote:Op dinsdag 20 september 2011 19:04 schreef NatteBever het volgende:
6 euro verzendkosten voor een game?Afzetter
quote:Op dinsdag 20 september 2011 23:09 schreef nexusje het volgende:
forza 3 mag wel deze kant op, pm je gegevens maar
Dealquote:
150 incl krijg je Halo3 en BF;BC erbij. Geen idee wat de verzendkosten zijn, volgens mij 7 euro, dus dat is een schappelijke deal.quote:
Die spellen heb ik al dus daar geen interesse in. Zoek een extra xbox voor de slaapkamer.quote:Op woensdag 21 september 2011 09:05 schreef -tape- het volgende:
[..]
150 incl krijg je Halo3 en BF;BC erbij. Geen idee wat de verzendkosten zijn, volgens mij 7 euro, dus dat is een schappelijke deal.
Voor 130 incl. gaat hij jouw kant op, minder is het echt niet waard. De verzendkosten (Dat ding is <10kg toch?quote:Op woensdag 21 september 2011 09:10 schreef Hater het volgende:
[..]
Die spellen heb ik al dus daar geen interesse in. Zoek een extra xbox voor de slaapkamer.
Budget is 100 euro vandaar.
Top! Zal het laten weten als het op de post gaat.quote:Op woensdag 21 september 2011 09:30 schreef Zondaar313 het volgende:
[..]
PM terug met mijn gegevens, geld is onderweg
Ja het ding werkt perfect, verkeerd ook in nieuwstaat. Controller heeft niet eens gebruikerssporen o.i.d.. Ik zal hem even vasthouden.quote:Op woensdag 21 september 2011 09:31 schreef radjatoe het volgende:
wil jij hem ff vasthouden? Vriend van mij heeft nu een kapotte xbox en is op zoek naar een ander..dit lijkt me wel een ok deal..ding is verder helemaal ok?
Nee, nooit gebaande alles origineelquote:Op donderdag 22 september 2011 17:06 schreef BertusG het volgende:
Xbox nog in originele staat, dus niet gebanned?
Top! Veel plezier ermeequote:Op vrijdag 23 september 2011 00:09 schreef Zondaar313 het volgende:
Fable is binnen, hij lag vanmiddag al op de mat, liep de trap af, he, pakketje, lekker snel dus, Top!
Uiteraard, standaard op de Elite, 120Gig.quote:Op vrijdag 23 september 2011 17:22 schreef BertusG het volgende:
Zit er een hdd bij en welke capaciteit?
175Watt en 17-09-08.quote:Op vrijdag 23 september 2011 18:29 schreef Glijdt_licht het volgende:
Hoeveel watt is de voeding, en welke Manufacturer date staat achterop de XBOX360?
Okéquote:Met de introductie van een cpu en gpu op basis van 65nm-architectuur hoopt Microsoft dat de hardwareproblemen die de Xbox 360 teisterden, definitief tot het verleden behoren. AnandTech bekeek of dit het geval is.
De oorspronkelijke Xbox 360 kende voor zowel de triplecore cpu als de grafische processor nog een 90nm-architectuur. Door hitteproblemen met het oude model kregen veel Xbox-bezitters te maken met de beruchte Red Ring of Death, waarbij de console voor reparatie terug moest naar Microsoft. Het defect kwam zo frequent voor dat de softwaregigant genoodzaakt was om de garantieperiode tot drie jaar te verlengen. Om de structurele hardwareproblemen van de geplaagde Xbox 360 op te lossen, koos Microsoft bij het nieuwe ontwerp van de Xbox 360 - codenaam Falcon - voor aanpassingen aan het koelsysteem en een schaalverkleining van zowel de gpu als de cpu. Door de 65nm-architectuur en een verlaagd voltage blijkt de cpu geen aparte heatpipe meer nodig te hebben. Aan de gpu is een extra heatsink toegevoegd.
Wanneer AnandTech het stroomverbruik van de Falcon meet en afzet tegen het oude 'Zephyr'-model, blijkt dat het nieuwe model aanmerkelijk zuiniger is. In idle-modus verstookt de Falcon 100W terwijl het oude model 149W nodig had; tijdens het spelen van Halo 3 neemt het verbruik toe tot respectievelijk 120W en 173W. In standby is het nieuwe model met 2,9W echter een fractie minder zuinig dan de 2,3W die de slaapstand van het oude model opslokt. De warmteontwikkeling is door de 65nm-architectuur lager, maar exacte gegevens heeft AnandTech niet voorhanden. Desondanks blijft de console door het rumoerige loopwerk van de dvd-drive allesbehalve stil. Wie de aanschaf van een Xbox 360 overweegt, kan met behulp van de aanwijzingen van AnandTech en een zaklamp een 65nm-model herkennen.
Ik vind ¤110 al echt de bodem voor deze console. ¤110 excl. en ik doe hem vandaag op de post.quote:Op zaterdag 24 september 2011 02:30 schreef SatanicWarrior het volgende:
Ik bied ¤110 incl. voor de XBOX360.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |