Nederlanders die overdrijvenquote:Op zondag 18 september 2011 01:08 schreef computerprobleem het volgende:
Ik ben dus al uren lang bezig met het modereren bij een nieuwsbericht.
Het gaat over Turkije die 53 Koerden heeft gearresteerd.
Turkije arresteert 52 Koerden
De TS is een Koerd.quote:Op zondag 18 september 2011 01:11 schreef Alessándro. het volgende:
[..]
Nederlanders die overdrijvenZeggen dat er 53 Koerden zijn opgepakt terwijl er in het nieuwsbericht 52 staan
quote:Op zondag 18 september 2011 @ 01:06 schreef Yondaime het volgende:
[..]
kijk, ik woon nu een Nederland...ik ben een turk, maar als de duitsers opeens mijn woongebied kapot maakt en ook mijn huis in beslag neemt, dan zou ik zeggen, NEDERLAND geef me jullie wapens aan mij en laat me ze een kopje kleiner maken...niet dat ik trots ben op Nederland maar dat mijn vertrouwende wijk waar ik me opgegroeid bent met aardige mensen...
Man, hoezo generaliserend! Met dit soort uitspraken vraag je er zelf om. Aan mijn reactie was niks op aan te merken, en toch heb je 'm verwijderd. Je geeft niet eens antwoord op waarom je 'm hebt verwijderd.quote:Natuurlijk komt veel volk hierop af (met name Turken) en ja hoor, de antisemitische uitspraken en haatzaaierij laten niet lang op zich wachten.
Ja, halloquote:Op zondag 18 september 2011 01:15 schreef Alessándro. het volgende:
Modereren op het FP![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Daar modereren omdat je niet goed genoeg bent voor het forum![]()
![]()
![]()
+1 voor deze reactiequote:Op zaterdag 17 september 2011 @ 22:07 schreef Farissa het volgende:
Sorry, vergat mijn reaktie: ik vindt het schandalig dat je (computerprobleem) durft te zeggen dat er hier op fok geen antisemitische of rascistische uitspraken mogen worden gedaan: ik lees niet anders! Laat die jongen gewoon zijn mening geven ook al is hij een Turk en zijn velen daar hier niet van gediend. De meeste reakties hier getuigen van een erg laag niveau en vaak wordt er zo maar wat geroepen, of worden er mensen afgezeken, vernederd, uitgescholden en uitgelachen. Leer eens wat respect te hebben voor de mening van een ander i.p.v. gelijk wat lucht te verplaatsen a.u.b.
Ze hebben zich allemaal verzameld bij dat nieuwsbericht.quote:
Waarom heb je mijn reactie verwijderd?quote:Op zondag 18 september 2011 01:20 schreef computerprobleem het volgende:
[..]
Ze hebben zich allemaal verzameld bij dat nieuwsbericht.
Ik draai overuren
Antisemitisme.quote:Op zondag 18 september 2011 01:22 schreef Caratacus het volgende:
[..]
Waarom heb je mijn reactie verwijderd?
Uh... nou, nee.quote:Op zondag 18 september 2011 01:22 schreef ezelbayraktar het volgende:
je hele username is gebaseerd op de zielige aandacht die je continu hebt gevraagd, en nog steeds vraagt door het openen van de meest verkankerde topics en het plaatsen van de meest nutteloze reacties.
zelfs deze topic open je met in je achterhoofd de gedachte dat mensen op jou fok inmiddels kennen, waarderen en zullen steunen.
rot toch op man, kleuter.
Pak ze bij hun rugvacht lan man!quote:Op zondag 18 september 2011 01:20 schreef computerprobleem het volgende:
[..]
Ze hebben zich allemaal verzameld bij dat nieuwsbericht.
Ik draai overuren
ja in jou persoonlijkheid zeker ook. bullshit, kom met een beter argument.quote:Op zondag 18 september 2011 01:23 schreef computerprobleem het volgende:
[..]
Uh... nou, nee.
Frontpage en Forum zit een wereld van verschil tussen.
Jij had het over mijn username toch? Even die van jou lezen... o, ik begrijp het.quote:Op zondag 18 september 2011 01:24 schreef ezelbayraktar het volgende:
[..]
ja in jou persoonlijkheid zeker ook. bullshit, kom met een beter argument.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |