Ik ook!quote:Op zaterdag 17 september 2011 21:02 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Het is waar, ik ben ook verliefd op remlof. Ik wil zijn kinderen
Hebben we dat dan? Hoe gaat dat in zijn werking?quote:Op zaterdag 17 september 2011 21:02 schreef Spouwerranger het volgende:
[..]
Oke, coban gaat even in de chillhoek
Nou, voor iemand van 48 ziet ze er nog niet verkeerd uitquote:Op zaterdag 17 september 2011 21:02 schreef MarokkaanseKip het volgende:
Kantinejuf heeft seks met scholier
48-jarige met 17-jarige.
Kort en pittig kapsel wel.quote:Op zaterdag 17 september 2011 21:03 schreef Spouwerranger het volgende:
[..]
Nou, voor iemand van 48 ziet ze er nog niet verkeerd uit
http://m.spitsnieuws.nl/a(...)ft-seks-met-leerling
Wat een niveau weer.quote:Laurie J. Matthews uit het Amerikaanse Meridian kan voor de rest van haar leven achter de tralies belanden. De voormalige kantinemedewerkster van Meridian High School heeft namelijk een seksrelatie gehad met een 17-jarige leerling op die school.
De 48-jarige Matthews ging in september vorig jaar voor het eerst met de knul naar bed. Dit beviel blijkbaar zo goed, dat zij het vijf maanden wisten vol te houden samen. De geile gehaktballendraaister, die twee jaar werkzaam was op de school, besloot echter in november ontslag te nemen.
De vrouw heeft zich maandag zelf gemeld bij de politie. Dinsdag zal zij zich voor de rechter moeten verantwoorden voor deze gruwelijke misdaad. De maximumstraf voor vrijwillige seks met een minderjarige is dan ook levenslang.
dat hoofdquote:Op zaterdag 17 september 2011 21:03 schreef Spouwerranger het volgende:
[..]
Nou, voor iemand van 48 ziet ze er nog niet verkeerd uit
http://m.spitsnieuws.nl/a(...)ft-seks-met-leerling
Ja, die hebben we. Moet ik nog wel even afstoffen hoor. Is gewoon kruk waar je een onbepaalde tijd op moet zittenquote:Op zaterdag 17 september 2011 21:02 schreef coban het volgende:
[..]
Hebben we dat dan? Hoe gaat dat in zijn werking?
Kort pittig kapsel.quote:Op zaterdag 17 september 2011 21:03 schreef Spouwerranger het volgende:
[..]
Nou, voor iemand van 48 ziet ze er nog niet verkeerd uit
http://m.spitsnieuws.nl/a(...)ft-seks-met-leerling
Ja oke, dat is wel minder. Maar ze heeft een betere kop dan de gemiddelde 48-jarige imoquote:
Ja, dat wel. Wellicht kan ze iets doen met een pruik, dan zou ik haar ook wel geven. Als ik 49 zou zijn dan.quote:Op zaterdag 17 september 2011 21:04 schreef Spouwerranger het volgende:
[..]
Ja oke, dat is wel minder. Maar ze heeft een betere kop dan de gemiddelde 48-jarige imo
Hehehe. Geef het een jaar de tijd en het is weer lang. Ze gaat toch de bak in, dus tijd zatquote:Op zaterdag 17 september 2011 21:05 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Ja, dat wel. Wellicht kan ze iets doen met een pruik, dan zou ik haar ook wel geven. Als ik 49 zou zijn dan.
quote:Op zaterdag 17 september 2011 21:06 schreef Spouwerranger het volgende:
[..]
Hehehe. Geef het een jaar de tijd en het is weer lang. Ze gaat toch de bak in, dus tijd zat![]()
Nieteens een chille bank, of zo'n zachte grote stoel?quote:Op zaterdag 17 september 2011 21:04 schreef Spouwerranger het volgende:
[..]
Ja, die hebben we. Moet ik nog wel even afstoffen hoor. Is gewoon kruk waar je een onbepaalde tijd op moet zitten
Een fauteuil? Nee, een houten kruk, er zat niet meer in het budgetquote:Op zaterdag 17 september 2011 21:07 schreef coban het volgende:
[..]
Nieteens een chille bank, of zo'n zachte grote stoel?
Nou ik eis iets zachts.quote:Op zaterdag 17 september 2011 21:08 schreef Spouwerranger het volgende:
[..]
Een fauteuil? Nee, een houten kruk, er zat niet meer in het budget
Heeft met machtspositie te makenquote:Op zaterdag 17 september 2011 21:07 schreef MarokkaanseKip het volgende:
Eigenlijk vind ik het nergens op slaan dat oudere mensen de bak indraaien wegens seks met minderjarigen. Ze verkrachten niet ofzo? En die minderjarige wilde het zelf ook.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |