Nope, als ik het wel stom vond overkomen had ik gewoon niets gezegd.quote:Op donderdag 22 september 2011 13:23 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Okay, gelukkig. En dat zeg je niet omdat je me "kent" toch?? Haha.
Okay, je had het ook gewoon mogen zeggen hoor...quote:Op donderdag 22 september 2011 13:26 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Nope, als ik het wel stom vond overkomen had ik gewoon niets gezegd.
Duimen dus.quote:Op donderdag 22 september 2011 13:27 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Okay, je had het ook gewoon mogen zeggen hoor...Ik kan wel tegen een beetje kritiek.
Maar wat anders... ik heb gesolliciteerd op een leuke functie. Best spannend!
Ja, maar geen man overboord als het niets wordt. Ik heb voorlopig nog wel een baan. Maar het gaat anders worden en wrs naar Arnhem. Momenteel is het ook erg (te) rustig, vind ik ook niet fijn.quote:
quote:Ik heb vorige maand 16 keer gesolliciteerd, slechts 4 bedrijven hebben de moeite genomen om überhaupt te reageren.
Ja, Arnhem lijkt me idd niet ideaal vanuit Enschede.quote:Op donderdag 22 september 2011 13:36 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Ja, maar geen man overboord als het niets wordt. Ik heb voorlopig nog wel een baan. Maar het gaat anders worden en wrs naar Arnhem. Momenteel is het ook erg (te) rustig, vind ik ook niet fijn.
Dat lijkt mij ook maar de 'recruiters' die ik daarover telefonisch heb gesproken denken daar heel anders over. "Als je niets gehoord hebt begrijp je toch ook wel dat we geen interesse hebben?" en "Als ik op iedere sollicitatiebrief zou moeten reageren kwam ik nergens anders aan toe."quote:[..]
Jeetje, dat is een domper zeg. Ik vind dat je als bedrijf minimaal het fatsoen moet hebben om een reactie te sturen.
Er is misschien nog een optie van reistijd = werktijd. Dan is misschien voor een tijdje wel te doen.quote:Op donderdag 22 september 2011 13:47 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ja, Arnhem lijkt me idd niet ideaal vanuit Enschede.
quote:[..]
Dat lijkt mij ook maar de 'recruiters' die ik daarover telefonisch heb gesproken denken daar heel anders over. "Als je niets gehoord hebt begrijp je toch ook wel dat we geen interesse hebben?" en "Als ik op iedere sollicitatiebrief zou moeten reageren kwam ik nergens anders aan toe."
Maar op lange termijn is het verre van ideaal. Hopen dat je die functie krijgt waarop je gesolliciteerd hebt. Neem aan dat dat dichter in de buurt is.quote:Op donderdag 22 september 2011 13:51 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Er is misschien nog een optie van reistijd = werktijd. Dan is misschien voor een tijdje wel te doen.
Tja, ik had ook de neiging om ze te vertellen wat ik onder Human Resource Management versta maar dat heb ik maar gelaten.quote:[..]
![]()
het is en blijft personeelswerk. Ze hebben het te goed die "recruiters".
Ja, het is zelfs minder ver dan nu...quote:Op donderdag 22 september 2011 13:57 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Maar op lange termijn is het verre van ideaal. Hopen dat je die functie krijgt waarop je gesolliciteerd hebt. Neem aan dat dat dichter in de buurt is.
Heel verstandig. heb je dan toch niets meer aan.quote:[..]
Tja, ik had ook de neiging om ze te vertellen wat ik onder Human Resource Management versta maar dat heb ik maar gelaten.
quote:Op donderdag 22 september 2011 13:59 schreef Scrutinizer het volgende:
En morgen is een reünie van een project waaraan ik anderhalf jaar heb gewerkt. Ik hoor bij de gelukkigen die niet uitgenodigd zijn
Klopt. Het uitnodigen ging via Facebook en ik had al gezien dat er nogal selectief uitgenodigd was. Veel mensen die daar gewerkt hebben niet uitgenodigd en een heleboel popiejopies die daar ooit eens één keer op bezoek zijn geweest, of zelfs dat niet eens, wel. Dat soort feestjes hou ik sowieso niet van.quote:Op donderdag 22 september 2011 14:28 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
![]()
dat was dat niet leuke project dus.
Inderdaad walgelijk zeg... het is met z'n allen of niet. Dan is het ook niet echt een reünie.quote:Op donderdag 22 september 2011 14:36 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Klopt. Het uitnodigen ging via Facebook en ik had al gezien dat er nogal selectief uitgenodigd was. Veel mensen die daar gewerkt hebben niet uitgenodigd en een heleboel popiejopies die daar ooit eens één keer op bezoek zijn geweest, of zelfs dat niet eens, wel. Dat soort feestjes hou ik sowieso niet van.
Precies mijn gedachte. Tekenend ook voor dat project.quote:Op donderdag 22 september 2011 14:37 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Inderdaad walgelijk zeg... het is met z'n allen of niet. Dan is het ook niet echt een reünie.
Wat akelig zeg...quote:Op donderdag 22 september 2011 14:44 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Precies mijn gedachte. Tekenend ook voor dat project.
Ik heb wel vaker meegemaakt dat na afloop van zo'n project een eindfeest werd gehouden waar men in eerste instantie het ingehuurde personeel van een ander bedrijf niet uitgenodigd werd of in tegenstelling tot de werknemers van het organiserende bedrijf geen partner mee mochten nemen. Mijn beroepsgroep gooide dan steevast de kont tegen de krib en zo zorgden we ervoor dat die "ingehuurden" ook mochten komen. Tegenwoordig vindt iedereen het wel best zo als zij maar mogen komen.
"Tja, ik kan er niks aan doen" zeggen ze dan. Het is alleen niet een zaak van kunnen maar een zaak van willen.quote:
Zo was het lange tijd ook vaak bij de projecten waaraan ik werkte. Helaas zie ik daar de laatste tijd weinig meer van. Nu moeten 'alle neuzen dezelfde kant op wijzen' ook als blijkt dat dat betekent dat ze allemaal de verkeerde kant op wijzen. Veel mensen kunnen daar beter mee overweg dan ik.quote:Op donderdag 22 september 2011 16:26 schreef tong80 het volgende:
Ik maakte promotie in mijn laatste baan omdat ik initiatief nam en niet alles voor zoete koek aannam. Dat vinden ze vaak belangrijker dan de regeltjes langs de kantlijn volgen.
quote:Op donderdag 22 september 2011 16:41 schreef tong80 het volgende:
Jou ban is op een ander niveay dan die van mij denk ik. Hoe hoger je komt hoe dikker de kont waar aan gelikt moet worden.
quote:Op donderdag 22 september 2011 16:49 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]Ja, er zijn enorme ego's die gestreeld moeten worden. Het ego van een slechte baas is alleen veel gevoeliger dan dat van een goede baas.
Spel dan zijn naam goedquote:
Is ok.quote:
OKquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |