Heel waarschijnlijk. Maakt niet uit. Mijn eerste keer zal ooit moeten komen. En als het zo ver is ga ik er van genieten.quote:Op zaterdag 17 september 2011 20:50 schreef Johnfuckinmayer het volgende:
[..]
ALLERLIEFSTE ts,
Het zou zomaar mogelijk kunnen zijn dat zij uit is op seks.
Verstandige oudersquote:Op zaterdag 17 september 2011 20:53 schreef Jellereppe het volgende:
[..]
Nee, dat is het niet. Ik heb het vandaag aan mijn ouders verteld. Ook hoe ik denk. Die vonden dat ik veel te hard van stapel loop. Dus, de mensen die dat zeiden hebben gelijk. Ook hebben ze tegen mij verteld dat als het zo ver komt, dat ik een condoom gebruik.
En ze zeiden kijk gewoon hoe het loopt. Maar dat ik niet van alles moest verwachten.
Ja, het is geen slechte topic. Dat vind ik zelfs. Maar goed.quote:Op zaterdag 17 september 2011 21:54 schreef Lallend het volgende:
heerlijk om nog even terug te kijken zo na het werk
[ afbeelding ]
C'est tu...
Werk in het weekend.quote:Op zaterdag 17 september 2011 21:54 schreef Lallend het volgende:
heerlijk om nog even terug te kijken zo na het werk
[ afbeelding ]
C'est tu...
quote:Op zaterdag 17 september 2011 22:18 schreef Jellereppe het volgende:
Nee. Werk in het weekend moet ook gebeuren. Brandweer, supermarkten, kledingzaken, beveiliging, ziekenhuizen, artsposten etc.
Dit beseffen weinig mensen. Is mijn idee. Lekker in het weekend je boodschappenkarretje volladen bij de Appie. Werk in het weekend?? He, werken er mensen in het weekend. Nee, dat zijn de geesten van wezens op planeet Pluto. Heel ver weg. Die zorgen dat onder andere jij je karretje vol kan laden met zoets en gezond.
Wil je de naam van de artieste hebben? Kun je op Youtube even checken of mijn smaak te pruimen is.quote:
Wie zegt dat.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |