Tja, of in elk geval bij voorbaat aangeven dat het een keyword-lijst is. Net als met user-made lijsten.quote:Op vrijdag 16 september 2011 17:59 schreef wyccie het volgende:
Hmm..de vraag over films met een cijfer in de titel is toch vreemd? Er worden films afgekeurd die wél een cijfer in de titel hebben, alleen omdat ze niet in die lijst met dat keyword staan.
Dat was de vraag niet, dus dan moet je toch gewoon de filmpagina aanhouden?
Bijvoorbeeldquote:Op vrijdag 16 september 2011 18:32 schreef wyccie het volgende:
User-made lijsten....... met de mooiste actrices......1837 namen.
Ik had idd beter het keyword ff moeten noemen...quote:Op vrijdag 16 september 2011 18:17 schreef picodealion het volgende:
[..]
Tja, of in elk geval bij voorbaat aangeven dat het een keyword-lijst is. Net als met user-made lijsten.
Idd. Ik heb dankzij die thread nu wel nieuwe ideeen om vragen te stellenquote:Op zaterdag 17 september 2011 00:13 schreef wyccie het volgende:
Wow. Nooit geweten dat zoiets bestond.
Een mooie foto perhapsquote:Op zondag 18 september 2011 21:00 schreef wyccie het volgende:
Ik wil het FMT-topic weer wat leven inblazen, maar ik zie niet hoe.
Je heb me doorquote:
Ik bedoelde een vraaggerelateerde manier.quote:Op zondag 18 september 2011 21:11 schreef SaintOfKillers het volgende:
Beschuldig iemand van opzoeken.
Vooruit dan maar.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik mag jou niet, en jij mag mij niet. Prima! Maar een onderbouwing van je beschulding is toch wel fijnquote:Op zondag 18 september 2011 21:26 schreef Mainport het volgende:
Je kijkt alleen maar frikandellenfilms en weet toch de bizarste vragen, leg dat maar eens uit
quote:Op zondag 18 september 2011 21:30 schreef wyccie het volgende:
Vooruit dan maar.How CuteSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
What is my problem with man, you ask? No. I ask you, what was man's problem with me?
Ach joh, daar ga je toch niet serieus op in.quote:Op zondag 18 september 2011 21:32 schreef FireFox1 het volgende:
Ik mag jou niet, en jij mag mij niet. Prima! Maar een onderbouwing van je beschulding is toch wel fijn
Ach, ik geef onze proleet wat koekjes om op te kauwenquote:Op zondag 18 september 2011 21:34 schreef wyccie het volgende:
[..]
Ach joh, daar ga je toch niet serieus op in.
Schaam je!quote:Op zondag 18 september 2011 21:41 schreef wyccie het volgende:
Scheisse, Intre.![]()
Maar het geld is gelukkig wel van mij, want ik heb het het nog nooit gezien.
Nergens voor nodig.quote:
Alleen wat op tv te zien is en waar ik toevallig langszap, ik volg niks. Daarom dus ook series met afgesloten afleveringen zoals Cold Case, Big Bang Theory, South Park en dat soort dingen.quote:
Dat vind ik weer niksquote:Op zondag 18 september 2011 21:47 schreef wyccie het volgende:
[..]
Nergens voor nodig.
Ik kijk liever echte klassiekers zoals Gone with the Wind en Lawrence of Arabia.
Ben ik ook benieuwd naarquote:
Die series als Cold Case kijk ik vooral voor de dingen die terugkeren (onderling gedoe van de vaste personages), de case zelf vind ik meestal minder interessant. Behalve bij Criminal Minds, daar is dat stuk meestal ook wel tof.quote:Op zondag 18 september 2011 21:51 schreef wyccie het volgende:
[..]
Alleen wat op tv te zien is en waar ik toevallig langszap, ik volg niks. Daarom dus ook series met afgesloten afleveringen zoals Cold Case, Big Bang Theory, South Park en dat soort dingen.
Indd want dan mag Fox weer een vraag stellenquote:Op zondag 18 september 2011 22:00 schreef wyccie het volgende:
Ik hoop niet dat Intre met een auto-vraag komt.
Nou, zijn mijn vragen dan zó moeilijk?quote:Op zondag 18 september 2011 22:00 schreef Sands het volgende:
[..]
Indd want dan mag Fox weer een vraag stellen
Moeilijk genoeg om de topics de laatste tijd lam te leggenquote:Op zondag 18 september 2011 22:01 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Nou, zijn mijn vragen dan zó moeilijk?
En ik altijd maar denken dat het jouw specialiteit was ...quote:Op zondag 18 september 2011 22:02 schreef Sands het volgende:
[..]
Moeilijk genoeg om de topics de laatste tijd lam te leggen![]()
Je was te laat met je editquote:
Ik heb dat andersom, maar bij Criminal Minds vind ik dat persoonlijke inderdaad ook wel interessant, beter uitgewerkt met sterkere personages. Bij de andere series vind ik het maar zo zo.quote:Op zondag 18 september 2011 22:00 schreef SaintOfKillers het volgende:
Die series als Cold Case kijk ik vooral voor de dingen die terugkeren (onderling gedoe van de vaste personages), de case zelf vind ik meestal minder interessant. Behalve bij Criminal Minds, daar is dat stuk meestal ook wel tof.
Ik ben ook niet zo van de vrouwenseries. Alhoewel...toen ik klein was keek ik wel Vrouwenvleugel.quote:Zelfs kijk ik zowat alle soorten series, behalve dingen als Gossip Girl, Grey's Anatomy en dergelijke. Je moet ergens een lijn trekken.
Ik heb het ook gezien, en moet meer om deze post lachen.quote:
Plaatje van Inceptionquote:Op zondag 18 september 2011 22:12 schreef dyonvbaal het volgende:
wat stond er? wat stond er? wat stond?
(verder ben ik niet nieuwsgierig ofzo...)
Om te ontwaken... Of permanent in te slapenquote:
Ligt eraan in hoeveel layers je zitquote:Op zondag 18 september 2011 22:15 schreef DragonFodder het volgende:
[..]
Om te ontwaken... Of permanent in te slapen
Doen! Vanavond nog! Ik heb hem inmiddels 7x gezienquote:Op zondag 18 september 2011 22:22 schreef wyccie het volgende:
Toch geen spoilers hè, ik heb Inception nog niet gezien en wil dit in de toekomst nog wel doen.
Jij kijkt elke film heel vaak achter elkaar?quote:Op zondag 18 september 2011 22:23 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Doen! Vanavond nog! Ik heb hem inmiddels 7x gezien
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |