SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oude Helden & Antihelden :SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vorige deeltjes:![]()
Topicreeks: Topchef
Kranenborg wil vlokken!
De kandidaten:
http://www.rtl.nl/huistuinkeuken/topchef/kandidaten/
Uitzending terugkijken :
http://www.rtl.nl/xl/#/a/201243/
Paul-89
Misschien wel een hermafrodietquote:Op maandag 12 september 2011 18:59 schreef Burner82 het volgende:
Is het een man, of een vrouw... Dat is de grote vraag
Ik at het vroeger bij de vleet maar toen had 'ons mam' nog niet verteld wat het eigenlijk was. Sindsdien nooit meer gevreten.quote:
Ik ga voor een "man"quote:Op maandag 12 september 2011 19:00 schreef Sideshowbobbie het volgende:
[..]
Misschien wel een hermafrodiet
quote:Op maandag 12 september 2011 19:00 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik at het vroeger bij de vleet maar toen had 'ons mam' nog niet verteld wat het eigenlijk was. Sindsdien nooit meer gevreten.
quote:Op maandag 12 september 2011 19:00 schreef Cee het volgende:
[..]
Ik at het vroeger bij de vleet maar toen had 'ons mam' nog niet verteld wat het eigenlijk was. Sindsdien nooit meer gevreten.
Wat een hoop Brabo's hier.quote:Op maandag 12 september 2011 19:00 schreef Tim86 het volgende:
oh, mijn Brabant, dan moet ik sowieso kijken
Alvast mijn excuses voor het taalgebruik van sommige. Heb in het voorstukje het woord kut al gehoordquote:Op maandag 12 september 2011 18:47 schreef Ceetje.. het volgende:
goeienavond allemaal![]()
ik zit er al klaar voor![]()
deze week brabant![]()
![]()
ben benieuwd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |