KDtje, ik hoop zo dat het bloeden stopt en dat het de komende 2 weken gewoon goed blijft gaan. Ik gun je zo ontzettend een fijne thuisbevalling
Heel erg bedankt voor alle lieve felicitaties en steun steunbetuigingen tijdens de bevalling, jullie zijn allemaal zo ontzettend lief
Ik kan er nog niet overuit, over de dubbelheid van gisteren, ook het grote verdriet van je verlies van LJ en Roan.
De bevalling was zwaar en het persen heeft meer dan een uur geduurd, ze lag gedraaid en kon er niet normaal uit, dus ze is met een kleine vacuümpomp en een hoop gewrik ter wereld gekomen. Gelukkig lijkt ze (en ik ook) er niet al te veel last van te hebben. Het is me wel gelukt de bevalling zonder pijnstilling te doen. Ik kon de weeën deze keer goed opvangen omdat ik de vrijheid had m'n houding te kunnen kiezen.
Wel weer geweldig goed begeleid ondanks dat het spitsuur en overvol was in het ziekenhuis. Ik zal m'n verhaal binnenkort posten in het desbetreffende topic.
Hopelijk mogen we zo naar huis, het prikken van mezelf is net goed gelukt. Was wel even raar. Wies heeft een goede nacht gehad en al goed aan de borst gedronken. Ze is alleen een klein beetje misselijk van de bevalling en heeft toch wat moeite met haar temperatuur op peil te houden. Dus de kinderarts moet haar zo nog beoordelen.
Ik blijf hier lekker meelezen en jullie steunen en volgen
Tijd voor wat anders.. maar wat dan..