Ik raad je aan om naar de 'recorded webinars' te kijken. Zijn zelfs in het Nederlands.quote:Op maandag 10 oktober 2011 20:45 schreef portabel het volgende:
Waar kan ik een simpele handleiding vinden hoe je handeld in het TWS handelsplatform van IB. Zo ingewikkeld.
Iemand die dat al eerder heeft gedaan, kan je daar een template voor geven. Ik kreeg er destijds een van Today's Brokers voor de AEX en Midcap, maar die ben ik kwijtgeraakt.quote:Kan je bv ook alle bedrijven van een index toevoegen. Want nu voeg ik één voor één een bedrijf toe.
396 en counting.. Denk dat het moment om uittestappen nadert ( vanavond )quote:Op maandag 10 oktober 2011 16:32 schreef xminator het volgende:
Apple has officially announced that they have sold one million iPhone 4S units in 24 hours, which beats down the previous 600,000-unit record set by the iPhone 4. Insane. Phil Schiller is "blown away"
De koers op dit moment : 382.
Vrijdag was die: 368.
Tja... staat nu op 408.quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 15:51 schreef xminator het volgende:
[..]
396 en counting.. Denk dat het moment om uittestappen nadert ( vanavond )
Goed gedaan.quote:Op dinsdag 11 oktober 2011 15:51 schreef xminator het volgende:
[..]
396 en counting.. Denk dat het moment om uittestappen nadert ( vanavond )
Het volgen van Apple, berichtgeving eromheen in de gaten houden, 'emoties' en gewoon goed erover na denken. Natuurlijk ook het koersverloop van apple van de afgelopen weken analyseren.quote:Op woensdag 12 oktober 2011 17:46 schreef jaco het volgende:
[..]
Tja... staat nu op 408.
Je komt steeds zeer precieze voorspellingen. Met welke methode doe je jouw berekeningen? TA?
Thanksquote:
Vind je het echt zo'n goede call ? De tweede helft van z'n voorspelling is totaal niet uitgekomen. Apple staat nu op 422 dollar. Hij heeft veel meer winst laten lopen dan dat die heeft gepakt.quote:
Ja, ik gebruik inderdaad zelf CFD's. Ik heb er zelfs een hele website aan gerelateerd (under construction).quote:Op maandag 3 oktober 2011 01:45 schreef tjoptjop het volgende:
[..]
Gebruik je zelf CFD's?
Want je doet nu wel heel leuk alsof je die positie voor ¤100 kunt innemen maar vergeet je er even bij te zeggen dat je nog ongeveer ¤1000 (wilde gok) als margin op je account moet hebben. Een bedrag (en meer) wat je kwijt kunt raken, een stoploss instellen wilt immers niet zeggen dat die ook gehit wordt (slippage). In volatiele markten kun je dan dus voor een flink vermogen nat gaan, méér dan je initiele positie en margin. Sommige brokers hebben een stoploss garantie, maar daar betaal je flink voor waardoor je dus al met een achterstand begint. Om nog maar te zwijgen over de overnight kosten.
Het feit dat ik CFD's prime voor beginners vind is omdat het relatief eenvoudig en transparant is. Je gaat in een positie short of long. Iets anders bestaat niet. Geen puts, calls, opties schrijven en dergelijke. Gewoon twee mogelijkheden, omhoog of omlaag. Voor de beginner dus ideaal. Ook kan iedereen zelf bepalen hoeveel risico het bereid is te nemen. Men kan bijvoorbeeld met een hefboom van 1:100 posities innemen voor 7 eurocent per pip. Het risico dat je dan loopt is te verwaarlozen. Uiteraard kan men ook veel grotere posities innemen en dan is het risico groter. Het is dus aan elke trader zelf om te bepalen welk risico het wil nemen met betrekking tot de grootte van de posities. Daarnaast is er vaak een minimum storting van een paar honderd euro vereist. Het is natuurlijk zuur om zo'n bedrag eventueel te verliezen, maar helemaal als men handelt met een bedrag wat het kan missen, zullen de gevolgen hiervan niet heel groot zijn.quote:Ik blijf erbij dat iemand die net komt kijken niets heeft te zoeken bij CFD's. Weet je hoe het werkt en wat de risico's zijn, dan is het wel tof om ermee aan de gang te gaan. Ik vraag me af waar jij het op baseert dat het prima is voor beginners (die conclusie trek ik even omdat jij mijn opmerking als onzin bestempelde).
Vwb leverage -> Trading: meer leverage = meer winst?
Wellicht ten overvloede, maar zeer leerzaam voor een ieder die begint structured products -> Veel geld verloren.
Alle brokers op mijn site zijn gereguleerd. Ze bezitten dus allemaal over een licentie en een toezichthouder. Die Russiche broker waar je het over hebt is dus gereguleerd door de FFMS.quote:Op maandag 3 oktober 2011 04:33 schreef jaco het volgende:
[..]
Mee eens. Je kunt het beste beginnen met aandelen in grote bedrijven of een tracker/etf op een beursindex.
Ik wil waarschuwen voor de adviezen van user Tradetheday. Ik heb zijn website bezocht en hij linkt naar een aantal trading services, zoals o.a. een broker in Rusland waarvan de activiteiten onder geen enkele toezichthouder vallen. In de meeste links zat een affiliatecode, hetgeen er op wijst dat Tradetheday een vergoeding ontvangt voor het aanbrengen van nieuwe leden. In de begeleidende tekst moedigde hij ook aan om aanmeldingen via zijn website te verrichten.
Geen enkele ethische en objectief werkende adviseur zou een beginnende belegger CFD's of Forex aanraden. Dit zijn instrumenten voor later wanneer voldoende ervaring is opgebouwd met de basis van het beleggen. Tradetheday heeft echter een financieel belang bij het geven van dit advies en plaatst dat boven alles.
De redenen waarom ik CFD's dus geschikt acht voor beginners heb ik een post hierboven al aangegeven. De reden dat ik mensen aanbeveel om zich via mij aan te melden, dien je er dan ook bij te vermelden als je dit opmerkt.quote:- FFMS
De Federal Financial Markets Service (FFMS) is het federale uitvoerend orgaan dat activiteiten in de financiële markten controleert en begeleidt. De FFMS's belangrijkste doelstellingen zijn:
// Het behoud van de stabiliteit op de financiële markten
// De markten efficiënter en aantrekkelijker voor investeerders maken
// De markt transparanter maken en beleggingsrisico's inkrimpen
Het realiseert deze doelstellingen door het reguleren van de activiteiten van deelnemers op de financiële markten en door het vaststellen van de voorwaarden voor de uitgifte van effecten en handel.
Het feit dat ik een vergoeding ontvang voor nieuwe aanmeldingen ontken ik ook zeker niet, maar een nieuwe trader ondervind hier geen enkele hinder van en naar mijn mening kan dit juist gunstig uitpakken voor hen (zoals hierboven staat). Ben ik - of mijn site - gevaarlijk, omdat ik een product wat zeer gunstig (mits men dit verstandig en goed aanpakt) kan uitpakken voor consumenten, aanprijs? Of omdat ik een vergoeding ontvang voor nieuwe traders? Ik denk dat we dan gelijk bijna alle (financiele) websites in de ban kunnen doen. Waaronder fok dus ook... Of dacht je dat die advertenties op dit forum daar zonder financieel belang van de eigenaar staan?quote:Ik raad aan om als je een account wilt aanmaken bij één van de brokers, dit via de links te doen op mijn site of in mijn nieuwsbrieven. Je account word zo automatisch aan mijn account gelinkt en mocht je eventueel vragen of problemen hebben (kans is klein en te verwaarlozen, maar voor het geval dat) kan je dit altijd via mij doen. Omdat ik een samenwerking met deze brokers heb, is gebleken dat klanten via mij doorgaans sneller en beter geholpen worden dan klanten die het via de "normale" weg doen. Dit kan voor de klant zeer prettig zijn, vooral als het om grote bedragen gaat.
Die vergelijking gaat niet op. Ten eerste communiceer je niet duidelijk op je website dat je een financieel belang hebt bij een aanmelding door een bezoeker. Dit kon ik alleen zien door nauwkeurig naar de url's te kijken en ik iets weet van affiliate codes. De advertenties rondom Fok! daarentegen zijn duidelijk als zodanig te herkennen.quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 10:59 schreef tradetheday het volgende:
Het feit dat ik een vergoeding ontvang voor nieuwe aanmeldingen ontken ik ook zeker niet, maar een nieuwe trader ondervind hier geen enkele hinder van en naar mijn mening kan dit juist gunstig uitpakken voor hen (zoals hierboven staat). Ben ik - of mijn site - gevaarlijk, omdat ik een product wat zeer gunstig (mits men dit verstandig en goed aanpakt) kan uitpakken voor consumenten, aanprijs? Of omdat ik een vergoeding ontvang voor nieuwe traders? Ik denk dat we dan gelijk bijna alle (financiele) websites in de ban kunnen doen. Waaronder fok dus ook... Of dacht je dat die advertenties op dit forum daar zonder financieel belang van de eigenaar staan?
Ik weet niet of ze er net mee begonnen zijn, maar een paar dagen geleden zag ik dat RTLZ ook een beursspel heeft. Ik ga daar denk ik aan meedoen, kan ik nog even oefenen.quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 11:42 schreef N.I.M.B.Y. het volgende:
Net even gegoogeld,
http://www.stockers.nl/beleggings-spel
http://www.iex.nl/Beursspel/Default.aspx
http://www.beleggerspel.nl/Beleggingsspel
http://www.twing.nl/beleggingsspel
http://www.toomba.nl/Portfolio/Cases/Beleggingsspel/
Er zijn dus meerdere te vinden heeft iemand ervaring met een van onderstaande beleggingsspelen?
Hij heeft winst gemaakt daar gaat het toch om? Het onderste uit de kan halen, lukt toch nooit.quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 04:50 schreef jaco het volgende:
[..]
Vind je het echt zo'n goede call ? De tweede helft van z'n voorspelling is totaal niet uitgekomen. Apple staat nu op 422 dollar. Hij heeft veel meer winst laten lopen dan dat die heeft gepakt.
Ik denk dat ik nergens expliciet hoef te vermelden dat ik een vergoeding ontvang voor elke nieuwe trader via mijn website. Doch heb ik niks te verbergen (anders had ik inderdaad de affiliate links wel anders opgesteld of verborgen) en is dit tussen de regels door wel te lezen.quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 13:37 schreef jaco het volgende:
[..]
Die vergelijking gaat niet op. Ten eerste communiceer je niet duidelijk op je website dat je een financieel belang hebt bij een aanmelding door een bezoeker. Dit kon ik alleen zien door nauwkeurig naar de url's te kijken en ik iets weet van affiliate codes. De advertenties rondom Fok! daarentegen zijn duidelijk als zodanig te herkennen.
Ik ben van mening dat goede, betrouwbare content wel degelijk hand in hand kan gaan met advertenties. Het is zowel in het zakenleven als op het web niet meer dan normaal dat men voor geleverde diensten een vergoeding ontvangt. Dan kan men kiezen door lezers of klanten abbonnementen aan te bieden of door middel van advertentieopbrengsten. In de meeste gevallen is dat laatste voor de klant het gunstigst, aangezien zij zelf niks hoeven te betalen aan de leverancier en de advertenties vaak ook aansluiten op de interesses van de lezers.quote:Ik veroordeel inderdaad alle websites waar advertenties niet te onderscheiden zijn van content. De content is dan namelijk niet meer betrouwbaar, wat kwalijk is op een website die de suggestie wekt advies te bieden. Dit is het tweede verschil met Fok!. Op Fok! wordt de content niet aangeboden door de sitebeheerder maar door de gezamenlijke gebruikers. Je kunt hier dus de pros and cons van het beleggen in CDS's lezen, voordat je op een advertentie clickt. De informatie van jouw site zal vooral naar de voordelen van deze producten neigen.
Goede vraag. Toen ik vroeger als beginner begon met CFD's, ben ik zonder informatie hieraan begonnen. Ik leerde mijzelf het handelen aan en kreeg een eigen strategie na verloop van tijd. Ik maakte af en toe winst, maar ook verlies. Per saldo bleef het ongeveer gelijk. Achteraf had ik met wat meer nuttige informatie en strategien dit veel sneller kunnen oppakken. Nu ben ik zelf iemand die dingen tot in de puntjes wil uitzoeken. Op geheel eigen wijze, zonder informatie van buitenaf, heb ik het daytraden dus eigen gemaakt. Ik kan me echter ook voorstellen dat er veel mensen zijn die geen idee hebben waar en hoe zij moeten beginnen. Vooral voor hen ga ik proberen een website te maken. Daarnaast zit ik vol met ideeen voor nieuwe content wat maar sporadisch beschikbaar is en wellicht zeer goed van pas kan komen. Ook heb ik plannen wat betreft een mogelijke handelscompetitie. Als laatste vind ik het inderdaad ook leuk om over mijn activiteiten te berichten. Ik stel het dan ook op prijs als mensen mij feedback geven over content op mijn site of over mijn logboek. Gelukkig gebeurt dit dan ook redelijk vaak.quote:Maar een vraag houdt me steeds bezig: waarom beveel je bepaalde brokers aan met een affiliate deal ? Je verdient daar hooguit enkele honderden euro's mee. Terwijl je met je handelsaktiviteiten, naar eigen zeggen, in de tienduizenden euro's rekent, soms per dag.
Je zit duidelijk op het goede spoor met je handelsaktiviteiten voor eigen rekening. Waarom besteed je tijd aan het bouwen van een website, terwijl je die tijd veel rendabeler kunt investeren in het handelen zelf of het verfijnen van je strategieen ? Als je het leuk vind om over je aktiviteiten te berichten, is het eenvoudiger om een weblog te starten zonder affliate deals en de ethische vraagtekens daaromtrent.
Leuk creatief verhaaltje, maar ik blijf bij mijn stelling. Veel dieper zal ik er niet op in gaan, omdat ik al in meerdere posts mijn mening heb uitgezet wat betreft beginners en CFD's/daytraden/hefboomhandel.quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 11:21 schreef Dinosaur_Sr het volgende:
Het aller aller aller aller aller laatste wat in 1 zin genoemd mag worden is:
-beginners (als in de topic titel), en
- CFD's (= leveraged instrumenten)
Of je moet een beginner zijn met heeeeeeeeeeeele diepe zakken, die een klein beetje in de dobbel wil gooien, of je moet beginner zijn met teveel testosteron en een voorliefde voor te snelle auto's, een loden voet, en in combinatie met bomen.
Leverage is wat sterioden voor een bodybuilder is, en wie dat risico wil nemen moet dat vooral doen, maar niet na de eerste week in de sportschool. Eerst maar eens een goede basis voordat je de fles pokon erover schudt....
PS: de zwartgeldhandelaren in de Russische markt in Phnom Penh, Cambodja zijn ook gereguleerdIk weet niet of dat een absoluut criterium voor 'betrouwbaar' moet zijn.
Helder verhaal en kan interessant worden. Je keert de motivatie naar mijn idee wel om. Het is inderdaad normaal om een vergoeding voor je werk te ontvangen, maar jij start dit project met als doel een vergoeding te verdienen. Het middel daarvoor is affiliate links naar Russische trading websites. Ik blijf er bij dat het onethisch is om beginners naar dergelijke websites te verwijzen terwijl je jezelf voordoet als gids voor de beginnende gebruiker. Ik denk dat de meeste mensen dat als onethisch beoordelen.quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 21:21 schreef tradetheday het volgende:
Dit alles kost inderdaad veel tijd, maar ik denk dat een uitgewerkt concept succesvol kan worden, voor zowel de websitemaker als de lezers.
Denk je datzelfde verhaal ook tegen de AFM te kunnen afsteken, wanneer die zich over je site buigt en vaststelt dat je door deze bedrijfsmatige adviesverlening en bemiddeling onderworpen bent aan de Wet Financieel Toezicht?quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 21:23 schreef tradetheday het volgende:
Veel dieper zal ik er niet op in gaan, omdat ik al in meerdere posts mijn mening heb uitgezet wat betreft beginners en CFD's/daytraden/hefboomhandel.
Ik ben denk ik niet de enige die creatief is, dus ik dacht ik zal je een 'run for the money' geven. Blij dat het gewaardeerd wordt.quote:Op zaterdag 15 oktober 2011 21:23 schreef tradetheday het volgende:
[..]
Leuk creatief verhaaltje, maar ik blijf bij mijn stelling. Veel dieper zal ik er niet op in gaan, omdat ik al in meerdere posts mijn mening heb uitgezet wat betreft beginners en CFD's/daytraden/hefboomhandel.
Ik start dit project dus met meerdere doelen. Om beginners te informeren, voor mijn eigen plezier berichten over mijn activeiten en eventueel vergoedingen door middel van reclameopbrengsten. Zoals gezegd is dat laatste niet meer dan normaal, omdat ik veel tijd steek in de diensten die ik aanbiedt. Daarnaast betaalt de gebruiker van mijn diensten mij helemaal niets en heb ik ook geen zakelijke overeenkomst of een abbonnement met hen.quote:Op zondag 16 oktober 2011 04:49 schreef jaco het volgende:
[..]
Helder verhaal en kan interessant worden. Je keert de motivatie naar mijn idee wel om. Het is inderdaad normaal om een vergoeding voor je werk te ontvangen, maar jij start dit project met als doel een vergoeding te verdienen. Het middel daarvoor is affiliate links naar Russische trading websites. Ik blijf er bij dat het onethisch is om beginners naar dergelijke websites te verwijzen terwijl je jezelf voordoet als gids voor de beginnende gebruiker. Ik denk dat de meeste mensen dat als onethisch beoordelen.
Ik zou de aanbevelingen verwijderen en niet met affiliate constructies werken. De inkomsten staan toch al in geen verhouding tot je handelswinsten en de verdenking van commerciele motieven is dan in 1 keer van tafel. Je website zal dan ook meer aandacht krijgen van de media en andere websites.
Dat zal niet hoeven. De AFM staat websites die reclame maken door middel van affiliates toe. Ook val ik niet onder bemiddeling aangezien ik geen contactgegevens opvraag (dus ook niet meer dan de NAW-gegevens), geen gegevens doorspeel aan bedrijven en daarnaast geef ik geen individueel advies.quote:Op zondag 16 oktober 2011 07:21 schreef dvr het volgende:
[..]
Denk je datzelfde verhaal ook tegen de AFM te kunnen afsteken, wanneer die zich over je site buigt en vaststelt dat je door deze bedrijfsmatige adviesverlening en bemiddeling onderworpen bent aan de Wet Financieel Toezicht?
Gaan gewoon mee met de markt gok ik. De s&p500 is bijvoorbeeld 14% gestegen 3 oktober - nu.quote:Op maandag 24 oktober 2011 22:27 schreef Bluesummer het volgende:
Sinds een kleine twee weken ben ik geïnteresseerd geraakt in de aandelenhandel, lees ik ijverig mee en leer de beginselen op Investopedia. Nu zie ik dat bij verscheidende bedrijven (o.a.Volkswagen, DSM) een flinke aandelen stijging na 3 oktober 2011. Nu is mijn vraag, waarom? Ik heb de nieuwsarchieven voor 3 en 4 oktober doorzocht maar zie geen groot nieuws dat dit teweeg kan brengen.
Het is aangetoond dat het grootste deel van het rendement van de gemiddelde belegger afkomstig is van dividend. De meeste beleggers focussen zich echter op het voorspellen van koersstijging (ten onrechte dus).quote:Op dinsdag 25 oktober 2011 23:03 schreef Naxilor het volgende:
Ik begrijp dat zowel dividend als de aandeelkoersen zelf bepalen of je uiteindelijk een winstje draait, maar wat is verstandig om het meest rekening mee te houden? Een kans op flink stijgende prijzen of dat dividend?
Als algemeen principe moet elke portfolio gediversificieerd worden. 1000 euro is eigenlijk een te klein bedrag om mee te beleggen. De beleggingskosten zullen dusdanig hoog zijn, dat je het beter op een spaarrekening kunt zetten. Met het spreiden over meerdere aandelen worden die kosten nog eens extra verhoogd.quote:Een klein beetje spreiden zal wel aan te raden zijn bij hoge bedragen maar gaat dit ook op voor dit soort beginners bedragen?
ABN AMRO is prima. De tarieven (in principe 0,10%) zijn vergelijkbaar met Binck, Alex, etc. Als je kies voor 'direct beleggen' via het internet, dan gebruik je de Tradebox software. Hier is de nodige kritiek op, maar ik heb de indruk dat die vooral van zware gebruikers (daytraders) afkomstig is. Ik heb er zelf geen problemen mee en de software biedt enorm veel markt informatie.quote:Ik zit nu bij ABN en die bieden blijkbaar een optie om aandelen aan te schaffen, is dit aan te raden of zijn andere wegen toch nog wel zoveel beter dat die andere wegen beter genomen kunnen worden?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |