Deze: http://www.revert.nl/product/19274-wooderson-pant.htmlquote:Op woensdag 19 oktober 2011 16:15 schreef -Menn0- het volgende:
Nieuwe jas en broek gekocht van Thirtytwo! Oranje jas en een spijkerbroekachtige (get it?) broek. Past mooi bij m'n oranje board en bindingen!![]()
Nu alleen wel te veel zin in volgende week!!!
Ja boeken hophop. En dat volcom gebeuren geen ideequote:Op woensdag 19 oktober 2011 19:21 schreef Chicolate het volgende:
Weet iemand of Volcom ook ergens in NL verkocht wordt? Ik heb een hele mooie broek gezien maar zou dan wel graag willen passen. Heb al een Volcom jas (online gekocht) dus dan zou ik ze aan elkaar kunnen ritsen, handig als ik weer eens onderuit ga en geen sneeuw in mn rug wil.
Verder afgelopen jaar wintersport overgeslagen, hoop dit jaar wel weer te kunnen. Het kriebelt heel erg.
Jepquote:Op woensdag 19 oktober 2011 18:51 schreef detennismaster het volgende:
[..]
Deze: http://www.revert.nl/product/19274-wooderson-pant.html
En Deze?:http://www.revert.nl/product/19265-shiloh-2.0-shell-jacket.html
http://www.volcomeurope.com/dealers/distributors.aspquote:Op woensdag 19 oktober 2011 19:21 schreef Chicolate het volgende:
Weet iemand of Volcom ook ergens in NL verkocht wordt? Ik heb een hele mooie broek gezien maar zou dan wel graag willen passen. Heb al een Volcom jas (online gekocht) dus dan zou ik ze aan elkaar kunnen ritsen, handig als ik weer eens onderuit ga en geen sneeuw in mn rug wil.
Verder afgelopen jaar wintersport overgeslagen, hoop dit jaar wel weer te kunnen. Het kriebelt heel erg.
Ik zou proberen of je niet van iemand een sneeuwbroek kun lenen. De trainingsbroek onder je regenbroek neem ik aan, maar een regenbroek ventileert niet echt dus verga je van de hitte.quote:Op woensdag 19 oktober 2011 22:00 schreef daankes het volgende:
Ik ga morgen voor het eerste snowboarden (indoor) maar aangezien ik geen snowboard-spullen heb, ben ik benieuwd of het volgende voldoet:
- trainingsbroek + regenbroek
- trui + vest, dubbele capuchon
- waterdichte handschoenen
Volstaat dit? We krijgen het standaard materiaal uiteraard daar.
Sneeuwbroek lenen gaat sowieso niet meer lukken, zal kijken of ik nog ergens een goede jas kan vinden. Bedankt in ieder geval!quote:Op woensdag 19 oktober 2011 22:08 schreef Komakie het volgende:
[..]
Ik zou proberen of je niet van iemand een sneeuwbroek kun lenen. De trainingsbroek onder je regenbroek neem ik aan, maar een regenbroek ventileert niet echt dus verga je van de hitte.
Ik zou sowieso een goede winterjas aantrekken. Desnoods lenen. Een trui/vest kan nat worden en dan wordt hij ook koud.
Waterdichte handschoenen sowieso.
Dankjequote:Op woensdag 19 oktober 2011 20:45 schreef Komakie het volgende:
[..]
http://www.volcomeurope.com/dealers/distributors.asp
Even op Netherlands klikken. Daar staan de gegevens van de importeur. Stuur daar ff een mailtje heen met de vraag of er dealers in je buurt zitten en welke en dan krijg je vast wel antwoord
Ja dat is wat lastig, moet even iemand vinden die met me mee wilquote:Op woensdag 19 oktober 2011 19:35 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Ja boeken hophop. En dat volcom gebeuren geen idee.
Een T.Rice pointy (161.5 of 164) zou wel een toevoeging zijn. Zeker als je offpiste wilt. De kortere versies zou ik niet doen. De blunt nose werkt een stuk minder goed in de poeder.quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 12:50 schreef marinos.. het volgende:
Zo, mijn eerste wintersport van dit seizoen staat ook weer gepland. 14 januari naar (opnieuw) mayrhofen. Ook weer met een grote groep skiers en onervaren snowboarders.
Nou rijd ik op een bataleon riot, maar deze vakantie zal ik toch niet veel in t funpark te vinden zijn. Omdat onervaren mensen mee zijn, en voor t groeps gevoel zal ik toch een beetje bij ze blijven![]()
Maar ik vroeg me af of ik daarom niet beter nog een plank aan kan schaffen, puur om wat meer te raggen op de piste. En off piste wat meer mogelijk heden te hebben, maarrr daarbij niet in te leveren op t freestyle aspect op en langs de piste.
Zelf dacht ik aan een libtech t.rice. Maar zou dit echt een grote toevoeging zijn t.o.v mijn bataleon riot?
Dat is toch standaard bij freestyler boarders?quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 00:55 schreef Komakie het volgende:
Filmpje van de Park opening in Hintertux van laatst:
Het is best grappig om te zien dat er veel bekenden in zitten. Meestal zit je naar een filmpje te kijken zo van " leuk" en nou spot je ineens bekendenVeel zitten trouwens voornamelijk op hun reet en springen niet
Ik bedoelde meer dat de bekenden zaten en niet aan het springen waren. ik ken maar 2 of 3 van die gasten die aan het springen waren.quote:Op vrijdag 21 oktober 2011 13:34 schreef Den_Haag het volgende:
[..]
Dat is toch standaard bij freestyler boarders?
Wel vet. Die dude die springt met zijn binding losquote:Op vrijdag 21 oktober 2011 00:55 schreef Komakie het volgende:
Filmpje van de Park opening in Hintertux van laatst:
Het is best grappig om te zien dat er veel bekenden in zitten. Meestal zit je naar een filmpje te kijken zo van " leuk" en nou spot je ineens bekendenVeel zitten trouwens voornamelijk op hun reet en springen niet
Nice nice! die heb ik ook! Rijden superlekker! en staan ook nog eens te stoerquote:Op woensdag 19 oktober 2011 10:15 schreef StepIntoTheRealm het volgende:
Een cam mee is zeker nice! Het is alleen leuker als een van je vrienden er een heeft ander sta je er zelf altijd het minst op, haha.
Ride EX bindingen (2011) gehaald, iemand ervaring? ze matchen iig goed hard bij mn Goliath van vorig jaar!
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |