Inderdaadquote:
Yeah! en giro 555 is eindelijk voor ons!quote:Op donderdag 8 september 2011 21:23 schreef waaromniet1988 het volgende:
[..]
Ik heb gehoord dat volgende maand in London een benefietconcert voor ons wordt gegeven als gevolg van de aardbeving.
Onder andere Madonna en Michael Jackson ( met behulp van 3d animatie) treden op. ABBA en OASIS zullen speciaal voor ons weer bijeen komen en optreden in London
Veel schijnen het idd niet gevoeld te hebben, maar ik voelde het wel.quote:
twitter:Domien twitterde op donderdag 08-09-2011 om 21:17:22Schade is enorm!! #aardbeving http://t.co/umAf9A3 reageer retweet
Zelfs aardbevingen willen niet naar almere.quote:Op donderdag 8 september 2011 21:25 schreef Skaai het volgende:
Ik zat in de auto richting Almere jeweets, NIKS GEHOORD EN GEVOELD
quote:Op donderdag 8 september 2011 21:26 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Zelfs aardbevingen willen niet naar almere.
quote:Op donderdag 8 september 2011 21:25 schreef Pino112 het volgende:
twitter:Domien twitterde op donderdag 08-09-2011 om 21:17:22Schade is enorm!! #aardbeving http://t.co/umAf9A3 reageer retweet
!
Mooi dat het lelijke Almere dus blijft bestaan en de rest KAPOT gaatquote:Op donderdag 8 september 2011 21:26 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Zelfs aardbevingen willen niet naar almere.
Ik voelde 'm wel in Almere hoorquote:Op donderdag 8 september 2011 21:26 schreef Ascendancy het volgende:
[..]
Zelfs aardbevingen willen niet naar almere.
Telegraafquote:AARDBEVING IN NEDERLAND
AMSTERDAM - In delen van Nederland is donderdagavond een lichte aardbeving gevoeld. “Precies 21.04 stond hier alles te trillen, zon 5 a 6 seconden”, zo laat een inwoner van Duiven (Gelderland) weten aan De Telegraaf. De lichte aardschok is ook gevoeld in Noord-Limburg, Maastricht, Venlo, Hilversum en Arnhem. Een bewoner van die laatste stad laat weten dat zijn serre schade heeft opgelopen door de trillingen.
Het epicentrum van de beving ligt volgens eerste berichten in Amerrsfoort. De aardschok zou een kracht heben gehad van 4.5 op de schaal van Richter.
LATER MEER.
Ik stond in de garage en gooide de koelkast deur iets te hard dicht.quote:Op donderdag 8 september 2011 21:26 schreef Krekkelens het volgende:
http://www.emsc-csem.org/Earthquake/earthquake.php?id=234981
Vlakbij boxmeer dus, 4.4 op schaal van Richter
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |