quote:
Ik heb bij Noah geen cursus gedaan. Bij Lotte Yoga en een voorbereidingscursus. Yoga was niet zo mijn ding, maar wel lekker relaxed, viel ik steeds bijna bij in slaap (onnodig te zeggen dat het meeste grondoefeningen waren). De voorbereidingscursus vond ik wel leuk en leerzaam. Wat neem je mee naar het ziekenhuis, wat heb je als "uitzet" nodig, hoe verschoon je enz. enz.quote:Op woensdag 7 september 2011 09:44 schreef Soempie het volgende:
Goedemorgen allemaal. Hier alweer een hele tijd niet gepost, dus zojuist alles bijgelzen. Allereerst wil ik Oeke van harte feliciteren.En ik ben benieuwd hoe het met KD is..
Zelf ben ik vandaag 23 weken zwanger.De tijd gaat echt ontzettend hard en er moet nog zo ontzettend veel geregeld worden. Zo heb ik me nog niet eens aangemeld bij een cursus, omdat ik door de bomen het bos niet meer zie. Vroeg me af of jullie er baat bij hebben gehad en waar jullie dan voor gekozen hebben. Verschillende mogelijkheden komen me zo zweverig over en ik weet niet of dat dan aan mij besteed is. Is het überhaupt 'nodig', wat als je zo'n cursus niet doet en niet weet hoe weeën weg te puffen? Geeft je instinct zelf niet aan hoe te handelen? Ik ben benieuwd naar jullie advies.
quote:Op woensdag 7 september 2011 10:03 schreef Linda2205 het volgende:
Ow, en ademen: Diep in door je neus en laaaaang uit door je mond. Kan je nu op zoek naar een cursus die je leuk vind, nou je dit al hebt geleerd
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |