Pics or it didn't happen.quote:Op maandag 5 september 2011 19:34 schreef Quickie_Brat het volgende:
[..]
Vrouwen checken elkaars tieten en kut ook gewoon hoor. Meestal gaat dat stiekem, maar als ze elkaar kennen worden ze wel eens vergeleken al dan niet voor de spiegel. Wij doen daar niet moeilijk over
Wie het laatst komt, wie het eerst maalt.quote:Op maandag 5 september 2011 19:37 schreef Cog het volgende:
[..]
Haha ja, die spelletjes speelden wij ook. Fijne tijd
En jij hebt nooit tijdens het douchen even gekeken of je een beetje eerlijk bedeeld was?quote:Op maandag 5 september 2011 19:36 schreef Your_mother_in_law het volgende:
[..]
Voor zover ik weet gebeurt dit bij mannen niet, en ik douch al ongeveer 10 jaar telkens na sport met het hele team...dusja.
Ah, de natte boterhamquote:Op maandag 5 september 2011 19:38 schreef Trollscience het volgende:
[..]
Wie het laatst komt, wie het eerst maalt.
[ afbeelding ]
Denk wel dat ik genoeg zelfvertrouwen heb daarvoorquote:Op maandag 5 september 2011 19:38 schreef Quickie_Brat het volgende:
[..]
En jij hebt nooit tijdens het douchen even gekeken of je een beetje eerlijk bedeeld was?
quote:Op maandag 5 september 2011 19:38 schreef Quickie_Brat het volgende:
[..]
En jij hebt nooit tijdens het douchen even gekeken of je een beetje eerlijk bedeeld was?
Of een grote piemel.quote:Op maandag 5 september 2011 19:39 schreef Your_mother_in_law het volgende:
[..]
Denk wel dat ik genoeg zelfvertrouwen heb daarvoor
Iedereen krijgt bijnamen naar aanleiding van de lengte van zijn penis. Ik heet kinderarmpje.quote:Op maandag 5 september 2011 19:38 schreef Quickie_Brat het volgende:
[..]
En jij hebt nooit tijdens het douchen even gekeken of je een beetje eerlijk bedeeld was?
Praat voor jezelfquote:Op maandag 5 september 2011 19:34 schreef Quickie_Brat het volgende:
[..]
Vrouwen checken elkaars tieten en kut ook gewoon hoor. Meestal gaat dat stiekem, maar als ze elkaar kennen worden ze wel eens vergeleken al dan niet voor de spiegel. Wij doen daar niet moeilijk over
Dat lijkt me synoniem.quote:
Schei toch uit. Het is ook volstrekt normaal om even te kijken. Jij blijft dus ten alle tijden strak en stuurs voor je uit kijken als je in een ruimte vol deinende tieten en allerhande gleuven begeeft? Rightquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Death solves all problems: no man, no problem.
quote:Op maandag 5 september 2011 19:42 schreef Trollscience het volgende:
De hamvraag is natuurlijk:
Fantaseert TS over mannen die uitgebreid elkaars zaadverspreiders vergelijken in de douche?
quote:Op maandag 5 september 2011 19:43 schreef Rechterbal het volgende:
Er werden wel eens grapjes gemaakt, omdat ik een kleine slappe had, maar ik heb dit nooit als vervelend ervaren. Ik wist immers zelf wel hoe groot hij in stijve stand was en daar was en ben ik nog steeds meer dan tevreden mee.
Maar misschien was dit ook anders, omdat ik met een vriendengroep deed sporten en douchen, i.p.v. vreemden/kennisen. Vaak genoeg dat we het over sex/neuken en standjes hadden terwijl we ons aan het afdrogen waren.Puber is een paar nummertjes terugSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ja, word je daar opgewonden van, ts?quote:Op maandag 5 september 2011 19:41 schreef Quickie_Brat het volgende:
[..]
Schei toch uit. Het is ook volstrekt normaal om even te kijken. Jij blijft dus ten alle tijden strak en stuurs voor je uit kijken als je in een ruimte vol deinende tieten en allerhande gleuven begeeft? Right
Ah crap, serieuze reactie in ONZ.quote:Op maandag 5 september 2011 19:44 schreef Trollscience het volgende:
[..]
Puber is een paar nummertjes terug
quote:Op maandag 5 september 2011 19:45 schreef Rechterbal het volgende:
[..]
Ah crap, serieuze reactie in ONZ.
kool >-< ;3quote:Op maandag 5 september 2011 19:47 schreef Dimens het volgende:
Ik ga altijd met mijn vergrootglas de piemeltjes langs, daarna lach ik ze allemaal uit met hun ienieminie.
quote:Op maandag 5 september 2011 19:53 schreef Daaps het volgende:
Maar even een serieus ontwoord voor TS.
Tuurlijk wordt er gegluurd. Maar het is een soort van ongeschreven regel of 't daar niet over te hebben.
Behalve als 't echte goede vrienden zijn met wie je alles deelt. (Niet in die zin) Maar dan maakt 't niks uit ook.. 't is niet zo dat jij er wat aan hebt als je maat een kleine heeft. Of je moet gay zijn en niet van pijn houden, natuurlijk
_!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |