Ik heb mijn eigen hosting bedrijfje.quote:Op woensdag 7 september 2011 16:49 schreef Metalfreak het volgende:
Over hosting gesproken. Waar hebben jullie je site gehost? Ik zoek nog iets namelijk en dan met ondersteuning voor meerdere sites. Ik gebruik momenteel mijn eigen thuisserver nog daarvoor, maar met een upload van 1Mbit is dat niet alles natuurlijk...
En dan wil je contracten gaan sluiten met de grote uitgevers om hun films te streamen? Of wil je gewoon "illegaal" films streamen ? Of linken naar sites waar je kan streamen. Op eerste optie na zal google je snel van adsense afgooien als ze er achter komenquote:Op woensdag 7 september 2011 18:20 schreef De-Hamster het volgende:
Hmm, het is dat ik het risico niet durf te lopen omdat ik nog te weinig kennis heb van Adsense, maar freemoviesonline.nl en watchfreemovies.nl leken me wel goede domeinen. Enige jammere is dat er echt een waslijst aan concurrenten zijn met .com en .tv
100mbit VPSquote:Op woensdag 7 september 2011 16:49 schreef Metalfreak het volgende:
Over hosting gesproken. Waar hebben jullie je site gehost? Ik zoek nog iets namelijk en dan met ondersteuning voor meerdere sites. Ik gebruik momenteel mijn eigen thuisserver nog daarvoor, maar met een upload van 1Mbit is dat niet alles natuurlijk...
Nice !quote:Op woensdag 7 september 2011 20:41 schreef Razor21 het volgende:
Tvpremiere begint steeds beter aan te trekken in Adsense :
[ afbeelding ]
IMGURIMGURIMGURIMGURIMGUR!!!!!quote:Op woensdag 7 september 2011 20:41 schreef Razor21 het volgende:
Tvpremiere begint steeds beter aan te trekken in Adsense :
[ afbeelding ]
Ach, is een beetje hetzelfde wat hier op Fok! gebeurde omdat er tieten gepost werden, en iemand dit meldde aan google.quote:Op donderdag 8 september 2011 09:22 schreef Razor21 het volgende:
Damn dan baal je goed :
http://www.google.com/sup(...)5b14fb8eac1228&hl=en
Al heeft niet iedereen het geluk dat ze een persoon bij Google kunnen benaderen.quote:Op donderdag 8 september 2011 11:33 schreef CasB het volgende:
[..]
Ach, is een beetje hetzelfde wat hier op Fok! gebeurde omdat er tieten gepost werden, en iemand dit meldde aan google.
Volgens mij ben jij de enige met het probleem dat je de screens niet ziet. Andere users en in andere topics hoor ik er nooit iemand over?quote:Op donderdag 8 september 2011 10:44 schreef InTrePidIvity het volgende:
[..]
IMGURIMGURIMGURIMGURIMGUR!!!!!
WWW.IMGUR.COM
Nee hoor, ik zie ze ook niet.quote:Op donderdag 8 september 2011 12:48 schreef Razor21 het volgende:
[..]
Volgens mij ben jij de enige met het probleem dat je de screens niet ziet. Andere users en in andere topics hoor ik er nooit iemand over?
Hmm okay vaag....quote:
Ik zie ze maar 1 dag. Morgen zal die wel weer weg zijn.quote:Op donderdag 8 september 2011 12:48 schreef Razor21 het volgende:
[..]
Volgens mij ben jij de enige met het probleem dat je de screens niet ziet. Andere users en in andere topics hoor ik er nooit iemand over?
http://www.xboxmb.com/for(...)ges-not-loading.htmlquote:
Vandaag kom ik ook dik over de 200 unieke uit. Mede dankzij het playboy artikel (wel gerelateerd aan televisie ivm Martijn Krabbe).quote:Op donderdag 8 september 2011 13:49 schreef ursel het volgende:
Hoe doen jullie dat toch?
Ik ben al blij als ik een site over de 100 heen krijg.
Doe je goed, een verdubbeling in 2 weken.quote:Op donderdag 8 september 2011 13:29 schreef Pizzalucht het volgende:
[..]
http://www.xboxmb.com/for(...)ges-not-loading.html
--Ontopic--
1 van mijn nieuwe sites groeit best hard
[ afbeelding ]
Wat een mooie zinquote:Op donderdag 8 september 2011 20:39 schreef Razor21 het volgende:
Yes de eerste adverteerder voor Tvpremiere is bijna een feit. 100 euro per maand heb ik gerekend. Hij wil minimaal één maand afnemen wellicht nog meer. Hoor morgen meer.
En wij geven twee bioscoopbonnen weg! Doet het altijd goed via Twitter / Facebook etc.
Het mooie is van deze prijsvraag is dat ik gratis (unieke) content gemailed ga krijgen deelnemers.
quote:Op vrijdag 9 september 2011 10:45 schreef De-Hamster het volgende:
Hoe komt het dat er vrijwel niets over Adsense is te vinden behalve Google zelf. Via Adwords kan ik honderden handleidingen vinden.
Kleine vragen:
- Sommige van jullie zijn bang dat er mensen op jullie site komen die je statistieken verkloten door er op te klikken. Maar elke klik die je krijgt is toch goed? Je krijgt toch betaald per klik?
- Waarom is meer advertenties niet altijd beter? Hoe meer kans dat er iemand klikt.
Natuurlijk een overkill zorgt dat men je site helemaal niet meer bezoekt maar verder maakt het toch niet uit, of wel?
- Wat betekend CPC precies, ja costs per click, hoe kan het dat sommige klikken maar 11 cent ofzo zijn en sommige wel drie euro.
- Hoe kan het dat je van een totaal van 8 euro op een dag uit bijvoorbeeld 20 klikken opeens na 40 klikken op 7 euro kan staan.Die 8 euro heb je toch allang behaald uit die eerste 20 klikken? Hoe kunnen die laatste twintig klikken erbij nu ervoor zorgen dat je totaal naar beneden gaat.
- Hoe mogen advertenties nou aangepast worden? Google biedt zelf de kleurstellingen aan, mag ik hem precies in mijn website blenden? Of moet het echt apart blijven en heel duidelijk te zien zijn? Waar zit die grens?
Je kan beter de AdWords-handleidingen doorlezen, daar staat dit allemaal in uitgelegd. En dan snap je ook meteen waarom de ene click meer waard is dan de andere.quote:Op vrijdag 9 september 2011 11:25 schreef De-Hamster het volgende:
Ik zeg toch dat ik er niets over kan vinden?
Het is inderdaad totaal niet bijzonder om zo erachter te komen wat goed betaalde niches zijn zodat Google wordt overspoeld met duizenden websites over hetzelfde onderwerpquote:Op vrijdag 9 september 2011 11:36 schreef De-Hamster het volgende:
AdWords snap ik wel, maar via AdWords kan je toch niet opeens in de min komen, dus hoezo wel met AdSense. En waarom is het zo geheim en mag je er van Google niet over praten, zo bijzonder is het toch ook weer niet?
http://www.google.com/ads(...)y?hl=nl&answer=32725quote:Op vrijdag 9 september 2011 11:50 schreef De-Hamster het volgende:
Maar je CPC wordt toch bepaald aan de hand van de advertenties en niet aan de hand van je website?
Dan is het toch niet zo heel moeilijk erachter komen, ik zie jullie soms kiezen uit 15 categorieën welke advertenties je wel of niet wil laten tonen. Is het zo niet vrij eenvoudig om te meten welke het duurste zijn?
Als kliks "geforceerd" zijn of gewoon niet oprecht zijn tellen ze niet. Google detecteerd dat en haalt dus die inkomsten weg bij jouw en geeft de adverteerder dat geld terug.quote:Op vrijdag 9 september 2011 16:16 schreef De-Hamster het volgende:
Toch bedankt, ik heb de hele beginnershandleiding van Google Adsense gelezen en jouw topics en toch vind ik bepaalde dingen niet.
- Hoe kan het dat Razor eerst 8 euro op zijn account had staan naar een x aantal klikken en een paar uur later opeens een stuk minder geld, maar dan wel meer klikken had. Elke klik is toch geld waard, ik snap dat er nu verschillende prijzen per klik zijn, maar zodra het geld toch beloofd is kan het toch niet meer teruggepakt worden lijkt me? Of zit er een logische reactie achter?
en
- Waarom kan je soms beter niet willen dat ik op iemands site op een advertentie ga klikken? Elke klik moet jullie toch geld op gaan leveren? Of is het soms niet goed als ik op een advertentie klik.
Ken alleen in Nederland : tbforum.com en sitedeals.nl (waar ik een ban van 6 maanden heb te pakken). Laatst genoemde zijn nog strengen dan Tweakers.net dus kijk uit wat je post. (bij mij was het echt onschuldig).quote:Op vrijdag 9 september 2011 17:38 schreef De-Hamster het volgende:
Ah op die manier zit dat, bedankt voor het antwoord, ik ben voorlopig redelijk op de hoogte
Edit: Zijn er nog websites zoals sitedeals tbforum? Waar dus .nl domeinen te koop staan? Ik zie vaak onder topics staan: "Staat op sd, tb en df."
Thnx altijd handig!quote:Op vrijdag 9 september 2011 22:32 schreef ..-._---_-.- het volgende:
sd = sitedeals.nl
tb = tbforum.nl
df = domeinforum.nl
wht = webhostingtalk.nl
dp = domeinprofs.nl (op uitnodiging)
np = namepros.com
dnf = dnforum.com
Die "concurrentie" is het aantal mensen dat op dat woord adverteert. Dus het is juist goed als die tool aangeeft dat er veel concurrentie is.quote:Op donderdag 8 september 2011 15:04 schreef De-Hamster het volgende:
Via de keyword tool zie dat er totaal geen concurrentie is
Wie zegt dat dan? Ken geen betere FAQ dan die van Googlequote:Op zaterdag 10 september 2011 14:18 schreef JortK het volgende:
Er iedereen maar roepen dat Google geen goede documentatie heeft: http://static.googleuserc(...)starter-guide-nl.pdf
De-Hamsterquote:Op zaterdag 10 september 2011 14:40 schreef Deeltjesversneller het volgende:
[..]
Wie zegt dat dan? Ken geen betere FAQ dan die van GoogleEcht alles wat je moet weten staat er, en anders wel in 1 van hun blogs.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |