Onder de beklimmingen zijn de Estacion de Montaña Manzaneda, La Farrapona, Sierra Nevada, La Covatilla, l’Angliru, de San Lorenzo del Escorial, de Valdepeñas de Jaen en de Peña Cabarga.quote:1e rit (zaterdag 20 augustus): Benidorm - Benidorm (ploegentijdrit 16 km)
2e rit (zondag 21): La Nucia - Playas de Orihuela (171,5 km)
3e rit (maandag 22): Petrer - Totana (164,0 km)
4e rit (dinsdag 23): Baza - Sierra Nevada (172,0 km)
5e rit (woensdag 24): Sierra Nevada - Valdepeñas de Jaén (200 km)
6e rit (donderdag 25): Ubeda - Cordoba (185,7 km)
7e rit (vrijdag 26): Almaden - Talavera de la Reina (185 km)
8e rit (zaterdag 27): Talavera de la Reina - San Lorenzo de El Escorial (182 km)
9e rit (zondag 28): Villacastin - Sierra de Bejar/La Covatilla (179,5 km)
10e rit (maandag 29): Salamanca - Salamanca (ind. tijdrit, 40 km)
Rustdag (dinsdag 30)
11e rit (woensdag 31): Verin - Estación de Manzaneda (171 km)
12e rit (donderdag 1 september): Ponteareas - Pontevedra (160 km)
13e rit (vrijdag 2): Sarria - Ponferrada (150 km)
14e rit (zaterdag 3): Astorga - La Farrapona/Lagos de Somiedo (173,2 km)
15e rit (zondag 4): Avilés - Alto de l'Angliru (144 km)
Rustdag (maandag 5)
16e rit (dinsdag 6): Villa Romana La Olmeda - Haro (180 km)
17e rit (woensdag 7): Faustino V - Peña Cabarga (212,5 km)
18e rit (donderdag 8): Solares - Noja (169,7 km)
19e rit (vrijdag 9): Noja - Bilbao (157,9 km)
20e rit (zaterdag 10): Bilbao - Vitoria (187 km)
21e rit (zondag 11): Circuit du Jarama - Madrid (94 km
Totale afstand: 3295 km
Dat is wel min of meer typisch ja, en dan doet men dit jaar ook nog de Pyreneeën niet aan, waardoor het wel lastiger is om veel klims na elkaar te vinden ook ...quote:Op zondag 4 september 2011 11:43 schreef vaarsuvius het volgende:
Vraagje voor vandaag: het valt me op dat er in de vuelta veel ritten zijn met een hele moeilijke eindklim, maar verder lijkt die rit dan wel mee te vallen. Bij de tour heb je vaak van die koninginnenritten met veel meer bergen van 1ste en Hors Categorie . Is dat typisch voor de Vuelta?
Laatste 7 km a 13% gemiddeldquote:Op zondag 4 september 2011 11:40 schreef Dven het volgende:
Die l'Angliru is wel een bad ass motherfucker
[ afbeelding ]
Er zijn weinig renners die er echt bovenuit steken vandaar weinig aanvallen.quote:Op zondag 4 september 2011 11:43 schreef vaarsuvius het volgende:
Ga vandaag ook maar eens kijken. Gister finale gezien, viel nog tegen, had wel gehoopt op meer aanvallen, maar blijkbaar zat iedereen al aan zijn limiet te rijden.
Vraagje voor vandaag: het valt me op dat er in de vuelta veel ritten zijn met een hele moeilijke eindklim, maar verder lijkt die rit dan wel mee te vallen. Bij de tour heb je vaak van die koninginnenritten met veel meer bergen van 1ste en Hors Categorie . Is dat typisch voor de Vuelta?
Anderzijds zitten er dan ook weer nauwelijks echte sprintersritten in en is er alle dagen wel één of ander uitdagend obstakel.quote:Op zondag 4 september 2011 11:46 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
En Olano is natuurlijk de parcoursbouwer tegenwoordig, die was als renner ook al geen fan van zo'n heel zware bergritten ...
quote:1. Alberto Contador / Astana / - 5:52.35
2. Alejandro Valverde / Caisse d'Epargne / a 00:42
3. Joaquim Rodríguez / Caisse d'Epargne / a 00:58
4. Levi Leipheimer / Astana / a 01:05
5. Carlos Sastre / CSC-Saxo Bank / a 01:32
6. Robert Gesink / Rabobank / a 01:56
7. Ezequiel Mosquera / Xacobeo-Galicia / a 02:18
8. Oliver Zaugg / Gerolsteiner / a 02:28
9. Damiano Cunego / Lampre / a 02:43
10. Dani Moreno / Caisse d'Epargne / a 03:01
Dat is ruim. Ergens tussen 17.00 en 17.15. Ligt eraan hoe snel het gaat.quote:Op zondag 4 september 2011 12:32 schreef Coelho het volgende:
Hoe laat begint de beklimming van de Angliru? Heb nog andere verplichtingen en wil op tijd thuis zijn.
dan red ik het wel als ik er om 16.00 weer ben. Mooi!quote:Op zondag 4 september 2011 12:46 schreef TheArt het volgende:
Tijdsverschillen Angliru in 2008:
Dat is ruim. Ergens tussen 17.00 en 17.15. Ligt eraan hoe snel het gaat.
Dan mis je niet eens veel, tv-uitzending begint dan ook namelijk.quote:Op zondag 4 september 2011 12:52 schreef Coelho het volgende:
[..]
dan red ik het wel als ik er om 16.00 weer ben. Mooi!
Gaat iig op pad met de juiste instelling. Hopelijk onderschat hij die berg niet.quote:Mollema: Rode trui aanvallen
Van onze speciale verslaggever
SOMIEDO - Bauke Mollema is er op gebrand om de rode trui in de Ronde van Spanje te heroveren. ,,Als ik me goed voel, zal ik vandaag op de Angliru proberen aan te vallen."
De Raborenner droeg het leiderstricot al een dag, na zijn tweede plaats op La Covatilla. De dag erna moest hij die trui na de tijdrit inleveren bij Chris Froome en daarna nam diens ploegmaat Bradley Wiggins de leiding over.
Het is niet de intentie om zijn derde podiumplek te verdedigen. Nu de 24-jarige Groninger zover is gekomen, wil hij meer. Zijn achterstand op Wiggins bedraagt slechts 36 seconden.
De Angliru
,,Het zit niet in mijn aard om af te wachten. Ik sta niet ver van het rood, maar Wiggins is ook heel sterk. Als er een kans is, laat ik die zeker niet liggen. Al moet ik natuurlijk wel eerst afwachten hoe ik van de inspanningen van gisteren ben hersteld. En de Angliru is heel wat anders dan wat we tot nu toe hebben gehad”, is Mollema zich bewust van de 12 kilometer lange steile slotklim van vandaag met een gemiddeld stijgingspercentage van 10,2 procent.
Hij kan het wel willen maar of ie 't kan is de grote vraag. Zat gisteren niet meer in dan aan te klampen, zou goed kunnen dat dat vandaag ook het hoogst haalbare is.quote:Op zondag 4 september 2011 13:09 schreef marcodej het volgende:
[..]
Gaat iig op pad met de juiste instelling. Hopelijk onderschat hij die berg niet.
vergeet niet dat aanklampen wellicht voldoende kan zijn met de Rodriguez-aankomst van deze weekquote:Op zondag 4 september 2011 13:18 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Hij kan het wel willen maar of ie 't kan is de grote vraag. Zat gisteren niet meer in dan aan te klampen, zou goed kunnen dat dat vandaag ook het hoogst haalbare is.
Hopelijk valt Froome vandaag terug. Als dat zo is dan heeft Mollema een grote kab op 't podium, anders zal ie Cobo van 'm af moeten houden.
Die zal denk ik uiteindelijk toch naar Sagan gaan.quote:Op zondag 4 september 2011 13:25 schreef franklop het volgende:
voor wat het waard is, mollema kan vandaag ook de puntentrui pakken
Zat duidelijk aan zijn limiet, en kon ook naar eigen zeggen niets extra's. Dacht niet aan aanvallen.quote:Op zondag 4 september 2011 13:22 schreef du_ke het volgende:
Had gister nog niet zo het gevoel dat het alleen maar aanklampen was voor Mollema.
Ik had ook het idee dat hij op de Farrapona weer veel beter reed dan op de San Lorenzo ervoor. Hij kwam er dus weer door. Dat is gusntig.quote:Op zondag 4 september 2011 13:18 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Hij kan het wel willen maar of ie 't kan is de grote vraag. Zat gisteren niet meer in dan aan te klampen, zou goed kunnen dat dat vandaag ook het hoogst haalbare is.
Hopelijk valt Froome vandaag terug. Als dat zo is dan heeft Mollema een grote kab op 't podium, anders zal ie Cobo van 'm af moeten houden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |