Waar refereerd [1] naar?quote:Op zondag 4 september 2011 02:41 schreef Spaghettivreter het volgende:
Neger is een aanduiding voor de oorspronkelijke, donkerhuidige bewoners van Afrika ten zuiden van de Sahara. Neger is afgeleid van het Spaanse en Portugese negro, wat zwart betekent (het is niet duidelijk of het daarvoor een afgeleide was van het Latijnse niger of het Griekse necro).
De benaming 'neger' of 'negroïde' wordt soms ook gebruikt voor de oorspronkelijke bewoners van Melanesië, die eveneens negroïde trekken hebben, ofschoon ze niet direct verwant zijn met zwarte Afrikanen.
Volgens het Woordenboek der Nederlandse Taal komt het woord in het Nederlands voor het eerst voor in 1644, verwijzend naar de lading van een slavenschip. Hetzelfde woordenboek vertelt dat het woord 'neger' tot de Nederlandse afschaffing van de slavernij in 1863 zwarte slaaf als betekenis had.[1] Sindsdien wordt het enkel nog gebruikt om donkerkleurige mensen aan te duiden, zonder negatieve bijbedoelingen.
Wat slaat limburg over?quote:
Zoveel wit dat er pit in zitquote:
Zuid Holland ftwquote:Op zondag 4 september 2011 02:46 schreef MarokkaanseKip het volgende:
[..]
Er komt hier geen onweer/regen
Dat vind ik ook.quote:Op zondag 4 september 2011 02:46 schreef Klinkerbotsing het volgende:
Ik dacht dat je bomen relaxed vond Dalando??
waddisserdannnnnnnnnnquote:
Nog niet.quote:Op zondag 4 september 2011 02:50 schreef Dalando het volgende:
Is iedereen in z'n dronkemansroes gevallen ofzo?
Ik niet. Vandaag geen slok op. Wel knap voor de zaterdagquote:Op zondag 4 september 2011 02:50 schreef Dalando het volgende:
Is iedereen in z'n dronkemansroes gevallen ofzo?
Heul knap jaquote:Op zondag 4 september 2011 02:51 schreef Oerbeer het volgende:
[..]
Ik niet. Vandaag geen slok op. Wel knap voor de zaterdag
Met die azië-oogjes van jou (geen haat natuurlich nicht) en de hoeveelheid bier die jij hebt zal dat niet lang meer durenquote:
Trustenquote:Op zondag 4 september 2011 02:53 schreef Dalando het volgende:
Ik ben eigenlijk ook wel toe aan slaap.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |