SPOILER: Drumpie's WorldOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: EinschteinOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Datdus's survival serverOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
• www.minecraft.net Officiële website. Hier kan je de classic mode van de game spelen in je browser of het spel aanschaffen.
• www.pcgamer.com Hier kan je de demo downloaden van minecraft!
• www.minepedia.net Dé Minecraft wiki. Handig om te kijken hoe je voorwerpen moet craften en voor de FAQ.
• www.minecraftforums.net Forum waar heel veel te lezen/zien is. Van screenshots tot filmpjes en tutorials.
• www.crafthub.net Blog over Minecraft.
• www.twitter.com/notch Twitter van de ontwikkelaar van Minecraft.
• www.notch.tumblr.com Blog van de ontwikkelaar van Minecraft.
Fok - In-game
Tuut-chips - Powerkiwi
SuperKaasNacho - Epicosaurus
JaimyLee - JaimyLee
Toothless- Dostya
maurisioo - maurisioo
vogelkooi- remlof
Hatsekiedee - Groentetaart
MissionPhailed - Weerfenomeen84
SuperHarregarre - Harregarre
Sosuacafe - sosua
Mender - MenderV
TJV - TomVNL
Jesse_van_Laar-Jesse_van_Laar
Yuri_Boyka - Drumpie
Dnbrainwash - Dnbrainwash
psvunited - psvunited
Berend. - Pixiio
Verbodsbord - aron7120
Timwonnacott - Looniar
Ten_minste_houdbaar_tot - robjes
rockxas - rockxas1
Dagoduck - Larshei
jebentzelfeenfiets. - Wubdor
Sitethief - Sitethief
pletvandepettenflet - l2emy
Burnaboy - Torchedini
Drebbelman - Drebbelman
DeHovenier - WalkingSlow
-Datdus- - Datdus
Vbownswow - gogosweden
drumstickNL - Piekartz
einschtein - einschtein
Mordecai - xMordecai
replay11nl - replay11nl
Parvus : aSe38
Ceees2 - Ceees2
KaasManiak : KaasManiak
AwesomeSauce : Fried__Chicken
DutchSpike : DutchSpike
MineraalWater - Plexcon
Bobbernaut - Bobbernaut
Maanvis - Maanvis
Flodder450-Flodder450
AlchemistOfSorrows - Goost
[ Bericht 1% gewijzigd door Yuri_Boyka op 03-09-2011 15:44:05 ]If not now, then when.![]()
faghola, ik had de lapo.A new book comes out every 30 seconds. It would take me 15 years just to read the titles of every book ever printed. And you're going to watch tv tonight? Fair enough, I suppose.![]()
Weer dat getyfus hunt_____________!2
Nooit geschoten kan ook gekopt zijn. - Bob Hartman
Barts Padawan
Op dinsdag 5 juli 2011 00:10 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Legende van FOK! in de maak.![]()
quote:Op zaterdag 3 september 2011 13:14 schreef JaimyLee het volgende:
Weer dat getyfus hunt_____________!2
If not now, then when.![]()
stel je aanquote:Op zaterdag 3 september 2011 13:14 schreef JaimyLee het volgende:
Weer dat getyfus hunt_____________!2
![]()
![]()
De LAPO bestaat niet meer!! Net zoals de TVP.quote:Op zaterdag 3 september 2011 13:14 schreef mschol het volgende:
zowiezo: degene met LAPO moet maar een nieuw topic openen, niet andere...If not now, then when.![]()
dat dus..quote:Op zaterdag 3 september 2011 13:14 schreef JaimyLee het volgende:
Weer dat getyfus hunt_____________!2
![]()
denken dat de TVP en LAPO niet meer bestaanquote:Op zaterdag 3 september 2011 13:15 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
De LAPO bestaat niet meer!! Net zoals de TVP._!
![]()
Officieel niet nee. Dat mensen onder een rots blijven zitten is toch niet zo mijn probleem.quote:Op zaterdag 3 september 2011 13:15 schreef mschol het volgende:
[..]
denken dat de TVP en LAPO niet meer bestaan_!
Owja, niet met de tijd meegaan._!
If not now, then when.![]()
quote:Op zaterdag 3 september 2011 13:15 schreef mschol het volgende:
[..]
denken dat de TVP en LAPO niet meer bestaan_!
quote:Nooit geschoten kan ook gekopt zijn. - Bob Hartman
Barts Padawan
Op dinsdag 5 juli 2011 00:10 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Legende van FOK! in de maak.![]()
En als de LaPo niet meer bestaat, waarom proberen jullie hem dan elke keer weer te hebbenquote:Op zaterdag 3 september 2011 13:16 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Officieel niet nee. Dat mensen onder een rots blijven zitten is toch niet zo mijn probleem.
Owja, niet met de tijd meegaan._!
Nooit geschoten kan ook gekopt zijn. - Bob Hartman
Barts Padawan
Op dinsdag 5 juli 2011 00:10 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Legende van FOK! in de maak.![]()
Zodat het knopje open nieuw deel tevoorschijn komt.quote:Op zaterdag 3 september 2011 13:17 schreef JaimyLee het volgende:
[..]
En als de LaPo niet meer bestaat, waarom proberen jullie hem dan elke keer weer te hebben
If not now, then when.![]()
ze hebben officeel nooit bestaan, voor de rest bestaan ze gewoon: de tvp is de volgen knop (sterker nog, de aangeroepen functie heeft iets met tvp erin wat ik gezien heb)quote:Op zaterdag 3 september 2011 13:16 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Officieel niet nee. Dat mensen onder een rots blijven zitten is toch niet zo mijn probleem.
Owja, niet met de tijd meegaan._!
en de lapo is gewoon laatste post, die dus gewoon nog steeds bestaat, als die niet zou bestaan zouden topic nml niet meer dicht gaan![]()
die komt ook als jullie niet hunten hoorquote:Op zaterdag 3 september 2011 13:18 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Zodat het knopje open nieuw deel tevoorschijn komt._!
Nooit geschoten kan ook gekopt zijn. - Bob Hartman
Barts Padawan
Op dinsdag 5 juli 2011 00:10 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Legende van FOK! in de maak.![]()
Even om al het gemekker te onderbreken..
A new book comes out every 30 seconds. It would take me 15 years just to read the titles of every book ever printed. And you're going to watch tv tonight? Fair enough, I suppose.![]()
Ja maar toen de "open nieuw deel" knop er kwam is er ook gezegd door de fok staff dat het nu niet meer uitmaakt wie hem opent omdat iedereen hem kan openen. Snap sowieso niet het probleem dat als iemand anders hem opent. Daarbij wacht ik juist op de open nieuw deel knop, niet op de lapo.quote:Op zaterdag 3 september 2011 13:19 schreef mschol het volgende:
[..]
ze hebben officeel nooit bestaan, voor de rest bestaan ze gewoon: de tvp is de volgen knop (sterker nog, de aangeroepen functie heeft iets met tvp erin wat ik gezien heb)
en de lapo is gewoon laatste post, die dus gewoon nog steeds bestaat, als die niet zou bestaan zouden topic nml niet meer dicht gaanIf not now, then when.![]()
knopje === lapoquote:Op zaterdag 3 september 2011 13:20 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Ja maar toen de "open nieuw deel" knop er kwam is er ook gezegd door de fok staff dat het nu niet meer uitmaakt wie hem opent omdat iedereen hem kan openen. Snap sowieso niet het probleem dat als iemand anders hem opent. Daarbij wacht ik juist op de open nieuw deel knop, niet op de lapo.![]()
![]()
En weer een pagina vol aan gezeik over de lapo. Kap met dat hunten, post dat topic gewoon normaal vol.It's 106 miles to Chicago, we've got a full tank of gas, half a pack of cigarettes, its dark, and we're wearing sunglasses. Hit it.![]()
true, maar zonder lapo geen knopje, en om dingen als hunten te voorkomen lapo === knopjequote:Op zaterdag 3 september 2011 13:25 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Nee, dat knopje is voor iedereen die het volgende deel wilt openen.
wordt tijd dat ze dat inbouwen![]()
en dat knopje komt er ook als we gewoon de laatste 10/15 posts vullen met normale posts, ipv lapo hunten.quote:Op zaterdag 3 september 2011 13:25 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Nee, dat knopje is voor iedereen die het volgende deel wilt openen.Nooit geschoten kan ook gekopt zijn. - Bob Hartman
Barts Padawan
Op dinsdag 5 juli 2011 00:10 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Legende van FOK! in de maak.![]()
Inderdaad, en laten we dat dan ook houden tot en met post 301. En laten we daarna vanaf post 1 tot en met 301 weer on topic blijven.quote:
En lapo hunten is offtopic.Nooit geschoten kan ook gekopt zijn. - Bob Hartman
Barts Padawan
Op dinsdag 5 juli 2011 00:10 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Legende van FOK! in de maak.![]()
Leuk, dat minecraft.
Mooi filmpje ook, waarom staat het niet in de fipo?In the coolest little capital of the world![]()
edit:quote:Op zaterdag 3 september 2011 13:29 schreef Drebbelman het volgende:
Leuk, dat minecraft.
Mooi filmpje ook, waarom staat het niet in de fipo?![]()
![]()
Idd, en jij moet ook niet alleen hier posten als er lapo hunts zijn, andere keren mag ook.quote:Op zaterdag 3 september 2011 13:29 schreef JaimyLee het volgende:
[..]
Inderdaad, en laten we dat dan ook houden tot en met post 301. En laten we daarna vanaf post 1 tot en met 301 weer on topic blijven.
En lapo hunten is offtopic.
If not now, then when.![]()
Trouwens, MineraalWater. Ik zit van die text style tutorials door te bladeren en kwam dit tegen
Ik denk dat ik dit eens ga proberen, en dan 'creepers' met de groene blokjes zoals hun skin er gewoon uitziet en dan het woord 'zombies' met een soort mummy-effect.
Kan tof worden.Alleen wel veel werk.
A new book comes out every 30 seconds. It would take me 15 years just to read the titles of every book ever printed. And you're going to watch tv tonight? Fair enough, I suppose.![]()
zal ik doen, dus nu maar geen lapo hunts meer dan post ik dan niet, en kan ik weer doorgaan met gewoon minecraft postenquote:Op zaterdag 3 september 2011 13:29 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Idd, en jij moet ook niet alleen hier posten als er lapo hunts zijn, andere keren mag ook.
Nooit geschoten kan ook gekopt zijn. - Bob Hartman
Barts Padawan
Op dinsdag 5 juli 2011 00:10 schreef Yuri_Boyka het volgende:
Legende van FOK! in de maak.![]()
dnbrainwash werkte ook al aan iets, ik weet niet of ik 't mag verklappen dus dat doe ik maar niet.quote:Op zaterdag 3 september 2011 13:29 schreef maurisioo het volgende:
Hebben jullie trouwens al een idee voor het tweede filmpje?
Geloof dat hij pasgeleden zei dat hij aan een script werkte.A new book comes out every 30 seconds. It would take me 15 years just to read the titles of every book ever printed. And you're going to watch tv tonight? Fair enough, I suppose.![]()
Mender ook al.quote:Op zaterdag 3 september 2011 13:31 schreef MrEarcheese het volgende:
[..]
dnbrainwash werkte ook al aan iets, ik weet niet of ik 't mag verklappen dus dat doe ik maar niet.
Geloof dat hij pasgeleden zei dat hij aan een script werkte.
Maar hij wilde het volgens mij ook nog niet vertellen.
Ben iig benieuwd.![]()
![]()
Is inderdaad veel werk, Wat ik heb gemaakt is dan ook maar echt 10 minuten werk. Hier kan wel een uurtje of 2 aan gaan zitten als je nog niets van Illustrator of iets dergelijks weet.quote:Op zaterdag 3 september 2011 13:30 schreef MrEarcheese het volgende:
Trouwens, MineraalWater. Ik zit van die text style tutorials door te bladeren en kwam dit tegen
[ afbeelding ]
Ik denk dat ik dit eens ga proberen, en dan 'creepers' met de groene blokjes zoals hun skin er gewoon uitziet en dan het woord 'zombies' met een soort mummy-effect.
Kan tof worden.Alleen wel veel werk.
![]()
Ik ook. Het is wel echt enorm aanstekelijk, toen ik die serverfilmpjes uit de OP zat te kijken had ik ook meteen zoiets van 'IK WIL OOK FILMENNN'quote:Op zaterdag 3 september 2011 13:32 schreef maurisioo het volgende:
[..]
Mender ook al.
Maar hij wilde het volgens mij ook nog niet vertellen.
Ben iig benieuwd.Ik ga er vanavond wel even voor zitten, heb d'r eigenlijk wel zin in.quote:Op zaterdag 3 september 2011 13:33 schreef MineraalWater het volgende:
[..]
Is inderdaad veel werk, Wat ik heb gemaakt is dan ook maar echt 10 minuten werk. Hier kan wel een uurtje of 2 aan gaan zitten als je nog niets van Illustrator of iets dergelijks weet.
A new book comes out every 30 seconds. It would take me 15 years just to read the titles of every book ever printed. And you're going to watch tv tonight? Fair enough, I suppose.![]()
wie speelt daar met een hacked clientquote:Op zaterdag 3 september 2011 13:29 schreef maurisioo het volgende:
Hebben jullie trouwens al een idee voor het tweede filmpje?![]()
![]()
allemaalquote:Op zaterdag 3 september 2011 13:36 schreef mschol het volgende:
[..]
wie speelt daar met een hacked client![]()
![]()
Ik.quote:Op zaterdag 3 september 2011 13:36 schreef mschol het volgende:
[..]
wie speelt daar met een hacked client
Speciaal gezocht zodat ik makkelijker kon recorden, aangezien ik mega-jump kon gebruiken om de zwaartekracht van de maan na te bootsen en gewoon fly kon gebruiken in plaats van dirt torens te bouwen.
En besides, het is een server speciaal voor filmsets - geen creative of survival. Dus what gives?
Ik probeer het ook niet te verstoppen ofzo.A new book comes out every 30 seconds. It would take me 15 years just to read the titles of every book ever printed. And you're going to watch tv tonight? Fair enough, I suppose.![]()
Haal dat filmpje "One month of Minecraft" nu maar weg dan. Anders wordt het zo vol. En dan hebben we alleen nog eigen filmpjes in de op.quote:
Edit: of is dat van iemand van hier?![]()
Ik vond dat filmpje toch best wel lelijk.quote:Op zaterdag 3 september 2011 13:42 schreef Mender het volgende:
[..]
Haal dat filmpje "One month of Minecraft" nu maar weg dan. Anders wordt het zo vol. En dan hebben we alleen nog eigen filmpjes in de op.
Edit: of is dat van iemand van hier?![]()
![]()
Niemand heeft daar rechten, die moet ik nog even fixxen maar denk dat, dat morgen wordt omdat ik zo feest heb.quote:Op zaterdag 3 september 2011 13:56 schreef MineraalWater het volgende:
@Yuri_Boyka, Zou de Film servert aan mogen ?If not now, then when.![]()
Waarschijnlijk ben ik te laat, maar ik denk dat 90% van de mensen die een filmpje op YT kijken bij de credits al afhaken, en de subscribe-knop daarom iets te laat komt voor de meesten
In the coolest little capital of the world![]()
Je hebt gelijk. Ik doe hem voortaan gewoon direct ná het filmpje, zelfs nog voor de bloopers (als die er nog inkomen volgende keren)quote:Op zaterdag 3 september 2011 14:02 schreef Drebbelman het volgende:
Waarschijnlijk ben ik te laat, maar ik denk dat 90% van de mensen die een filmpje op YT kijken bij de credits al afhaken, en de subscribe-knop daarom iets te laat komt voor de meestenWe hoeven toch ook geen rechten te hebben?quote:Op zaterdag 3 september 2011 13:58 schreef Yuri_Boyka het volgende:
[..]
Niemand heeft daar rechten, die moet ik nog even fixxen maar denk dat, dat morgen wordt omdat ik zo feest heb.A new book comes out every 30 seconds. It would take me 15 years just to read the titles of every book ever printed. And you're going to watch tv tonight? Fair enough, I suppose.![]()
Oke hij staat aan, tevens heb jij wel gewoon admin rechten.quote:Op zaterdag 3 september 2011 14:02 schreef MrEarcheese het volgende:
[..]
We hoeven toch ook geen rechten te hebben?If not now, then when.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |