De plaatjes ontbreken nog steeds.quote:Op vrijdag 30 september 2011 21:26 schreef kaasplankje het volgende:
Goed idee, ik ga morgen wat uploaden.
Pa is bezig geweest met de elektra. Ik heb 'm geholpen hier en daar. Hij wilde een dubbel stopcontact in 1 doos monteren op een aantal plaatsen. Wat er allemaal geaard is en wat niet weet ik niet exact. Volgens mij zijn de lichtpunten niet geaard, maar ik kijk 't even na deze week. Toen de foto's gemaakt werden was de bedrading nog niet helemaal af trouwens.quote:Op zondag 2 oktober 2011 10:28 schreef exlurker het volgende:
Wat mij opvalt bij de wand van de slaapkamer is dat er voor de wandcontactdozen er steeds maar een doos is geplaatst, komen er geen dubbele wandcontactdozen? Ook zie ik er maar twee draden uit komen, als je een nieuwe installatie maakt hoort alles voorzien te zijn van aarde. Dus ook bij de lichtpunten en wandcontactdozen
Ik weet 't! Dank je voor de tip, misschien dat ik er nog gebruik van maak. We hebben een CV en groepenkast via een kennis van mijn pa die een eigen bedrijf heeft. Die kan een groepenkast en een CV leveren en een dag langskomen om te helpen met installeren en aansluiten.quote:Op zondag 2 oktober 2011 10:24 schreef junkiexp het volgende:
Tof huis zeg, en erg goed bezig.
Als je nog advies nodig hebt op het gebied van CV/sanitair kan ik je wel helpen, ik werk bij een groothandel.
Ik woon trouwens echt bijna op steenworp afstand van jullie vandaan
De hoekmaisonette van Junkiexp
Een dubbele wandcontactdoos met randaarde in een inbouwdoos ziet er zo uitquote:Op zondag 2 oktober 2011 11:08 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Pa is bezig geweest met de elektra. Ik heb 'm geholpen hier en daar. Hij wilde een dubbel stopcontact in 1 doos monteren op een aantal plaatsen. Wat er allemaal geaard is en wat niet weet ik niet exact. Volgens mij zijn de lichtpunten niet geaard, maar ik kijk 't even na deze week. Toen de foto's gemaakt werden was de bedrading nog niet helemaal af trouwens.
Ja, 't gaat lekker hard maar we moeten nog heel veel doen. Er wordt bijna iedere dag wel gewerkt door 1 of meerdere mensen.quote:Op zondag 2 oktober 2011 10:52 schreef Isabeau het volgende:
Bedankt voor de foto's! Wat is er al een werk verzet zegEcht super!
Ja, pa vroeg het nog of ik er bezwaar tegen had. Ik vond het wel oké. We gebruiken schakelmateriaal wat er nog ligt bij pa en we vullen het aan met simpele stekkerdozen. Niet de meest luxe oplossing maarja.quote:Op zondag 2 oktober 2011 12:48 schreef exlurker het volgende:
[..]
Een dubbele wandcontactdoos met randaarde in een inbouwdoos ziet er zo uit
[ afbeelding ]
persoonlijk vind ik dit mooier, alleen dar heb je dan twee dozen voor nodig
[ afbeelding ]
Ja best lastig idd, in de grote slaapkamer komt een hotelschakelaar en een dimmer voor de wandspots en een mooie chromen plafondventilator. Het bed kan straks op meerdere plaatsen staan.quote:Op zondag 2 oktober 2011 13:05 schreef AnneX het volgende:
Ja leuk van de plaatjes bij de verhalen.
Gedoe he? Moet je nu al gaan nadenken waar wkd's en lichtknopjes komen!
Goed van jullie: ik ben fan van een rustdag.
Daar heb ik ook aan meegewerkt heurquote:Op zondag 2 oktober 2011 15:26 schreef Sunnythesun het volgende:
echt super hoe jullie bezig zijn!!
En die vader van jouw is goud waard zeg! Wat een handigheid, dat droogrek ook bijvoorbeeld.
quote:Op zondag 2 oktober 2011 17:09 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Daar heb ik ook aan meegewerkt heur
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |