Nee durf ik echt niet hahahaha.....zal je zien dat het alllemaal kapot valt...quote:Op vrijdag 16 september 2011 21:03 schreef Sinkiusin het volgende:
Als je de rubbertjes aan de zijkanten van het glasplaat verwijderd (makkelijk met de hand te doen) valt het raamwerk eruit en kan je de poster meenemen
Ja daaag, ik ga niemand aanzetten tot slopen van bushokjes!!! Je bent er gek genoeg voor dus eh... Nee dat zeg ik liever niet! (Ik weet het trouwens ook niet....in de buurt van het centrum ergens maar waar????)quote:Op vrijdag 16 september 2011 21:02 schreef Ynske het volgende:
Tam, zeg eens, waar in Brunssum hangt ie?
Gisteren lukte niet, maar ik denk dat het mijn collega aankomende donderdag wel gaat lukken. Heb ik al alles wat hij nodig heeft?quote:Op vrijdag 16 september 2011 15:11 schreef Tammymara het volgende:
[..]
Vind ze prachtig, maar helaas, te duur....zit er niet in. (Jammer genoeg!)
Waarom ik die poster zo geweldig vind zal ik je PM over sturen, is "prive" min of meer.
Nee, ik heb m nog niet ..... en ook nog niemand gevonden, alleen mensen met "maar...." of die van veel te ver moeten komen etc.
hey ik sloop nietsquote:Op vrijdag 16 september 2011 21:19 schreef Tammymara het volgende:
[..]
Nee durf ik echt niet hahahaha.....zal je zien dat het alllemaal kapot valt...
[..]
Ja daaag, ik ga niemand aanzetten tot slopen van bushokjes!!! Je bent er gek genoeg voor dus eh... Nee dat zeg ik liever niet! (Ik weet het trouwens ook niet....in de buurt van het centrum ergens maar waar????)
Het zou mijn collega ruim een uur schelen, dus als het zo opgelost kan worden, des te beterquote:Op vrijdag 16 september 2011 21:51 schreef Ynske het volgende:
hey ik sloop niets
maar ken wel mensen hierow die die dingen vervangen
ok, vraag dat even voor me na, ik ga nu t centrum niet meer langs struinen om te kijken waar ie hangtquote:Op vrijdag 16 september 2011 21:56 schreef Tammymara het volgende:
Ik weet het echt niet Yns!
In brunssum...... bij het centrum (Ergens...) en in Maastricht , tegenover de helpdesk van Vodafone....maar dat is ook het enige dat ik weet! Kan het wel vragen aan diegene die me vertelde waar hij hangt.......
Bij die ene met die grote camera jaquote:Op vrijdag 16 september 2011 21:57 schreef Ynske het volgende:
[..]
ok, vraag dat even voor me na, ik ga nu t centrum niet meer langs struinen om te kijken waar ie hangt
mocht t nu niet lukken, tot wanneer kan iemand m dan nog ophalen in Almere?
schat, zo ben ik nietquote:Op vrijdag 16 september 2011 22:16 schreef Tammymara het volgende:
[..]
Maar niet gaan slopen!!! hahahaha!
Het is geregeld, Ik heb een kleine. Als iemand "alsnog"de bushokjesposter zou kunnen regelen zou dat ook supermooi zijn. Maar lukt dat niet heb ik in elk geval iets!!! Ben hier ook al mega blij mee. Ynske heb ik doorgegeven waar hij hing maar hij is al weg uit het hokjequote:
Heb even geen zin om terug te lezen, maar tot wanneer is die poster in Almere op te halen?quote:Op zondag 18 september 2011 23:44 schreef Tammymara het volgende:
[..]
Het is geregeld, Ik heb een kleine. Als iemand "alsnog"de bushokjesposter zou kunnen regelen zou dat ook supermooi zijn. Maar lukt dat niet heb ik in elk geval iets!!! Ben hier ook al mega blij mee. Ynske heb ik doorgegeven waar hij hing maar hij is al weg uit het hokje
@vannelle: Dank je wel!! Voor alle moeite
En de rest natuurlijk ook!
Aanstaande donderdag kan toch nog?quote:Op vrijdag 16 september 2011 21:59 schreef Tammymara het volgende:
En ophalen kan nog op donderdag(en) tot de 29e
Verrek je hebt gelijk! Ik had verkeerd gekeken! Komende dinsdag moet ze iig geopereerd worden.quote:Op zondag 25 september 2011 22:42 schreef Sally het volgende:
[..]
Aanstaande donderdag kan toch nog?
Sterkte, Tammy!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |