Niet geheel toevallig komt Feyenoord na alle kritiek van de laatste tijd in de vorm van de ondemocratisch verkozen trekpop Mark van Beek opeens met een reactie inzake 'het miljoen van het legioen'.quote:Stand van zaken Vereniging Supporters Steunen Feyenoord
Op verzoek van de Vrienden van Feyenoord en de vereniging Supporters Steunen Feyenoord plaatsen wij onderstaand bericht dat afkomstig is van de site www.supporterssteunenfeyenoord.nl.
Beste leden van de Vereniging Supporters Steunen Feyenoord.
Bij de afdeling Service & Tickets van Feyenoord zijn de laatste tijd enkele vragen binnengekomen over de stand van zaken van het project ‘Supporters Steunen Feyenoord’. Zoals ik op 29 juni jl. op www.feyenoord.nl in een bericht al mededeelde is dankzij het gezamenlijke bijeengebrachte bedrag van 1 miljoen euro via de acties ‘Supporters Steunen Feyenoord’ (SSF) en ‘Bedrijven Steunen Feyenoord’ (BSF) een participatie genomen in de ‘Vrienden van Feyenoord’ (VvF). In ruil voor het geld hebben de VvF aandelen verworven in Feyenoord en daarop certificaten (van aandelen) uitgegeven aan de zogeheten STAK’s (stichting administratiekantoren) van de steunacties. Kortom, de 1 miljoen Euro is volledig aangewend voor de financiële gezondmaking van de club met dank aan de supporters. Klik hier voor het bericht van 29 juni jl.
Bestuursfuncties.
In het bericht van 29 juni jl. liet ik ook weten dat een aantal plekken in het bestuur is opengevallen. Mijn twee collega bestuurders hebben begin juni 2011, kort na de oprichting van de vereniging, besloten om hun bestuursfunctie per direct neer te leggen. In de tussentijd zijn kandidaat-bestuursleden benaderd om voorgedragen te worden als bestuurslid tijdens een te houden Algemene Leden Vergadering. Deze ALV zal uiterlijk begin oktober worden gehouden, waarover de leden binnen afzienbare tijd, onder meer via de websites www.supporterssteunenfeyenoord.nl en www.feyenoord.nl, worden geïnformeerd.
Vrienden van Feyenoord.
Ondergetekende heeft de eerste Aandeelhouders Vergadering van de VvF bijgewoond, mede namens de Bedrijven Steunen Feyenoord. Hiermee is zowel voor de Supporters Steunen Feyenoord als voor de Bedrijven Steunen Feyenoord de inspraak tijdens deze Aandeelhouders Vergadering van de VvF gewaarborgd.
Belevingspakket.
De leden van de Vereniging Supporters Steunen Feyenoord hebben dit seizoen en de komende seizoenen de beschikking over vier Business Seats per wedstrijd. Voor elke wedstrijd in dit seizoen worden twee leden ad-random geselecteerd die samen met een introducé de wedstrijd mogen bezoeken. Zo hebben de eerste vier leden tijdens de eerste twee thuiswedstrijden van het seizoen hiervan al gebruik gemaakt. Een notaris zal de namen trekken van leden die daarvoor tijdens de resterende wedstrijden van het seizoen in aanmerking komen. Tevens zal een lid worden geloot die in aanmerking komt om een trainingskamp van de Feyenoord selectie bij te wonen.
Ik vertrouw erop dat ik hiermee eventuele onduidelijkheden uit de wereld heb geholpen en de vragen die bij Feyenoord zijn binnengekomen voldoende heb beantwoord. Alle afspraken welke op voorhand zijn gemaakt door Feyenoord en de Vrienden van Feyenoord met de Vereniging Supporters Steunen Feyenoord worden nagekomen. En boven alles is het door de supporters gestorte geld volledig op de plek terecht komen waarvoor het was bedoeld; namelijk ter ondersteuning van Feyenoord.
Ik houd u ook in de toekomst uiteraard geregeld op de hoogte en vertrouw erop dat we met elkaar een mooi seizoen gaan beleven!
Met sportieve groet,
Mark van Beek, bestuurslid Supporters Steunen Feyenoord.
Moeten ze dan nu opeens geen reactie geven?quote:Op maandag 5 september 2011 17:56 schreef Caland het volgende:
[..]
Niet geheel toevallig komt Feyenoord na alle kritiek van de laatste tijd in de vorm van de ondemocratisch verkozen trekpop Mark van Beek opeens met een reactie inzake 'het miljoen van het legioen'.
Komen bij mij de volgende vragen op:
-Wie de fuck is Mark van Beek?
-Wat is er tijdens die ledenvergadering besproken en wat is zijn inbreng hierin geweest namens de SSF? (notulen, iemand?).
-Waarom is er geen enkel lid van de SSF op de hoogte van dergelijke vergaderingen?
-Waarom moet er telkens eerst kritiek komen voordat Feyenoord met een reactie komt?
-Waarom beloofde men jaren geleden een transparant en open beleid naar de supporters toe terwijl juist het tegenovergestelde het geval is?
Wat een luiheid. Is zo te vinden.quote:
Jullie moeten eens ophouden met zeuren. Het begint vermoeiend te worden.quote:Op maandag 5 september 2011 18:36 schreef Caland het volgende:
Ja, ik weet dat hij de voorzitter is van het farce genaamd het legioen. Ook doet hij iets in de stichting continuïteit. Je weet wel, die stichting die een paar jaar geleden riep dat Feyenoord voortaan altijd de stadskleuren naar voren moet laten komen in het uitshirt terwijl we dit jaar doodleuk met een babyblauw shirt spelen.
Maar op basis van wat is hij verkozen als vertegenwoordiger (en momenteel zelfs enige bestuurder) in de SSF? En waarom worden de statuten van de SSF niet nagekomen door deze Van Beek?
Ik vind dat jullie zeuren. Is gewoon mijn mening en sinds dit nog steeds a free country is .......quote:Op maandag 5 september 2011 18:48 schreef Caland het volgende:
En jij moet eens ophouden met die vervelende one-liners.
Reageer inhoudelijk of reageer niet.
Welke actie Feijenoord ook onderneemt, het is in jouw ogen toch nooit goed.quote:Op maandag 5 september 2011 18:30 schreef Caland het volgende:
In principe geven ze ook nog steeds geen reactie
Wanneer ze gewoon eens met een duidelijke reactie komen hoor je mij niet klagen hoor.quote:Op maandag 5 september 2011 20:10 schreef eight het volgende:
[..]
Welke actie Feijenoord ook onderneemt, het is in jouw ogen toch nooit goed.
Wat dat betreft ben je wel constant
Ijzersterk inderdaad, viel me tegen Oranje <21 ook al op.quote:Op maandag 5 september 2011 20:14 schreef Paul-89 het volgende:
Die Guidetti oogt echt als een fysiek sterke en tevens zekere spits.
Omdat er ondertussen een update is:quote:Op maandag 5 september 2011 20:15 schreef Caland het volgende:
[..]
Wanneer ze gewoon eens met een duidelijke reactie komen hoor je mij niet klagen hoor.
Tussen neus en lippen door wordt er bijvoorbeeld nog even gezegd dat twee bestuurders zijn opgestapt. Waarom?
Als ze dit pas volgende maand bekend maken zou je geklaagd hebben dat ze alles te laat melden.quote:In de tussentijd zijn kandidaat-bestuursleden benaderd om voorgedragen te worden als bestuurslid tijdens een te houden Algemene Leden Vergadering. Deze ALV zal uiterlijk begin oktober worden gehouden
Ja, daar gaat het mij niet om. Waarom zijn deze twee bestuursleden (waaronder een financier) opgestapt. Daar moet hij op ingaan.quote:Op maandag 5 september 2011 20:28 schreef eight het volgende:
[..]
Omdat er ondertussen een update is:
[..]
Als ze dit pas volgende maand bekend maken zou je geklaagd hebben dat ze alles te laat melden.
Ik hoop het.quote:Op maandag 5 september 2011 20:35 schreef Caland het volgende:
Guidetti trouwens gewisseld. Net op tijd voor VI.
Wel constant in beweging zeg, altijd aanbieden, combinaties aangaan. Benieuwd of hij tegen NAC al speelt.
En bij Eredivisie Live zei hij nog dat hij één keer zijn verhaal zou doen en dat het daarna zou zijn afgesloten. Maar nu ga je woensdag/Donderdag weer reacties van spelers enz. krijgen.quote:Op maandag 5 september 2011 20:59 schreef Caland het volgende:
Been gaat woensdag in de VI nog maar eens uithalen naar Feyenoord. O.a. De Vrij krijgt kritiek volgens de snor. Wat een pleurisidioot is dat toch man. Pff, dat laatste beetje krediet heeft hij nu ook wel verspeeld.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |