nee dat moeten we willen.quote:Op woensdag 7 september 2011 14:57 schreef Caland het volgende:
[..]
Een stadion van 68.000 is best vol te krijgen. Je wilt niet weten hoeveel gloryhunters er op zo'n nieuw stadion af komen.
Ook met prestaties in de huidige Kuip komen er gloryhunters hoor. Of we dat nou willen of niet.quote:Op woensdag 7 september 2011 15:19 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
nee dat moeten we willen.
Gewoon, normaal, schulden wegwerken, weer grote club worden qua prestaties, dan volgen goede financiën vanzelf. Heb je geen glory hunters voor nodig.
Je kunt het ook omdraaien. Wat ook veel logischer is.quote:Op woensdag 7 september 2011 15:19 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
nee dat moeten we willen.
Gewoon, normaal, schulden wegwerken, weer grote club worden qua prestaties, dan volgen goede financiën vanzelf. Heb je geen glory hunters voor nodig.
Waaronder valt schulden wegwerken dan?quote:Op woensdag 7 september 2011 15:21 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Je kunt het ook omdraaien. Wat ook veel logischer is.
Financiën en daar zijn ze al redelijk mee aan de gang. Als die problemen opgelost zijn kun je ook langzaamaan weer gaan investeren in de spelersgroep en zouden er op termijn weer goede prestaties moeten komen.quote:Op woensdag 7 september 2011 15:23 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
Waaronder valt schulden wegwerken dan?
Hij is alvast zijn trollface aan het oefenen voor die schwalbe en benutte pingel in de 93e minuut in de arena bij een 0-0 stand.quote:Op woensdag 7 september 2011 15:22 schreef TC03 het volgende:
[ afbeelding ]
Hij kijkt een beetje zo:
[ afbeelding ]
Maakt me niet zoveel uit hoe hij kijkt, als hij de ballen die voor zijn voeten komen er maar in rost dit seizoen.quote:Op woensdag 7 september 2011 15:22 schreef TC03 het volgende:
[ afbeelding ]
Hij kijkt een beetje zo:
[ afbeelding ]
en met een goede spelersgroep kan je spelers doorverkopen / qualificeren voor europees = meer centjes in het laatje. Ergo, waarom een nieuw stadion gevuld met glory hunterts?quote:Op woensdag 7 september 2011 15:24 schreef Paul-89 het volgende:
[..]
Financiën en daar zijn ze al redelijk mee aan de gang. Als die problemen opgelost zijn kun je ook langzaamaan weer gaan investeren in de spelersgroep en zouden er op termijn weer goede prestaties moeten komen.
Ik teken voor dat scenarioquote:Op woensdag 7 september 2011 15:24 schreef Caland het volgende:
[..]
Hij is alvast zijn trollface aan het oefenen voor die schwalbe en benutte pingel in de 93e minuut in de arena bij een 0-0 stand.
[ afbeelding ]
Je bedoelt bij een 5-0 standquote:Op woensdag 7 september 2011 15:24 schreef Caland het volgende:
[..]
Hij is alvast zijn trollface aan het oefenen voor die schwalbe en benutte pingel in de 93e minuut in de arena bij een 0-0 stand.
[ afbeelding ]
Feyenoord speelt uit in de arena dus 0-5 zul je bedoelen.quote:
quote:Sladan: 'Guidetti moet deze kans pakken'
Zlatan Ibrahimovic denkt dat John Guidetti een goede beslissing heeft genomen om op huurbasis naar Feyenoord te vertrekken. De Zweedse aanvaller van AC Milan denkt dat zijn landgenoot, die wordt uitgeleend door Manchester City, zich bij de Rotterdammers verder kan ontwikkelen.
“Het is geweldig leuk om op jonge leeftijd voor een grote club als Manchester City te gaan spelen, maar een jonge voetballer kan alleen beter worden door veel te spelen”, aldus Ibrahimovic tegenover Voetbal International. “Zelf heb ik de weg der geleidelijkheid gekozen en dat is mij goed bevallen. Guidetti krijgt die kans nu via een omweg ook en die moet hij pakken.”
“Het is verleidelijk voor een talent om te denken dat je met een stapje minder succesvol kunt worden in de Eredivisie, maar niets is minder waar”, vervolgt de spits. “Guidetti zal nu nog harder moeten werken. Hij moet beseffen dat hard werken net zo belangrijk is als talent. Bij City verwachtte niemand iets van hem, bij Feyenoord eisen ze doelpunten. Hoewel Feyenoord al jaren niets meer heeft gepreseteerd, is het een grote club. Ze willen de weg weer omhoog inslaan en daarom zal er druk komen op de spits.”
Ibrahimovic denkt dat Ronald Koeman een goede trainer is voor Guidetti. “Hij heeft in ieder geval een trainer met verstand van zaken. Hoewel ik bij Ajax ook mijn probleempjes heb gehad met Ronald Koeman durf ik nu wel te zeggen dat je als jonge speler veel van hem kunt leren. Daar moet Guidetti van profiteren.”
De Kuip kan echt geen 50 jaar meer mee. Het is enorm gaan achterlopen qua faciliteiten met de nieuwere stadions, en kan derhalve ook te weinig kwaliteit bieden. Uiteraard is het echt dé voetbaltempel van Nederland, maar op den duur is het stadion op. Die tijd is nu. Ik vind de naam "De Nieuwe Kuip" ook zo kwalijk voor het nieuwe stadion, aangezien er geen nieuwe Kuip komt. De Kuip zal altijd De Kuip blijven, en nooit vervangen kunnen worden in de zin van dat we hem zullen vergeten. Het is een icoon, alleen loopt hij kreupel en is hij toe aan een verzorgingstehuis. Tijd voor een nieuw stadion om dat stokje over te nemen.quote:Op woensdag 7 september 2011 14:36 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
De gemeente ja.
Bouwtechnisch kan de Kuip nog makkelijk 50 jaar mee. En sportief en financieel is het ook al 10 jaar lang een groot drama.
Beetje kansloos om als subtopper elke 2 weken een halfvol stadion te hebben. Voor de sfeer ook niet goed en sowieso is De Kuip het mooiste stadion van Nederland met een prima grasmat, alles![]()
![]()
Moet maar weer zien wat wij terugkrijgen .
Ik schrok bij het lezen van de kopquote:Leroy Fer neemt afscheid bij Feyenoord
Leroy Fer heeft woensdag bij Feyenoord afscheid genomen van zijn voormalig medespelers en het personeel van de club. De middenvelder meldde zich na de ochtendtraining bij De Kuip. Fer, die Feyenoord verruilde voor FC Twente, had niet eerder de gelegenheid om afscheid te nemen. Toen zijn transfer rond kwam was Fer met Jong Oranje in Bulgarije en ook dinsdag kwam de 21-jarige middenvelder met de ploeg van bondscoach Cor Pot in actie.
Donderdag meldt Fer zich voor het eerst bij zijn nieuwe werkgever FC Twente. Meer daarover vrijdag in onze wekelijkse voetbaltalkshow FC Rijnmond, vanaf 17:25 uur op TV Rijnmond.
Voorhoede Cabral - Guidetti - Biseswar komt steeds dichterbijquote:Cabral, Biseswar en Cisse werken volledige training af
Jerson Cabral, Diego Biseswar en Sekou Cisse konden vandaag weer de volledige groepstraining afwerken inclusief de partijvorm. Cabral raakte bij Jong Oranje lichtgeblesseerd, maar lijkt op tijd speelklaar voor zondag. Diego Biseswar en Sekou Cisse komen dichterbij hun rentree.
Feyenoord Netwerk
Dit jaquote:Op woensdag 7 september 2011 15:19 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
nee dat moeten we willen.
Gewoon, normaal, schulden wegwerken, weer grote club worden qua prestaties, dan volgen goede financiën vanzelf. Heb je geen glory hunters voor nodig.
Echt hequote:Op woensdag 7 september 2011 15:20 schreef Sportex het volgende:
Dit helpt je, MarioHou je mond nou eens gewoon.
De Kuip was anders als enige en eerste stadion in Nederland en België klaar voor het eventuele WK 2018.quote:Op woensdag 7 september 2011 16:00 schreef Tomasso het volgende:
[..]
De Kuip kan echt geen 50 jaar meer mee. Het is enorm gaan achterlopen qua faciliteiten met de nieuwere stadions, en kan derhalve ook te weinig kwaliteit bieden. Uiteraard is het echt dé voetbaltempel van Nederland, maar op den duur is het stadion op. Die tijd is nu. Ik vind de naam "De Nieuwe Kuip" ook zo kwalijk voor het nieuwe stadion, aangezien er geen nieuwe Kuip komt. De Kuip zal altijd De Kuip blijven, en nooit vervangen kunnen worden in de zin van dat we hem zullen vergeten. Het is een icoon, alleen loopt hij kreupel en is hij toe aan een verzorgingstehuis. Tijd voor een nieuw stadion om dat stokje over te nemen.
Daarnaast zal het nieuwe stadion ook in beheer van Feyenoord vallen, dus niet zoals nu van alleen stadion Feijenoord.
Dat de Arena niet direct "klaar" was had met een eventuele uitbreiding te maken, verder met alle respect voor de historie heeft de Kuip zijn beste tijd als stadion allang gehad, ik vind de Arena ook niet mooi maar je zit en ziet beter dan in De Kuip. Nog niet in het nieuwe stadion van Schalke of Bayern geweest maar ik neem aan dat dat nog veel beter isquote:Op woensdag 7 september 2011 18:03 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
De Kuip was anders als enige en eerste stadion in Nederland en België klaar voor het eventuele WK 2018.
Bouwtechnisch kan hij ook nog makkelijk 50 jaar mee. Iets dat goed is moet je niet zomaar vervangen.
Probleem zit hem niet in de capaciteit en ook bouwtechnisch is de zaak in orde. Dus wellicht dat door middel van renovatie of een andere indeling dingen gerealiseerd kunnen worden?quote:Op woensdag 7 september 2011 18:14 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat de Arena niet direct "klaar" was had met een eventuele uitbreiding te maken, verder met alle respect voor de historie heeft de Kuip zijn beste tijd als stadion allang gehad, ik vind de Arena ook niet mooi maar je zit en ziet beter dan in De Kuip. Nog niet in het nieuwe stadion van Schalke of Bayern geweest maar ik neem aan dat dat nog veel beter is
Dat je er beter zit wellicht wel, al doe je dat thuis. Dat je in de arena beter zicht hebt is bullshit.quote:Op woensdag 7 september 2011 18:14 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat de Arena niet direct "klaar" was had met een eventuele uitbreiding te maken, verder met alle respect voor de historie heeft de Kuip zijn beste tijd als stadion allang gehad, ik vind de Arena ook niet mooi maar je zit en ziet beter dan in De Kuip. Nog niet in het nieuwe stadion van Schalke of Bayern geweest maar ik neem aan dat dat nog veel beter is
Nee hoor de tribunes lopen stijler dus je zit in principe dichter op het veld en degene voor je zit lager dan in De Kuipquote:Op woensdag 7 september 2011 18:38 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat je er beter zit wellicht wel, al doe je dat thuis. Dat je in de arena beter zicht hebt is bullshit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |