Ik gok zaterdag of vrijdag. Moet nog even muziek en geluidseffecten bij elkaar zoeken en dat is eigenlijk het enigste. Monteren heb ik binnen een uurtje gedaan denk ik, wat laatste aanpassingen doen enzo.quote:
Naja ik snap je wel, het Minecraft gaat er een beetje uit. Maar waarschijnlijk was was dit gewoon het plan sinds het begin. Daar bedoel ik mee, een echt spel maken en niet een sandbox game.(Natuurlijk ook nog een sandbox game, maar 1/2quote:Op woensdag 31 augustus 2011 20:39 schreef mschol het volgende:
[..]
ah, fijn.. had ik al gezegd dat 1.8/1.9 kut word?
Ja.quote:Op woensdag 31 augustus 2011 21:35 schreef MrEarcheese het volgende:
OH. EN DAT YOUTUBE ACCOUNT NATUURLIJK JONGENS. We moeten wel een toffe naam hebben.
Als je nog iemand zoekt wil ik welquote:Op woensdag 31 augustus 2011 19:35 schreef MrEarcheese het volgende:
[..]
Het zou goed zijn voor een ren-scene, alleen het past niet bij Minecraft. En dat is zo kut, want het is best een kort stukje dus als je muziek 'afknipt' na een paar seconden klinkt het ook .. raar.
Ik ploeg momenteel YouTube af naar muziek die past, die vind ik ook wel denk ik - heeft alleen wat tijd nodig.
De explosie-samples die ik tot nu toe heb verzameld klinken ook .. raar, maar misschien is dat omdat ik tnt geluid gewend ben van Minecraft zelf.
[..]
Prima! Moeten we er nog eentje hebben. Ik stuur je alvast het IP.
het filmen is net afgerondquote:Op woensdag 31 augustus 2011 21:38 schreef JaimyLee het volgende:
[..]
Als je nog iemand zoekt wil ik wel
Ja maar kijk, ik zou het vet vinden voor servers als je zeg maar dit kon kiezen op de Minecraft server download website. Zodat je zeg maar een custon server hebt, waarschijnlijk komen er wel plugins om alles te disabelen maar tochquote:Op woensdag 31 augustus 2011 21:41 schreef SosuaCafe het volgende:
Volgens mij blijft t wel hetzelfde. Er wordt alleen meer toegevoegd. Je kan zelf bepalen wat je doet. Food wordt geloof ik ook gelinkt aan difficulty settings. Zoals peaceful. De essentie blijft, je krijgt alleen meer mogelijkheden.
Dat kwam toch ook? Als je dan een nieuwe world begon dat je bepaalde opties aan/uit kon zetten als servereigenaar, als ze die foodbar door iedereens strot gaan duwen komen er rellen denk ik.quote:Op woensdag 31 augustus 2011 21:46 schreef Berend. het volgende:
[..]
Ja maar kijk, ik zou het vet vinden voor servers als je zeg maar dit kon kiezen op de Minecraft server download website. Zodat je zeg maar een custon server hebt, waarschijnlijk komen er wel plugins om alles te disabelen maar toch
Food: ON/OFF
etc etc
Zoiets bedoel ik: http://sk89q.com/projects/commandbook/customizequote:Op woensdag 31 augustus 2011 21:48 schreef MrEarcheese het volgende:
[..]
Dat kwam toch ook? Als je dan een nieuwe world begon dat je bepaalde opties aan/uit kon zetten als servereigenaar, als ze die foodbar door iedereens strot gaan duwen komen er rellen denk ik.
Achja, maar sowieso komen dáár ook wel weer plugins voor, mocht dat niet het geval zijn.
FOK!Minersquote:Op woensdag 31 augustus 2011 21:35 schreef MrEarcheese het volgende:
OH. EN DAT YOUTUBE ACCOUNT NATUURLIJK JONGENS. We moeten wel een toffe naam hebben.
wellicht was dat idd zijn bedoeling, maar dan had hij imho geen sandbox game moeten uitgeven..quote:Op woensdag 31 augustus 2011 21:36 schreef Berend. het volgende:
[..]
Naja ik snap je wel, het Minecraft gaat er een beetje uit. Maar waarschijnlijk was was dit gewoon het plan sinds het begin. Daar bedoel ik mee, een echt spel maken en niet een sandbox game.(Natuurlijk ook nog een sandbox game, maar 1/2
Ach, het is maar een Youtube channel, geen bedrijfsnaamquote:Op woensdag 31 augustus 2011 21:58 schreef vogelkooi het volgende:
Zou dat mogen ivm www.fok.nl en danny?
OMFG DUCKTALES.quote:Op woensdag 31 augustus 2011 22:00 schreef Flodder450 het volgende:
misschien ideetje voor als die astronaut op de maan loopt, en dan kapt de muziek ineens af en komt ie dat huisje tegen
of hij loopt in het huisje met die muziek nog aan, het beeld gaat op zwart, je hoor een giga explosie en daarna het SMB game over deuntje?
Zou ik zelf niet doen, het is een redelijk bekend deuntje onder NES fans, en als je het ineens afkapt klinkt het kut.quote:Op woensdag 31 augustus 2011 22:00 schreef Flodder450 het volgende:
misschien ideetje voor als die astronaut op de maan loopt, en dan kapt de muziek ineens af en komt ie dat huisje tegen
of hij loopt in het huisje met die muziek nog aan, het beeld gaat op zwart, je hoor een giga explosie en daarna het SMB game over deuntje?
Oke, sowieso komt er geen "fok" in die youtube naam hopelijk.quote:Op woensdag 31 augustus 2011 21:55 schreef Mender het volgende:
[..]
FOK!Miners
FOK!Crafters (weet ik lijkt erg op Fokcraft)
Craft with FOK!
Die laatste mischien? Geen idee.
Lach me niet uit
of je kapt het af met dat geluidje van een LP die ineens niet meer leestquote:Op woensdag 31 augustus 2011 22:05 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
[..]
Zou ik zelf niet doen, het is een redelijk bekend deuntje onder NES fans, en als je het ineens afkapt klinkt het kut.
Er is alleen niet echt een goed moment om hem af te kappenquote:Op woensdag 31 augustus 2011 22:07 schreef Flodder450 het volgende:
[..]
of je kapt het af met dat geluidje van een LP die ineens niet meer leest
0:50 lijkt mij wel goedquote:Op woensdag 31 augustus 2011 22:08 schreef AlchemistOfSorrows het volgende:
[..]
Er is alleen niet echt een goed moment om hem af te kappen
Miners and Whinersquote:Op woensdag 31 augustus 2011 22:05 schreef MrEarcheese het volgende:
[..]
Oke, sowieso komt er geen "fok" in die youtube naam hopelijk.
Mobtowerquote:Op woensdag 31 augustus 2011 20:37 schreef bobbernaut het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |