en datquote:Op woensdag 31 augustus 2011 01:08 schreef Jabberwocky het volgende:
Wat is dat überhaupt voor mening? Is een mening niet meer 'zombies zijn awesome' of 'zombies zijn kut', in plaats van "feiten" verkondigen.
Zo kun je alles wel als mening afdoen, het is mijn mening dat gras paars is met gele stippen.
Verder: zombies.
Zombiefilms daarentegenquote:Op woensdag 31 augustus 2011 06:29 schreef Bastard het volgende:
Zombies zijn kut. Maar dat is mijn mening.
Ik vind ze verschrikkelijkquote:
Kinemortophobia?quote:Op woensdag 31 augustus 2011 09:38 schreef Bastard het volgende:
[..]
Ik vind ze verschrikkelijkFilms, games, plaatjes, ik mijdt alles waar zombies in voorkomen!
Ik vind alle films geweldig, speel de spelletjes veelstevaak en zit te trappelen voor de nieuwe dead islandquote:Op woensdag 31 augustus 2011 09:38 schreef Bastard het volgende:
[..]
Ik vind ze verschrikkelijkFilms, games, plaatjes, ik mijdt alles waar zombies in voorkomen!
Wtf doe jij in TRUquote:Op woensdag 31 augustus 2011 10:06 schreef Notorious_Roy het volgende:
De eerste reden die gegeven wordt om uit te leggen waarom er geen zombie-apocalypse komt klopt al niet. Een zombie is geïnfecteerd met een virus en dieren weten dit waardoor ze die niet gaan opeten.
Bovendien zijn we als mens misschien goed in het moorden van vijanden, maar een virus is lastig in quarantine te zetten. Men kan geïnfecteerd zijn voordat dit duidelijk is en dan is het al te laat. Zeker in drukke, stedelijke gebieden is de kans op een uitbraak groot.
De redenen kou, hitte, etc zijn ook allemaal te weerleggen. Lees de Survival Guide en World War Z maar eens, daar komt dat ook allemaal aan bod. Bovendien gaan zombies door totdat ze niet verder kunnen, of ze nou 'gewond' zijn of niet. Met enkel armen, romp en hoofd zijn ze nog gevaarlijk. Misschien nog wel gevaarlijker dan een lopende omdat je ze niet snel ziet in hoog gras.
Overigens is dat zombiealarm wel heel erg nep![]()
Wel leuk gedaan verder.
Zag er gisteren een coole trailer van, slowmo teruggespeeld zeg maar. Maar begreep echt niet wat de bedoeling was, zag geen gameplay maar het zal wel slaan worden op alles wat je wil bijtenquote:Op woensdag 31 augustus 2011 10:05 schreef jogy het volgende:
[..]
Ik vind alle films geweldig, speel de spelletjes veelstevaak en zit te trappelen voor de nieuwe dead island. Als hetgeen waar je aandacht aan besteedt naar je toe komt ben ik waarschijnlijk in mijn eentje verantwoordelijk voor de komende Zombie apocalypse
.
quote:Op woensdag 31 augustus 2011 13:55 schreef Bastard het volgende:
Zag er gisteren een coole trailer van, slowmo teruggespeeld zeg maar. Maar begreep echt niet wat de bedoeling was, zag geen gameplay maar het zal wel slaan worden op alles wat je wil bijten![]()
Uhuh, stiekem doe je dat echt welquote:Ik hoop ook dat je niet per ongeluk The secret hanteert!
Mocht het bestaan dan gebruikt iedereen het, enkel onbewust en ongericht.quote:Op woensdag 31 augustus 2011 13:55 schreef Bastard het volgende:
Ik hoop ook dat je niet per ongeluk The secret hanteert!
Zonde.. al die potentie.quote:Op woensdag 31 augustus 2011 16:08 schreef jogy het volgende:
[..]
Mocht het bestaan dan gebruikt iedereen het, enkel onbewust en ongericht..
quote:Op woensdag 31 augustus 2011 16:15 schreef jogy het volgende:
Fuckit, ik heb al geoefend op de PC en volgens die knakker in Noorwegen is dat dé manier om te trainen dus ik bitchslap hele hordes met mijn gemodificeerde hakbijlkettingzaag..
hubub media http://www.hubub.tv/quote:Domeinnaam zombiealarm.nl
Status actief
Houder Hubbub Media
Administratieve contactpersoon info@hubbubmedia.net
Registrar Antagonist B.V.
Drienerlolaan 5 BA 305
7522NB ENSCHEDE
NEE ! Echt ?quote:Op woensdag 31 augustus 2011 16:32 schreef jogy het volgende:
Shit
Whois
hubub media http://www.hubub.tv/
Antagonist is de hostprovider.
Ik denk dat het nep is jongens!.
Of dead island, of the walking dead die in Nederland uitgezonden wordt binnenkort. Zoveel keuzes, zoveel keuzes. Ik voel me als een kind op kerstavondquote:Op woensdag 31 augustus 2011 16:43 schreef R0N1N het volgende:
[..]
NEE ! Echt ?![]()
Ziet er uit als een viral. Voor Saligia-7 (deadly sins), wat er weer uit ziet als een soort half-life rip-off, maar dan wel meer dan alleen een PC game ...
http://www.hubbubmedia.net/Home.html
http://www.saligia-7.net/
http://www.hubbubmedia.net/SALIGIA-7_what.html
etc.etc.
Dan heb je toch wel wat hele gave games gemist, hoor! De Doom serie, Heroes of Might and Magic, Plants vs. Zombies, etc ...quote:Op woensdag 31 augustus 2011 09:38 schreef Bastard het volgende:
[..]
Ik vind ze verschrikkelijkFilms, games, plaatjes, ik mijdt alles waar zombies in voorkomen!
Dead Rising, Resident Evil, Left 4 Dead etc.quote:Op woensdag 31 augustus 2011 16:52 schreef Maurice76 het volgende:
[..]
Dan heb je toch wel wat hele gave games gemist, hoor! De Doom serie, Heroes of Might and Magic, Plants vs. Zombies, etc ...
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |