Seks in de auto heb ik wel eens gedaan en dat is niet zo gemakkelijk.quote:Op maandag 29 augustus 2011 21:36 schreef tijnbrein het volgende:
En seks in de auto op de computer?![]()
Auto's en computers zullen voor mij nooit meer worden dan een gebruiksvoorwerp
Vroeger waren computersystemen wel een stuk duurder en raakten ze sneller achterhaald. In 1995 bijvoorbeeld kostte een beetje pc (omgerekend) 1500 euro. Maar dan nog blijft 600 euro een fors bedrag bij een netto-inkomen van 927 euro.quote:Op maandag 29 augustus 2011 12:29 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Ja, inderdaad. Belachelijk veel voor een ding wat maar paar jaar mee kan.
Ik zal je alvast een hoop ellende besparen door het volgende advies te geven, aangezien ik een SSD heb van OCZ uit dezelfde serie maar dan 120 gb.quote:Op maandag 29 augustus 2011 17:20 schreef Auti het volgende:
**Fiepalert!**
Morgen komt mijn nieuwe spul binnen, als alles goed gaat.
1 x Corsair TX 950W
1 x MSI Z68A-GD65 (G3)
1 x Intel Core i5 2500K Boxed
2 x MSI N560GTX-Ti Twin Frozr II/OC
1 x Zalman CNPS10X Performa
1 x Arctic Cooling MX-2 (4g)
1 x G.Skill 8GB DDR3 PC3-12800 DC Kit
1 x OCZ Vertex 3 60GB
En dat ga ik dan morgen lekker in elkaar zetten en dan benchen. Ik ga het eerst in een kleine kast bouwen want ik kon mijn nieuwe kast nog niet bestellen ivm budget, anders kon ik geen snacks kopen voor tijdens het bouwen en benchen en genietenNet als wat andere dingetjes.
Dus volgende maand komt de kast, een Coolermaster HAF X Nvidia edition![]()
Ik heb nog een vertex 2 60GB en een 1TB normale harde schijf, dus ik ga die vertex 2 als cache gebruiken voor die 1TB dmv Intel Smart Response Technology![]()
En ik wil er later nog een 2e vertex3 60GB bij hebben om in RAID0 te draaien (bootfilesystem)
En waterkoeling, must have waterkoeling![]()
Oh mensen, fieperdefiepSorry hoor, ik kan niet wachten.. eindelijk gaat het gebeuren, nieuwe pc woohoo! Maar eerst morgenochtend 2,5 uur bij de psych zitten.
Allé NTérs zijn bij voorbaat primitief - Daarom kunnen we over het algemeen gezien er weinig mee vindenquote:Op maandag 29 augustus 2011 21:35 schreef Auti het volgende:
Seks is heel primitief, ik vind het niet zo belangrijk. Ik vind computers belangrijker.
En de Vertex 2 heeft daar geen last van? (Ik niet tenminste)quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 02:37 schreef Suncatcher het volgende:
[..]
Ik zal je alvast een hoop ellende besparen door het volgende advies te geven, aangezien ik een SSD heb van OCZ uit dezelfde serie maar dan 120 gb.
Er is iets mis met de standaard firmware waardoor er gigantisch veel blauwe schermen / vastlopers voorkomen. Via de OCZ website kan je op het forum ergens een bootable linux downloaden ( Branden op CD of via een USB stick ) waar een SSD flashtool opstaat.
( http://www.ocztechnologyf(...)ndForce-Driven-SSD-s )
Dit moet je 2x opstarten.
Daarna zet je in je BIOS hotswapping aan voor je hardeschijven. Download dan de nieuwste intel RST drivers ( http://downloadcenter.int(...)ng=eng&DwnldID=20215 )
Als laatste voer je het volgende uit zoals omschreven op deze website : http://forum.crucial.com/(...)ed-for-me/td-p/38766
Veel SSD's die gebruik maken van sandforce 2000 hebben dit probleem. Succes
Nog één ding : Als je geen blauwe schermen krijgt tijdens het gamen of wat dan ook dan is het beter om NIET te updaten![]()
Ohja, do not use the marvell sata 3 controller, do not use the marvell sata 3 controller, do not....
Een auto die 300 kan, rijdt op lagere snelheid veel soepeler en je kunt makkelijker even snelheid maken. Vooral dat laatste is handig met inhalen.quote:Op maandag 29 augustus 2011 20:49 schreef von_Preussen het volgende:
[..]
Ik zie het nut van seks ook niet in, maar het blijft leuk.
Nu weet je wat het nut van een auto die 300 kan is.
quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 08:49 schreef Captain_Maximum het volgende:
[..]
Een auto die 300 kan, rijdt op lagere snelheid veel soepeler en je kunt makkelijker even snelheid maken. Vooral dat laatste is handig met inhalen.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je hebt wel gelijk hoor over het feit dat je je apparatuur vroeger veel eerder moest vervangen. Ook daalde de prijzen van hardware, maar de laatste paar jaar heb ik de indruk dat hardware zeker niet goedkoper is geworden. Van desktopcomputers heb ik zelfs het idee dat ze zelfs duurder zijn geworden!quote:Op maandag 29 augustus 2011 22:45 schreef schaal_9 het volgende:
[..]
Vroeger waren computersystemen wel een stuk duurder en raakten ze sneller achterhaald. In 1995 bijvoorbeeld kostte een beetje pc (omgerekend) 1500 euro. Maar dan nog blijft 600 euro een fors bedrag bij een netto-inkomen van 927 euro.
Ik heb al een tijdje Windows 7, een officiële Franstalige licentie. En dat alles op een 4 jaar oude PC! Vroeger ging er al na een kleine twee jaar een nieuwe processor in. Toen waren mensen in mijn omgeving ook wel veel meer met computers bezig. Tegenwoordig volstaat zelfs een Pentium 4 2,4 GHz prima (met Windows XP). Niemand die je vertelt dat opwaarderen eerder noodzaak dan luxe is.
Een spreuk die ik tegenkwam bij een collega: wie geen geld heeft is arm, maar wie alleen maar geld heeft is nog armer (een wijsheid uit de krant).
En over seks gesproken... nog nooit gehad. Dus ik zou die spreuk willen veranderen in:
wie geen geld heeft is arm, maar wie geen partner heeft is nog armer.
Nu ben ik wel benieuwd wat voor auto jij rijdtquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 08:49 schreef Captain_Maximum het volgende:
[..]
Een auto die 300 kan, rijdt op lagere snelheid veel soepeler en je kunt makkelijker even snelheid maken. Vooral dat laatste is handig met inhalen.
Ik ga ervan uit dat je niet de mensen bedoeld die Natuur & Techniek doen, dus wie bedoel je hiermee?quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 02:39 schreef Suncatcher het volgende:
[..]
Allé NTérs zijn bij voorbaat primitief - Daarom kunnen we over het algemeen gezien er weinig mee vinden
Neuro Typicalquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 16:50 schreef Rezania het volgende:
[..]
Ik ga ervan uit dat je niet de mensen bedoeld die Natuur & Techniek doen, dus wie bedoel je hiermee?
Nee. Vertex 3 / agility 3.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 05:36 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
En de Vertex 2 heeft daar geen last van? (Ik niet tenminste)
Neurotypischéquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 16:50 schreef Rezania het volgende:
[..]
Ik ga ervan uit dat je niet de mensen bedoeld die Natuur & Techniek doen, dus wie bedoel je hiermee?
Bedankt voor je adviesquote:
De ontwetendheid van zulke mensen maakt ze niet alleen heel schattig - ik wil ze soms ook een knuffel geven omdat ik gewoon medelijden heb met hun stupiditeit. Alle ICTérs zijn autisten, hoe bedoel je generaliserendquote:Op woensdag 31 augustus 2011 17:20 schreef cafpow het volgende:
Ik heb vandaag weer iets meegemaakt, waarin je ziet hoe heel veel mensen autisme en ict'ers zien en ik heb me daaraan geirriteerd.
Ik was in de mediatheek van school de boeken aan het lenen, en er stond een boek interpersoonlijke vaardigheden voor ict'ers tussen..en er stonde 2 medestudenten naast me(van een andere opleiding), en die begonnen gelijk allerlei onzin erover te zegge, dat alle it'ers nerds zijn enz..enz.
en op bepaald moment zeiden ze van ach, het zijn toch allemaal autisten die je gewoon achter een computer moet zetten en maar lekker moet laten programmeren die kunnen niet met mensen omgaan.
En ik had echt zoiets van WTF...
trouwens vandaag heb op school 1 iemand durven te vertellen dat ik een lichte vorm van autisme heb, en ik kreeg gewoon een compliment op mijn gedrag terug.
Van dat ze het niet verwacht en ze vroeg nog, van maar op sociaal gebied heb je er geen last van of wel..en ik zei van ja, wel wat..maar ik kan mezelf beetje onder controle houden..en zei vond het gewoon interessant![]()
Alleen jammer dat het geen klasgenoot is
preciesquote:Op woensdag 31 augustus 2011 17:56 schreef Suncatcher het volgende:
[..]
De ontwetendheid van zulke mensen maakt ze niet alleen heel schattig - ik wil ze soms ook een knuffel geven omdat ik gewoon medelijden heb met hun stupiditeit. Alle ICTérs zijn autisten, hoe bedoel je generaliserendIk denk dat het meerendeel van de ICTérs gadgets leuk vinden maar daarbuiten toch echt een succesvolle sociale leven hebben.
Dat laatste ben ik wel met je eens, al heb ik het te vaak geprobeerd en word ik telkens geconfronteerd met mijn beperkingen - het niet snappen van sociale regels - waardoor ik telkens weer door de 5 stages of grief ga. Heb nu hobbies gevonden die ik grotendeels alleen uit kan voeren door dat. Alleen vind ik in m'n uppie een dagje door walibi rennen en alleen 2 uur in een wachtrij staan er nogal debiel uitzienquote:Op woensdag 31 augustus 2011 17:58 schreef cafpow het volgende:
[..]
precies![]()
zowieso heb je tegenwoordig heel veel takken binnen de IT..en niet alleen de nerdjes die programmeren...en autisten zijn ook niet per-sé it-ers..en autisten kunnen ook een "goed en sociaal" leventje hebben
tja, hier heb ik dan nog het voordeel dat ik met iedereen overweg kan, alleen dat ik keihard op de rem stap als het te persoonlijk word.quote:Op woensdag 31 augustus 2011 18:06 schreef Suncatcher het volgende:
[..]
Dat laatste ben ik wel met je eens, al heb ik het te vaak geprobeerd en word ik telkens geconfronteerd met mijn beperkingen - het niet snappen van sociale regels - waardoor ik telkens weer door de 5 stages of grief ga. Heb nu hobbies gevonden die ik grotendeels alleen uit kan voeren door dat. Alleen vind ik in m'n uppie een dagje door walibi rennen en alleen 2 uur in een wachtrij staan er nogal debiel uitzienGelukkig bestaat de bioscoop nog.
Er zijn natuurlijk ook veel autisten die van hun 'fiep' hun werk maken - Als lopende encyclopedie kunnen ze perfect rondleidingen geven in een museum als ze maar enige interesse hebben in dat onderwerp naar mijn weten. Ik stoor me alleen aan het generaliserend beeld op vele forum's en in het dagelijks leven dat elke einzelganger bij voorbaat een autist is of dat er grapjes over worden gemaakt - krijg dan echt een untermensch gevoel. Kennelijk vinden dat soort mensen het ook normaal om met ziektes te schelden of donkere mensen uit te schelden voor 'neger'
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |