Dit snap ik inderdaad ook niet! Die rechterhand met die enge aders (ik weet niet hoe hij heet) zei namelijk dat hij die fles daar had laten staan en dat hij handschoenen aan had gehad en dat er dus helemaal geen vingerafdrukken op te vinden waren.. Misschien wordt het nu duidelijker, nu Willem verhoord gaat worden?quote:Op donderdag 3 november 2011 21:00 schreef alors het volgende:
Wtf hoe komt die fles met vingerafdrukken van Willem daar bij die hoer? Ik mis iets geloof ik...
Nights in White Satin van The Moody Bluesquote:Op donderdag 3 november 2011 20:35 schreef thettes het volgende:
The Doors
edit: verdomme gaat de buurman opeens boren in zn huis
Maar niet van harte volgens mij!quote:Op donderdag 3 november 2011 21:29 schreef Sunglasses het volgende:
Had trouwens niet verwacht dat Iris weer terug naar Pepijn zou gaan.
Oh dat zou kunnen, maar dan nog... waarom nou net die fles weggeven?quote:Op donderdag 3 november 2011 21:49 schreef ddx het volgende:
Die fles was denk ik verjaardagscadeau uit een van de eerste afleveringen ?
Nou zeg dat... die scene op bedquote:Op donderdag 3 november 2011 21:39 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Maar niet van harte volgens mij!
Secretaresse van Huubquote:Op vrijdag 4 november 2011 09:53 schreef Purdey het volgende:
Trouwens, wat me opviel gisteravond, dat meisje wat uit die douche liep toen Huub in zijn pyjama op de rand van z'n bed zat. Wie was dat meisje? Nooit eerder gezien ook
Volgens mij zag je haar toen Elsie Willem smeekte in het kantoor om niet bij haar weg te gaanquote:
Nee, bij de officiele vara overspel gemist site. Krijg de aflevering wel, maar hij moet de hele tijd opnieuw laden. Ik moet altijd achteraf kijken, nooit problemen gehad, maar ik zal die beta site even proberen dan.quote:Op vrijdag 4 november 2011 14:31 schreef NouMooiNiet het volgende:
Bij mij doet ie het gewoon.
Heb je wel de beta.uitzendinggemist?
Of even op pauze zetten totdat ie in zn geheel is geladen??
Is het dan niet de secretaresse van Willem? Die heeft wel een blond jong secreteresse dingquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |