Oh ja zoiets heb ik idd ook. Een soort grijsblauw maar de felheid van het blauw wisselt ontzettend. Heb je toevallig ook nog hele grote ogen? Want dat hebben we echt precies hetzelfdequote:Op zondag 28 augustus 2011 00:29 schreef CindieY het volgende:
[..]
Als iemand me dat nou eens precies kon vertellen! Een mix van groen, grijs en blauw. In de foto in m'n fobo lijken ze erg blauw, geloof ik.
Nee, dat valt dan weer meequote:Op zondag 28 augustus 2011 00:31 schreef Lotje-Plusone het volgende:
[..]
Oh ja zoiets heb ik idd ook. Een soort grijsblauw maar de felheid van het blauw wisselt ontzettend. Heb je toevallig ook nog hele grote ogen? Want dat hebben we echt precies hetzelfde![]()
(kun je van die goede bambi blikken mee geven)
Is ook eigenlijk geen voordeel hoor, want ik maar heel weinig make-up op doen. Ik zie er meteen heel goedkoop uit met veel make-up op mijn ogen.quote:
Haha, werd mij laatst verteld dat ik belachelijk grote ogen heb/op kan zettenquote:Op zondag 28 augustus 2011 00:31 schreef Lotje-Plusone het volgende:
[..]
Oh ja zoiets heb ik idd ook. Een soort grijsblauw maar de felheid van het blauw wisselt ontzettend. Heb je toevallig ook nog hele grote ogen? Want dat hebben we echt precies hetzelfde![]()
(kun je van die goede bambi blikken mee geven)
quote:Op zondag 28 augustus 2011 00:46 schreef Breathtaking het volgende:
[..]
Haha, werd mij laatst verteld dat ik belachelijk grote ogen heb/op kan zetten
Blot Powder, Bronzing Powder, Cremesheen Glass lipgloss, Consealer, Dazzleglass lipgloss en wenkbrauwenpotloodquote:
Je ogen lijken hier wel kleiner door vind ikquote:Op zondag 28 augustus 2011 20:53 schreef An24 het volgende:
okay, ik heb voor het eerst ook een serieuze make-up poging gedaan met eyeliner. Nog niet fantastisch, maar proberen was leuk.
[ afbeelding ]
Had eigenlijk ook mijn wenkbrauwen ff moeten doen
Mooie liner, maar ik zou geen kleur op de waterlijn gedaan hebben, maakt het inderdaad zou klein. Maar ik ben wel jaloers op je linerquote:Op zondag 28 augustus 2011 20:53 schreef An24 het volgende:
okay, ik heb voor het eerst ook een serieuze make-up poging gedaan met eyeliner. Nog niet fantastisch, maar proberen was leuk.
[ afbeelding ]
Had eigenlijk ook mijn wenkbrauwen ff moeten doen
Ik knijp ook een beetje met mijn ogen....manlief stond ineens voor mijn neus met dikke lens....ohw, wacht, daar moeten we ff foto van makenquote:Op zondag 28 augustus 2011 20:56 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Je ogen lijken hier wel kleiner door vind ik
Dan past 'ie bij de mijnequote:Op zondag 28 augustus 2011 20:58 schreef GotC het volgende:
Vanmiddag m'n Tweezerman gekochtIn giraffeprint
.
En echt, wat een geweldig ding! Iedereen moet dat hebben
Dierentuin verzamelen?quote:Op zondag 28 augustus 2011 21:06 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Dan past 'ie bij de mijneik heb luipaardprint
.
True thatquote:Op zondag 28 augustus 2011 21:07 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Daar zijn ze toch net te duur voor.
Dank!quote:Op zondag 28 augustus 2011 20:57 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Mooie liner, maar ik zou geen kleur op de waterlijn gedaan hebben, maakt het inderdaad zou klein. Maar ik ben wel jaloers op je liner!
die heb ik ookquote:Op zondag 28 augustus 2011 21:06 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Dan past 'ie bij de mijneik heb luipaardprint
.
Echt duidelijke vlekken ga je niet zien hoorquote:Op maandag 29 augustus 2011 16:02 schreef RenRen- het volgende:
Ik draag nu af en toe foundation, voor het eerst in mijn leven. En nu heb ik steeds jeuk op mijn gezicht door haartjes die langs mijn wang glijden of zo. En dan durf ik niet te krabben omdat ik bang ben dat je iets gaat zien of dat er foundation af gaat als ik krab en ik dan een vlek krijg
Oh gelukkig, ik dacht echt dat foundationdragers nooit aan hun gezicht zatenquote:Op maandag 29 augustus 2011 16:57 schreef CindieY het volgende:
[..]
Echt duidelijke vlekken ga je niet zien hoorIk zit ook vrij veel aan m'n gezicht en ik ben een dagelijkse foundationdrager en bij mij zie ik echt niet waar ik wel of niet aan m'n gezicht heb gezeten
Ik denk dat het (imo) mooier is als je de kleuren iets meer met elkaar blend, nu heb je als het waren echt 3 kleuren zo op je oog gesmeerd.quote:Op maandag 29 augustus 2011 18:30 schreef Ninjaninja het volgende:
Ik heb eindelijk het ogen opmaken een beetje onder de knie. Ben voor lekker gek gegaan met mijn Sleek Curacao palette
http://3.bp.blogspot.com/(...)s1600/SAM_5824-1.JPG
Ik heb ook die Springsheen blush gekochtquote:Op maandag 29 augustus 2011 19:08 schreef Dwyn het volgende:
Ik heb gefaald.![]()
[ afbeelding ]
MAC Springsheen blush, Studio Fix NC20, Benefit Cha cha tint mango, Too faced Insurance Policy palette-je (met shadow insurance), Sumptuous van Estee Lauder (ben benieuwd!) en een MAC concealer. Oh en Brush Cleaner, maar die staat niet op de foto.![]()
En er was stapelkorting bij de Sephora.
Vind je 'em fijn?quote:Op maandag 29 augustus 2011 19:35 schreef Diconnected het volgende:
[..]
Ik heb ook die Springsheen blush gekocht
Gelukkig.quote:
Nina! Jou ken ikquote:Op maandag 29 augustus 2011 18:30 schreef Ninjaninja het volgende:
Ik heb eindelijk het ogen opmaken een beetje onder de knie. Ben voor lekker gek gegaan met mijn Sleek Curacao palette
http://3.bp.blogspot.com/(...)s1600/SAM_5824-1.JPG
Haha, ik dacht ook al: Hé, Nina, die ken ikquote:Op maandag 29 augustus 2011 23:04 schreef BGTes het volgende:
[..]
Nina! Jou ken ikik volgde je ook al op twitter enzo (ik ben Tessa van Texie's Corner
)
Die groene en rodequote:Op dinsdag 30 augustus 2011 15:42 schreef IJsdraakje het volgende:
Buit.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Met flits:
[ afbeelding ]
En swatches (ook met flits):
[ afbeelding ]
Voor deze was ik ¤32 kwijt.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 16:28 schreef RenRen- het volgende:
[..]
Die groene en rodeWoah. Hoeveel kost zoiets?
Ja, bij jou wel.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 16:39 schreef IJsdraakje het volgende:
Die van tien is trouwens ¤60. De rest van de prijzen zou ik niet weten.
Maar voor wat je er voor krijgt valt de prijs mij ook ontzettend mee. En lekker dichtbij.
Volgens mij was ik dat. Ik gebruik 51, ben er ook blij meequote:Op dinsdag 30 augustus 2011 12:22 schreef DarkElf het volgende:
laatst las ik hier mee en iemand, sorry weet niet meer wie, noemde de concealer van Bourjois.
nou had ik toevallig nieuwe nodig en ik ben eens, met die tip in mijn achterhoofd naar de winkel getogen en idd... briljante concealer! paste perfect bij mijn erg lichte huid en dekt mooi maar onopvallend.
kortom, meegenomen dus en erg blij mee
deze dus, nummertje 52:
[ afbeelding ]
Kan/mag je ook een groot palette kopen en deze langzamerhand vullen? En gaan ze dat Freedom System ook in de instores verkopen? Binnenkort in Zwolle, dus ik ga sowieso even checken.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 16:39 schreef IJsdraakje het volgende:
Die van tien is trouwens ¤60. De rest van de prijzen zou ik niet weten.
Maar voor wat je er voor krijgt valt de prijs mij ook ontzettend mee. En lekker dichtbij.
Deze heb ik bij de V&D in Alkmaar vandaan en daar hebben ze alles behalve het 40-palette en de kwasten. (Op wat reissetjes na)quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 17:43 schreef CindieY het volgende:
[..]
Kan/mag je ook een groot palette kopen en deze langzamerhand vullen? En gaan ze dat Freedom System ook in de instores verkopen? Binnenkort in Zwolle, dus ik ga sowieso even checken.
Uhhh, geen idee eigenlijk.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 18:08 schreef Lindytje het volgende:
Nice IJs!!!!!
Welke zijn die blauwe en oranje? Lijkt op 2 van de 3 die ik ook heb
ah yep jij was het idd nou tnx voor de tip dusquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 16:49 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
Volgens mij was ik dat. Ik gebruik 51, ben er ook blij mee
338, die heb ik ook! Die heb ik gebruikt in mijn 'verschillende kleuren'-tutorialquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 18:18 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Uhhh, geen idee eigenlijk.
Blauw is 338, oranje is 407.
Is een mooi kleurtje.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 19:37 schreef Lindytje het volgende:
[..]
338, die heb ik ook! Die heb ik gebruikt in mijn 'verschillende kleuren'-tutorial
Als je echt voor foundation gaat, zou ik foundation-loos gaanquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:07 schreef Enfermera het volgende:
Oeh, ik heb 2 bonnen van de DouglasIk ga denk donderdag even naar de MAC in R'dam, daar zit ook een counter in de Douglas, ga ik daar even mijn bonnen uitgeven aan een nieuwe foundation denk ik...
Ik moet er toch maar eens aan geloven, dat ik gewoon een mooie, kwalitatief goeie foundation heb.
Is het trouwens erg als je al opgemaakt daarheen gaat?Of gooien ze er dan gewoon van alles overheen?
Bij mij hebben ze de make-up er gewoon afgehaald. Ik ga nergens make-uploos heen. Zelfs toen ik op een inbraakalarm moest reageren op het werk heb ik nog mascara en poeder opgedaan.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:07 schreef Enfermera het volgende:
Oeh, ik heb 2 bonnen van de DouglasIk ga denk donderdag even naar de MAC in R'dam, daar zit ook een counter in de Douglas, ga ik daar even mijn bonnen uitgeven aan een nieuwe foundation denk ik...
Ik moet er toch maar eens aan geloven, dat ik gewoon een mooie, kwalitatief goeie foundation heb.
Is het trouwens erg als je al opgemaakt daarheen gaat?Of gooien ze er dan gewoon van alles overheen?
Kutquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:09 schreef Lindytje het volgende:
[..]
Als je echt voor foundation gaat, zou ik foundation-loos gaan
quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:11 schreef Dwyn het volgende:
[..]
Bij mij hebben ze de make-up er gewoon afgehaald. Ik ga nergens make-uploos heen. Zelfs toen ik op een inbraakalarm moest reageren op het werk heb ik nog mascara en poeder opgedaan.
Voor foundation hoeven ze gelukkig niks met je ogen te doen. (Ik heb ook harde lenzen, bekend iets dus.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:14 schreef Enfermera het volgende:
[..]
Kut![]()
![]()
[..]
![]()
Ja, zo voel ik me dus ook een beetje. Hangt er vanaf hoe mn huid er donderdag uit ziet, het is al stuuukkken beter dan vorige week (één en al vulkanisch landschap), maar met foundation vind ik het toch fijner..
En idd, dat dacht ik ook nog, ze kunnen het er natuurlijk ook gewoon afhalen![]()
Zolang ze maar niet aan mn ogen komen, want ik heb harde lenzen in XD
Nee daaromquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:17 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Voor foundation hoeven ze gelukkig niks met je ogen te doen. (Ik heb ook harde lenzen, bekend iets dus.)
Maar ze vragen van te voren of je wat op hebt en ze hebben er gelukkig ook schoonmaakmeuk.Al is het wel makkelijker als je niks ophebt natuurlijk.
Smilie overloadquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:38 schreef Enfermera het volgende:
[..]
Nee daaromOh echtt!
Haha ja
Ik kan dus ook niks in mn ogen hebben
Behalve mn lenzen dan
![]()
Ja preciesJa, snap ik
Maarja, jammer dan, dan haal ik het er daar wel af en mogen ze me weer volplamuren
![]()
XD
Even oppassen, want ik weet niet zeker of die bonnen wel ingeruild mogen worden voor macproducten. Je krijgt namelijk ook geen korting op die producten, dus eerst even vragen voor je voor een enorme teleurstelling staatquote:Op dinsdag 30 augustus 2011 20:07 schreef Enfermera het volgende:
Oeh, ik heb 2 bonnen van de DouglasIk ga denk donderdag even naar de MAC in R'dam, daar zit ook een counter in de Douglas, ga ik daar even mijn bonnen uitgeven aan een nieuwe foundation denk ik...
Ik moet er toch maar eens aan geloven, dat ik gewoon een mooie, kwalitatief goeie foundation heb.
Is het trouwens erg als je al opgemaakt daarheen gaat?Of gooien ze er dan gewoon van alles overheen?
De Beauties kortingsbon (van 5 euro) kon er in ieder geval wel voor ingeleverd worden. En je spaart ook wel punten over je MAC aankopen.quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 22:33 schreef RenRen- het volgende:
[..]
Even oppassen, want ik weet niet zeker of die bonnen wel ingeruild mogen worden voor macproducten. Je krijgt namelijk ook geen korting op die producten, dus eerst even vragen voor je voor een enorme teleurstelling staat
Die heb ik ook sinds enkele dagen! Godsamme, wat een goed spul! Ik gebruik nummer 51 voor onder mijn ogen en het werkt echt perfect! Zó veel goedkoper dan de touche eclat, waar ik wel lyrisch over ben, maar die ook erg duur is! Ik kocht mijn versie voor maar ¤6,15 ipv ¤10,30 met een aanbieding bij Dirx drogist. Fijn!quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 12:22 schreef DarkElf het volgende:
laatst las ik hier mee en iemand, sorry weet niet meer wie, noemde de concealer van Bourjois.
nou had ik toevallig nieuwe nodig en ik ben eens, met die tip in mijn achterhoofd naar de winkel getogen en idd... briljante concealer! paste perfect bij mijn erg lichte huid en dekt mooi maar onopvallend.
kortom, meegenomen dus en erg blij mee
deze dus, nummertje 52:
[ afbeelding ]
Ik zag 'm liggen, maar vond het idee van een kruller bij mijn ogen een beetje eng.quote:Op woensdag 31 augustus 2011 16:27 schreef Mirjam het volgende:
zou dit wat zijn voor eigenwijze wimpers? http://www.sephora.com/browse/product.jhtml?id=P20039
heeft iemand ervaring met dergelijke producten?
ik ook, vandaar dat ik eerst ervaringen wilde horenquote:Op woensdag 31 augustus 2011 16:30 schreef RenRen- het volgende:
[..]
Ik zag 'm liggen, maar vond het idee van een kruller bij mijn ogen een beetje eng.
Niemand,quote:Op maandag 29 augustus 2011 08:31 schreef ChipsZak. het volgende:
Hoe kan ik het beste een beetje zo'n amandelvorm in mijn ogen creëren?
Dat ze wat schuin naar boven lijken te staan zegmaar,.
Volgens mij heeft deze blogger ergens iets op haar site staan. Denk dat je even moet zoeken, maar weet zeker dat ik er iets over gelezen heb.quote:
quote:Op woensdag 31 augustus 2011 16:27 schreef Mirjam het volgende:
zou dit wat zijn voor eigenwijze wimpers? http://www.sephora.com/browse/product.jhtml?id=P20039
heeft iemand ervaring met dergelijke producten?
Hihi jaquote:
Oh echt!quote:Op dinsdag 30 augustus 2011 22:33 schreef RenRen- het volgende:
[..]
Even oppassen, want ik weet niet zeker of die bonnen wel ingeruild mogen worden voor macproducten. Je krijgt namelijk ook geen korting op die producten, dus eerst even vragen voor je voor een enorme teleurstelling staat
Voor hetzelfde geld heb ik hartstikke ongelijk (Let me know pleasequote:Op woensdag 31 augustus 2011 20:57 schreef Enfermera het volgende:
[..]
Hihi ja![]()
zo ben ik
![]()
![]()
[..]
Oh echt!Goeie tip, ik zal het idd eerst even navragen... Thanks!
Haha ja, nee super dat je het ff zegtquote:Op woensdag 31 augustus 2011 21:00 schreef RenRen- het volgende:
[..]
Voor hetzelfde geld heb ik hartstikke ongelijk (Let me know please) maar beter het zekere voor het onzekere nemen
Gelukkig is sinds 65 minuten een hele nieuwe maand begonnenquote:Op woensdag 31 augustus 2011 19:05 schreef Dwyn het volgende:
Okay, nu heb ik wel weer genoeg geld uitgegeven aan make-up deze maand.
Hij doet het nietquote:Op woensdag 31 augustus 2011 23:43 schreef Ninjaninja het volgende:
En nog een met een oranje randje
[ afbeelding ]
Daar heb je gelijk in!quote:Op donderdag 1 september 2011 01:05 schreef megamandy het volgende:
[..]
Gelukkig is sinds 65 minuten een hele nieuwe maand begonnen![]()
I wantz fluidlines
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
En ook matrode/berrykleur lippenstift die bij mijn nagels past
Oja ook nog gister Hello Flawless gekocht van Benefit in de kleur Ivory. En het is fijn! Samen met de kabuki van de Sephora zelf. De vrouw in de Sephora gebruikte die ook om het bij mij op te doen en die kwast was zooooo lekker zachtOp de website kost dat ding $24,- maar ik heb zelf maar iets van ¤13,- ofzo betaald
![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Zal binnekort nog eens een foto maken hoe het op de huid staat ofzo
Imgcodequote:Op woensdag 31 augustus 2011 23:43 schreef Ninjaninja het volgende:
En nog een met een oranje randje
[ afbeelding ]
Whooo dit is wel 'tierelantijntjes' op hoog niveau! Ik vind dat grote pallet net iets je té.quote:Op donderdag 1 september 2011 12:51 schreef IJsdraakje het volgende:
NEED: http://www.temptalia.com/too-faced-holiday-2011-collection
Jaaaaaaaa die was hetquote:Op donderdag 1 september 2011 14:32 schreef RenRen- het volgende:
Was je toevallig in Rotterdam? Was het die blonde gast?Ik vind die blush die je op hebt ook heel mooi
![]()
Ik ga volgende week naar Amsterdam, Mac Pro, Inglot en Make up store...
Oehhhquote:Op donderdag 1 september 2011 20:43 schreef Diconnected het volgende:
Nieuwe spullies:
[ afbeelding ]
Oogpotlood in Process Magneta
Cremesheen glass in Richer, Lusher
Blush in Springsheen
[ afbeelding ]
Inglot palette![]()
Dat Inglot palette! Aaaaah mooie kleurtjes!quote:Op donderdag 1 september 2011 20:43 schreef Diconnected het volgende:
Nieuwe spullies:
[ afbeelding ]
Oogpotlood in Process Magneta
Cremesheen glass in Richer, Lusher
Blush in Springsheen
[ afbeelding ]
Inglot palette![]()
Ik ben nu in Alkmaar geweest en fan! En ik durf echt wel te zeggen dat ik niet zomaar 'even ' 26 Euro aan 4 kleuren make-up uitgeef. Inglot is worth it...quote:Op donderdag 1 september 2011 23:12 schreef CindieY het volgende:
Ik word steeds nieuwsgieriger naar Inglot. Nog maar eventjes en dan kan ik het ook in real life gaan checken
Ik vind het oranje op deze manier gebruikt echt niet mooi, moet zeggen dat ik oranje zelden mooi vind hoor. Gecombineerd met donkerbruin of zwart zou ik zelf mooier vinden.quote:Op donderdag 1 september 2011 23:26 schreef Ninjaninja het volgende:
Oeeeh Inglot, me likezzz EN BAH, weer een foto van mij die t niet doet. Poging 2;
[ afbeelding ]
Lots of Sleek, beetje Inglot zeegroen, groen (knudde) metallic oogpotloodje van Essence en Sexy Curves mascara van Rimmel
Ja, maar dat had ik eerst ook met mascara.quote:Op vrijdag 2 september 2011 12:04 schreef BBQ-kip het volgende:
Je denkt dat je er heel lelijk uit ziet met oogschaduw op???
Ligt aan de kleuren en de opbrengwijze, maar geen enkele vrouw wordt lelijker door oogschaduw hoor, whahaha, grapjas
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |