FOK!forum / Lifestyle / [Gezond Slank] #1629 - Met leuk en minder leuk nieuws!
Nalliedonderdag 25 augustus 2011 @ 16:33
Link naar alle vorige delen in de reeks: Topicreeks: Gezond Slank

not_so_happy_cat.jpg
De Slankreeks

De Slank-topics zijn bedoeld voor wie wel wat kilootjes kwijt wil raken, maar geen overgewicht heeft, en voor wie probeert een goed gewicht te behouden, kortom, voor wie bezig is met goed eten en goed leven.

Algemeen uitgangspunt om af te vallen / goed gewicht te houden
• Eet genoeg! Meestal is dat méér dan je denkt: veel mensen die willen afvallen eten te weinig om te kunnen afvallen. Wie te weinig eet geeft z'n lichaam onvoldoende energie om vet af te breken, en daarnaast krijgt het lichaam signalen dat het heel verstandig is om elke overblijvende calorie ergens op te slaan. Op je buik, kont of heupen.
• Eet meer broccoli! Toevallig is broccoli héél gezond. Zegt loveli, dus het zal zo zijn. Iets algemener: eet meer groente. Veel meer groente.
• Sport! Goed voor je lijf, voor de stofwisseling, voor vetverbranding en voor spieropbouw. Niet iedereen kan of wil sporten, sommige mensen wérken echt (huuh), anderen hebben een kwetsbaar lichaam, maar hoe meer je inspanning toevoegt aan je dagelijkse bezigheden, hoe beter dat is voor je lijf. Niet overdrijven natuurlijk.
• Wees duurzaam! Je kunt een laag gewicht bereiken met een extreme aanpak. Dan is het echter heel moeilijk vast te houden. Probeer een aanpak te kiezen die je kan en wil blijven volhouden. In het algemeen is het beter om maximaal een halve kilo per week af te vallen.
• Kijk niet uitsluitend naar calorieën en hecht niet teveel waarde aan een weegschaal. Een eenzijdig menu kan je voorzien van de juiste hoeveelheid calorieën, maar voorziet niet in alle stoffen die je nodig hebt. Een veelzijdig menu bestaat niet zozeer uit de ene dag italiaans en de volgende sushi en de derde hollandse pot, maar uit een verzameling van groente (veel), brood etc (volkoren), vlees (mager) en vet (van de juiste soort). De weegschaal vertelt je hoe zwaar je bent, maar als je een kilo vet verwerkt tot 2 kilo spieren ben je zwaarder.. maar slanker.

Meedoen!
Doen! Welkom! Vertel, wat wil je, wat is je plan, wat doe je? De meeste van ons posten regelmatig een eetlijstje, met daarop:
• O Ontbijt
• T Tussendoortje
• L Lunch
• D Diner
• S Sport
Soms volgt daarop ongevraagd commentaar, niet altijd, schroom niet expliciet om commentaar te vragen, dan krijg je een hoop op- en aanmerkingen (of complimenten natuurlijk, kan ook).

Details (BMI is een handvat om overgewicht vast te stellen. De slankreeks is bedoeld voor mensen zonder overgewicht, met overgewicht (BMI > 27) ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub.
BMR is een statistische berekening van de hoeveel calorieën die je lichaam nodig heeft om bedlegerig te zijn zonder je organen te beschadigen.
Linkjes Heel heel vroeger hadden we een hele lijst met linkjes, ik denk dat niemand hier meer kijkt, geef anders een gil, ben wel benieuwd; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Slowchat In deze reeks wordt veel geslowchat, mocht jouw vraag niet meteen beantwoord worden/ondersneeuwen, stel hem dan gerust nog een keer!

PM-lijst PM-lijst is hier te vinden.
Bijwerken staat vrij!

Lurktooltje: Lurkers beware! http://www.fok.nl/gm/volgteltool.php

[ Bericht 1% gewijzigd door Ml-etje op 25-08-2011 17:25:43 ]
Nalliedonderdag 25 augustus 2011 @ 16:34
I did it! *O*
anna82donderdag 25 augustus 2011 @ 16:35
Viz, gecondoleerd!
Nalliedonderdag 25 augustus 2011 @ 16:37
Mn plaatje doet t niet... meh
Ml-etjedonderdag 25 augustus 2011 @ 16:40
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 16:37 schreef Nallie het volgende:
Mn plaatje doet t niet... meh
Andere uitzoeken :Y
progjedonderdag 25 augustus 2011 @ 16:40
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 16:37 schreef Nallie het volgende:
Mn plaatje doet t niet... meh
[ img ] [/ img] er omheen zetten (maar dan zonder de spaties)
Ml-etjedonderdag 25 augustus 2011 @ 16:41
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 16:40 schreef progje het volgende:

[..]

[ img ] [/ img] er omheen zetten (maar dan zonder de spaties)
staat eromzag ik maar hij blijft niet werken helaas.
Nalliedonderdag 25 augustus 2011 @ 16:44
Oh nu kan ik m niet meer editten...
Nalliedonderdag 25 augustus 2011 @ 16:47
not_so_happy_cat.jpg
Perruchedonderdag 25 augustus 2011 @ 16:52
:W

:* voor vaizor!
Viking84donderdag 25 augustus 2011 @ 17:38
Haaaaaaatsjie!

:* voor Viz. Sterkte!

En wat irritante van die Engelsen, Maria :(. Durf je er nu nog wel achteraan? Ik zou een beetje schrikken van zo'n antwoord. En ik ben bijgelezen *O*.
Mixende_matchdonderdag 25 augustus 2011 @ 17:54
Owja TNT is leuk bezig. Hij kon dus niet wisselen, en zegt ik breng hem zo wel ff bij t postkantoor.

Ik net bij het postkantoor: nee hoor, geen pakketje gezien, kom morgen maar terug... :( gezeik!

En Maria, gewoon bellen hoor! Ik zou Ook wel ff schrikken... Maar toch. Het gaat niet om niks hè ;)
Mixende_matchdonderdag 25 augustus 2011 @ 17:55
Ow.. En ik moet nog heeeel veeeel doen voordat de visite komt... Om 7uurz ;(
MevrouwPuffdonderdag 25 augustus 2011 @ 18:16
Haai :W

Ben wel heel benieuwd wat er in de weggehaalde spoilers stond... O-)

M'n shift is begonnen, en ik ben nog 0 x gebeld! :o *klopt af*

Oh en ik ga henk tegenkomen in het Paard *O* Hooverphonic :s) :s)
HenkPietKlaasWimdonderdag 25 augustus 2011 @ 18:21
Zit je thuis stand by? Of how doen ze dat?

Ik voel me steeds fitter. Heb zelfs weer eetlust! *O*
Maar vanavond toch nog op de bank hangen. Is er nog pulp op tv die ik moet zien? Naast de 5e herhaling van Jersey Shore natuurlijk. :P
Siraldonderdag 25 augustus 2011 @ 18:21
Lijstje is poep geworden haha, iemand nog een gezonde toevoeging voor vanavond?
Het scheelt dat ik vanmiddag al een flinke portie groen heb gehad.

O: yoghurt met lijnzaad noten en een kiwi
L: boterham achterham/tomaat, yoghurt
S: uurtje fitness
T: bak rauwkost, kiwi
D: pannekoek ham, pannekoek jam, pannekoek kaas, glas melk
T: ??
HenkPietKlaasWimdonderdag 25 augustus 2011 @ 18:22
Leuk Puff! Alhoewel ik nog steeds kaartjes moet regelen. :D
MevrouwPuffdonderdag 25 augustus 2011 @ 18:23
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 18:21 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Zit je thuis stand by? Of how doen ze dat?

Ik voel me steeds fitter. Heb zelfs weer eetlust! *O*
Maar vanavond toch nog op de bank hangen. Is er nog pulp op tv die ik moet zien? Naast de 5e herhaling van Jersey Shore natuurlijk. :P
Bereikbaarheid ja. Best spannend toch :@
HenkPietKlaasWimdonderdag 25 augustus 2011 @ 18:27
Ik zou het ook spannend vinden. Zelfs zo spannend dat ik amper naar de wc zou durven te gaan omdat dat het uitgelezen moment is om gebeld te worden! :D
MevrouwPuffdonderdag 25 augustus 2011 @ 18:28
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 18:27 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Ik zou het ook spannend vinden. Zelfs zo spannend dat ik amper naar de wc zou durven te gaan omdat dat het uitgelezen moment is om gebeld te worden! :D
Ach, ben toch in m'n eentje, de deur kan best open blijven :')

quote:
'Vleeseters zijn egoïstischer'

NIJMEGEN - Mensen die graag vlees eten zijn egoïstischer, minder sociaal en 'hufteriger'. „Vlees eten haalt het slechtste in de mens naar boven.”

Dat concluderen drie hoogleraren uit Tilburg en Nijmegen, die verschillende onderzoeken hebben gedaan naar de psychologische betekenis van vlees en vlees eten. Carnivoren voelen zich superieur aan anderen, zeggen de professoren; zij denken dat vegetariërs en flexitariërs beter in hun vel zitten en minder eenzaam zijn.

De onderzoeken zijn gedaan door economisch psycholoog Marcel Zeelenberg, consumentenwetenschapper Diederik Stapel van de Universiteit van Tilburg en sociaal psycholoog Roos Vonk van de Radboud Universiteit, die overigens tevens lid is van de Partij voor de Dieren en voormalig voorzitter van de actiegroep Wakker Dier.

In een studie werd een groep proefpersonen onzeker gemaakt. Daarna moesten zij kiezen of ze een biefstuk, een omelet of vis wilden eten. In de onzekere groep koos 60 procent voor de biefstuk, terwijl in een controlegroep maar 20 procent het vlees prefereerde. Bij een ander onderzoek kregen sommige mensen een plaatje van een biefstuk te zien en anderen een afbeelding van een koe of een boom. Degenen die de biefstuk hadden gezien, reageerden daarna bij meerkeuzevragen egoïstischer, aldus de hoogleraren.

„Vleeseters denken meer in termen van dominantie en de baas zijn. Vlees eten is een manier om je te verheffen boven anderen”, zo stelt Vonk.
Telegraaf natuurlijk weer
Ml-etjedonderdag 25 augustus 2011 @ 18:32
Bijzonder :D ik ben eerder de ego van ons 2 en mijn Mr is de eckte vleeseter :D
HenkPietKlaasWimdonderdag 25 augustus 2011 @ 18:33
Ik zie net.dat Lost in Austen weer op tv is vanavond. Aanrader!

Ah, en Stephen Fry in America. Ook tof.

Nou, dan weten jullie ook wat ik vanavond kijk.
Leuk detail : beide series heb ik ook op dvd, dus waarom ik ze kijk?!
MevrouwPuffdonderdag 25 augustus 2011 @ 18:39
Morgen wilde ik trakteren op caramels, dus er staat een blikje gecondenseerde melk in het water :9 :9
Goodbyedonderdag 25 augustus 2011 @ 18:53
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 18:32 schreef Ml-etje het volgende:
Bijzonder :D ik ben eerder de ego van ons 2 en mijn Mr is de eckte vleeseter :D
:D
anna82donderdag 25 augustus 2011 @ 19:02
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 18:39 schreef MevrouwPuff het volgende:
Morgen wilde ik trakteren op caramels, dus er staat een blikje gecondenseerde melk in het water :9 :9
Wordt caramel gemaakt van gecondenseerde melk? Er is zo veel wat ik niet weet...

SPOILER
Heb gezegd dat ik niet akkoord ga met het aanbod, ik helemaal blij dat ik de keuze heb gemaakt, wil HR me een nieuw aanbod doen! Ben benieuwd of de hoge pief het daarmee eens is. En wat het nieuwe aanbod wordt.
Kom ik net thuis, zegt vriendje: "He, waar staat jouw fiets eigenlijk?" Ik kijken, nou, er niet meer :( Hij was net nieuw :{ Mijn allereerste nieuwe fiets :'( Nu ben ik niet zo'n blije camper. En ik heb een broodje Doner gegeten als D. Met een umlaut en zonder extra n.
_aurum_donderdag 25 augustus 2011 @ 19:06
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 18:21 schreef Siral het volgende:
Lijstje is poep geworden haha, iemand nog een gezonde toevoeging voor vanavond?
Het scheelt dat ik vanmiddag al een flinke portie groen heb gehad.

O: yoghurt met lijnzaad noten en een kiwi
L: boterham achterham/tomaat, yoghurt
S: uurtje fitness
T: bak rauwkost, kiwi
D: pannekoek ham, pannekoek jam, pannekoek kaas, glas melk
T: ??
omelet met ham en kaas ofzo ?
MevrouwPuffdonderdag 25 augustus 2011 @ 19:08
Oh wat jammer Anna! Van je fiets dan, het aanbod klinkt wel weer prima :)
_aurum_donderdag 25 augustus 2011 @ 19:08
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 19:02 schreef anna82 het volgende:

[..]

Wordt caramel gemaakt van gecondenseerde melk? Er is zo veel wat ik niet weet...

SPOILER
Heb gezegd dat ik niet akkoord ga met het aanbod, ik helemaal blij dat ik de keuze heb gemaakt, wil HR me een nieuw aanbod doen! Ben benieuwd of de hoge pief het daarmee eens is. En wat het nieuwe aanbod wordt.
Ben benieuwd waar ze mee gaan komen :Y
quote:
Kom ik net thuis, zegt vriendje: "He, waar staat jouw fiets eigenlijk?" Ik kijken, nou, er niet meer :( Hij was net nieuw :{ Mijn allereerste nieuwe fiets :'( Nu ben ik niet zo'n blije camper. En ik heb een broodje Doner gegeten als D. Met een umlaut en zonder extra n.
Was je verzekerd? Dat maakt het misschien wat minder pijnlijk...
anna82donderdag 25 augustus 2011 @ 19:13
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 19:08 schreef _aurum_ het volgende:

[..]

Ben benieuwd waar ze mee gaan komen :Y

[..]

Was je verzekerd? Dat maakt het misschien wat minder pijnlijk...
Nee, want hoeveel fietsen worden er nou gejat in Amsterdam! ;) Maarreuh, ik wist niet van jouw spoilers, spannend zeg!
MevrouwPuffdonderdag 25 augustus 2011 @ 19:14
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 19:13 schreef anna82 het volgende:

[..]

Nee, want hoeveel fietsen worden er nou gejat in Amsterdam! ;) Maarreuh, ik wist niet van jouw spoilers, spannend zeg!
Heuj, nou ben ik helemaal benieuwd!
Viking84donderdag 25 augustus 2011 @ 19:21
Oh echt balen van je fiets, Anna! -O-.
Maar nu krijgt je mss wel zo'n tof aanbod dat je wel tien nieuwe fietsen kunt kopen 8-).

Spinaziebollen zitten in de oven, 900 gram spinazie in totaal :'). 450 pp dus. Ik kom wel aan m'n groentjes vandaag :7.
V1z0Rdonderdag 25 augustus 2011 @ 19:21
Ego - check
Gek op vlees - check

Al zou het eerste ook verklaard kunnen worden uit biologisch oogpunt. In onzekere tijden zal iedereen kiezen voor hetgeen met de meeste voedingswaarde toch?
Ml-etjedonderdag 25 augustus 2011 @ 19:21
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 19:02 schreef anna82 het volgende:

[..]

Wordt caramel gemaakt van gecondenseerde melk? Er is zo veel wat ik niet weet...

SPOILER
Heb gezegd dat ik niet akkoord ga met het aanbod, ik helemaal blij dat ik de keuze heb gemaakt, wil HR me een nieuw aanbod doen! Ben benieuwd of de hoge pief het daarmee eens is. En wat het nieuwe aanbod wordt.
Kom ik net thuis, zegt vriendje: "He, waar staat jouw fiets eigenlijk?" Ik kijken, nou, er niet meer :( Hij was net nieuw :{ Mijn allereerste nieuwe fiets :'( Nu ben ik niet zo'n blije camper. En ik heb een broodje Doner gegeten als D. Met een umlaut en zonder extra n.
Oehh dat was mijn second guess :D (maarja of je daar blij mee moet zijn).
V1z0Rdonderdag 25 augustus 2011 @ 19:30
Balen Anna :{

Ik vraag mij af of ze hetzelfde resultaat zouden krijgen wanneer de onzekere groep kan kiezen tussen chocolade, ijs en vlees. Onderbuikgevoel zegt dat er dan meer voor iets anders dan vlees wordt gekozen. :P
Ook wel leuk dat zelfverzekerdheid ook gelijk staat aan een ego bij hun. 'Oh je voelt je goed over jezelf? Egoïst!'
Hoe zijn die mensen hoogleraar geworden :?
Viking84donderdag 25 augustus 2011 @ 19:33
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 19:30 schreef V1z0R het volgende:
Balen Anna :{

Ik vraag mij af of ze hetzelfde resultaat zouden krijgen wanneer de onzekere groep kan kiezen tussen chocolade, ijs en vlees. Onderbuikgevoel zegt dat er dan meer voor iets anders dan vlees wordt gekozen. :P
Ook wel leuk dat zelfverzekerdheid ook gelijk staat aan een ego bij hun. 'Oh je voelt je goed over jezelf? Egoïst!'
Hoe zijn die mensen hoogleraar geworden :?
Als ik moet kiezen tussen een medium gebakken biefstukje, B&J's en chocola, dan ga ik zoooooooooo voor het eerste hè :9~. Dit weekend weer! *O*.
Goodbyedonderdag 25 augustus 2011 @ 19:36
B&J's :9
Ml-etjedonderdag 25 augustus 2011 @ 19:36
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 19:30 schreef V1z0R het volgende:
Balen Anna :{

Ik vraag mij af of ze hetzelfde resultaat zouden krijgen wanneer de onzekere groep kan kiezen tussen chocolade, ijs en vlees. Onderbuikgevoel zegt dat er dan meer voor iets anders dan vlees wordt gekozen. :P
Ook wel leuk dat zelfverzekerdheid ook gelijk staat aan een ego bij hun. 'Oh je voelt je goed over jezelf? Egoïst!'
Hoe zijn die mensen hoogleraar geworden :?
Kan prima de egoist zijn (ja het trema is nu weer stuk :') ) en niet zelfverzekerd zijn tegelijk hoor :P
Ml-etjedonderdag 25 augustus 2011 @ 19:36
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 19:36 schreef Goodbye het volgende:
B&J's :9
*kijkt naar bon O-)
Viking84donderdag 25 augustus 2011 @ 19:38
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 19:36 schreef Goodbye het volgende:
B&J's :9
Australian's ijs zou me heel misschien nog kunnen doen twijfelen :P. Maar nee, toch niet :P. Biefstuk of kroket, it is! O+.

Mark is Planet Earth aan het kijken op z'n gigantische, nieuwe 3d hdtv, wat prachtig! O+.
Probabilitydonderdag 25 augustus 2011 @ 19:38
Wat een weer is het de laatste tijd, krijg er zin van in B&J ;(!
Goodbyedonderdag 25 augustus 2011 @ 19:39
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 19:36 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

*kijkt naar bon O-)
Bon van je boodschappen?

Ik heb echt al heel lang geen B&J meer gekocht, want het is gewoon evil ;( .
MevrouwPuffdonderdag 25 augustus 2011 @ 19:41
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 19:39 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Bon van je boodschappen?

Ik heb echt al heel lang geen B&J meer gekocht, want het is gewoon evil ;( .
ik denk dat de ijskristallen een boodschap 'must eat all' uitzenden ;(
Goodbyedonderdag 25 augustus 2011 @ 19:44
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 19:41 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

ik denk dat de ijskristallen een boodschap 'must eat all' uitzenden ;(
_O-
V1z0Rdonderdag 25 augustus 2011 @ 19:45
Ik heb laatst voor het eerst B&J gehad, was met kersen. Wel lekker inderdaad :Y
Cherry Garcia 8-)
HenkPietKlaasWimdonderdag 25 augustus 2011 @ 19:49
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 19:41 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

ik denk dat de ijskristallen een boodschap 'must eat all' uitzenden ;(
Eens!
Alhoewel ik het weer kundig heb genegeerd in de supermarkt en ik zelfs (ondanks dat ik onwijs veel trek had) geen zooi heb gekocht, maar alleen maar gezonde dingen.

Kent iemand deze crackers trouwens?
http://www.vitalu.nl/producten/vitalu-meerzaden.php
packshot_meerzaden_large.png
Ik vind er een raar smaakje aan zitten! :o
_aurum_donderdag 25 augustus 2011 @ 19:51
Pff, ik was zo moe heb maar even een tukkie op de bank gedaan. Dat vroege opstaan breekt me echt op tegen het eind van de week -O-

Lijstje:

O: smoothie+nootjes
T: aardappeltjes+kalkoenfilet
L: rijst,kip en doperwten
T: havermoutshake
D: 6 rijstewafels en 4 met pindakaas, 6x chocolade bonbons van Lindt,1 paprika in stukjes

Wat een craptastic D :X Helemaal groggy van het slapen en geen zin om te koken of iets. Morgen weer een nieuwe dag :+
V1z0Rdonderdag 25 augustus 2011 @ 19:53
Ik had nog kipfilet met wokgroente en krieltjes over. Daarbij nog wel een verse worst gebakken :9
En yoghurt met krentjebrij!
MevrouwPuffdonderdag 25 augustus 2011 @ 19:56
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 19:53 schreef V1z0R het volgende:
Ik had nog kipfilet met wokgroente en krieltjes over. Daarbij nog wel een verse worst gebakken :9
En yoghurt met krentjebrij!
*las terug*
Gecondoleerd! Maar 88 is een mooie leeftijd :*
PurePoisonPerfumedonderdag 25 augustus 2011 @ 20:05
Gecondoleerd Viz0r.

Ik heb flink last van mn getrokken kiezen inmiddels, helaas. Heb dus ook nogal vreemd gegeten:

O: twee sneetjes roggebrood met kaas
L: twee minipuntjes met kaas (toen begon het onwijs te bloeden...)
<heel lang niets>
D: bami van de chinees (= lekker vet en glibberig dus makkelijk eetbaar :P ) met koe lo yuk
V1z0Rdonderdag 25 augustus 2011 @ 20:27
Bedankt dames! O+
Phaidradonderdag 25 augustus 2011 @ 20:45
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 18:32 schreef Ml-etje het volgende:
Bijzonder :D ik ben eerder de ego van ons 2 en mijn Mr is de eckte vleeseter :D
Toevallig zijn lief en ik persoonlijkheidstesten aan het doen enzo. Hij blijkt een INTJ te zijn, ik een INFJ. Wat betekent dat we beiden vinden dat we altijd gelijk hebben. Hij gebaseerd op rationele argumenten, ik op intuïtie _O- :+ .

Die profielen kloppen trouwens echt bijzonder goed! Dat is hier ooit al eens eerder langsgekomen, maar toen had ik geen tijd om ook zo'n test te doen geloof ik.
Phaidradonderdag 25 augustus 2011 @ 20:48
En nu moet ik hardlopen, maar het is opeens al bijna donker :o . Dit is mijn normale hardlooptijd en 2 weken geleden was het nog gewoon licht :'( .
_Calimero_donderdag 25 augustus 2011 @ 20:54
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 20:45 schreef Phaidra het volgende:

[..]

Toevallig zijn lief en ik persoonlijkheidstesten aan het doen enzo. Hij blijkt een INTJ te zijn, ik een INFJ. Wat betekent dat we beiden vinden dat we altijd gelijk hebben. Hij gebaseerd op rationele argumenten, ik op intuïtie _O- :+ .

Die profielen kloppen trouwens echt bijzonder goed! Dat is hier ooit al eens eerder langsgekomen, maar toen had ik geen tijd om ook zo'n test te doen geloof ik.
Waar heb je dat gedaan dan?
Ik ben ENFP en ik gok dat de ware... I ? F ? hmmm te weinig kennis van de test om dat goed te kunnen inschatten.. te lang geleden dat ik nog goed weet wat de schalen ook al weer precies zeggen :')
Ml-etjedonderdag 25 augustus 2011 @ 20:57
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 19:39 schreef Goodbye het volgende:

[..]

Bon van je boodschappen?

Ik heb echt al heel lang geen B&J meer gekocht, want het is gewoon evil ;( .
Heb nog een gratis bon liggen ;)

quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 20:45 schreef Phaidra het volgende:

[..]

Toevallig zijn lief en ik persoonlijkheidstesten aan het doen enzo. Hij blijkt een INTJ te zijn, ik een INFJ. Wat betekent dat we beiden vinden dat we altijd gelijk hebben. Hij gebaseerd op rationele argumenten, ik op intuïtie _O- :+ .

Die profielen kloppen trouwens echt bijzonder goed! Dat is hier ooit al eens eerder langsgekomen, maar toen had ik geen tijd om ook zo'n test te doen geloof ik.
Handig hé! Het lijkt me best leuk om zo'n assessment afnemer te zijn overigens.
Ml-etjedonderdag 25 augustus 2011 @ 21:01
Oja lijstje voor ik iets met excel en tarieven ga freubelen.

O:ehh stroopwafel :@ en bakje yoghurt
T: niks dan fysio O+
L: 2 boterhammen met frambozenjam, en sinaasappelyoghurt
T: notenmix met zeezout
D: bloemkoolmet kipfilet in stukjes en satésaus van light pindakaas (saté saus vergeten en verkeerde pindakaas gepakt).
T: stukje vlaai van de buuf O+ en glas cola
Nalliedonderdag 25 augustus 2011 @ 21:03
Nu heb ik zin in Ben en Jerry's... }:| En het is inderdaad weer vroeg donker!

Mn lijstje is een beetje in de soep door het onverwachte uitje, maarrrr ik heb wel een goodybag :) met allemaal mooie lancome crempjes en een mascara *O*

O: appel met muesli, lijnzaad en sojayoghurt
T: koffie verkeerd en necatarine
L: 3 crackers met tomaat en smeerkaas (2 tomaten) en 1 met pindakaas + gekookt ei
T: Nakd bar
T: 2 cosmopolitans :9
D: sushi! 6 kleine sushi's en 6 sashimi's en wat edamame
T: koffie verkeerd en mini kitkat :@

S is er dus bij ingeschoten... najaaaa :P
MevrouwPuffdonderdag 25 augustus 2011 @ 21:04
Klinkt toch goed Nallie ^O^
Nalliedonderdag 25 augustus 2011 @ 21:04
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 21:04 schreef MevrouwPuff het volgende:
Klinkt toch goed Nallie ^O^
Jaa t valt best mee :Y
Ml-etjedonderdag 25 augustus 2011 @ 21:06
Sushi :9~
Nalliedonderdag 25 augustus 2011 @ 21:07
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 21:06 schreef Ml-etje het volgende:
Sushi :9~
O+
Ml-etjedonderdag 25 augustus 2011 @ 21:17
Ik stel een pleinbios plus sushi voor _O-
Nalliedonderdag 25 augustus 2011 @ 21:20
In Amsterdam? En dan allemaal onze eigen box :9
HenkPietKlaasWimdonderdag 25 augustus 2011 @ 21:25
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 21:17 schreef Ml-etje het volgende:
Ik stel een pleinbios plus sushi voor _O-
Goed idee! B-)

Maar gaan we nu pm'en of via FB wat regelen :P
norichdonderdag 25 augustus 2011 @ 21:26
Hoi. Ik meld me ook maar weer eens. Na een aantal kilo afgevallen te zijn, probeer ik nu op gewicht te blijven, maar dat is nog best lastig.

Lijstje vandaag:

O: yoghurt met muesli
T: appel
L. bth kipfilet, bth gebakken ei, knäckebröd kaas, melk
D. halve zelfgemaakte pizza van bladerdeeg, tomaat, schouderham, knoflook, basilicum, geraspte kaas
S. body step
T. de andere helft van de pizza
T. cappuccino

Totaal zo'n 2000kcal volgens eetmeter. Leek me erg veel, maar blijkbaar is die bladerdeeg killing. :o
Perruchedonderdag 25 augustus 2011 @ 21:28
Pizza van bladerdeeg? :D apart! Wel lekker?

Anna wat rot zeg van je fiets, maar op zich wel goed dat ze gaan kijken of ze je een tegenbod kunnen doen. Heb je iets te hoog ingezet zodat je later in het midden uit kan komen?

(ik maakte 5 spelfouten tijdens het typen van dei zin :') )
Muis006donderdag 25 augustus 2011 @ 21:30
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 21:28 schreef Perruche het volgende:
Pizza van bladerdeeg? :D apart! Wel lekker?

Anna wat rot zeg van je fiets, maar op zich wel goed dat ze gaan kijken of ze je een tegenbod kunnen doen. Heb je iets te hoog ingezet zodat je later in het midden uit kan komen?

(ik maakte 5 spelfouten tijdens het typen van dei zin :') )
Hahaha!
Perruchedonderdag 25 augustus 2011 @ 21:30
Oh en ik ben naar de sportschool geweest en snel weggegaan voordat ik met de leuke leraar kon gaan babbelen *O* zelfbescherming FTW.
Perruchedonderdag 25 augustus 2011 @ 21:30
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 21:30 schreef Muis006 het volgende:

[..]

Hahaha!
Ha muis hoe is het?
MevrouwPuffdonderdag 25 augustus 2011 @ 21:32
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 21:17 schreef Ml-etje het volgende:
Ik stel een pleinbios plus sushi voor _O-
Tof plan :s)
Ml-etjedonderdag 25 augustus 2011 @ 21:32
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 21:25 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:

[..]

Goed idee! B-)

Maar gaan we nu pm'en of via FB wat regelen :P
FB geloof ik ;)
Muis006donderdag 25 augustus 2011 @ 21:33
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 21:30 schreef Perruche het volgende:

[..]

Ha muis hoe is het?
Goed! En met jou?
Nalliedonderdag 25 augustus 2011 @ 21:33
Bladerdeeg is inderdaad killing! Veul vet! Beter van brooddeeg of speciale pizzadeeg!

Heb net nieuwe foto op mn facebook gezet, gaan mensen zeggen dat ik zo slank ben *O*
HenkPietKlaasWimdonderdag 25 augustus 2011 @ 21:34
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 21:28 schreef Perruche het volgende:
Pizza van bladerdeeg? :D apart! Wel lekker?

Anna wat rot zeg van je fiets, maar op zich wel goed dat ze gaan kijken of ze je een tegenbod kunnen doen. Heb je iets te hoog ingezet zodat je later in het midden uit kan komen?

(ik maakte 5 spelfouten tijdens het typen van dei zin :') )
Hihi, lijstjestijd voor jou dus! Hoeveel alcohol zit er in? :D

Ik hou niet zo van het spelletje wat ze met Anna spelen. Geeft mij het gevoel dat ze niet eerlijk zijn tegenover het personeel en dat is geen goed startpunt.

Owja, mijn lijstje:
O: flinke bak met yoghurt en kwark en zomerfruit met cruesli en zonnebloempitten en pompoenpitten
L: 2 boterhammen pindakaas met banaan
T: babybell kaasje
D: kom tomatensoep, 2 van die lu crackers met fricandeau en zeeuws spek, nog wat extra zeeuws spek en 400 gram snijbonen.
Ml-etjedonderdag 25 augustus 2011 @ 21:34
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 21:32 schreef MevrouwPuff het volgende:

[..]

Tof plan :s)
HPKW zit Sumo er niet naast?
HenkPietKlaasWimdonderdag 25 augustus 2011 @ 21:34
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 21:32 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

FB geloof ik ;)
Puff, je moet even een FB account openen! :-O


quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 21:34 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

HPKW zit Sumo er niet naast?
Er zitten 2 Sumo's in het centrum, dus dat komt wel goed.
Ook een shabu shabu overigens. :P
norichdonderdag 25 augustus 2011 @ 21:35
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 21:28 schreef Perruche het volgende:
Pizza van bladerdeeg? :D apart! Wel lekker?

Anna wat rot zeg van je fiets, maar op zich wel goed dat ze gaan kijken of ze je een tegenbod kunnen doen. Heb je iets te hoog ingezet zodat je later in het midden uit kan komen?

(ik maakte 5 spelfouten tijdens het typen van dei zin :') )
Ja lekker was het zeker :9 maar de volgende keer neem ik denk ik wel iets anders als bodem, want dit was wel erg calorierijk :P
Perruchedonderdag 25 augustus 2011 @ 21:37
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 21:34 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:

[..]

Hihi, lijstjestijd voor jou dus! Hoeveel alcohol zit er in? :D

Ik hou niet zo van het spelletje wat ze met Anna spelen. Geeft mij het gevoel dat ze niet eerlijk zijn tegenover het personeel en dat is geen goed startpunt.

Owja, mijn lijstje:
O: flinke bak met yoghurt en kwark en zomerfruit met cruesli en zonnebloempitten en pompoenpitten
L: 2 boterhammen pindakaas met banaan
T: babybell kaasje
D: kom tomatensoep, 2 van die lu crackers met fricandeau en zeeuws spek, nog wat extra zeeuws spek en 400 gram snijbonen.
Geen alcohol, erg he!

Netje lijstje maar wel wenig heur. Ben je al minder misselijk?
Ik kijk topchef maar wat een suftrutten zitten erin zeg :') :@
Perruchedonderdag 25 augustus 2011 @ 21:39
Ok lijstje:

O: dubbele vk boterham kaas/ham
T: 1/3e komkommer en kwart meloen
L: runderbouillon, 1 boterham met 1 kroket en 200 gr rauwkost
T: 3 volkoren koekjes + banaan
B: 2x20 minuten fietsen
D: gevulde pasta met tomatensaus (die eigenlijk voor gisteren was)handje noten, hummus met 2 grote wortels
S: bodycombat
T: tros druiven,, 2 volkorenkoekjes, chocolaatje
MevrouwPuffdonderdag 25 augustus 2011 @ 21:39
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 21:34 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:

[..]

Puff, je moet even een FB account openen! :-O

[..]

Er zitten 2 Sumo's in het centrum, dus dat komt wel goed.
Ook een shabu shabu overigens. :P
}:| Nu ik aan het werk ben? :P
Nalliedonderdag 25 augustus 2011 @ 21:40
Perruche.... jouw D :N
Perruchedonderdag 25 augustus 2011 @ 21:41
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 21:40 schreef Nallie het volgende:
Perruche.... jouw D :N
:P ik was andere dingen aan het doen :')

:@
Nalliedonderdag 25 augustus 2011 @ 21:42
Leuke dingen?
Perruchedonderdag 25 augustus 2011 @ 21:43
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 21:42 schreef Nallie het volgende:
Leuke dingen?
:Y *)
Perruchedonderdag 25 augustus 2011 @ 21:43
:')
Perruchedonderdag 25 augustus 2011 @ 21:43
Ik ga de wijn eens openmaken geloof ik.
HenkPietKlaasWimdonderdag 25 augustus 2011 @ 21:43
WAAAAAAAAAAAAAAHJHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!
Ik word omsingeld door muggen!!!!!!!!!!!!!!
>:O >:O >:O >:O >:O >:O >:O >:O >:O

Owja, en zie FB. B-)
Nalliedonderdag 25 augustus 2011 @ 21:44
quote:
11s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 21:43 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
WAAAAAAAAAAAAAAHJHHHHHHHHHHHHHH!!!!!!!!!!!!!!
Ik word omsingeld door muggen!!!!!!!!!!!!!!
>:O >:O >:O >:O >:O >:O >:O >:O >:O
Runawaayyyyy
_aurum_donderdag 25 augustus 2011 @ 21:49
of pak de stofzuiger :P
MevrouwPuffdonderdag 25 augustus 2011 @ 21:52
Aargh ik moet weg ;(
Nalliedonderdag 25 augustus 2011 @ 21:55
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 21:52 schreef MevrouwPuff het volgende:
Aargh ik moet weg ;(
Je was goed bereikbaar dus!! *O* Succes
HenkPietKlaasWimdonderdag 25 augustus 2011 @ 22:01
Muggen zijn weer weg, ik ga naar bed. :)
Morgen een kort dagje, mijn collega's gaan een dagje uit, dus ik mag wel een uurtje eerder weg. :)
Ml-etjedonderdag 25 augustus 2011 @ 22:08
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 22:01 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Muggen zijn weer weg, ik ga naar bed. :)
Morgen een kort dagje, mijn collega's gaan een dagje uit, dus ik mag wel een uurtje eerder weg. :)
Hoe laat is eerder?
Dan kunnen we een stootploeg sturen :D
HenkPietKlaasWimdonderdag 25 augustus 2011 @ 22:10
Ik zat te denken om rond een uur of 3 naar huis te gaan. :P
Kan toch wel? *)
Ml-etjedonderdag 25 augustus 2011 @ 22:16
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 22:10 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Ik zat te denken om rond een uur of 3 naar huis te gaan. :P
Kan toch wel? *)
Tegelijk met mij dus, daar hou ik je aan O-)
Jagärtrutdonderdag 25 augustus 2011 @ 22:17
Hoi! Drukke dag, veel wijn!

Lijstje:

O: 2 boterhammen met hagelslag
T: 2 boterhammen met ham en kaas
L: veel gewokte groenten, rijst en 1 stukje gefrituurde kip bij de thai
T: appel
T: 3 wijn en 1 corona
D: pasta pesto
T: handje chocola
T: ruzie maken met de Duutser..
Ik voel de alcohol nog.

Morgen wil ik ontbijten met havermout. Hoe maak ik dat? Ik heb het nog nooit gegeten!
Jagärtrutdonderdag 25 augustus 2011 @ 22:19
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 21:41 schreef Perruche het volgende:

[..]

:P ik was andere dingen aan het doen :')

:@
wat voor andere dingen?
Perruchedonderdag 25 augustus 2011 @ 22:20
Jagar hoezo hadden jullie ruzie? Jammer! Is het nu weer goed?

Havermout gewoon koken met melk of water (minuut je of 4,5 en dan rozijnen, krentjes, banaan, of wat dan ook erdoorheen :9
Perruchedonderdag 25 augustus 2011 @ 22:20
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 22:19 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

wat voor andere dingen?
leuke dingen *O*
Jagärtrutdonderdag 25 augustus 2011 @ 22:22
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 22:20 schreef Perruche het volgende:
Jagar hoezo hadden jullie ruzie? Jammer! Is het nu weer goed?

Havermout gewoon koken met melk of water (minuut je of 4,5 en dan rozijnen, krentjes, banaan, of wat dan ook erdoorheen :9
hoeveel melk en hoeveel havermout?

Ruzie omdat we 20 minuten hadden gebeld, en toen we ophingen hij nog niet gevraagd had hoe m'n dag was en met wie ik gedronken had en hoe dat was. En daar was ik teleurgesteld over, en toen ik teleurgesteld ophing belde hij niet terug, en toen ik daar teleurgesteld over terugbelde vond hij dat ik van een mug een olifant maakte.

Maar goed, het is wel weer okay.
Perruchedonderdag 25 augustus 2011 @ 22:22
Nee beetje met vriendje chillen en TV kijken en gepraat enzo, we hebben elkaar nauwelijks gezien deze week!
Jagärtrutdonderdag 25 augustus 2011 @ 22:22
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 22:20 schreef Perruche het volgende:

[..]

leuke dingen *O*
met de spanjaard? Goedzo!
progjedonderdag 25 augustus 2011 @ 22:23
Ik vond havermout echt niet lekker, misschien toch maar eens een nieuwe poging wagen.
Perruchedonderdag 25 augustus 2011 @ 22:23
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 22:22 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

hoeveel melk en hoeveel havermout?

Maar goed, het is wel weer okay.
Ach gut... heel herkenbaar :@ maar fijn dat het weer goed is! Naar he, die afstand?

Ik deed meestal 200/250 melk ofzo en 5 eetlepels havermout. Als het te dik is wat melk erbij of als het te dun is wat havermout erbij. Het dikt wel in als het afkoelt!
Jagärtrutdonderdag 25 augustus 2011 @ 22:23
quote:
1s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 22:23 schreef progje het volgende:
Ik vond havermout echt niet lekker, misschien toch maar eens een nieuwe poging wagen.
ik vond dat ik het maar eens moest proberen!
Perruchedonderdag 25 augustus 2011 @ 22:24
quote:
1s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 22:23 schreef progje het volgende:
Ik vond havermout echt niet lekker, misschien toch maar eens een nieuwe poging wagen.
Lekker met banaan en kaneel in de winter. Nu heb ik zin in havermout ;(
Jagärtrutdonderdag 25 augustus 2011 @ 22:24
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 22:23 schreef Perruche het volgende:

[..]

Ach gut... heel herkenbaar :@ maar fijn dat het weer goed is! Naar he, die afstand?

Ik deed meestal 200/250 melk ofzo en 5 eetlepels havermout. Als het te dik is wat melk erbij of als het te dun is wat havermout erbij. Het dikt wel in als het afkoelt!
en dan eet ik het warm? of koud? en voor de lekker appel er doorheen, of rozijnen ofzo? En suiker? :@
Perruchedonderdag 25 augustus 2011 @ 22:24
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 22:23 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

ik vond dat ik het maar eens moest proberen!
Het is ook superlekker met amandelmelk omdat dat wat zoet is van zichzelf :9
progjedonderdag 25 augustus 2011 @ 22:24
Gelukkig heb je wel gezegd wat je dwars zat jagar :*
Perruchedonderdag 25 augustus 2011 @ 22:25
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 22:24 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

en dan eet ik het warm? of koud? en voor de lekker appel er doorheen, of rozijnen ofzo? En suiker? :@
Koud met geraspte appel is lekker, of warm of lauw :P het is super veelzijdig dus je kan doen wat je wilt!
Perruchedonderdag 25 augustus 2011 @ 22:25
/havermoutpromotieteam *)
Jagärtrutdonderdag 25 augustus 2011 @ 22:26
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 22:25 schreef Perruche het volgende:

[..]

Koud met geraspte appel is lekker, of warm of lauw :P het is super veelzijdig dus je kan doen wat je wilt!
ik voel me echt een havermoutnoob nu!

Ben heel benieuwd morgen...
Nalliedonderdag 25 augustus 2011 @ 22:26
Ik snij meestal banaan in stukjes of rasp een appel. Die doe ik in een diep bord.
Dan daarbij 5 eetlepels havermout (eventueel nog rozijntjes) en dan giet ik er een groot glas melk bij, zal 200ml zijn inderdaad.
Dan 3 minuten in magnetron, doorroeren en even laten staan, dan dikt hij in.
Op t eind doe ik er meestal nog wat honing door!
renzelldonderdag 25 augustus 2011 @ 22:28
Gecondoleerd V1z0R!


Vandaag snoeihard gewerkt! Noeste arbeit in de zon: schuren, boenen, texen en lakken. Goed voor zeker 750 kcal. :P

O - omeletje (2 eieren) met tomaat, lenteui en wat stukjes oude geitenkaas
T - nectarine + handje aardbeien
L - salade van witlof, avocado, beetje mayo en een plak belegen kaas
T - (een kleinere) salade van witlof, avocado, beetje mayo en een plak belegen kaas
T - ijskoud biertje + paar nootjes
D - salade met tonijn, sperzieboontjes, cherrytomaatjes, paprika en sla + 1 rode wijn
Jagärtrutdonderdag 25 augustus 2011 @ 22:28
oh, ik heb geen fruit meer, appel ligt nog op het werk. Dus dan maar zonder fruit morgen...Spannend!
renzelldonderdag 25 augustus 2011 @ 22:29
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 22:25 schreef Perruche het volgende:

/havermoutpromotieteam *)
Ik eet dat NOOIT! Maar heb er nu steeds zo'n zin in! :D Past zeker niet in een low carb dieet? :')
Perruchedonderdag 25 augustus 2011 @ 22:30
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 22:28 schreef Jagärtrut het volgende:
oh, ik heb geen fruit meer, appel ligt nog op het werk. Dus dan maar zonder fruit morgen...Spannend!
Superexciting :D *O* post je een foto? :P

Maar wel iets met kaneel ofzo erdoor doen hoor, of rozijnen dat is lekker!

Er is een studentenvereniging herrie aan het maken voor mijn huis :O


:W truste!
Perruchedonderdag 25 augustus 2011 @ 22:30
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 22:29 schreef renzell het volgende:

[..]

Ik eet dat NOOIT! Maar heb er nu steeds zo'n zin in! :D Past zeker niet in een low carb dieet? :')
nee :P
Perruchedonderdag 25 augustus 2011 @ 22:31
Het is echt top om in amsterdam centrum te wonen maar soms zou ik willen dat de rest van de wereld er liever niet kwam :')
renzelldonderdag 25 augustus 2011 @ 22:31
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 22:30 schreef Perruche het volgende:

[..]

nee :P
Was ik al bang voor. :P Nog 6 weekjes geduld. Zucht....
Perruchedonderdag 25 augustus 2011 @ 22:31
truste! :W
Jagärtrutdonderdag 25 augustus 2011 @ 22:33
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 22:30 schreef Perruche het volgende:

[..]

Superexciting :D *O* post je een foto? :P

Maar wel iets met kaneel ofzo erdoor doen hoor, of rozijnen dat is lekker!

Er is een studentenvereniging herrie aan het maken voor mijn huis :O


:W truste!
kaneel en rozijnen, dan!

Ik ga m'n best doen om een foto te maken, maar kan niet beloven dat ik dat onthou.

Ik duik er ook in. trusten!
Nalliedonderdag 25 augustus 2011 @ 22:33
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 22:31 schreef Perruche het volgende:
Het is echt top om in amsterdam centrum te wonen maar soms zou ik willen dat de rest van de wereld er liever niet kwam :')
Eens, ik woon daar ook :')
Nalliedonderdag 25 augustus 2011 @ 22:34
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 22:33 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

kaneel en rozijnen, dan!

Ik ga m'n best doen om een foto te maken, maar kan niet beloven dat ik dat onthou.

Ik duik er ook in. trusten!
Als je maar rapporteert hoe hij smaakte ;)
Siraldonderdag 25 augustus 2011 @ 22:36
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 22:22 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

hoeveel melk en hoeveel havermout?

Op het pak staat als het goed is precies hoeveel :P 40 gram havermout met 250 ml melk.

En je kan er idd appel met krentjes bij doen, heulll lekker!! Of banaan, en die dan op het laatst meekoken, krijg je van die lekkere warme banaan klonten :9~ (klinkt goor maar het is lekker)
Ml-etjedonderdag 25 augustus 2011 @ 22:37
:X
Phaidradonderdag 25 augustus 2011 @ 22:39
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 20:54 schreef _Calimero_ het volgende:

[..]

Waar heb je dat gedaan dan?
Ik ben ENFP en ik gok dat de ware... I ? F ? hmmm te weinig kennis van de test om dat goed te kunnen inschatten.. te lang geleden dat ik nog goed weet wat de schalen ook al weer precies zeggen :')
Ik zal het morgen voor je opzoeken, ik lig nu net in bed :P .

Ik heb nog wel hardgelopen, 3km in net iets meer dan 20 min. Het ging heerlijk, maar na 1 rondje rond een recreatieplas was het echt te donker geworden. Het grootste deel is niet verlicht, voelde niet helemaal ok.

[ Bericht 11% gewijzigd door Phaidra op 25-08-2011 22:50:04 ]
anna82donderdag 25 augustus 2011 @ 23:11
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 22:22 schreef Perruche het volgende:
Nee beetje met vriendje chillen en TV kijken en gepraat enzo, we hebben elkaar nauwelijks gezien deze week!
Noemen ze het zo tegenwoordig? Wink, wink, nudge, nudge.

Verder bijlezen!
anna82donderdag 25 augustus 2011 @ 23:14
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 22:26 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

ik voel me echt een havermoutnoob nu!

Ben heel benieuwd morgen...
Havermout in de lente/zomer: door kwark met fruit uit de vriezer en banaan :9
Havermout in de herfst/winter: met melk in de magnetron met een beetje stroop :9

Ik typte serieus baan ipv banaan. :')

/havermoutpromotieteam
lovelidonderdag 25 augustus 2011 @ 23:35
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 21:34 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Puff, je moet even een FB account openen! :-O
Oi, da's gemeen! "Als je geen FB hebt doe je niet mee" :')

Anna, als die baan niks word leer je de beginselen van onderhandelen. En onderhandelen is het leukst als je niks te verliezen hebt. Ben benieuwd of ze een leuk bod doen. Evt kun je er een fiets van de zaak uitslepen :+
uw_koninklijke_sneuheiddonderdag 25 augustus 2011 @ 23:57
Gecondoleerd vizor

quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 23:35 schreef loveli het volgende:

[..]

Oi, da's gemeen! "Als je geen FB hebt doe je niet mee" :')

Anna, als die baan niks word leer je de beginselen van onderhandelen. En onderhandelen is het leukst als je niks te verliezen hebt. Ben benieuwd of ze een leuk bod doen. Evt kun je er een fiets van de zaak uitslepen :+
Ik heb wel FB en doe mooi niet mee.

Naar omstandigheden heb ik gezond geleefd, naar omstandigheden. Dat is dus niet zo heel gezond maar voor mijn doen wel. Ik geef het een 5.5 wat voor mij een 10 is. De weegschaal laat een dalende lijn zien met een miniminiminiminimaal dalingspercentage.
lovelivrijdag 26 augustus 2011 @ 00:02
Je bent tof.

Mijn nek niet, tijd om te stoppen met beeldschermstaren.
uw_koninklijke_sneuheidvrijdag 26 augustus 2011 @ 00:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 00:02 schreef loveli het volgende:
Je bent tof.

Mijn nek niet, tijd om te stoppen met beeldschermstaren.
Precies, pak die donald duck en ga lekker naar bed ^O^

En sommige mensen moeten zich waarderen zoals ze zijn, hier ook sommigen volgens mij. Slank voor dank lijkt het wel. Dat je goed bezig bent en resultaat hebt, maar het niet waardeert.
MevrouwPuffvrijdag 26 augustus 2011 @ 00:39
Zo, thuis.
En nog steeds heb ik geen FB.

Nog wat leven hier?
uw_koninklijke_sneuheidvrijdag 26 augustus 2011 @ 00:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 00:39 schreef MevrouwPuff het volgende:

Nog wat leven hier?
Was dit maar een brouwerij
MevrouwPuffvrijdag 26 augustus 2011 @ 00:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 00:40 schreef uw_koninklijke_sneuheid het volgende:

[..]

Was dit maar een brouwerij
Pech, ik ga proberen te slapen :z
Voor het geval ik weer wakker gebeld word zo...
Probabilityvrijdag 26 augustus 2011 @ 01:04
Hele stomme vraag, mijn kamer ruikt altijd een beetje muf als ik er even niet ben geweest, naar verf of schimmel. Ik heb wel altijd een raampje open en lucht genoeg.. Wat kan ik nog meer doen?!
lovelivrijdag 26 augustus 2011 @ 01:06
Vochtvreter? Koop een el cheapo meter voor luchtvochtigheid, kijken of die te hoog is.
Probabilityvrijdag 26 augustus 2011 @ 01:08
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 22:31 schreef Perruche het volgende:
Het is echt top om in amsterdam centrum te wonen maar soms zou ik willen dat de rest van de wereld er liever niet kwam :')
Haha, ik heb er geen last van zit net in het goede stuk qua toeristen *)
Waar zit jij? (PM)
uw_koninklijke_sneuheidvrijdag 26 augustus 2011 @ 01:09
Bevalt je kamer nog goed probabilty? Eerst wilde je toch ook vanuit je kamer verder kijken of wat?
Probabilityvrijdag 26 augustus 2011 @ 01:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 01:09 schreef uw_koninklijke_sneuheid het volgende:
Bevalt je kamer nog goed probabilty? Eerst wilde je toch ook vanuit je kamer verder kijken of wat?
Ben verhuisd! Of wist je dat al?
uw_koninklijke_sneuheidvrijdag 26 augustus 2011 @ 01:20
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 01:15 schreef Probability het volgende:

[..]

Ben verhuisd! Of wist je dat al?
Ik denk dat ik dat wist. Ik meende dat je toen zoiets had van "moet ik dat doen?" en dat je het wel deed omdat het oke was ofzo en je ook vanuit die plek makkelijk verder kon kijken? Ipv alles voor jezelf nu iig wel studentenhuis wat dan goed bevalt? Misschien verrassend goed ofzo?

Maar goed, ik herinner mij natuurlijk slechts interpretaties van berichten en niet hoe het ook echt zit.
Probabilityvrijdag 26 augustus 2011 @ 01:21
O ja! Ik dacht eerst dat het maar zo-zo was, maar toen bleek er van alles bij te zitten (zolderruimte, tuin, 2 fietsenhokken, enz) en heel gezellig! Dus ik blijf nog even!
uw_koninklijke_sneuheidvrijdag 26 augustus 2011 @ 01:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 01:21 schreef Probability het volgende:
O ja! Ik dacht eerst dat het maar zo-zo was, maar toen bleek er van alles bij te zitten (zolderruimte, tuin, 2 fietsenhokken, enz) en heel gezellig! Dus ik blijf nog even!
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 01:21 schreef Probability het volgende:
O ja! Ik dacht eerst dat het maar zo-zo was, maar toen bleek er van alles bij te zitten (zolderruimte, tuin, 2 fietsenhokken, enz) en heel gezellig! Dus ik blijf nog even!
^O^ dikke prima, houden zo dus
lovelivrijdag 26 augustus 2011 @ 01:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 01:20 schreef uw_koninklijke_sneuheid het volgende:
Maar goed, ik herinner mij natuurlijk slechts interpretaties van berichten en niet hoe het ook echt zit.
Jij herinnert het je beter, zelfonderschatter.
uw_koninklijke_sneuheidvrijdag 26 augustus 2011 @ 01:46
\
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 01:27 schreef loveli het volgende:

[..]

Jij herinnert het je beter, zelfonderschatter.
Ach ja, eerst maar weer even slapen. Niet hier posten voordat het 14:00 uur is want een mens heeft minimaal 12 uur slaap per dag nodig.
MevrouwPuffvrijdag 26 augustus 2011 @ 06:38
Goedemorgen!
Heb lekker doorgeslapen! Nog twee uurtjes.

quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 01:46 schreef uw_koninklijke_sneuheid het volgende:
\

[..]

Ach ja, eerst maar weer even slapen. Niet hier posten voordat het 14:00 uur is want een mens heeft minimaal 12 uur slaap per dag nodig.
Wat een wijsheid :)
sigmevrijdag 26 augustus 2011 @ 06:47
Goedemorgen!

Vandaag 1e dag van het lange weekend. Ik ben er wel aan toe ook :+.
Ml-etjevrijdag 26 augustus 2011 @ 07:09
quote:
7s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 06:47 schreef sigme het volgende:
Goedemorgen!

Vandaag 1e dag van het lange weekend. Ik ben er wel aan toe ook :+.
Mogge!

Ja? Is het zoveel meer zwaarder dan anders?
HenkPietKlaasWimvrijdag 26 augustus 2011 @ 07:09
Ik kan het me voorstellen Sigme!

Ik vond net een beschimmelde aardbei in mm bakje! Zo irritant!
Perruchevrijdag 26 augustus 2011 @ 07:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 07:09 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Ik kan het me voorstellen Sigme!

Ik vond net een beschimmelde aardbei in mm bakje! Zo irritant!
Ik ook! Maar ze stonden ook al heel lang :@. De helft van de rest eet ik nu met yoghurt en muesli.

Goedemorgen!!
Viking84vrijdag 26 augustus 2011 @ 07:44
Goeiemorgen! :W

Bladerdeeg :9. Nog één dagje en dan alweer weekend. De tijd vliegt. Heb voor morgen wel een stomme to do-lijst maar als ik die netjes afwerk hoef ik zondag alleen maar hard te lopen ^O^
PurePoisonPerfumevrijdag 26 augustus 2011 @ 07:48
Goedemorgen.

Niet zo heel goed voor mij, though - halve nacht niet geslapen want pijn in kaak. Net ontbeten met twee paracetamol :'). Pijn is nu wel stuk minder gelukkig.

Ben alleen nog niet in staat om op dingen te bijten dus vandaag wordt waars. een onwijs raar lijstje:

Brunch: restje bami van gisteren
T: kommetje vermicellisoep
D: ? mr. PPP gaat boodschappen doen - denk rijst met boontjes ofzo, iets wat ik makkelijk kan eten tenminste.

Niet echt ideaal dus. :') Drink iig wel een paar glazen bloedsinaasappelsap, dan krijg ik tenminste nog wat vitaminen binnen.
sigmevrijdag 26 augustus 2011 @ 07:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 07:09 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

Mogge!

Ja? Is het zoveel meer zwaarder dan anders?
Meer zwaarder dan anders wat?
Ml-etjevrijdag 26 augustus 2011 @ 08:01
quote:
5s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 07:57 schreef sigme het volgende:

[..]

Meer zwaarder dan anders wat?
Je andere werkdagen.
PurePoisonPerfumevrijdag 26 augustus 2011 @ 08:04
Wat een rare lucht buiten hier! Helemaal geelachtig grijs (begint ook te onweren nu).
_aurum_vrijdag 26 augustus 2011 @ 08:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 07:48 schreef PurePoisonPerfume het volgende:
Goedemorgen.

Niet zo heel goed voor mij, though - halve nacht niet geslapen want pijn in kaak. Net ontbeten met twee paracetamol :'). Pijn is nu wel stuk minder gelukkig.

Ben alleen nog niet in staat om op dingen te bijten dus vandaag wordt waars. een onwijs raar lijstje:

Brunch: restje bami van gisteren
T: kommetje vermicellisoep
D: ? mr. PPP gaat boodschappen doen - denk rijst met boontjes ofzo, iets wat ik makkelijk kan eten tenminste.

Niet echt ideaal dus. :') Drink iig wel een paar glazen bloedsinaasappelsap, dan krijg ik tenminste nog wat vitaminen binnen.
heb je ook ibo 600 gehad van de tandarts/kaakchirurg? Anders dat nog ff scoren en gaan innemen, scheelt een hoop :Y

En je hamsterwang koelen, dan wordt het minder poofy ;)
sigmevrijdag 26 augustus 2011 @ 08:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 08:01 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

Je andere werkdagen.
Na 2 weken werken ben ik hard toe aan lang weekend. Daarvoor heb ik in 2011 niet gewerkt.

Ik ga de honden in de auto laden en met ze uit wandelen!
Viking84vrijdag 26 augustus 2011 @ 08:08
Hier is het nog droog. Heb wel regenjas in de tas zitten maar ik hoop dat het gewoon even droog blijft in die vijf minuten dat ik naar het werk fiets ;)
Jagärtrutvrijdag 26 augustus 2011 @ 08:08
live verslag van de havermout:

Overgekookt in de magnetron, maar best okay te doen. Ik kook de havermout met de melk in de magnetron, right? gooi het niet pas daarna erbij?

ik vind het een beetje naar pannenkoeken smaken..
Viking84vrijdag 26 augustus 2011 @ 08:09
Ibu in poedervorm _O_ :9 beterschap Ppp :*
_aurum_vrijdag 26 augustus 2011 @ 08:10
mogguh!

Lekker geslapen O+ Ik was gisteraaf een beetje emo/moody :') Merk dat dat wel vaker is als ik heel erg moe ben :X

We zijn bijna uitgeklust, de vloer ligt erin, gordijnen zijn weer opgehangen en er zitten alweer wat meubels in de kamer. Van het weekend naar de IKEA om een pax kast te halen en dan kan ik de rest van de spullen er in kwijt *O* /opgeruimdstaatnetjes
_aurum_vrijdag 26 augustus 2011 @ 08:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 08:08 schreef Jagärtrut het volgende:
live verslag van de havermout:

Overgekookt in de magnetron, maar best okay te doen. Ik kook de havermout met de melk in de magnetron, right? gooi het niet pas daarna erbij?

ik vind het een beetje naar pannenkoeken smaken..
je kook het inderdaad met melk of water in de magnetron. Volgende keer dus iets minder lang in de magnetron.

Als het te dik is dan kan je het nog aanlengen met koude melk -> doorroeren en even laten staan. De havermout zuigt de melk op.

:D Het gaat helemaal los hier /liveweerverslag
Jagärtrutvrijdag 26 augustus 2011 @ 08:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 07:09 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Ik kan het me voorstellen Sigme!

Ik vond net een beschimmelde aardbei in mm bakje! Zo irritant!
ik vond net een oorkruiper in m'n keuken. De laatste tijd vind ik die zo nu en dan in huis, en ik vind ze echt smerig...
Perruchevrijdag 26 augustus 2011 @ 08:23
:D Ik kook de havvermout met melk in een pannetje op een gasfornuis! Was het we'll lekker jagar?

Hoi vanuit de trein.
lovelivrijdag 26 augustus 2011 @ 08:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 08:08 schreef Jagärtrut het volgende:
live verslag van de havermout:

Overgekookt in de magnetron, maar best okay te doen. Ik kook de havermout met de melk in de magnetron, right? gooi het niet pas daarna erbij?

ik vind het een beetje naar pannenkoeken smaken..
Melk + havermout in magnetron volgens je voormalig huisgenoot: even aanzetten, even roeren, even aanzetten even roeren, even aanzetten, even roeren ;)
lovelivrijdag 26 augustus 2011 @ 08:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 08:11 schreef _aurum_ het volgende:
:D Het gaat helemaal los hier /liveweerverslag
^^^^
Greysvrijdag 26 augustus 2011 @ 08:27
Goedemorgen! :W

Heb de rolluiken dicht gedaan net, bliksem klinkt echt alsof het hier boven hangt en die regen... :o
Goodbyevrijdag 26 augustus 2011 @ 08:33
:W Noodweer O+ Alleen liever niet als ik naar buiten moet straks!

O: boterham salami
T: yoghurt met muesli, mineola
L: boterham salami, boterham chocopasta
T: nog iets van fruit o.i.d.
D: nog nader te bestellen @ Shabu Shabu :9~
Greysvrijdag 26 augustus 2011 @ 08:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 08:33 schreef Goodbye het volgende:
:W Noodweer O+ Alleen liever niet als ik naar buiten moet straks!

O: boterham salami
T: yoghurt met muesli, mineola
L: boterham salami, boterham chocopasta
T: nog iets van fruit o.i.d.
D: nog nader te bestellen @ Shabu Shabu :9~
Shabu :9
Eendenborst :9

Voor morgen ziet het er een stuk minder rot uit trouwens! ( *O* )
Goodbyevrijdag 26 augustus 2011 @ 08:42
Ja, ik heb er zin in! :9

En fijn, want ik heb ook heel veel zin in morgen! O+
Ml-etjevrijdag 26 augustus 2011 @ 08:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 08:27 schreef Greys het volgende:
Goedemorgen! :W

Heb de rolluiken dicht gedaan net, bliksem klinkt echt alsof het hier boven hangt en die regen... :o
" niet normaal.
PurePoisonPerfumevrijdag 26 augustus 2011 @ 08:50
Thx allemaal. :)

Ik heb geen ibu gekregen van de tandarts! Zal vragen of mr. PPP het vanmiddag even meeneemt uit zn werk.

Hier is het inmiddels droog, maar het rommelt nog wel, dus zal zo wel weer beginnen. Ik kijk nu lekker In her shoes op de bank. :)
Jagärtrutvrijdag 26 augustus 2011 @ 08:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 08:24 schreef loveli het volgende:

[..]

Melk + havermout in magnetron volgens je voormalig huisgenoot: even aanzetten, even roeren, even aanzetten even roeren, even aanzetten, even roeren ;)
i know, ik heb nog heel erg aan hem gedacht...
HenkPietKlaasWimvrijdag 26 augustus 2011 @ 08:50
Hihihi, ik stapte net uit de trein.
Begint het te onweren.
Ik dacht nog, dat zal zo'n vaart niet lopen.
Toen begon het een beetje te regenen. ]
Ik dacht nog, dat zal zo'n vaart niet lopen.
Toen begon het te plenzen.
En toen was ik eigenwijs en liep ik gewoon door.
Nu zit ik doorweekt op kantoor en heb ik voor mezelf koffie gehaald bij de Coffee Company.

Voornemen:
- volgende keer het weerbericht controleren (had ook gewoon een halte eerder uit kunnen stappen en de metro nemen waarbij ik maar 10 meter in de regen had hoeven lopen)
- volgende keer weer gewoon heel braaf een paraplu meenemen, dan ben je niet tot op je ondergoed doorweekt
- geen koffie meer halen bij de Coffee Company, want te duur en altijd teleurstellend.
Jagärtrutvrijdag 26 augustus 2011 @ 08:51
het lijkt wel alsof het hier nooit onweert. En ik ben er zo gek op!

Wij krijgen morgen als het goed is 25 graden en zon, ik heb er zin in!
lovelivrijdag 26 augustus 2011 @ 08:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 08:50 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Voornemen:
- volgende keer het weerbericht controleren (had ook gewoon een halte eerder uit kunnen stappen en de metro nemen waarbij ik maar 10 meter in de regen had hoeven lopen)
- volgende keer weer gewoon heel braaf een paraplu meenemen, dan ben je niet tot op je ondergoed doorweekt
- geen koffie meer halen bij de Coffee Company, want te duur en altijd teleurstellend.
- setje reservekleding + handdoek op werk bewaren :+
Nallievrijdag 26 augustus 2011 @ 08:52
Goodmorning!

Vanochtend hardgelopen, nu naar dokter voor buik. Daarna werk! En daarna weekend :)

Havermout heeft inderdaad wel wat weg van pannekoeken, haha :)
Muis006vrijdag 26 augustus 2011 @ 08:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 08:51 schreef loveli het volgende:

[..]

- Op vrijdag thuis werken :Y
lovelivrijdag 26 augustus 2011 @ 08:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 08:53 schreef Muis006 het volgende:

[..]

- Op vrijdag thuis werken :Y
:D
Jagärtrutvrijdag 26 augustus 2011 @ 08:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 08:53 schreef Muis006 het volgende:

[..]

- Op vrijdag thuis werken :Y
dat is wel een goede ja. Hoewel het ook extra lekker kan voelen als je na een dag hard werken thuis kmt en dan echt weekend hebt..
lovelivrijdag 26 augustus 2011 @ 08:54
Vanavond kom ik thuis na een dag hard werken en dan heb ik nog geen weekend ;(
Phaidravrijdag 26 augustus 2011 @ 08:55
Hier lijkt het wel midden in de nacht :o . Gelukkig had ik net alle ramen dichtgedaan!
Phaidravrijdag 26 augustus 2011 @ 08:59
quote:
0s.gif Op donderdag 25 augustus 2011 20:54 schreef _Calimero_ het volgende:

[..]

Waar heb je dat gedaan dan?
Ik heb het net even teruggezocht. Hier kan je de test doen. Na de test kan je doorklikken naar een beschrijving van jouw type. Maar ook hier kan je goede beschrijvingen vinden.
MariaEtceteravrijdag 26 augustus 2011 @ 09:06
Haai! O+

Gecondoleerd, V1z0Rmans! :*
En wat heb ik verders gemist? :o

Gisteren diploma-uitreiking gehad dus, was leuk! O+ Helaas dus wel de groep opgesplitst, maar toch, ik heb een mooi praatje gehad van mijn begeleider, en die is altijd zo positief over mij dat ik er blij van word _O-
En ik heb een Toothless-amigurumi (=gehaakt poppetje :P) gehad van mijn zus, en mamma heeft het uit eten betaald en van vriendje kreeg ik nog 3 Calvin and Hobbes boeken :D *verwend*
Mixende_matchvrijdag 26 augustus 2011 @ 09:07
Dubbel
Mixende_matchvrijdag 26 augustus 2011 @ 09:08
@ppp. Toen ik dat gezeik met die kies had, maakte moeders aardappelpuree klaar, en worteltjes uit blik (lekker zacht :9 ). Of olvarit (de eerste dag) en idd zoveel mogelijk koelen!

@aurum, schiet dus lekker op??

Ow en hier regent en onweert het ook, jeej vanavond bbq...

Gisteren heb ik me trouwens netjes ingehouden! Klein stukje gebak, en zo ook nog een slagroomschuim gebakje O+
lovelivrijdag 26 augustus 2011 @ 09:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 09:06 schreef MariaEtcetera het volgende:
Haai! O+
Dolfijn :+
Ml-etjevrijdag 26 augustus 2011 @ 09:09
Fijn Maria! En gewoon aan je begeleider denken als je je niet helemaal happy de peppy voelt ;)

Het is hier weer licht gelukkig! Heb echt zin in vakantie nu ben wel afgedraaid.
Phaidravrijdag 26 augustus 2011 @ 09:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 09:06 schreef MariaEtcetera het volgende:
Haai! O+

Gecondoleerd, V1z0Rmans! :*
En wat heb ik verders gemist? :o

Gisteren diploma-uitreiking gehad dus, was leuk! O+ Helaas dus wel de groep opgesplitst, maar toch, ik heb een mooi praatje gehad van mijn begeleider, en die is altijd zo positief over mij dat ik er blij van word _O-
En ik heb een Toothless-amigurumi (=gehaakt poppetje :P) gehad van mijn zus, en mamma heeft het uit eten betaald en van vriendje kreeg ik nog 3 Calvin and Hobbes boeken :D *verwend*
Gefeliciteerd!!!! *O* ^O^
MariaEtceteravrijdag 26 augustus 2011 @ 09:11
Li :+

Ml: jaaa hij praat altijd alsof ik van aaaalles kan doen en behalen enzo! :D Tof wel :9 En hij zei dat er grappige momenten in m'n scriptie waren :o Dat heb ik niet eens echt bewust gedaan :X _O-

quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 09:10 schreef Phaidra het volgende:

[..]

Gefeliciteerd!!!! *O* ^O^
Tenkjoeee! O+
Ml-etjevrijdag 26 augustus 2011 @ 09:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 09:11 schreef MariaEtcetera het volgende:
Li :+

Ml: jaaa hij praat altijd alsof ik van aaaalles kan doen en behalen enzo! :D Tof wel :9 En hij zei dat er grappige momenten in m'n scriptie waren :o Dat heb ik niet eens echt bewust gedaan :X _O-

[..]

Tenkjoeee! O+
Een scriptie met grappige momenten :D
lovelivrijdag 26 augustus 2011 @ 09:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 09:13 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

Een scriptie met grappige momenten :D
Dat klinkt zoooo Maria O+
MariaEtceteravrijdag 26 augustus 2011 @ 09:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 09:13 schreef Ml-etje het volgende:

[..]

Een scriptie met grappige momenten :D
Ja ik kan af en toe wel vrij stream-of-consciousness-achtig schrijven als ik tegen een deadline aanzit, dus misschien is dat het! Al is de schrijver waarover ik heb geschreven ook best wel grappig, dus misschien bedoelde ie dat :+
Maar hij vond het niet erg trouwens, hij zei dat mijn 2e lezer daar een opmerking over had gemaakt, maar dat hijzelf het goed vond dat ik me niet had laten weerhouden door academische conventies :D
HenkPietKlaasWimvrijdag 26 augustus 2011 @ 09:20
Voegâh, toen ik nog op fietsafstand werkte, had ik altijd droge kleding bij me. Nu niet. :D
Ach, het droogt wel weer. :P
Ml-etjevrijdag 26 augustus 2011 @ 09:40
Waar is mijn entertainment van vandaag?
motorbloempjevrijdag 26 augustus 2011 @ 09:42
goeiemorgen :z :W
lovelivrijdag 26 augustus 2011 @ 09:42
quote:
9s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 09:40 schreef Ml-etje het volgende:
Waar is mijn entertainment van vandaag?
SPOILER: sorry
Ml-etjevrijdag 26 augustus 2011 @ 09:44
quote:
_O- dat gaat dan weer net niet@work
progjevrijdag 26 augustus 2011 @ 09:46
goedemorgen...

wat een noodweer net in Hilversum :r
motorbloempjevrijdag 26 augustus 2011 @ 09:48
Boh, hier is het ook kutweer -O-
gelukkig hebben we gisteren een prachtige dag gehad O+ heerlijk gewandeld en in de zon op terrasje gezeten enzo! *)
MariaEtceteravrijdag 26 augustus 2011 @ 10:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 09:48 schreef motorbloempje het volgende:
Boh, hier is het ook kutweer -O-
gelukkig hebben we gisteren een prachtige dag gehad O+ heerlijk gewandeld en in de zon op terrasje gezeten enzo! *)
Naais! *O* Hoe lang blijft je mamma?
shinydiscoballvrijdag 26 augustus 2011 @ 10:11
Gecondoleerd Vaais!
MevrouwPuffvrijdag 26 augustus 2011 @ 10:12
Door die stomme bui van net moest ik! Regenpak nodig gehad om van de parkeerplaats weg te gaan. :')

Voel me toch wel moe, zou liever vrij zijn de dag na dienst dan een vaste dag :@
shinydiscoballvrijdag 26 augustus 2011 @ 10:15
En goeiemorgen!

68,5 kg op de weegschaal, ik ben tevreden. Wel zometeen weer 5 km doen :)

En zondag voor 3 daagjes naar de UK, heel even weg uit dit land...heerlijk O+
_aurum_vrijdag 26 augustus 2011 @ 10:19
quote:
:D :D :D :D
_aurum_vrijdag 26 augustus 2011 @ 10:20
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 10:12 schreef MevrouwPuff het volgende:
Door die stomme bui van net moest ik! Regenpak nodig gehad om van de parkeerplaats weg te gaan. :')

Voel me toch wel moe, zou liever vrij zijn de dag na dienst dan een vaste dag :@
en dat is niet te regelen?
Ml-etjevrijdag 26 augustus 2011 @ 10:22
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 10:20 schreef _aurum_ het volgende:

[..]

en dat is niet te regelen?
My thoughts :)
MevrouwPuffvrijdag 26 augustus 2011 @ 10:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 10:20 schreef _aurum_ het volgende:

[..]

en dat is niet te regelen?
Nop. Tot ieders (minus één, de roostermaker) frustratie.
Daarbij hebben we straks sowieso een dienst per maand meer dan vrije dagen, dus dat is dan niet te regelen.
Maar het lukt me wel hoor!
MariaEtceteravrijdag 26 augustus 2011 @ 10:41
Ik hoop dat ik vandaag iets hoor van de Betaalmiep! Ik word er een beetje moe van :') Kreeg ook al mail van een projectleidster of ik van plan was in oktober nog daar te werken (ze weet dat ik nu klaar ben met studie), omdat er dan als het goed is meer uren zijn enzo. Nouja eigenlijk hoop ik een beetje van niet :+ Wil toch wel een baan met meer zekerheid en ik word wat iebelig van de communicatie met de Betaalmiep en het feit dat ze tot nu toe 2 of 3x daadwerkelijk op tijd betaald hebben :')
PurePoisonPerfumevrijdag 26 augustus 2011 @ 10:43
@MM: aardappelpuree, dat is een goede tip inderdaad! Denk dat ik dat doe, en dan met boontjes uit een potje en misschien iets van vissticks ofzo. :)
HenkPietKlaasWimvrijdag 26 augustus 2011 @ 10:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 10:41 schreef MariaEtcetera het volgende:
Ik hoop dat ik vandaag iets hoor van de Betaalmiep! Ik word er een beetje moe van :') Kreeg ook al mail van een projectleidster of ik van plan was in oktober nog daar te werken (ze weet dat ik nu klaar ben met studie), omdat er dan als het goed is meer uren zijn enzo. Nouja eigenlijk hoop ik een beetje van niet :+ Wil toch wel een baan met meer zekerheid en ik word wat iebelig van de communicatie met de Betaalmiep en het feit dat ze tot nu toe 2 of 3x daadwerkelijk op tijd betaald hebben :')
Ik weet nog wel iemand in Hull die dat werk evt. kan doen. B-)
lovelivrijdag 26 augustus 2011 @ 10:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 10:44 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:

[..]

Ik weet nog wel iemand in Hull die dat werk evt. kan doen. B-)
Je bedoelt incasso?
MariaEtceteravrijdag 26 augustus 2011 @ 10:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 10:44 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:

[..]

Ik weet nog wel iemand in Hull die dat werk evt. kan doen. B-)
Ja ze hebben haar in bestand idd, al is er dus nog een NL meisje in dienst en die kan nu ook bijna niks doen - ik weet niet hoe die in oktober zit!

De betalingen die via de 'normale' weg verliepen (als in: niet freelance) waren iig wel op tijd :+
_aurum_vrijdag 26 augustus 2011 @ 11:05
meh, ik heb echt geen zin om te werken vandaag :X Zit heel de tijd te woggen :')
lovelivrijdag 26 augustus 2011 @ 11:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 11:05 schreef _aurum_ het volgende:
meh, ik heb echt geen zin om te werken vandaag :X Zit heel de tijd te woggen :')
SPOILER: nsfw :')
_aurum_vrijdag 26 augustus 2011 @ 11:14
ik heb dat testje van Phaidra gedaan en ik ben een ENTJ. Nou nog ff uitvogelen wat het betekent *O*
HenkPietKlaasWimvrijdag 26 augustus 2011 @ 11:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 10:48 schreef loveli het volgende:

[..]

Je bedoelt incasso?
Daar is ze ook vast wel voor in te huren. B-)
Anders ken ik via via nog wel een ijshockeyspeler in Hull, die kan misschien ook wel erop afgestuurd worden? :P
Nallievrijdag 26 augustus 2011 @ 11:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 11:14 schreef _aurum_ het volgende:
ik heb dat testje van Phaidra gedaan en ik ben een ENTJ. Nou nog ff uitvogelen wat het betekent *O*
Ik ben een ENFJ :)

Dokter update: Ze vermoedt PDS, moet nu eetlijstje bijhouden en klachten en dan over 2 weken terugkomen. Dat van paar dagen geleden was infectie en stond daar als het goed is los van.
MariaEtceteravrijdag 26 augustus 2011 @ 11:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 11:32 schreef Nallie het volgende:

[..]

Ik ben een ENFJ :)

Dokter update: Ze vermoedt PDS, moet nu eetlijstje bijhouden en klachten en dan over 2 weken terugkomen. Dat van paar dagen geleden was infectie en stond daar als het goed is los van.
Heu, een heel andere aanpak dan mijn dok! Zo zie je maar :P
Ben benieuwd of er iets uit dat eetlijstje komt!
Nallievrijdag 26 augustus 2011 @ 11:36
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 11:35 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Heu, een heel andere aanpak dan mijn dok! Zo zie je maar :P
Ben benieuwd of er iets uit dat eetlijstje komt!
Ja, ze wil voedsel intoleranties uitsluiten. Ach ja, t blijft stom -O-
MariaEtceteravrijdag 26 augustus 2011 @ 11:46
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 11:36 schreef Nallie het volgende:

[..]

Ja, ze wil voedsel intoleranties uitsluiten. Ach ja, t blijft stom -O-
De mijne ook, maar die deed het dus meteen met bloedtestjes!

Ik vind het wel stom, vaak schijnen darmklachten enzo samen te hangen met gewichtsverlies, maar dáár heb ik dan weer geen last van! :+
Nallievrijdag 26 augustus 2011 @ 11:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 11:46 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

De mijne ook, maar die deed het dus meteen met bloedtestjes!

Ik vind het wel stom, vaak schijnen darmklachten enzo samen te hangen met gewichtsverlies, maar dáár heb ik dan weer geen last van! :+
Oh oke! En heb je die uitslagen al?
Ik ben wel afgevallen, maar meer door sporten en gezond eten geloof ik :)
sigmevrijdag 26 augustus 2011 @ 11:52
Noodweer?

Ik heb gewoon 2,5 uur gewandeld in de zon!
MariaEtceteravrijdag 26 augustus 2011 @ 11:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 11:49 schreef Nallie het volgende:

[..]

Oh oke! En heb je die uitslagen al?
Ik ben wel afgevallen, maar meer door sporten en gezond eten geloof ik :)
Nein, als het goed is komende woensdag, het zou een weekje duren :Y
Goed bezig, jij! :Y)

quote:
10s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 11:52 schreef sigme het volgende:
Noodweer?

Ik heb gewoon 2,5 uur gewandeld in de zon!
Mazzelaar :D
Nallievrijdag 26 augustus 2011 @ 11:55
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 11:52 schreef sigme het volgende:
Noodweer?

Ik heb gewoon 2,5 uur gewandeld in de zon!
Jij zit vast in het oosten des lands?
Nallievrijdag 26 augustus 2011 @ 11:56
Motorbloempje, heb je nog nagedacht over de kwestie uit de PM van gister?
uw_koninklijke_sneuheidvrijdag 26 augustus 2011 @ 12:04
Niet donker, wel wat bewolkt en een partij vochtig in het noorden. Beter wordt het gewoon weer het is hartje zomer zeg. Geen zin om de regen te fietsen en te zitten straks. Lijstje voor vandaag dan maar wat ik verwacht, waarheidsgetrouw.

O: koffie
L: gekookt ei, 2 boterhammen, cup a soup, nog 2 boterhammen met niks, 2 bekers melk
T: appel
T: peer en koffie ofzo
D: in ieder geval rendang dus +rijst/groente
T: koffie, 2 bier
T: een stuk of 8 bier denk ik

Morgen nog iets en dan weg dit dat, voordeel van hostels is vaak dat je kan koken. Hoii
Ewelinavrijdag 26 augustus 2011 @ 12:05
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 11:52 schreef sigme het volgende:
Noodweer?

Ik heb gewoon 2,5 uur gewandeld in de zon!
Hier heeft het flink geonweerd!
Blij dat ik vrij ben vandaag. :D
HenkPietKlaasWimvrijdag 26 augustus 2011 @ 12:10
Nou, het zonnetje breekt weer door hier. :) Gelukkig maar. :)

Fijn: morgen toch niet werken en dus gewoon een rustig weekend voor de boeg!
Ook fijn: ik voel me echt een stuk beter dan een paar dagen terug. Zit nog wel mn ontbijt van een paar uur terug op te boeren geloof ik, dat is wel weer jammer. :P

Stom: Mijn collega's die op teamuitje gaan en niet eens even gedag zeggen voordat ze weggaan. Overigens hoefde ik niet de hele dag te blijven van mijn manager. Dat heeft ie me vanochtend wel verteld. Maar ik vind dat ie best nog wel even zn hoofd om de deur had kunnen steken.
Goodbyevrijdag 26 augustus 2011 @ 12:25
quote:
10s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 11:52 schreef sigme het volgende:
Noodweer?

Ik heb gewoon 2,5 uur gewandeld in de zon!
Het komt jouw kant nog op, volgens mij! :P
lovelivrijdag 26 augustus 2011 @ 12:33
Weet niet of ik deze al eens gespamd had:
http://www.ted.com/talks/hans_rosling_at_state.html

Er wacht een massagetafel op me :W
Probabilityvrijdag 26 augustus 2011 @ 12:48
Ik zat midden in de bliksem!!
motorbloempjevrijdag 26 augustus 2011 @ 12:57
Zo! Moeder en tante zijn nog even winkelen in het centrum. Om een uurtje of 4 gaan wij met hun koffers die kant op, drinken we nog wat in een pub en dan gaan zij richting boot en wij weer naar huis.

Was érg gezellig en tof O+

@Nallie: yup :) zal vanavond of morgen wel even antwoorden per pm!

Nu even chillen op de bank met thee en een tv-serie.

Lijstje van gisteren is niet om over naar huis te schrijven:

O: 2 broodjes met beleg en thee
L: 2 kleine stukje scone (René heeft de rest opgegeten)
T: biertje
D: burrito met bonen, rijst en rundvlees en erbij patat. De patat heb ik laten staan. Wel biertje erbij
T: 2 Strongbow Ciders

Vandaag wordt het

O: 2 runderworstjes (uit grillpan), 1,5 plakje bacon (uit oven), een gebakken ei en 2 witte toast met wat boter
L: yoghurt met perzik O+
T: biertje in de pub met mams en tante en René
D: óf in de stad een hapje, óf pasta met champignonroomsaus, even zien hoe het vanavond loopt

Wilde gaan hardlopen vandaag, maar hetk omt met bákken uit de hemel en omdat ik gisteren véél te weinig had gedronken en veel gelopen heb werd ik wakker met wat hoofdpijn -O-
Zal straks eens wat foto's bewerken en uploaden, was mooi in Beverley O+
Nallievrijdag 26 augustus 2011 @ 12:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 12:57 schreef motorbloempje het volgende:
Zo! Moeder en tante zijn nog even winkelen in het centrum. Om een uurtje of 4 gaan wij met hun koffers die kant op, drinken we nog wat in een pub en dan gaan zij richting boot en wij weer naar huis.

Was érg gezellig en tof O+

@Nallie: yup :) zal vanavond of morgen wel even antwoorden per pm!

Nu even chillen op de bank met thee en een tv-serie.

Lijstje van gisteren is niet om over naar huis te schrijven:

O: 2 broodjes met beleg en thee
L: 2 kleine stukje scone (René heeft de rest opgegeten)
T: biertje
D: burrito met bonen, rijst en rundvlees en erbij patat. De patat heb ik laten staan. Wel biertje erbij
T: 2 Strongbow Ciders

Vandaag wordt het

O: 2 runderworstjes (uit grillpan), 1,5 plakje bacon (uit oven), een gebakken ei en 2 witte toast met wat boter
L: yoghurt met perzik O+
T: biertje in de pub met mams en tante en René
D: óf in de stad een hapje, óf pasta met champignonroomsaus, even zien hoe het vanavond loopt

Wilde gaan hardlopen vandaag, maar hetk omt met bákken uit de hemel en omdat ik gisteren véél te weinig had gedronken en veel gelopen heb werd ik wakker met wat hoofdpijn -O-
Zal straks eens wat foto's bewerken en uploaden, was mooi in Beverley O+
Klinkt leuk allemaal! Hoe bevallen de carbs? Lekker? :)
motorbloempjevrijdag 26 augustus 2011 @ 13:00
Niet altijd even goed moet ik zeggen. Komende dagen ga ik ook weer flink minderen :o
HenkPietKlaasWimvrijdag 26 augustus 2011 @ 13:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 12:57 schreef motorbloempje het volgende:
Zo! Moeder en tante zijn nog even winkelen in het centrum. Om een uurtje of 4 gaan wij met hun koffers die kant op, drinken we nog wat in een pub en dan gaan zij richting boot en wij weer naar huis.

Was érg gezellig en tof O+

@Nallie: yup :) zal vanavond of morgen wel even antwoorden per pm!

Nu even chillen op de bank met thee en een tv-serie.

Lijstje van gisteren is niet om over naar huis te schrijven:

O: 2 broodjes met beleg en thee
L: 2 kleine stukje scone (René heeft de rest opgegeten)
T: biertje
D: burrito met bonen, rijst en rundvlees en erbij patat. De patat heb ik laten staan. Wel biertje erbij
T: 2 Strongbow Ciders

Vandaag wordt het

O: 2 runderworstjes (uit grillpan), 1,5 plakje bacon (uit oven), een gebakken ei en 2 witte toast met wat boter
L: yoghurt met perzik O+
T: biertje in de pub met mams en tante en René
D: óf in de stad een hapje, óf pasta met champignonroomsaus, even zien hoe het vanavond loopt

Wilde gaan hardlopen vandaag, maar hetk omt met bákken uit de hemel en omdat ik gisteren véél te weinig had gedronken en veel gelopen heb werd ik wakker met wat hoofdpijn -O-
Zal straks eens wat foto's bewerken en uploaden, was mooi in Beverley O+
hehehehe, als je stopt met low carb, dan stop je er ook goed mee he?! :D
Zou de hoofdpijn ook niet kunnen komen door de 2 strongbow en het gewone bier? Of heb ik dat alleen? :P
Jagärtrutvrijdag 26 augustus 2011 @ 13:01
Lijstje:

O: havermout
T: appel
T: mueslireep
L: goulashsoep met een plak volkorenbrood
S: hardlopen op hopelijk nieuwe schoenen
D: risotto met champignons en bacon
T: iets lekkers.
Probabilityvrijdag 26 augustus 2011 @ 13:02
Chico wilde toch paaldansen? Er is nu een actie bij groupon!!
Viking84vrijdag 26 augustus 2011 @ 13:11
Lol ik heb hier echt niks gemerkt van noodweer. Zag wat water tegen het raam slaan toen ik opkeek maar zelfs het einde van de wereld zou aan mij voorbijgaan als ik geconcentreerd ben :')
HenkPietKlaasWimvrijdag 26 augustus 2011 @ 13:14
quote:
1s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 13:11 schreef Viking84 het volgende:
Lol ik heb hier echt niks gemerkt van noodweer. Zag wat water tegen het raam slaan toen ik opkeek maar zelfs het einde van de wereld zou aan mij voorbijgaan als ik geconcentreerd ben :')
Jij zet gewoon je CI uit. B-)
Viking84vrijdag 26 augustus 2011 @ 13:14
Verder vind ik werken op vrijdag fijn want dan heb ik een extra yihaaah weekend gevoel. Alleen moet dat ook altijd gevierd worden met eten, tegenwoordig :') ik blijf wel aardig stabiel atm en val volgens mij zelfs wat af. Mijn mooie Espritblouse wordt nu echt te groot, helaasch...
Viking84vrijdag 26 augustus 2011 @ 13:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 13:14 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:

[..]

Jij zet gewoon je CI uit. B-)
indeedio! Eigs moet ik dat niet doen ivm de communicatie maar soms moet ik me echt even heel goed concentreren en dan moet het stil zijn :P
Goodbyevrijdag 26 augustus 2011 @ 13:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 13:00 schreef motorbloempje het volgende:
Niet altijd even goed moet ik zeggen. Komende dagen ga ik ook weer flink minderen :o
Lijkt me wel verstandig, want de keerzijde van lowcarb is dat áls je dan veel carbs en vet eet het er keihard weer aan kan komen! ;(
motorbloempjevrijdag 26 augustus 2011 @ 13:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 13:00 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:

[..]

hehehehe, als je stopt met low carb, dan stop je er ook goed mee he?! :D
Zou de hoofdpijn ook niet kunnen komen door de 2 strongbow en het gewone bier? Of heb ik dat alleen? :P
Nou, het was niet de bedoeling, zeker de lunch had ik liever een salade gehad ofzo, maar ze wilden graag naar een tea room en daar stond niets zonder carbs op de kaart, dus deed mee met de 'cream tea' :P en dat avondeten gisteren was natuurlijk monsterlijk: wrap + patat + rijst? :') maargoed, heb de patat dus niet op.

Vanavond dus wrsch gewoon thuis de 'pasta', maar dat is dan neppasta, want gemaakt van worteltjes :)
HenkPietKlaasWimvrijdag 26 augustus 2011 @ 14:29
Zo! Ik vind dat het weekend is. B-)
lovelivrijdag 26 augustus 2011 @ 14:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 14:29 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Zo! Ik vind dat het weekend is. B-)
Good for you!
Jagärtrutvrijdag 26 augustus 2011 @ 14:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 14:29 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Zo! Ik vind dat het weekend is. B-)
Fijn! Ik kom net van de gyn vandaan, controle voor de mirena. Alles goed.

Nu nog een paar artikelen lezen, nieuwe hardloopschoenen kopen, en dan naar huis...hardlopen!
lovelivrijdag 26 augustus 2011 @ 14:43
Ben je er tevreden over?
MariaEtceteravrijdag 26 augustus 2011 @ 14:52
Goed bezig, Jätje! *O*

Lunch met zelfgemaakte tonijnsalade met o.a. tomaat, ui en versie peterselie :9

En nog geen mail van de Betaalmiep }:| *ongeduldig* _O-

Oh en: O+ Calvin and Hobbes O+ Ik kwam dat stripje uit Razzt d'r sig net ook tegen!
lovelivrijdag 26 augustus 2011 @ 15:00
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 14:52 schreef MariaEtcetera het volgende:
Oh en: O+ Calvin and Hobbes O+
^^

Massage was top en ik ga maandag nog een keer.
Syrenavrijdag 26 augustus 2011 @ 15:02
Haai. We hebben windows 7 op de pc's. Ik heb er een halve dag werk aan gehad om alles werkend te krijgen ;( en voor ons belangrijkste programma moet ik nu IT gaan mailen, want dat doettetniet.

Koppijn ;( maar ik mag van de bazin een uurtje eerder weg, hoop nu dus heel hard dat er geen studenten meer komen :+
MariaEtceteravrijdag 26 augustus 2011 @ 15:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 15:00 schreef loveli het volgende:

[..]

^^

Massage was top en ik ga maandag nog een keer.
Naais! :Y Heb je er veel baat bij of is het gewoon lekker? *O*
Jagärtrutvrijdag 26 augustus 2011 @ 15:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 14:43 schreef loveli het volgende:
Ben je er tevreden over?
de mirena? Ik heb soms nog krampen en onregelmatig bloedverlies, maar dat wordt steeds minder, en zou ook nog steeds minder moeten worden volgens de gyn.

Niet zo veel om over te klagen.

Verder gek: de Duutser heeft van de zomer een Zweedse PhD student ontmoet. Die ook in Maastricht gestudeerd heeft. Toen heeft de Duutser hem verteld dat ik daar ook gestudeerd heb en nu ook in Zweden ben, en nu is die jongen mij aan het stalken op LinkedIn en facebook en wil hij wat met me gaan drinken. Ik vind het maar vreemd...
Jagärtrutvrijdag 26 augustus 2011 @ 15:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 15:02 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Naais! :Y Heb je er veel baat bij of is het gewoon lekker? *O*
indeed naaaaais! en nu heb ik izn in nasi!
lovelivrijdag 26 augustus 2011 @ 15:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 15:02 schreef MariaEtcetera het volgende:

[..]

Naais! :Y Heb je er veel baat bij of is het gewoon lekker? *O*
Laat ik het zo zeggen, sommige spieren zitten zo vast, ze heeft medelijden met me als ik daar op tafel lig.

Jagar, hij kan gewoon te sociaal zijn. Als het voor jou niet ok is, dan niet op ingaan.
MariaEtceteravrijdag 26 augustus 2011 @ 15:07
Misschien is hij ook een eenzame Zweed? :o Ach hij weet iig wel dat je een vriend hebt :P En als je geen zin hebt, gewoon niet doen natuurlijk :Y

Aw loveli! Mooi dat het dan helpt!
Jagärtrutvrijdag 26 augustus 2011 @ 15:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 15:06 schreef loveli het volgende:

[..]

Laat ik het zo zeggen, sommige spieren zitten zo vast, ze heeft medelijden met me als ik daar op tafel lig.

Jagar, hij kan gewoon te sociaal zijn. Als het voor jou niet ok is, dan niet op ingaan.
hij woont in stockholm...en ik moet dinsdag naar stokcholm en nu gaan we samen lunchen..dat vond ik wel okayh, en de duutser ook!
_aurum_vrijdag 26 augustus 2011 @ 15:23
mooi en dan zie je het wel, voor hetzelfde geld valt het mee en anders ben je na je lunch snel pleite :P
Isabeauvrijdag 26 augustus 2011 @ 15:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 15:14 schreef Jagärtrut het volgende:

hij woont in stockholm...en ik moet dinsdag naar stokcholm en nu gaan we samen lunchen..dat vond ik wel okayh, en de duutser ook!
Niks mis met mensen ontmoeten, toch? En als hij leuk is: tof. En niet leuk: dan hoop ik dat de lunch lekker was :Y)
Nallievrijdag 26 augustus 2011 @ 15:34
Nog 1,5 uur tot weekend *O*

Lijstje:

O: havermout met geraspte appel
T: koffie verkeerd en nectarine met wat yoghurt
L: 3 meergranencrackers met smeerkaas en tomaat en 1 met pindakaas
T: 2 handjes rozijnen
D: eten bij the parents, in elk geval gezond!
T: fruit?
Perruchevrijdag 26 augustus 2011 @ 15:50
Hi! Kapot Moe. Nog 2 uur in de trein en Dan thuis, weekend!
Perruchevrijdag 26 augustus 2011 @ 15:53
Lijstje:
O: 150 yoghurt met meloen en muesli
T: pain au chocolate
L: meergranen baguette omelet
T: creme caramel
T: ananas
B: de stad doorlopen van hot naar her en mensen meeten
D: met vriendje: nog geen idee!
Viking84vrijdag 26 augustus 2011 @ 16:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 14:29 schreef HenkPietKlaasWim het volgende:
Zo! Ik vind dat het weekend is. B-)
ik ook maar ja ik moet nog drie kwartier blijven zitten onder een lekkend luchtrooster :')
renzellvrijdag 26 augustus 2011 @ 16:09
Lijstje:

O - magere kwark met aardbeien, blauwe bessen, handje noten en kokosschaafsel
S - BBB (from hell!)
T - 2 gekookte eitjes
L - salade van witlof, beetje mayo, citroensap, paar stukjes oude geitenkaas en 1 gekookt eitje
T - nectarine
D - denk dat ik pompoensoep ga maken met een salade met geitenkaas oid
T - vodkaatje + eventueel wat rauwkost

Vandaag koffie gedronken in Hotel New York. Goddamn, wat had ik zin inal die high teas die daar voorbijkwamen!!!!! :X Dat kostte me even AL mijn wilskacht.
Nallievrijdag 26 augustus 2011 @ 16:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 16:09 schreef renzell het volgende:
Lijstje:

O - magere kwark met aardbeien, blauwe bessen, handje noten en kokosschaafsel
S - BBB (from hell!)
T - 2 gekookte eitjes
L - salade van witlof, beetje mayo, citroensap, paar stukjes oude geitenkaas en 1 gekookt eitje
T - nectarine
D - denk dat ik pompoensoep ga maken met een salade met geitenkaas oid
T - vodkaatje + eventueel wat rauwkost

Vandaag koffie gedronken in Hotel New York. Goddamn, wat had ik zin inal die high teas die daar voorbijkwamen!!!!! :X Dat kostte me even AL mijn wilskacht.
Is dat lekker bij je kwark, kokosschaafsel?
HenkPietKlaasWimvrijdag 26 augustus 2011 @ 16:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 15:02 schreef Syrena het volgende:
Haai. We hebben windows 7 op de pc's. Ik heb er een halve dag werk aan gehad om alles werkend te krijgen ;( en voor ons belangrijkste programma moet ik nu IT gaan mailen, want dat doettetniet.

Koppijn ;( maar ik mag van de bazin een uurtje eerder weg, hoop nu dus heel hard dat er geen studenten meer komen :+
Wat kansloos! Is dat allemaal niet getest dan?
Beterschap met je hoofdpijn iig!

Jagar, gewoon gaan lunchen met die gast. Desnoods gaan jullie samen een uur lyrisch zitten doen over Maastricht!

Hoe komt het dat je spieren zo vast zitten loveli? Klinkt irritant!
renzellvrijdag 26 augustus 2011 @ 16:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 16:14 schreef Nallie het volgende:

[..]

Is dat lekker bij je kwark, kokosschaafsel?
Ja, vind ik wel! Geeft net een beetje meer smaak en zoetheid eraan. En zeker in combi met fruit en/of noten vind ik het een fijne toevoeging! :Y
_aurum_vrijdag 26 augustus 2011 @ 16:30
het geeft volgens mij ook wat meer bite aan de kwark. En 't zijn goede vetten/vezels :Y
DevilsAndDustvrijdag 26 augustus 2011 @ 16:30
Jag, wat fijn dat de Mirena lijkt te werken voor je! *O*. Mocht ook wel een keer hè?

Hmm. Wat is er gebeurd met de tijd dat ik 500 euro per jaar uitgaf aan kleding en zo, in plaats van per maand?

SPOILER
Happy though. O+.
3433-converse-os-monks-robe-1.jpg

Cowboysbag%20sheffield%20cognac%20groot1.jpg
Viking84vrijdag 26 augustus 2011 @ 16:30
Danone heeft kokos- en limoenkwark, ook lekker :9. Straks zelf pizza beleggen. Ook lekker :9. Zit nu aan mn worteltjes.
Nallievrijdag 26 augustus 2011 @ 16:32
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 16:30 schreef _aurum_ het volgende:
het geeft volgens mij ook wat meer bite aan de kwark. En 't zijn goede vetten/vezels :Y
Ah oke, heb t nog liggen dus zal eens proberen!
HenkPietKlaasWimvrijdag 26 augustus 2011 @ 16:33
Mooie tas DaD! Mag je zien als een inverstering ipv een uitgave. B-)
Perruchevrijdag 26 augustus 2011 @ 16:33
Leuke items dad! Ik moet binnenkort nette platte schoenen voor als ik op klantenbezoek moet...
uw_koninklijke_sneuheidvrijdag 26 augustus 2011 @ 16:37
Veranderd er erg veel wanneer je van student -> werkend gaat dan? Kan het me niet echt heel erg voorstellen eigenlijk :')

Behalve dan eigenlijk dat je iedere avond gewoon kan doen wat je wil en weinig rekening hoeft te houden met de dag erna :')

Reizen gaan dan verder, kleding niet meer in de uitverkoop, een fatsoenlijk restaurant ipv een pizza, maar de dingen die je doet blijf je doen ofzo. Was je trouwens eergister ook op Noorderzon dad of was dat iemand die op je leek :')
Perruchevrijdag 26 augustus 2011 @ 16:42
Uks hoezo kan je je niet voorstellen dat er veel verandert?
DevilsAndDustvrijdag 26 augustus 2011 @ 16:46
Ik ben helemaal nog niet op Noorderzon geweest dit jaar! Denk ook niet dat ik er nog ga komen, eigenlijk...

Ik had een lekker financiële meevaller, de tas is m'n afstudeercadeautje aan mezelf. :+.
uw_koninklijke_sneuheidvrijdag 26 augustus 2011 @ 16:47
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 16:42 schreef Perruche het volgende:
Uks hoezo kan je je niet voorstellen dat er veel verandert?
Nou ja, financieel heb je dan weliswaar meer mogelijkheden om dingen te doen die je wil doen maar als ik in hoofdlijnen kijk als bijvoorbeeld, uit eten gaan, op reis gaan, kleren kopen dan zal ik dat naar alle waarschijnlijkheid niet meer doen dan nu al zal het wel wat luxer kunnen worden maar in hoofdlijnen blijft het dus hetzelde. Snap je?

Kwaliteisbier ipv dispensatiepils :')
anna82vrijdag 26 augustus 2011 @ 16:51
Jagar, ik denk dat de Zweed het gewoon heel erg leuk vindt om met iemand over Maastricht te kunnen praten. Zo veel Zweden zullen daar niet gestudeerd hebben.

Vriendje heeft twee brekkies ingeleverd en er 1 nieuw, goed, brek voor teruggekocht O+
Dus nu trakteer ik hem op een etentje en zo houden we de cashflow mooi op gang.

Ik zit te denken wat er veranderde toen ik ging werken... Ik verbrak een relatie en verkocht een huis. Verder bleef ik wel redelijk dezelfde persoon :)
anna82vrijdag 26 augustus 2011 @ 16:53
Lijstje:

O: kwark met havermout, banaan en frambozen
T: boterham honing
L: dubbele boterham pindakaas
T: stukje cake
T: stokbroodje en een wijntje
D: uit eten
T: alcoholica
anna82vrijdag 26 augustus 2011 @ 16:53
Mooie spullen DaD! En fijn dat je je bijbaantje op hebt kunnen zeggen. Hoe gaat het met Baard en zijn nieuwe huis?
DevilsAndDustvrijdag 26 augustus 2011 @ 16:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 16:53 schreef anna82 het volgende:
Mooie spullen DaD! En fijn dat je je bijbaantje op hebt kunnen zeggen. Hoe gaat het met Baard en zijn nieuwe huis?
Hij krijgt vandaag over een week de sleutel, dus dat is best spannend! Half september moet 'ie uit z'n kamer.

Woningnood in Groningen: afgelopen maandag stond zijn kamer online bij een soort bemiddelingsbureau/makelaar, woensdag kwamen er 9 mensen kijken, 2 uur later was 'ie verhuurd.
Viking84vrijdag 26 augustus 2011 @ 17:01
Ik vind het wel een hele overgang hoor, uks: heb nu veel meer te besteden en het voelt ook prettig dat ik dit geld echt zelf verdiend heb en niet hoef terug te betalen :+.

Weekend, jee!
Perruchevrijdag 26 augustus 2011 @ 17:01
Ha dat gaat Snel!

Anna heb je een nieuwe fiets? *O*
Perruchevrijdag 26 augustus 2011 @ 17:02
En ik denk dat of er veel verandert of niet vooral ligt aan de menden waarmee je omgaat en je eigen mindset.
Viking84vrijdag 26 augustus 2011 @ 17:04
Mindset kan wel kloppen ja. Ik durf nu wat minder zuinig te zijn, nu het allemaal goed gaat.
progjevrijdag 26 augustus 2011 @ 17:05
quote:
11s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 16:30 schreef DevilsAndDust het volgende:
Jag, wat fijn dat de Mirena lijkt te werken voor je! *O*. Mocht ook wel een keer hè?

Hmm. Wat is er gebeurd met de tijd dat ik 500 euro per jaar uitgaf aan kleding en zo, in plaats van per maand?

SPOILER
Happy though. O+.
[ afbeelding ]

[ afbeelding ]
O+ O+
Perruchevrijdag 26 augustus 2011 @ 17:06
Ja en ook qua verantwoordelijkheden enzo... Misschien een keer een huis huren ipv een kamer of zelfs kopen, dat soort dingen.
Jagärtrutvrijdag 26 augustus 2011 @ 17:14
Geen nieuwe hardloopschoenen, was zo druk in die winkel. Vandaag ook niet hardlopen, geen puf meer. Lekker bankhangen, loop zaterdag of zondag wel, dan heb ik nog 3x geport deze week!
Jagärtrutvrijdag 26 augustus 2011 @ 17:15
@ UKS: ik vind het wel meevallen. Maar goed, ik kom ook nog elke dag op de uni. Ik maak wel andere beslissingen trouwens. Gister ging een vriend van mij wat drinken met de nieuwe masterstudenten, en omdat de kans groot is dat ik ze les moet geven ben ik maar niet meegegaan. Leek me wat gek!
uw_koninklijke_sneuheidvrijdag 26 augustus 2011 @ 17:15
Verder niet zo interessant trouwens hoor maar goed.
lovelivrijdag 26 augustus 2011 @ 17:36
Pleinbiosmededeling: ik weet nog niks over planning komende week, wsch alleen dinsdag vrij. Maar dat kan nog compleet veranderen :')

FB lukt ff niet.
Jagärtrutvrijdag 26 augustus 2011 @ 18:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 15:03 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]


Verder gek: de Duutser heeft van de zomer een Zweedse PhD student ontmoet. Die ook in Maastricht gestudeerd heeft. Toen heeft de Duutser hem verteld dat ik daar ook gestudeerd heb en nu ook in Zweden ben, en nu is die jongen mij aan het stalken op LinkedIn en facebook en wil hij wat met me gaan drinken. Ik vind het maar vreemd...
en nu stuurt die jongen me een mailtje om te vragen of ik de Duutser z'n vriendin ben. Ik snap er niets meer van en vind het mar gek..
MevrouwPuffvrijdag 26 augustus 2011 @ 18:28
Jeetje ik ben om.
Waarom kent facebook zo veel mensen die ik ken? Het is eng!!
Syrenavrijdag 26 augustus 2011 @ 18:39
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 18:16 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

en nu stuurt die jongen me een mailtje om te vragen of ik de Duutser z'n vriendin ben. Ik snap er niets meer van en vind het mar gek..
Is het een terloopse vraag in een heel verhaal of echt alleen een mail om te informeren of je bezet bent?

O: Brinta wake-up
T: Nectarine
L: Drie snee-en volkoren met kipfilet
T: Peer
D: Satevleesding en witlofsalade (2 stronken witlof, 60 gram rozijnen, 50 gram walnoten, 1 appel, sausje van 65 gram mayo met 2 dessertlepels yoghurt, kneepje honing, kerriepoeder, paprikapoeder, zout, peper)

*burp*
#ANONIEMvrijdag 26 augustus 2011 @ 18:49
Gutenabend slankies :W ik ben weer terug van vakantie. Wat veel topics :o ik ga dat geloof ik niet allemaal bijlezen, iemand een update :@ ?

Mijn vakantie was fijn: heel warm :% , héél véél gewandeld 8-) , heel enge bergpaadjes gelopen :7 , mijn val-angst overwonnen bij erg steile stukjes (ik moest soms huilen omdat het zo eng was :@ ) m'n eerste bergtoppen bereikt, bij almen uitgerust, Milka-koeien geaaid, veel mooie dingen gezien en lekker Oostenrijks gegeten (frische Pfifferlinge :9 schnitzel :9 himbeeren :9 apfelstrüdel :9 buttermilch :9 nouja, goed, heerlijk dus, en goedkoop :o ). Ik wil weer terug -O- . Het regent hier. Bah.

En nu ga ik de was doen. Tschüs!
Jagärtrutvrijdag 26 augustus 2011 @ 18:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 18:49 schreef Razztwizzle het volgende:
Gutenabend slankies :W ik ben weer terug van vakantie. Wat veel topics :o ik ga dat geloof ik niet allemaal bijlezen, iemand een update :@ ?

Mijn vakantie was fijn: heel warm :% , héél véél gewandeld 8-) , heel enge bergpaadjes gelopen :7 , mijn val-angst overwonnen bij erg steile stukjes (ik moest soms huilen omdat het zo eng was :@ ) m'n eerste bergtoppen bereikt, bij almen uitgerust, Milka-koeien geaaid, veel mooie dingen gezien en lekker Oostenrijks gegeten (frische Pfifferlinge :9 schnitzel :9 himbeeren :9 apfelstrüdel :9 buttermilch :9 nouja, goed, heerlijk dus, en goedkoop :o ). Ik wil weer terug -O- . Het regent hier. Bah.

En nu ga ik de was doen. Tschüs!
]]oh, dat klinkt goed zeg!

@ Syrena: 1 regel in een mail van 2 regels. Ach ja, ik ga met de kerel lunchen volgende week en als hij stom is ben ik ook zo weer weg!
renzellvrijdag 26 augustus 2011 @ 19:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 16:30 schreef _aurum_ het volgende:
het geeft volgens mij ook wat meer bite aan de kwark. En 't zijn goede vetten/vezels :Y
Dat wist ik niet eens. :P Maar: fijn! En goede tip dus! Ik heb altijd zo'n zak schaafsel staan in mijn keukenkastje. Vind kwark alleen zooooooo saai!
Ml-etjevrijdag 26 augustus 2011 @ 19:16
:W zag een gave tas en schoenen.
Weekend pfff :O
sigmevrijdag 26 augustus 2011 @ 19:21
• yoghurt & muesli
• 2,5 uur wandelen
• 3 ons gekookte groente & pindasaus
• 7 krekkers & dik beleg
• 4 muffins
• snoeptomaatjes
• komkommer
• beetje nootjes
1 port
avondeten: rauwe witlof met tomaten-gehaktsaus
toe: griesmeelpudding met krenten

Niet slecht voor een alleen-dag.
uniekhoornvrijdag 26 augustus 2011 @ 19:24
quote:
0s.gif Op vrijdag 26 augustus 2011 16:14 schreef Nallie het volgende:

[..]

Is dat lekker bij je kwark, kokosschaafsel?
Nee :+
uniekhoornvrijdag 26 augustus 2011 @ 19:25
Razz, klinkt als een heerlijke vakantie!!