Limitless heb ik gedownload maar geen zin in zo'n 'serieuze' filmquote:Op woensdag 24 augustus 2011 15:29 schreef Rezania het volgende:
[..]
Ik heb laats Limitless gezien, die was wel vet. Bridesmaids is zeer grappig.
Trailer is nice ff downloaden.quote:
Dan moet ik al die 7 seizoenen kijken.quote:
Bridesmaids dan maar.quote:Op woensdag 24 augustus 2011 15:37 schreef MarokkaanseKip het volgende:
[..]
Limitless heb ik gedownload maar geen zin in zo'n 'serieuze' film
Die ga ik kijkenquote:Op woensdag 24 augustus 2011 15:39 schreef Rezania het volgende:
[..]
Bridesmaids dan maar.Is lang geleden dat ik zo hard heb gelachen bij een film, maar het was dan ook gezellig met een paar vrienden in de bios.
Wat vind je ervan als ik zegdat ik het huis nog niet verlaten heb?quote:Op woensdag 24 augustus 2011 15:35 schreef Rezania het volgende:
Coban, heb je nou al zo'n Wake-Up Light gekocht?
SC naar aanleiding van dit [Ideeën] voor een ONZ-SC... en dit [Ideeën] voor een afvoerputje...quote:
Het helpt altijd geweldig met opstaan bij mij. Ik moest een week lang mijn mobiel als wekker gebruiken en was altijd brak 's ochtends, toen kon ik mijn Wake-Up Light weer gebruiken en werd ik uitgerust wakker.quote:Op woensdag 24 augustus 2011 15:46 schreef coban het volgende:
[..]
Wat vind je ervan als ik zegdat ik het huis nog niet verlaten heb?
Maar ik overweeg het wel, maar ik twijfel of dat bij mij gaat helpen aangezien mijn moeheid en alles een medisch probleem is
Maar slaap jij dan altijd op een bepaald tijdstip? Want ik slaap meestal pas na twee uur snachts.quote:Op woensdag 24 augustus 2011 15:51 schreef Rezania het volgende:
[..]
Het helpt altijd geweldig met opstaan bij mij. Ik moest een week lang mijn mobiel als wekker gebruiken en was altijd brak 's ochtends, toen kon ik mijn Wake-Up Light weer gebruiken en werd ik uitgerust wakker.
Maakt niet uit of ik om 2 uur 's nachts of om 9 uur 's avonds ga slapen. Een Wake-Up Light simuleert de zonsopgang en je lichaam gaat zich dan klaarmaken om op te staan.quote:Op woensdag 24 augustus 2011 15:56 schreef coban het volgende:
[..]
Maar slaap jij dan altijd op een bepaald tijdstip? Want ik slaap meestal pas na twee uur snachts.
Ah nice, ik ga het serieus overwegen!quote:Op woensdag 24 augustus 2011 16:07 schreef Rezania het volgende:
[..]
Maakt niet uit of ik om 2 uur 's nachts of om 9 uur 's avonds ga slapen. Een Wake-Up Light simuleert de zonsopgang en je lichaam gaat zich dan klaarmaken om op te staan.
Philips heeft eens een zooi van die lampen naar een dorpje in de poolcirkel gestuurd. Daar is het 6 maanden donker en werden ze altijd brak wakker. Toen ze die lampen gingen gebruiken was het hele dorp vrolijk.quote:Op woensdag 24 augustus 2011 16:09 schreef coban het volgende:
[..]
Ah nice, ik ga het serieus overwegen!
Van de Philips site:quote:Op woensdag 24 augustus 2011 16:09 schreef coban het volgende:
[..]
Ah nice, ik ga het serieus overwegen!
http://www.philips.nl/c/lichttherapie/38729/cat/#/cp_tab2quote:Een half uur voor de door u ingestelde wektijd begint de Wake-up Light uw kamer geleidelijk te verlichten, net als bij een natuurlijke zonsopgang. Hierdoor wordt uw lichaam, terwijl u nog slaapt, voorzichtig voorbereid op het ontwaken. Als u de wektijd bijvoorbeeld hebt ingesteld op zeven uur 's ochtends, begint de lamp vanaf half zeven te branden. Om zeven uur is het licht op het door u ingestelde sterkste niveau. U kunt kiezen uit twintig verschillende lichtsterkten, zodat u de Wake-Up Light ook als nachtlampje kunt gebruiken.
Tegen de tijd dat u moet opstaan, is uw lichaam hier helemaal klaar voor en kunt u bij de langzaam luider wordende natuurlijke geluiden heerlijk fris opstaan.
Zo handig!quote:Op zaterdag 25 juni 2011 16:42 schreef GlowMouse het volgende:
Om erachter te komen of er achter je rug om over je gepraat wordt op het forum, is er een nieuwe tool: de forumspy. De tool kan ook gebruikt worden om posts van een of meerdere users weer te geven. Deze toont ook direct de forumposts.
Linkje: http://www.fok.nl/gm/spytool.php
Maar als ik nou niet wakker word?quote:Op woensdag 24 augustus 2011 16:15 schreef Rezania het volgende:
[..]
Van de Philips site:
[..]
http://www.philips.nl/c/lichttherapie/38729/cat/#/cp_tab2
Vet handigquote:Op woensdag 24 augustus 2011 16:19 schreef Rezania het volgende:
[..]
Zo handig!Is trouwens niet alleen voor abo-houders.
Weet ik veel, kwam het in ene tegen.quote:Op woensdag 24 augustus 2011 16:31 schreef MarokkaanseKip het volgende:
[..]
Vet handigSinds wanneer is het niet alleen maar voor abo's meer
Ik word altijd al wakker van het licht, dus rond 5 voor 7. Maar de radio gaat gewoon om 7 uur aan.quote:
Ah oke danquote:Op woensdag 24 augustus 2011 16:32 schreef Rezania het volgende:
[..]
Ik word altijd al wakker van het licht, dus rond 5 voor 7. Maar de radio gaat gewoon om 7 uur aan.
Als ik voorover buig doet het heul veel pijn en als ik diep inadem ook, ademen gaat moeilijker , vaak hoesten , vermoeidheidquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |