Ik ben er morgenquote:Op woensdag 24 augustus 2011 17:05 schreef Hitmewithmusic_ het volgende:
Spuit 11 vindt het plaatje in de OP leuk!
Welke Fokkers zijn er allemaal bij morgenavond?
Niet in het stadion, maar gewoon op Fok zoals het hoort.quote:Op woensdag 24 augustus 2011 17:05 schreef Hitmewithmusic_ het volgende:
Spuit 11 vindt het plaatje in de OP leuk!
Welke Fokkers zijn er allemaal bij morgenavond?
Ik nietquote:Op woensdag 24 augustus 2011 17:05 schreef Hitmewithmusic_ het volgende:
Spuit 11 vindt het plaatje in de OP leuk!
Welke Fokkers zijn er allemaal bij morgenavond?
14 toch?quote:Op woensdag 24 augustus 2011 18:10 schreef Johan_Haas_ het volgende:
Het is niet bekend hoeveel PSV voor Dzudzak heeft gekregen? Kan het zijn dat ze daar een erg hoog bedrag voor hebben gekregen aangezien die club ook een idioot salaris aan Eto O betaalt. Dus dan kan PSV mooi aankopen doenMatavz is naar mijn inziens echt een hele goede voetballer.
Ikquote:Op woensdag 24 augustus 2011 17:05 schreef Hitmewithmusic_ het volgende:
Spuit 11 vindt het plaatje in de OP leuk!
Welke Fokkers zijn er allemaal bij morgenavond?
half vijf vind ik pas ruk. Dat is voor mij etenstijd..quote:Op woensdag 24 augustus 2011 17:45 schreef Doublepain het volgende:
ik ben er morgen ook, tijd valt wel mee vind ik. Half 1 is meer een kuttijd
Ik vind alles ruk wat niet op zaterdagavond is trouwens.quote:Op woensdag 24 augustus 2011 19:43 schreef Bos81 het volgende:
[..]
half vijf vind ik pas ruk. Dat is voor mij etenstijd..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Geef me een joint", zei de goudvis, "Dan word ik haai"
quote:Op woensdag 24 augustus 2011 21:25 schreef Bos81 het volgende:
20 minuten heen 20 minuten terugIets met baas en bovenbaasSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Brutal. Fucking. Metal.
Is goed, geef ik meteen ff een "visite kaartje" aan je mee voor het geval dat ik jou uit het oog verlies als ik PSV met 3-0 zie winnen.quote:Op woensdag 24 augustus 2011 18:09 schreef Hitmewithmusic_ het volgende:
Ik ga ook. Vader-dochter-uitje.![]()
Dus als je mij langs een kale vent ziet zitten, wel zwaaien he!
Vind Nuytinck van NEC ook nog wel een aardige verdediger. Als Pieters vertrekt zitten we toch erg krap in de verdedigers. Al is 7 miljoen een prima bedrag. Geeft sowieso wat meer ruimte om voor Matavz te gaan, al is 7 miljoen voor Matavz ook meer dan genoeg...quote:EINDHOVEN - Erik Pieters is waarschijnlijk aan zijn laatste week bij PSV begonnen.
De verdediger staat al langer in de belangstelling van Newcastle United. Volgens zaakwaarnemer Piet van der Pol van Pieters komen de Engelse club en PSV er vermoedelijk wel uit.
"Erik vindt de club een uitdaging en Newcastle heeft zeer serieuze interesse. Ik weet niet welke bedragen precies geboden zijn, maar ga er vanuit dat het wel in orde komt." Newcastle zou volgens Voetbal International rond zeven miljoen euro voor Pieters willen betalen. Technisch directeur Marcel Brands van PSV kon gisteravond niet reageren. Wordt de linksback daadwerkelijk verkocht, dan komt vermoedelijk geld vrij voor het inlijven van spits Tim Matavz van FC Groningen.
PSV heeft ruim vijf miljoen over voor hem, Groningen zou minstens zeven miljoen willen ontvangen. Of voor de eventuele vervanging van Pieters een nieuwe speler wordt ingelijfd, is onduidelijk. PSV heeft met Abel Tamata binnen de eigen selectie een alternatief.
Zelfs met negen man gewonnenquote:PSV moet het in de tweede ronde opnemen van de KNVB beker tegen de amateurs van VVSB. De ploeg uit Noordwijkerhout won vanavond in de eerste ronde in Heemskerk na verlenging met 2-1 van Odin ’59. PSV was vrijgesteld voor deze ronde. De wedstrijden in ronde twee worden gespeeld op 20, 21 of 22 september aanstaande.
Odin ’59-VVSB: 1-2
VVSB kwam vlak voor rust op voorsprong door een treffer van Patrick Krop. Na tien minuten in de tweede helft kwam VVSB met tien man te staan, nadat Koen Bosma van het veld werd gestuurd. De gelijkmaker kwam er pas vijf minuten voor het verstrijken van de officiële speeltijd, doelpuntenmaker Tim Groenewoud. Niet veel later werd ook een tweede speler van VVSB weggestuurd, Michael van Laere. Ondanks dat hield de ploeg stand en volgde er een verlenging. In die eerste helft van die verlenging was er opnieuw een voorsprong voor de gasten uit Noorwijkerhout, Thabiso van Zeijl was de doelpuntenmaker. Hoewel Odin vele mogelijkheden kreeg op de gelijkmaker, viel die niet meer op het sportcomplex van Odin ’59. VVSB is een Topklasser uit Noordwijkerhout.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |