Geen oppasquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 14:58 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Waarom ben je niet in de gelegenheid om uit te gaan?
You scored a total of 4.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 15:01 schreef BBQSausage het volgende:
Ik gok 5 ofzo, ga de test nu doen.
Dat sowieso.quote:Op dinsdag 23 augustus 2011 15:06 schreef bas-beest het volgende:
Damn zeg, wat een verschrikkelijk slechte test... allemaal sturende vragen enz.
Gelukkig, ik ben niet alleenquote:Op dinsdag 23 augustus 2011 15:13 schreef Tante-Leen het volgende:
16, maar dat is opzich ook wel logisch als je elke week uitgaat & indrinkt etc. Daarom vind ik 'hazardous en harmfull' nogal overdreven.
Nou scheelt het dat ik het afgelopen jaar, zwanger was en borstvoeding geef, maar ook als er geen redenen zijn om uit te kijken met alcoholgebruik kan ik zomaar weken niet drinken, en het is nooit een probleem geweest om slechts 1 of 2 drankjes te drinken en dan weer aan de alcoholvrij.quote:You scored a total of 2.
Your alcohol usage appears to be within safe guidelines for consumption. Assuming you have been honest with regards to how you answered the test questions, you should be okay with regard to alcohol problems.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |