Maar de relatie Gus -> Walter / Jesse is wel erg anders dan Kartel -> Gus / Max. Gus lijkt zich in te zetten voor Jesse. Het baantje met Mike en die hele show waarin hij de held mocht spelen. Ik denk dan Gus veel pragmatischer is dan die Kartelbaas en zal enkel moorden wanneer de persoon een probleem is. Misschien Hank later alsnog.quote:Op maandag 5 september 2011 16:54 schreef UncleDolan het volgende:
De aflevering van gister doet me vermoeden dat Jessie het einde (van de serie of misschien dit seizoen al) niet gaat halen. Ik heb al langer het gevoel dat Walt langzamerhand de nieuwe of een tweede Gus aan het worden is. Een grote drugsbaas. Met Jessie als z'n rechterhand. Jessie zal hetzelfde overkomen als Max, Gus' partner in crime. Die parallel tussen Walter en Gus wordt steeds duidelijker. Het blijft een vermoeden, dus gewoon maar afwachten.
Nah denk het niet. Daar is Walt niet de persoon voor. Vond het achtergrond verhaal wel leuk. Kennelijk was Gus in Chili al een baasje.quote:Op maandag 5 september 2011 16:54 schreef UncleDolan het volgende:
De aflevering van gister doet me vermoeden dat Jessie het einde (van de serie of misschien dit seizoen al) niet gaat halen. Ik heb al langer het gevoel dat Walt langzamerhand de nieuwe of een tweede Gus aan het worden is. Een grote drugsbaas. Met Jessie als z'n rechterhand. Jessie zal hetzelfde overkomen als Max, Gus' partner in crime. Die parallel tussen Walter en Gus wordt steeds duidelijker. Het blijft een vermoeden, dus gewoon maar afwachten.
Vooral wel benieuwd of er nog in scene wordt gebracht wat er met die andere drugsbaas is gebeurd!quote:Op maandag 5 september 2011 20:22 schreef Platina het volgende:
[..]
Nah denk het niet. Daar is Walt niet de persoon voor. Vond het achtergrond verhaal wel leuk. Kennelijk was Gus in Chili al een baasje.
Ben wel benieuwd hoe Gus heeft uit kunnen breiden nadat zijn kok vermoord werd.
Huisdier.quote:Op maandag 5 september 2011 21:30 schreef KeizerKuzco het volgende:
> Is today the day, Hector?
Wat heeft Hector Gus te bieden?
hector had gus z'n partner dus doodgeschoten.. dus is today the day> ga ik je vandaag vermoorden?quote:Op maandag 5 september 2011 21:30 schreef KeizerKuzco het volgende:
> Is today the day, Hector?
Wat heeft Hector Gus te bieden?
Maar waarom zou Gus de moeite nemen om daar telkens heen te gaan en hem dingen te vertellen over de Cartel en Hank. Je zou denken dat hij wel wat beters te doen zou hebben dan die ouwe keer op keer te bedreigen.quote:Op maandag 5 september 2011 21:43 schreef poker4lifee het volgende:
[..]
hector had gus z'n partner dus doodgeschoten.. dus is today the day> ga ik je vandaag vermoorden?
sinds gus daar zoveel macht heeft leeft die oude in onzekerheid
Psychologisch kapot maken. Je ziet toch elke keer hoe Victor op Gus reageert?quote:Op maandag 5 september 2011 21:52 schreef KeizerKuzco het volgende:
[..]
Maar waarom zou Gus de moeite nemen om daar telkens heen te gaan en hem dingen te vertellen over de Cartel en Hank. Je zou denken dat hij wel wat beters te doen zou hebben dan die ouwe keer op keer te bedreigen.
Dat broertje is toen vermoord door de 2 dealers waar hij voor werkte en die op hun beurt weer voor Gus werkten. In S03E11 en S03E12 komt dat stuk aan bod. Lang verhaal samengevat, het is veelal Jesse zijn bemoeienis geweest wat er toe heeft geleid dat haar broertje is vermoord. Zal dus voor een (groot) deel uit schuldgevoel zijn dat hij haar op deze manier helpt.quote:Andrea (played by Emily Rios) is a love interest of Jesse Pinkman. She is a single mother to a young son and a recovering meth addict. Jesse meets her at a Narcotics Anonymous meeting and initially tries to get her to relapse so that she will become a customer of his, but reverses course when he learns that she has a young son to care for. He engages in a romantic relationship with her, but ends it when he discovers that the 11 year old boy who killed his friend "Combo" is her younger brother Tomas. After the break-up, she confronts Jesse at his home about a large sum of money which he had left for her at her home. He tells her that the money is for her to move out of her bad neighborhood and to help raise her son. Saul continues to deliver money to her, in her new home, on behalf of Jesse.
Dat was maar 1 van die gasten volgens mij, het cartel bestaat uit meerdere bazen.quote:Op dinsdag 6 september 2011 09:49 schreef Jmsls het volgende:
Maar is het al 'bekend' wie de cartel op dit moment is, de vorige werd toch neergeknald door veel politiemannetjes of ben ik door de war.
Ohja, ik weet het weer! Thanks! Het is al even geleden dat ik seizoen 3 heb gezienquote:Op dinsdag 6 september 2011 02:57 schreef Catkiller het volgende:
[..]
Dat broertje is toen vermoord door de 2 dealers waar hij voor werkte en die op hun beurt weer voor Gus werkten. In S03E11 en S03E12 komt dat stuk aan bod. Lang verhaal samengevat, het is veelal Jesse zijn bemoeienis geweest wat er toe heeft geleid dat haar broertje is vermoord. Zal dus voor een (groot) deel uit schuldgevoel zijn dat hij haar op deze manier helpt.
maar mike heeft mensen 'on the inside' die hem konden vertellen dat hank voor zichzelf werkt en dat bij de dea niemand zijn theorie steuntquote:
Ik heb hem zelfs afgezet. En gechecked. Daarna niet meer aangezet. Had geen zin om xx minuten in de war te zijn.quote:Op dinsdag 6 september 2011 23:46 schreef Lienzz het volgende:
Ben ik nou de enige die dacht na de eerste 5 minuten dat ik een aflevering ertussen gemist had...?
Even later viel het kwartje. Echt wat een geweldig aflevering.. dat vind ik eigelijk van elke ep, maar deze was van uitzonderlijke hoogte. Die geweldige scene met Walt en Hank op de parkeerplaatsen die geweldige flashback van Gus
![]()
Nee, ik moest ook ff sneakprevieuwen voordat ik wist dat ik de goede ... had..quote:Op dinsdag 6 september 2011 23:46 schreef Lienzz het volgende:
Ben ik nou de enige die dacht na de eerste 5 minuten dat ik een aflevering ertussen gemist had...?
Even later viel het kwartje. Echt wat een geweldig aflevering.. dat vind ik eigelijk van elke ep, maar deze was van uitzonderlijke hoogte. Die geweldige scene met Walt en Hank op de parkeerplaatsen die geweldige flashback van Gus
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |