ff mijn websexchat abbo verlengenquote:Op maandag 22 augustus 2011 19:44 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Nou Steer, je kunt gerust dus bestellen bij wat louche winkels.
Ja, serieus. Hij zei alleen 'Hallo?' dus geen Jan, Piet, Klaas of Mohammed meegekregen.quote:
Verstandig!quote:Op maandag 22 augustus 2011 19:41 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Is niet grappig!Zo, me al direct aangemeld bij dat bel-me-niet gedoe.
Ik moet eerlijk zeggen dat ik ook verbaast was dat iemand idd dat makkelijke nummer ook heeft!quote:Op maandag 22 augustus 2011 19:49 schreef Stereotomy het volgende:
Ik zou dat nummer op eBay zetten en er grof geld voor vragen
Via de culSC?quote:
Ross niet, die probeert Ragnaros dood te krijgen. Nog maar een paar honderd wipes gehad geloof ik.quote:
Is het een vervelings dipje, een ik ben moe dipje, een ik heb nergens zin in dipje?quote:Op maandag 22 augustus 2011 19:53 schreef freecell het volgende:
Wie schopt mij even uit mijn dippeke?
Ik kan het me nu even niet veroorloven
Oh ja, die ook nogquote:Op maandag 22 augustus 2011 19:55 schreef Stereotomy het volgende:
Het gaat ff niet zoals het moet dipje
Hmpf. Da's wel een erg lastig dipje. Klinkt als een 'ik moet er snel even tussenuit' dipquote:Op maandag 22 augustus 2011 19:57 schreef freecell het volgende:
Meer een 'iedereen om me heen is ernstig ziek of doodongelukkig, ik kan niet met mijn mama doorpraten, want dat trekt ze niet, hell, ze kan mijn kinderen niet eens 10 minuten aan, ik doe momenteel 2 kinderen alleen mét een extra mens in huis die ongelukkig kijkt en waar ik óók brood voor moet smeren, ik kan niet uitslapen, want dat doet hij (en terecht), ik mis tijd voor mezelf en ik wil nu op dit moment in tijd even niet meer bestaan dipje'
Ja, wat ik wil doen is niks. Wat ik moet doen is meer dan ik kan doen.quote:Op maandag 22 augustus 2011 19:56 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Oh ja, die ook nog
Soms helpt het gewoon om maar op de automatische piloot te gaan, FC en aan de slag te gaan met wat je nog wilde/moest doen.
Jup.quote:Op maandag 22 augustus 2011 19:58 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Hmpf. Da's wel een erg lastig dipje. Klinkt als een 'ik moet er snel even tussenuit' dip![]()
Nope, dat is geen risicoquote:Op maandag 22 augustus 2011 20:00 schreef Isabeau het volgende:
Hoop maar dat Tara snel een beetje opfleurt dan. Lichamelijk en geestelijk. Anders zit je straks naast hem op de bank en gebeurt er niets meer.
Zelfs jij hebt een grensquote:Op maandag 22 augustus 2011 20:00 schreef freecell het volgende:
Nope, dat is geen risicoIk ga wel door.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |