Ik vind uit respect voor je kinderen dat ze dat zelf mogen weten..quote:Op woensdag 24 augustus 2011 15:33 schreef DJMO het volgende:
Als mijn dochter U tegen me zegt (leert ze van het pleeggezin) corrigeer ik haar meteen dat ik mama ben en dat ik Je heet voor haar. Als peuter zei ze vaak Mama monique omdat de eerste pleegmoeder mama esther was. Zowel Jan als Geert mogen ons niet bij de voornaam noemen, iets met respect voor de mensen waar je uit geboren bent etc.
Ik zeg ook mama, of oma nu tegen mijn mama.quote:Op woensdag 24 augustus 2011 15:27 schreef Juud79 het volgende:
Ik noem mijn moeder ook mam of mams.
Mijn dochter gaat ons ook mama en papa noemen en niet bij onze voornaam.
Ik vind 'vader' en 'moeder' ook wel leuk. Kinderen die hun ouders met "U' aanspreken, daar heb ik dan weer helemaal niets mee.
is er een generatie waarbij dat niet normaal is dan??quote:Op woensdag 24 augustus 2011 15:16 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Whehehe, je mag straks kiezen tussen ouwe of je echt naam
Ik ben overigens ook van de papa/mama generatie, vind het zo raar als kids hun ouders bij de voornaam noemen...
Oh dus als ik mijn kinderen leer dat ze mama tegen me moeten zeggen, heb ik geen respect voor ze?quote:Op woensdag 24 augustus 2011 16:07 schreef Pvoesss het volgende:
[..]
Ik vind uit respect voor je kinderen dat ze dat zelf mogen weten..
Dat bedoel ik dus.. Ik zie niet in wat het met respect te maken heeft.quote:Op woensdag 24 augustus 2011 17:48 schreef Sonnetje85 het volgende:
Ik vind papa en mama zeggen echt niks met respect te maken hebben. Vind t vooral zo ongezellig en eerder een afstand scheppen. Je kan je ouders papa en mama noemen en geen greintje respect hebben. Respect zit voor mij in heel andere dingen.
Precies.quote:Op woensdag 24 augustus 2011 17:49 schreef Leandra het volgende:
Aan de andere kant hoef je er geen drama van te maken als je kind ontdekt dat jij behalve "mama" ook nog een naam hebt die andere mensen gebruiken en daarmee gaat experimenteren.
Ook mee eensquote:Op woensdag 24 augustus 2011 17:49 schreef Leandra het volgende:
Aan de andere kant hoef je er geen drama van te maken als je kind ontdekt dat jij behalve "mama" ook nog een naam hebt die andere mensen gebruiken en daarmee gaat experimenteren.
Precies. En wij hebben het ook wel bewust gebruikt, bijvoorbeeld op drukke plaatsen als dierentuin, zwembad e.d. Daar heten alle moeders "mamma" en daarom hebben we afgesproken dat ze dan mijn voornaam roepen als ze me nodig hebben. Werkt heel goed, en je loopt zelf niet halfhysterisch op iedere "mammaaaaaa" overal om je heen te kijken of ze jou soms bedoelen. Dat is daar nl in 99 van de 100 gevallen níet zo.quote:Op woensdag 24 augustus 2011 17:49 schreef Leandra het volgende:
Aan de andere kant hoef je er geen drama van te maken als je kind ontdekt dat jij behalve "mama" ook nog een naam hebt die andere mensen gebruiken en daarmee gaat experimenteren.
dat is toch hartstikke fijn!?quote:Op donderdag 25 augustus 2011 09:24 schreef Aventura het volgende:
Hij vindt het leuk. Dan is er aandacht en interactie, dat is prettig. Ik vind hem sowieso zo zoet: ik heb hem om 7 uur gevoed en hij ligt sindsdien klaarwakker in zijn bedje, een beetje te pruttelen en om zich heen te kijken. Ik vind het tot nu toe echt een makkelijke baby.
mooie statsquote:Op donderdag 25 augustus 2011 17:06 schreef Cyntiaa het volgende:
Zo, Cas is goedgekeurd! 5.540 gram, 56 cm en hoofd omtrek 39 cm
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |