quote:
Op donderdag 1 september 2011 19:35 schreef cafpow het volgende:@ Summerbird, is het niet handig om 1 iemand in vertrouwen te nemen, zoals bijv. een decaan? Decanen Hebben zon geheimhoudingsplicht en zijn meestal best begripvol..en ze kunnen naar de praktische kant gaan kijken met jou:)
Ik weet niet eens wie de decaan op mijn school is
Ik heb alleen een mentor en een mentrix en beide vind ik niet prettig om mee te praten.
Ik vind het sowieso enorm moeilijk om met mensen in RL te praten over mijn probleem.
quote:
Op donderdag 1 september 2011 20:43 schreef gewoonmezelf87 het volgende:@ summer2bird ik wist helemaal niet dat zoiets bestond, maar wel prettig dat het er is! Heb je ook het idee dat het werkt voor jou? Kun je uitleggen wat het gevoel van dood willen triggert?
Ja, het werkt op dat moment wel, het is handig omdat ik dan even erover praat en weer even tot zinnen kom. Maar bij mij is het effect niet langdurig, maar als ik zo'n bui heb helpt het vaak wel (soms ook niet, ligt aan de sterkte van zo'n bui)
Ik vind het fijn dat ik dan even met iemand kan praten die mij niet oordeelt of mij meteen zwak noemt of aansteller ofzo.
Ik weet niet wat het gevoel triggert, het zijn buien die vaak onverwachts komen en meestal een paar uur (soms dagen) aanhouden. Een paar keer kon ik ze niet tegen houden, ik had er de wil niet voor en toen ging het bijna mis.
Die buien komen steeds vaker en steeds heftiger.
Ik bedoel, een maand geleden wilde ik alleen dood, 2 weken erna waren die buien zo heftig dat ik het ook probeerde.
Ik ben mezelf niet in zo'n bui en kan mezelf ook niet rustig maken. Ze worden steeds meer en steeds heftiger.
S'middags en s'ochtens zijn het die ik-wil-dood-buien en s'avonds ben ik vaak erg bang.
Ik weet niet waarvoor, maar ik kijk in mijn kast en onder mijn bed en durf het licht bijna niet uitdoen. Ik hoor soms ook rare dingen en zie soms ook rare dingen die niet echt zijn, en als de zon is gezakt neemt mijn fantasie een loopje met mij en durf ik de badkamer niet in en daarna er niet uit uit angst dat ik enge mensen ineens zie staan.
Als mijn ouders uitgaan naar vrienden en ik en mijn zusje alleen thuis blijven is het 5x zo erg. Dan hoor ik inbrekers en zie ik al in mijn gedachten geesten voor mijn raam.
Ik zal wel gek zijn, ik lijk wel een 5 jarige

Maar ik krijg het maar niet uit mijn kop en overal waar het donker is ben ik zo bang.